>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rewanż: Juventus Turyn - Chelsea FC

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Warto zaznaczyc ze w tym meczu nie zagraja Legrottaglie, Camoranesi i Marchionni ze strony wloskiej druzyny. Wiec prawa strona Juvuntusu dosc oslabiona, poza tym chyba jeszcze Sissoko mial ostatnio jakies problemy, ale nie widze zadnych informacji ze go nie bedzie.
Juve ostatnio powiedzialbym neizbyt w formie, wygrywaja przy niskich wynikach (under) i padaja bramki z rykoszetow. Forma pozostawia troche do zyczenia, ale przypomina mi sie bodajze przedmecz z Realem w tym sezonie, gdzie rowniez ich gra do najlepszych nei nalezala a udalo im sie wyrwac niezle zwyciestwo (pisze z pamieci, takze moge sie mylic;) )
Niestety angielkiej ligi nie sledze, takze ciezko mi jest sie wypowiedziec.
Z wyzej wymienionych powodow raczej odpuszcze sobie 1x2 , ale rzeczywiscie under wyglada zachecajaco. Ostatnie 4 mecze w ldize Juve to undery, zdarzyl sie over w pucharze wloch z Lazio. Moze to wynik duzej ilosci rozgrywek i racjonalnej powiedzialbym gospodarki silami (ladnie zabrzmialo ???? )
Takze biorac pod uwage wlasne mysli na temat Juve i to co wyzej mozna przeczytac na temat Chelsea underek wydaje sie doskonalym wyborem ????
EDIT:
jeszcze biorac pod uwage bramkarzy obu druzyn, ktorzy naleza zdecydowanie do czolowki swiatowej mysle mozna sie skusic ????
Robson// na temat kontuzji Sissoko to znalazłem info że będzie jego rehabilitacja trwała blisko 90dni. Fachowo złamał sobie piąta kość śródstopia stopy lewej.
A no własnie, teraz mi sie przypomnialo, do konca sezonu praktycznie jest out, ale nie wspominaja nic o tym w prasie, dziwne. Wiec pomoc Juventusu bardzo cienko
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Juventus - Chelsea FC (Ile goli zostanie strzelonych?) ⛔
Typ: Mniej niż 1.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 20.45 na Stadio Olimpico w Turynie rozpocznie się rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym miejscowy Juventus podejmować będzie ekipę Chelsea.
Przed dwoma tygodniami na Stamford Bridge minimalnie lepsza okazała się drużyna z Londynu, która wygrała skromnie 1:0. Jest to niewątpliwie dobra zaliczka przed dzisiejszym meczem, ale Stara Dama z pewnością nie jest bez szans na awans do kolejnej rundy. Piłkarze Chelsea na pewno pamiętają, kiedy w fazie grupowej przyszło im się mierzyć z AS Romą. Po wygranej w pierwszym meczu u siebie również 1:0, w Rzymie polegli przegrywając aż 1:3. Gdyby podopiecznym Claudio Ranieri&#39;ego udało się zanotować dziś wieczorem identyczny rezultat, kibice Juve byliby wniebowzięci. Ale takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewa. Aczkolwiek to właśnie gracze ze stolicy Piemontu, przynajmniej moim zdaniem, są faworytem do zwycięstwa tym pojedynku. Z drugiej jednak strony, od kiedy drużynę z Londynu prowadzi Guus Hiddink, Lampard i spółka notują same zwycięstwa (w 5 spotkaniach 4-krotnie zachowując czyste konto).
Obie drużyny grają bardzo dobrze w defensywie, więc na grad bramek w dzisiejszym meczu nie ma raczej co liczyć. Co prawda Chelsea może wykorzystać fakt, iż Stara Dama będzie z biegiem czasu musiała grać bardziej otwartą piłkę i z pewnością narazi ją to na niebezpieczne kontry ze strony gości. Ale osobiście liczę na dobrą postawę linii obrony Juve, która powinna dziś skutecznie odpierać nieliczne ataki Anglików (którzy moim zdaniem zagrają, wbrew zapowiedziom Hiddinka, na 0:0) i ich efektywność w ataku, która pozwoli im zdobyć bramkę.
Moim zdaniem po 90. minutach na Stadio Olimipco będzie 1:0 dla gospodarzy. A co wydarzy się później...? Buffon bohaterem serii rzutów karnych?
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Juventus - Chelsea
Mój typ na ten mecz:

John Terry dostanie zółtą kartkę w meczu
Kurs: 3,40:spokodfhgfh:

Dlaczego?
Gospodarze to jeden z twardziej grających zespołów w Serie A, natomiast zaciekłość i twardość angielskiej gry jest znana na całym świecie. Z pewnością będzie to mecz zaciekły, być może skończy się wynikiem 0-0, jednak na pewno piłkarze obejrzą kilka żółtych kartek, a wydaje się pewne, że Juventus rzuci się do ataku, aby odrobić stratę ze Stamford Bridge, więc Chelsea nie raz będzie powstrzymywać ataki włochów faulem. Ten typ jest oczywiście ryzykowny, ale być może wejdzie po takim ładnym kursie :-D polecam, ja to zagrałem
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Chelsea

Trochę niepotrzebnie pozakładano nowe tematy na mecze rewanżowe, myślałem że wątek będzie dalej ciągnięty w starych tematach bo w końcu było takie przedstawienie stadionów na których zespoły będą grały :p W każdym bądź razie jak ktoś chce to niech zajrzy do poprzedniego tematu, opisałem dość obszernie sytuacje w obu klubach, wiadomo że przez 13 dni wiele zmienić się nie mogło ????
Dzisiejszego wieczoru dla jednej z ekip przygoda z LM skończy się. Matematyka jest bezwzględna, wygrana 1-0 w pierwszym meczu powoduję że daje teraz jakieś 65% szans na awans Chelsea. Przy jednej bramce strzelonej przez Anglików, Włosi muszą odpowiedzieć trzema.. Co do obu zespołów, Chelsea rozegrała już parę meczy pod wodzą Hiddinka i co prawda skromnie ale zespół wygrywa ???? Do dyspozycji po urazach powracają Essien i Carvalho ale ich występ nie jest pewny. Hiddink do meczu podchodzi z szacunkiem, wie że zaliczka jest niewielka i jego zespól czeka ciężka przeprawa..
Jeżeli chodzi o Juve to największym osłabieniem będzie brak skrzydłowego Camoranesiego, obrońcy Legro oraz Sissoko. Malijczyk oszczędzany wszedł w 84&#39; min derbów z Torino i doznał złamania śródstopia które wykluczy go z gry na jakieś 1,5 miesiąca :/ Po składzie w jakim grała Stara Dama widać było że Ranieri wyraźnie oszczędza niektórych piłkarzy ma ten mecz. Del Piero nie grał ani w pucharze z Lazio ani w sobotę z Torino, podobnie jak Nedved, Trezegeute, czy Sissoko którzy jeśli już sie pojawiali to z ławki. Na pewno kibice mocno liczą dziś na trojkę z tych piłkarzy którzy zagrają, mając w pamięci półfinał LM z Realem z 2003. Sytuacja była analogiczna jak dziś, wtedy to kazdy rozegrał kapitalny mecz Alex, Trezegeute i Nedved dołożyli po bramce i było po Realu. Duża odpowiedzialność spocznie również na Tiago i bardzo obiecującym Marchisio. Morale w drużynie są po wygranych derbach wysokie, każdemu marzy się przejście do dalszej fazy. Ja osobiście mam jednak kiepskie przeczucie że będzie to ostatni mecz :p ale trzeba wierzyć ???? Piłkarsko żadna ekipa nie jest jakoś wyraźnie słabsza. Aby Juve przeszło dalej piłkarze potrzebują nie tylko dobrego meczu ale takiego magicznego wieczoru jaki widzieliśmy już pare razy w historii ;)

Przewidywane składy
Juventus (4-4-2): Buffon - Grygera, Mellberg, Chiellini, Molinaro - Salihamidzic, Marchisio, Tiago, Nedved - Del Piero, Trezeguet
Ławka: Manninger, Ariaudo, Zebina, Poulsen, Giovinco, Amauri, Iaquinta

Chelsea (4-3-2-1):
Cech - Bosingwa, Alex, Terry, A. Cole - Ballack, Mikel, Lampard - Kalou, Anelka - Drogba
Ławka: Taylor, Belletti, Carvalho, Essien, Malouda, Deco, J. Cole

Sędzia: Olegario Benquerenca

Moje typy:
Juventus - Chelsea(0-1) 1 @5.45
under/over(2,5) 2 @2,50
strzelec bramki: A Del Piero @2.85
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja ostatecznie wybrałem typ na bramkę po 30 minucie ;) Oddałem taki typ w Typach Dnia, a ze pojawia się tam prośba oto aby wklejać do działów tematycznych więc... oto jest ;)

Moim zdaniem Hiddink koncentruje się na skutecznej grze w defensywie i sporo wagi przywiązuje właśnie do taktyki. Przypomina mi to nieco czasy Jose Mourinho. Co prawda dopiero 5 meczy pod wodzą Hiddinka, ale zmiana systemu gry bądź co bądź jest widoczna. Czy na lepszy ? Póki co jest skuteczniejszy, ale na pewno mniej efektowny. Jak będzie w meczu z Juventusem ? Stara Dama hurra do przodu też grać raczej nie będzie, bo stracona bramka praktycznie przekreśli ich szanse na awans gdyż będą musieli zdobyć aż o dwie więcej od The Blues.
Obie drużyny powinny zagrać rozważnie, z dużą wagą do taktyki. Mecz ten może być widowiskiem właśnie dla koneserów takiej gry. Zbyt wielu bramek się nie spodziewam jedna... może dwie i co ważne raczej w drugiej połowie spotkania, kiedy już szyki w defensywie mogą nieco się poluzować. Stąd mój typ na bramkę po 30 minucie spotkania.
Mój typ: bramka po 30 minucie meczu
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Juve - Chelsea​


Dzisiaj wtorek a więc czas na rewanże w piłkarskiej Lidze Mistrzów. W dzisiejszym pojedynku dojdzie do starcia pomiędzy Juventusem a ekipą z Londynu Chelsea. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Chelsea 1-0. Wg. mnie to wynik który zupełnie o niczym nie przesądza. Będzie to na pewno mecz w którym nie zabraknie emocji. A obie ekipy zaprezentują dobry futbol.

Juventus od pierwszych minut spotkania musi rzucić się do ataku by odrobić jednobramkową stratę z Londynu. Oczywiście nie należy zapominać przy tym jak ważna kwestią będzie formacja obronna. Bo strata bramki przez Juve może mieć duże konsekwencje w kontekście ich awansu do dalszej części rozgrywek. Juve aby myśleć o następnej rundzie musi wygrać najlepiej 2-0. Wynik 1-0 oznacza dogrywkę.

Chelsea to klasowa drużyna bardzo doświadczona i ograna w europejskich pucharach. Dodatkowym ich atutem jest to że od niedawna ich trenerem jest Guss Hiddink. To jeden z najlepszych trenerów na świecie doskonale znający się na trenerskim rzemiośle. Mocną stroną Chelsea jest też obrona. Grają tam między innymi John Terry który słynie z walki do końca oraz Alex. Obaj są bardzo dobrymi graczami i ciężko będzie rozpracować Amauriemu i Del Piero ich szyki. Lecz ja liczę na to że im się uda.
Jak wiadomo włosi słyną z dyscypliny taktycznej i są w stanie strzelić bramkę Chelsea nie dając przy tym sobie wpakować piłki do siatki. Juve słynie z doskonałej gry u siebie. mam nadzieję że w dzisiejszym pojedynku nie będzie inaczej. A doping własnych kibiców na pewno jest dużym atutem.

Jak już wcześnie pisałem wg. mnie mecz ten w regulaminowym czasie gry zakończy się zwycięstwem Juventusu. Prawdopodobne jest to że potrzebny będzie dodatkowy czas by wyłonić zwycięzce, może dojść do karnych. Nie ma co ukrywać jestem całym sercem za Juve i nie ukrywam że liczę na ich awans. Lecz jak będzie zweryfikuje dopiero boisko.
Typy:

1. Juve - Chelsea 1 2.80 ⛔

2. czas pierwszego gola do 30 min włącznie 2.05 ✅

3. pierwszy gol - Juventus 2.05 ✅
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Juventus Turyn - Chelsea Londyn
Typ: Alessandro Del Piero strzeli gola
Kurs: 2.83
Buk: Bwin
Analiza: To raczej statystyka, wiem że to złudne ale w tym przypadku jej ufam. Juve ma bagaż straconej bramki w Londynie, więc dziś, u siebie będzie musiał ostro pracować od samego początku. Jeden gol to nie dużo ale atakować należy od początku. Chelsea gra underowo więc podejżewam że się jakoś pogodzą z rolą obrońcy wyniku. Juve walczyć będzie bo jeszcze nic nie jest stracone.
W ataku będziemy podziwiać Alessandro Del Piero. Nie jest on jedynym napastnikiem a i gracze w pomocy często punktują w Juventusie... zwłaszcza że na pucharze bardzo zależy Nedvedowi... ale to inna bajka. Alessandro Del Piero jest jednym z najskuteczniejszych snajperów tegorocznej LM mając na koncie już 4 gole. Tą statystyką daleko odstawił kolegów z zespołu, bo choć inni słabsi są od niego zaledwie o 2 gole to już w tabeli nikną. I o ile z gry to bywa różnie bo co tu ukrywać, na boisku bramkę zdobywa zazwyczaj ten co lepiej się ustawi to z wolnych już trzeba być mistrzem. A Del Piero takim właśnie jest. Statystyki są powalające i aż trudno w nie uwieżyć. Wykazują one że ma on aż 34% !!! skuteczność przyt wykonywaniu wolnych [chodzi o bezpośrednio zdobyte gole]. Ciężko się dziwić że to właśnie on jest desygnowany przez trenera do egzekucji.
Sprawdzałem również sędziego tego meczu. Nie jest on specjalnie pobłażliwy ale nie jest też policjantem boiska. Mecz zapowiada się na zacięty, więc pewnie będzie sporo fauli... co daje sporo wolnych... co daje bardzo dużą szansę na zapunktowanie dla Alessandro Del Piero.
Kurs jest moim zdaniem ciut niski jak na mecz underowy ale mimo wszystko wart ryzyka, bo jak ktoś ma strzelić Czechowi to właśnie Alessandro Del Piero.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
VS

⚽ Juventus - Chelsea Under 2,5 1,53
▶ Expekt

Dziś o 20.45 kolejne rewanżowe spotkanie 1/8 LM i kolejne angielsko-włoskie , włosko-angielskie starcie. Na Stadio Olimpico w piłke dziś pokopią Juve i Chelsea. ???? pierwsze spotkanie po bardzo twardej grze wygrali minimalnie The Blues 1:0. W tamtym meczu jednak gra defensywna wzięła górę na grą ofensywną. Dziś powinno być podobnie. Stara Dama musi odrobić jeden gol straty ze Stamford Bridge , spodziewam się iż od pierwszej minuty nie będą ostro rzucać się do ataku choć by dlatego że jedna bramka praktycznie eliminuje ich z dalszej fazy rozgrywek bo w przypadku zdobycia gola przez zespoł Hiddinka to Juve będzie musiało zdobyć tych goli aż 3. Tak więc myślę ze przynajmniej do pierwszej połowy gra będzie wyglądała tak że żadna z drużyn nie będzie skora do ataku. Stara Dama zadko strzela więcej niż dwie bramki , ale za to mają bardzo dobrą defensywę bo na Stadio Olimpico w w 13 meczach stracili ledwo 10 bramek. Zresztą nie jest to nic dziwnego bo miedzy słupakmi stoii Buffon. Chelsea natomiast to drużyna słynąca w Europie głównie z jednej jak nie najlepszych defensyw na naszym kontynencie. A odkąd The Blues przejął Guss Hiddink od razu znakomicie to sie wszystko potwierdza. W pięcie dotychczasowych meczach w których hiddink prowadził Chelsea stracili oni aby jednego gola ! a i co ciekawe również nie strzelili więcej niż 2 bramki. Co tylko potwierdza że hiddink jednak preferuje grę defenywną ale mając takich defensorów jak Terry , Cole , Bosingwa czy w bramce Ceh może śmiało nastawiać z góry swój zespoł na taką grę. Wogóle Chelsea w tym sezonie znowu potwierdza że &quot;nie lubi tracić&quot; goli , bo w 28 meczach Premiership stracili ich 16. tak więc mój scenariusz na ten mecz wygląda bardziej na grę defensywną bo jak już pisałem bramka dla Chelsea praktycznie eliminuje Juve , aczkolwiek na Stadionie Olimpijskim ciężko się bramki zdobywa. Po za tym wszystkie angielskie zespoły mają problem z włochami na ich terenie. Tak więc myślę że jednak gra taktyczna i realizowanie założeń weźmie górę i na bramki będziemy czekać conajmniej do 60 min. Mój typ na to spotkanie 1:0 dla jednej z druzyn.
Napisał bym konkretniejszą analizę ale nie dlugo mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom