>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rewanż: FC Barcelona - Olympique Lyon

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
mecz w lyonie byl wyrownany z obustronnymi szansami na wygranie. w tym meczu troche zawiodl messi , obrona Lyonu pokazala ze jak sie argentynczyka dobrze przypilnuje to jest malo widoczny , mowi sie ze guardiola i zespol przechodza kryzys - owszem tez mi sie tak wydaje bo 4 mecze bez zwyciestwa mozna uznac za dolek jednak mysle ze magia camp nou jednak zrobi swoje , czy to lyon czy to real - na camp nou wygrac to jest sztuka i watpie aby ona udala sie akurat francuzom w Lm
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Od początku pisałem że ta rywalizacja będzie trudna dla graczy Barcelony.I tak jest a pokazał to pierwszy mecz.Co do pierwszego meczu to tam mogł być każdy wynik a o stracie gola zadecydowal błąd Valdesa który jest okropny(nie moge na tego gościa patrzeć) i boję się aby w rewanżu nie popełnił takiego albo gorszego błedu.W drugim meczu na Camp Nou to Blaugrana bedzie atakować a Lyon liczył będzie na kontry.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
ja myślę , że teraz już Barcelona nie popełni takiego błędu jak przed tygodniem . Prawda, że Lyon grał bardzo dobrze , ale myślę , że nie na tyle dobrze , aby wygrać to spotkanie. Remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem w tej potyczce. Teraz uważam , że Barcelona wygra 2:0 i awansuje do dalszej fazy rozgrywek.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie wiem o jakim błedzie mówisz barcelony ?? ???? no chyba takim że jeszcze trzymają Valdesa. no ale jak real ma wychowanka to i barsa chce, a teraz tylko za to płacą baty bo ostatnie wpadki barcelony to spora wina Valdesa.
 
S 0

spike90

Użytkownik
Magia Camp nou..? Może być ale nie spodziewał bym się..Lyon przyjedzie z nadzieją na karne dlatego będzie się bronił jeszcze bardziej zaciekle niż poprzednio i zdobędą bramke z 45 metrów..

Niestety myślę, Ze Barce jest skazana niestety na Valdesa. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś chciał go kupić, a rola ewentualnego rezerwowego...jest to jeszzce bardziej niewyobrażalne bo to chłopcy z ferajny przecież...stara gwardia.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
sami są winni tego , Valdes out i barcelona zyska 40% w defensywie. mowisz nastawiają się na karne ... jak strzelą bramke to zapewne tak będzie ale najpierw musza strzelic a to nie bedzie latwe. Pep zapewnje wyciagnal wnioski ze faulowac zawodnikow Lyonu nie wolno bo sie juz na tym przejechl. w obrebie 30m pewnie beda na to uwzac. ciezko bedzie ale spodziewam sie ladnego widowiska z racji slabego valdesa i silnej barcelony na camp nou moj typ 3:1 , 3:2
 
S 0

spike90

Użytkownik
Ale widzisz...finezyjny styl Barcelony w lidze wynika z powiedzmy...&quot;latynowskiej&quot; fantazji graczy ligi. Każdy mecz to otwarte karty i dość radosny futbol...niestety w europie tak nie jest...i przez to FCB ma kłopoty(moze je mieć).
W perspektywie dalszych rund z ManU, Chelsea, Liv szanse Barcy juz nie będą takie duże
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
fakt faktem że ostoja Hiszpanów w większości to nie Europa np Marquez , Eto czy Messi ale dam sobie rękę uciąć że gdyby GK barcelony był pokroju Buffona czy Casillasa albo i nawet Boruca to barsa miała by sporo łatwiej w Cl. mając w bramce bramkarza ktoremu można zaufać jest dużo cenniejszy niż zaufany obrońca. ???? gdyby między słupkami stojał Buffon to barcelona mysle bez wiekszych konsekwencji mysle ze mogla by grac otwarty futbol , a tak to musza drzec o nie pewnoego Valdesa. mowisz ManU Chelsea Liv. o ile dobrze kojarze 2 razy jak Barcelona odpadala ostatnio z LM to wlasnie byly to ManU i Liv , im akurat jakos nie pasuje taki ostry styl gry.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Fakt faktem Barca gra pięknie dla oka, zgadzam się że z Man U, czy Chelsea lub Liverpoolem Barca może mieć spore problemy. Lecz trzeba dodać że w ostatnich przegranych meczach (lub zremisowanych) Trener Guardiola nie miał w pełnej dyspozycji swoich asów.Zazwyczaj w lidze Barca tłamsi wszelkie ataki rywala i Valdes mam mało do roboty, jednak jak przyjdzie już poważny rywal (np jak Lyon, i inne) to niestety potwierdza się że on nie jest najwyższej klasy bramkarzem ???? tylko w Espanii jest taka głupia moda:
Real M. ma w bramce swojego wychowanka
to i Barcelona też musi mieć swojego wychowanka....
W rewanżu liczę na 1-0 lub 2-0 dla Barcelony. Visca el Barca ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Valdez to porażka . Ostatnio prezentuje się z jak najgorszej strony . Przecież nie jest jeszcze starym zawodnikiem , a z meczu na mecz pokazuje , że być może miejsce pierwszego bramkarza mu się nie należy . Fakt faktem , gdyby Real nie miał wychowanka , to i FC Barcelona również .
 
P 0

przemekroz

Użytkownik
Lyon nie ma nic do stracenia, więc za wszelka cenę będzie próbował strzelić gola i wierzę, że się mu uda. Myślę, że nie będzie to gra na chama (strzelaj w bramkę, a może wpadnie), Lyon zagra z głową. 70%, że gdy goście ruszą do przodu, Barca wyczeka i strzeli gola. Over 2,5? Jak najbardziej! ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jezeli dzisiaj Barcelona pewnie ogra Bilbao i to na zero z tylo sądze że jednak znowu mogą uwierzyć w siebie i że kryzysu już nie ma, wiem że Athletico to nie jest silny rywal ale mysle że do odbudowania/przełamania się będzie wręcz idealny. Po za tym mówicie że Lyon strzeli a poźniej będzie się bronił. na Camp Nou każdemu się cięzko strzela bramki. Ale fajnie by bylo jak by to byl mecz z wieloma bramkami :]
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Ja potrafię zrozumieć, że Barcelona jest faworytem tego dwumeczu, ale czy nie uważacie że kursy na Katalończyków są trochę zaniżone? W końcu to już faza pucharowa LM, a Barca nie ma jakiejś wspaniałej zaliczki z pierwszego meczu... :/ i gra także z nie byle kim...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
kursy są zdecydowanie zaniżone. i mysle ze jezeli dzisiaj sie barcelonie przydarzy wpadka to moga nie co pojsc w gore. dla mnei nie warto stawiac tego meczu. nie wiadomo na prawde w jakiej formie jest barcelona a 1,35 to bardzo niski kurs wlasnie jak na ta faze rozgrywek. fakt faktem ze barcelona jeszcze nie dawno nie miala sobie rownych ale chyba te czasy minely. aczkolwiek mysle ze jednak lyon przedja.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Dużo mówi sie tutaj o Barcelonie i o jej formie.Powiem tak Barca gra pięknie i nieskutecznie.Jesli poprawia skutecznosc to znowu i w lidze i w CL beda strzelac i wygrywac.Dlaczego kocham Barce??Proste.Gra pieknie.Moze nie jest skuteczna i poukladana w obronie ale potrafia grac finezyjnie i to mi sie podoba.Zgadzam sie ze liga Hiszpanska to nie liga angielska.W Hiszpani gra sie otwarty futbol zas w Angli to podstawa jest obrona.Ale jak juz tak porownujemy to liga Francuska to nie liga Hiszpanska.A skoro Blaugrana potrafila wygrac Lige Mistrzow grajac otwarty futbol to czego nie ma zrobic tego teraz??Wiem ze moze nie jestem do konca obiektywny ale takie zdanie w tej dyskusji tez jest potrzebne.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a czego jak lyon zdobedzie bramek jest po meczu ?? w I spotkaniu było 1:1 i jak lyonowi sie uda zdobyc pierwszemu gola to watpie aby to utrzymali. nie pamietam meczu gdzie barcelona u siebie zagrala na zero.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
po za tym barcelona bedzie miala powazny problem. bo ta kontuzja z koncowki meczu z bilbao Puyola okazała się że to skręcenia kostki , a Puyol wiadomo to ostoja defensywy Barcelony. dodać do tego nie pewnego Valdesa to może faktycznoie Lyon cos puknąć , choć wątpie czy nawet i strzelony gol coś zmieni , będzie to raczej gol honorowy
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Lyon zagra prawdopodobnie bez Benzemy, a także bez Hugo Llorisa i Boumsonga. Straty są cholernie duże i praktycznie nie widzę możliwości na korzystny wynik dla mistrzów Francji bez wyżej wymienionych graczy. W Barcelonie nie zagrają na pewno Puyol i Abidal a linia defensywna pewnie będzie się składać z Alvesa, Pique, Marqueza i Sylvinho. Barca jest zdecydowanym faworytem i raczej nie ma takiej możliwości by Lyon grał dalej. Zwycięstwo Barcy bardzo pewnym typem, co do overa to wszystko będzie zależało od skuteczności Dumy Katalonii bo jak będzie tak jak w meczu z Athletic Bilbao to z tym overem może być różnie
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Karim nie popisał się w pierwszym meczu, nie wykorzystał dwóch doskonałych okazji na strzelenie bramki więc nie uważam, że jego brak będzie wielkim osłabieniem. Ważne, że będzie grał Juninho. Jeden rzut wolny nawet z 35 metrów i może paść gol dla Lyonu. Myślę, że Barcelona nie rzuci się od razu do ataku, będa chcieli zamęczyć Lyon krótkimi podaniami i następnie go wypunktowac. Piłkarze Lyonu powinni zniechęcić Lionela do gry, najlepiej ostrymi choć nie brutalnymi zagraniami ;]. Samuel Eto jest w słabej formie, jeszcze do niedawna potrafił strzelać przysłowiowe patelnie a teraz to już nawet tego nie potrafi. Thierry raz zagra genialnie a raz beznadziejnie i cięzko powiedzieć jak będzie tym razem. Kluczem do awansu będzie powstrzymanie Messiego (łatwo powiedzieć ;]) no i łut szczęścia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom