>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Rewanż: Manchester United - Inter Mediolan

Status
Zamknięty.
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Gdybym miał obstawiać awans i zwycięzcę meczu to pewnie postawiłbym na United ale ja o czymś innym chciałem napisać. Mianowicie o ile dobrze liczę to w meczach fazy pucharowej LM w których grał Man Utd nie padł over 2.5 gola od ponad 8 meczy (2x Lyon, 2x Roma, 2x Barcelona, Chelsea, Inter). Inter też nie za bardzo pod tym względem bo oni chyba nie mieli overa od 4 meczy (Valencia, 2x Liverpool, Manchester). Czyżby przełamanie?? Obydwie ekipy mają czym straszyć w ofensywie, obronę mają mocną no ale ile tak underowo można grać?? Tak jak wcześniej mówiłem awans/zwycięzca Man Utd ale overem 2.5 też mi tu mocno śmierdzi.
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Myslę, że Manchester wygra ten mecz 1-0 / 2-0.....

Inter nie zdoła strzelić tam bramki...

Bardzo lubię UNITED....i nie mówię tego, że ich faworyzuję, ale obecnie to drużyna, która gra najpewniej jak narazie w tym roku.

Dla mnie kurs 1.70 na United Darmowy i napewno go zagram.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Wg oficjalnych źródeł na pewno nie zagra Burdisso i Materazzi. Nicolas będzie musiał odpoczywać dwa miesiące a Marco około 3 tygodni. Z kolei do środy powinien wykurować się Samuel i wraz z Cordobą zagra na środku obrony.

W MU niepewny jest występ Ferdinanda i O&#39;Shea. Lekarze klubu robią wszystko, żeby Rio był w stanie zagrać przeciwko Interowi. Jeśli jednak Ferdinand nie zagra to jego miejsce zajmie niemniej utalentowany Evans, który pokazał na San Siro że jest bardzo dobrym defensorem. W przypadku gdy nie zagraj O&#39;Shea jego miejsce zajmie Fletcher.

Wg mnie MU zagra w następującym składzie:
van der Sar - Evra,Vidic,Ferdinand,O&#39;Shea- Nani, Carrick, Giggs, Ronaldo - Rooney, Berbatow.

Jeśli chodzi o sam mecz to uważam, że Manchester nie straci bramki i sam strzeli jedną lub dwie. Siła ofensywna Interu zostanie zneutralizowana, ciężko będzie im skonstruować jakąś akcję ponieważ MU zagra mocnym pressingiem już na połowie rywala. Kwestią czasu będzie tylko pierwsza bramka. Jednak niczego nie można być pewnym na 100%. Manchester powinien na San Siro strzelić przynajmniej jednego gola i mam nadzieję że limit pecha się wyczerpał.
Nie pozostaje nic innego jak czekać na ten wielki mecz.
Glory Glory UNITED
 
goost 0

goost

Użytkownik
ManUnited - FC Internazionale
Ipoł. X
2.15 | Fortuna

Jesteśmy po pierwszym spotkaniu, które zakończyło się bezbramkowym remisem. W maxymalnym skrócie, chcąc opisać spotkanie trzeba przyznać że w pierwszej połowie przyjezdni zdobyli inicjatywę i mieli kilka groźnych akcji. W drugiej połowie gra nieco się wyrównała ale nadal - od teraz już niewiele - lepsi byli gracze w czerwonych trykotach. Mourinho mówi że jest niezadowolony z tego wyniku, ja sądzę że jest całkiem przeciwnie. Uważam że taki wynik bardzo mu odpowiada. Teraz postara się tylko strzelić bramkę na OldTrafford a to postawi Czerwone Diabły w baaardzo ciężkiej sytuacji. Oglądałem ostatni ligowy mecz Interu. Grali oni raczej przeciętnie, ale warto zwrócić uwagę tu na sposób. Czekali na przeciwników na własnej połowie, usypiając ich tyły, by później punktować w najmniej oczekiwanym momencie. Myślę że z MU spróbują zagrać tak samo co w rezultacie w pierwszej połówce da tzw. badanie terenu przeciwnika, z obydwu stron. ManU także na pewno nie rzuci wszystkich swych sił do ataku, bo to może bardzo gorzko ich kosztować. Stąd mój typ to wynik remisowy do przerwy. Oczywiście to jest typ wstępny, nadal czekam na oficjalne składy, to pomoże dokonać ostatecznego wyboru. Tak na marginesie, nie skreślałbym szans Interu, obydwu drużyną daje tu po pięćdziesiąt procent. Uważam że Inter może odpowiednio podejść do tego meczu psychicznie, a Mourinho da im przewagę taktyczną. Po cichu licze na awans drużyny z Mediolanu. Sprawiłoby to wielkiego psikusa kilku zapyziałym kibicom MU, już pewnych awansu. Także dla mnie kwestia kto zagra dalej, pozostaje sprawą otwartą a ja póki co skłaniam się do typu na remis po pierwszej połówce.
 
goost 0

goost

Użytkownik
Po pierwsze, to jak piszesz czyjś nick, pisz go z wielkiej litery i bezbłędnie.
Po drugie, jak ma się to co napisałeś ? O co Ci w ogóle chodzi ? Przecież to, że Inter spróbuje utrzymać bezbramkowy wynik to sobie może gdybać Ferguson, a to Mourinho tak naprawdę wie jak jego podopieczni zagrają. Czy gdyby Mourinho powiedział że MU rzuci się od początku do ataku i będą chcieli wygrywać do przerwy, też byś mi to wytknął. Ferguson wielkie jajo wie, co zrobi Mourinho i on sobie może gdybać.
Poza tym mój typ to wynik do przerwy, więc zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi i gdzie widzisz problemy.
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Dokładnie typ X na I połowę spotkania jest bardzo prawdopodobny. Raczej ani MU ani Inter od razu nie rzucą się aby koniecznie strzelić. Awans szacuję na 40% Interu i 60 % MU i wszystko może się tu zdarzyć. Jak Mu strzeli na 1-0 to Inter będzie musiał strzelić koniecznie, ale jeśli to Inter (np. ze stałego fragmentu gry) strzeli na 0-1 to MU będzie pod presją i będzie ciekawie. Także over/under 2,5 to tutaj ryzykowna sprawa jak dla mnie. Nie przekreślałbym szans Interu jak już wielu ludzi to robi, bo MU też da się strzelić bramkę, a Ibrahimovic po I meczu w Mediolanie ma coś do udowodnienia ;). Forza Inter ????
 
arturo888 0

arturo888

Użytkownik
W tym spotkaniu awans napewno jest sprawa otwarta. Jakto zazwyczaj bywa Manchester ma duzo kibicow-napinaczy, ktorzy widza zawsze w nim 100% faworyta w kazdym spotkaniu. Niektore wypowiedzi nie obrazajac nikogo sa poprostu daremne. Co do pierwszego spotkania to bylo chyba wyrownane i wynik remisowy byl zasluzony a nie jak ktos napisal niezasluzony bo powinien wygrac MU. Ronaldo mial swoje szanse i ich niewykorzystal to fakt...ale Adriano mial chyba jeszcze bardziej klarowne sytuacje. Kolejna sprawa to wypowiedz typu &quot;Wlosi moga zamurowac bramke&quot;...tyle ze w Interze jakos tych Wlochow w skladzie nie widac i akurat w murowaniu bramki to obydwa zespoly sa na podobnym poziomie. Kolejna sprawa to beznadziejne debaty na temat tego czy Kuszczak dobrze rozumie sie z obroncami...kogo to interesuje procz fanow MU? W tym temacie mial byc poruszany temat spotkania rewanzowego Champions League a nie sytuacja kadrowa Kuszczaka.
Teraz jezeli chodzi o sytuacje kadrowe przed tym spotkaniem. O Manchesterze tyle juz napisano, ze chyba juz wszystko wiadomo, jedyna niewiadoma to Rio Ferdinand. Inter powinien zagrac na srodku obrony para Cordoba-Samuel ewentualnie Chivu, bo to najlepsi obroncy w kadrze Mourinho. Niespodzianka moze byc pojawienie sie w skladzie Mario Balotelliego i jezeli temu mlodemu i z pewnoscia bardzo utalentowanemu zawodnikowi wyjdzie mecz to moze zaskoczyc obrone United. Co do Ibrahimovica to chyba czas najwyzszy zeby przebudzil sie w tej edycji Champions League. Co do wyniku spotkania jest to sprawa otwarta bo gra lider Premier League i lider Serie A i jedne z najlepszych druzyn na swiecie. Jezeli mialbym jednak typowac to stawiam na awans Interu, chociazby dlatego ze Manchesterowi wpadka nie przytrafila sie od bardzo bardzo dawna, a kazdej druzynie przytrafia sie jakis slabszy moment w sezonie...
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Przecierz mourinho otwarcie mówi ze chce grac na 0-0 i doprowadzić do karnych bo boi się isc na wymianę ciosów z MAN UTD.
A Manchester zawsze u siebie gra bardzo ofensywnie
Więc co ty człowieku gadasz o murowaniu bramki przez United?
A po drugie , to najlepiej sprzedaj swoj dom i postaw wszytko na awans interu, pozdrawiam
Albo jeszcze dołóż na kuponie awans Sportingu Lizbona , w końcu Bayernowi też się może wpadka zdarzyć no nie?
Panowie ograniczcie tego typu komentarze bo są naprawdę debilne. Kto jak gra i za ile to jego sprawa, a tego typu teksty o sprzedaniu domu, piszą chyba tylko jacyś (bez obrazy) niepełnosprawni umysłowo.
Co do meczu MU ma większe szanse i to jest fakt, ponieważ grają u siebie. Dałbym wcześniej nawet szanse obu zespołom w drugim meczu (po wyniku 0:0) 50 na 50, gdybym nie zobaczył pierwszej połowy meczu w Mediolanie. Zawiodłem się strasznie na Murinho i jego taktyce. Jednak ci zawodnicy, którymi dysponuje Portugalczyk niczego wielkiego nie zwojują w tym sezonie w Europie. Nie Zlatan i nie Adriano. Nigdy ich nie lubiłem i jeszcze raz się potwierdza że genialni oni są, jednak zbyt leniwi żeby grac tak jak potrafią, mając tak genialnego trenera. MU natomiast stanowi aktualnie zgrany monolit, w który genialnie został wpasowany Ronaldo. Powiem wam że również nigdy nie lubiłem Fergusona, ale ma on mój ogromny szacunek za to co zdobył, jednak po ostatnich sezonach ten szacunek jeszcze się zwiększył, za to jak utemperował i wkleił w zespół tak samolubnego zawodnika jak Christiano. Widzieliście przecież jak on grał w reprezentacji Portugalii, zero podań do kolegów. A co do wypowiedzi Murinho - ten trener przed meczem będzie mówił że gra na 0:0, a to znaczy tyle co nic.
Jutro nawet chciałbym żeby Inter sprawił niespodziankę, jednak myślę że awansuje &quot;jak zwykle&quot; MU.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Rio Ferdinand wyleczył kontuzję i będzie jutro gotowy do gry. To stawia Manchester w bardzo dobrej sytuacji, Vidic-Ferdinand tworzą jedną z najlepszych par środkowych obrońców na świecie, więc Adriano i Ibra nie poszaleją ;] Gotowy do gry będzie także John OShea.

Jeśli chodzi o Inter to na pewno nie zagra Materazzi, Burdisso i Chivu, więc teraz to Inter będzie miał problemy z defensywą. Mournho przebąkiwał coś, że może wystawić Balotelliego na środku obrony ???? .

Manchester musi to wykorzystać, nie będzie gry na 0-0. Inter zostanie zepchnięty do defensywy i w końcu pęknie. Stawiam 1-0 lub 2-0
 
adriano241 0

adriano241

Użytkownik
Skoro Inter ma zamiar grać na 0:0 to ja obstawię na wygraną United. Manchester wie, że dogrywka był by ciężka, a przemęczenie dawało by o sobie znać, więc spróbują zdobyć gola w regulaminowym czasie gry, a potem przejdą do defensywy i tylko będą kontrować ataki Interu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
na wyspch się gra co 3 dni tak więc sądze że w przypadku dogrywki to inter może mieć duzo wieksze problemy , choc by dlatego że właśnie ManU jest / powinno byc lepiej przygotowane do wiekszego wysilku. moim zdaniem nie ma bata aby i w rewanzu gole nie padaly , moim zdaniem 2:0
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
oj no nie powiedział bym czy są zmęczeni ???? jak by nie było to trcohę dopiero więszka część sezonu a mecz jeszcze w huhu ???? kryzys na kryzys zmeczeniowy mysle ze jeszcze bedzie czas ale mysle ze jednak jest to jeszcze za wczesnie , tym bardziej ze ostatnio byly puchary i nie ktorzy bardzo zmeczeni mogli odpoczac ???? ale zgadzam sie ze ManU ne dopusci do ET
 
adriano241 0

adriano241

Użytkownik
Może i nie są przemęczeni, ale widać, że to jedyna drużyna w swoim rodzaju, a jak teraz awansują to trafią na Romę albo Arsenal, a wtedy mają awans do 1/2 zapewniony, a w 1/2 był by przed wczesny finał Manchester vs Barcelona.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
adriano241 przestań pisać takie krótki, bezsensowne posty o treści &quot;United rządzą&quot; :| Tutaj wypowiadamy się przy pomocy składnych wypowiedzi, a nie wyrażamy swoje przeczucia w dwóch zdaniach.

I aby było jasne. Wcale nie jest powiedziane, że United trafi na Arsenal/Romę, bo przed ćwierćfinałami jest zawsze losowanie, dopiero jeśli chodzi o półfinał to z góry wiadomo jakie zespoły, z których par mogą zagrać ze sobą o finał.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: MU - Inter [-1,5/+1,5]
Typ: 1
Kurs: 3.25
Buk: Bet365
Analiza: Zasadnicze pytanie przed tym spotkaniem brzmi czy rzeczywiście uda się Interowi zagrać na 0-0 i rozstrzygnąć o awansie w dogrywce lub nawet w karnych, bo właśnie takie założenie taktyczne, podobno przyjął trener włochów. Byłoby to zapewne korzystne dla gości bo na wyspach gra się ostatnio co 3 dni więc można tu liczyć na zmęczenie a ruletka karnych zwiększyłaby marne szanse Interu.
Z doświadczenia wiem, że po meczu underowym zazwyczaj rewanż jest na over ale takimi ststystykami nie ma co się tu kierować... Jednak styl gry MU i wypowiedzi przedmeczowe skłaniają mnie do typowania na over w tym meczu. Skoro założenie jest że goście chcą przez 120 minut bronić częstochowy a gospodarz jest znany z ofensywnego i jakże skutecznego na własnym stadionie futbolu to scenariusz gry wydaje się być oczywisty. MU ostro ciśnie przez cały mecz a Inter liczy na cud.
Jakoś sobie nie wyobrażam by tak mocna ekipa jak MU mogła na własnym stadionie nie strzelić gola drużynie, która przez 90 minut muruje bramke.
Wtedy wiadomo że się Inter zerwie do odrabiania. Wyrwany z letargu przeprowadzi kilka mniej składnych akcji i prób nawiązania walki, które zapewne zaowocują kontrami. Nie można liczyć na to że gospodarze po pierwszej zdobytej bramce przejdą do obrony wyniku bo wystarczy przypadkowy gol i już przy 1-1 Inter awansuje. MU będzie oblegało bramkę gości do końca i jestem przekonany że osiągną pożądany efekt. Wynik 2-0 to minimum a osobiście nie zdziwię się z pogromu jaki zrobili The Redsi z Realem. Ciekawym typem jest też wygrana MU do zera lub 1/1. Jednak bezpieczniejszym wydaje mi się właśnie handicup.
Odnoście składów to Inter jedzie osłabiony a MU wręcz przeciwnie bo do składu wracają ważni gracze. Więcej się nad tym rozwodzić nie będę bo to ocena indywidualna graczy. Ten scenariusz wydaje mi się nieunikniony... Osobiście bardzo nie lubię MU, więc raczej w analizi jestem obiektywny. Kurs kusi, więc polecam bo dość pewny typ.
__________________
 
M 0

mirek186

Użytkownik
Spotkanie: MU - Inter [-1,5/+1,5]
Typ: 1
Kurs: 3.25
Buk: Bet365
Analiza: Zasadnicze pytanie przed tym spotkaniem brzmi czy rzeczywiście uda się Interowi zagrać na 0-0 i rozstrzygnąć o awansie w dogrywce lub nawet w karnych, bo właśnie takie założenie taktyczne, podobno przyjął trener włochów. Byłoby to zapewne korzystne dla gości bo na wyspach gra się ostatnio co 3 dni więc można tu liczyć na zmęczenie a ruletka karnych zwiększyłaby marne szanse Interu.
Skoro założenie jest że goście chcą przez 120 minut bronić częstochowy a gospodarz jest znany z ofensywnego i jakże skutecznego na własnym stadionie futbolu to scenariusz gry wydaje się być oczywisty. MU ostro ciśnie przez cały mecz a Inter liczy na cud.

__________________
Gdzieś ty chłopie wyczytał tą taktykę to ja nie wiem, ale powiem ci tylko jedno że będzie parę bramek to sam stawiam ale co do reszty to żeś je z palca wyssał. I który trener a już na pewno nie Mourinho, planuje bronić Częstochowy przez 120 min i liczyć na karne gdy nie mają nawet 1 bramkowej przewagi.
 
M 0

mirek186

Użytkownik
MU vs. Inter over 1.5-2
Kurs:1.57
Buk:pinnacle
Analiza:
Każdy będzie mi tu chyba pukał w głowę dlaczego over gdy w pierwszym meczu nic się nie działo.I mamy ekipy genialne w obronie MU, śrubowało rekordy itp,itd. Ale najkrócej mówiąc no właśnie dla tego. Ale rozwińmy, nie zapominajmy że jest to puchar a nie liga, w lidze od razu grali byśmy under. Ale 2ed leg w CL to jest całkiem inna bajka tutaj gra się o być albo nie być i nie ma pół środków zwłaszcza przeciwko Mourinho. Chyba tylko dziennikarze uważają że 0-0 dla Interu to jest zły wynik. Oczywiście mogli to spotkanie wygrać, ale mogli tak samo przegrać. I 0-0 w tym momencie dla mnie daję bardzo dobrą sytuacje dla Interu i &quot;special one&quot;. Ze względu na to ze MU będzie tu atakowało i Inter pewnie zagra dość podobnie jak u siebie ale weźmie poprawki na grę w obronie i będzie starał się dłużej przytrzymywać piłkę z przodu. Jednak oddanie pola MU to nie było najlepsze rozwiązanie dla Interu w pierwszym spotkaniu. Ale w momencie gdy Interowi uda się strzelić bramkę MU musi tutaj już strzelić 2. Co daje nam over, szanse Interu na bramkę są duże to raz a dwa dla czego gramy over 1.5-2 to żeby mieć właśnie furtkę gdyby MU wygrało 2-0. Bo tak naprawdę tylko przewaga 2 bramek daje tutaj komfort MU w tym spotkaniu, nie chce na pewno Ferguson powtórzyć swojej przygody z Mourinho gdzie FC Porto właśnie golem w końcówce wyeliminowało Czerwone Diabły. Do tego Ferdinand pod znakiem zapytania i oba zespoły są piekielnie groźne ze stałych fragmentów gry. W pierwszym meczu MU atakowało i pokazało ze potrafią stwarzać sytuację ale ani jednej ani drugiej stronie się nie śpieszyło tutaj będzie inaczej. MU musi chcieć strzelić gola i to najlepiej szybko żeby wyciągnąć Inter do otwartej gry i mieć większe szanse na 2 bramkę. W momencie jak się MU powinie noga i stracą pierwsi gola mogą 2 już nie strzelić. Inter na pewno będzie grał dość defensywie chociaż ich defensywa woła ostatnio o pomstę do nieba popełniają fatalne błędy i wydawało by się że z MU nie mają szans i też tak sadzę ale geniusz Mourinho może nam tutaj wszystko pokrzyżować(i podpowiada no bet na MU). Więc oba teamy maja plan który daje nam min. 2 bramki. Mourinho chce strzelić 1 i nie stracić 2. Lub strzelić 2 i nie stracić 3. Każda z tych kombinacji a MU chce strzelić min. 2. Żeby mieć komfort na koniec spotkania bo Inter końcówki w lidze ma zabójcze i do tego mamy Ibrhamovicia który chyba każda częścią ciała potrafi strzelić i Inter ma bardzo groźne stałe fragmenty gry. Do tego Zlatan jest tutaj jedynym chyba z 4 piłkarzy w europie jak dla mnie potrafiących strzelać bramki z 30m jak na zawołanie reszta to (Del Piero,Ronaldo,Juninho) a na dodatek mamy w tym spotkaniu tutaj dwóch z tej czwórki. I Ronaldo też piekielnie groźny przy stałych fragmentach. Będzie to też mecz o podwyższonej adrenalinie więc będzie trochę fauli. Więc tak jak pisałem każdy scenariusz trenerski zakłada tutaj 2 bramki + mamy po obu stronach z zwłaszcza po stronie MU taką siłę w ataku że wszystkie warianty inne niż atak wydają się tu bezsensowne. Ale jeżeli ktoś sugeruje się moją analizą proszę nie grać over 2.5 . Zawsze zostawić sobie opcje push ze względu na potencjał obu ekip w obronie i ataku. Że obie strzelą jest dość pewne lub MU strzeli 2. Ale inne wyniki są ryzykowne oczywiście gramy tutaj ze będzie 3 bramki ale dobrze mieć wyjście ewakuacyjne. Co do bardzo dobrej obrony MU jest ona lekko przesadzona oczywiście mają świetną obronę ale zobaczmy z kim grali kiedy mieli swój rekord clean sheetów. Nie było tam żadnej ekipy z top 4. No tylko Chealse ale rewanżowe spotkanie gdzie byli oni w rozsypce, tak to MU traciło bramki w pucharach i straciło 2 z The Reds i 2 z Arsenalem i 1 z Chealse. MU w lidze ma ułatwione mogło by się wydawać zadanie jeżeli chodzi o obronę bo to z nimi każdy się broni, co nie świadczy że są słabi bo ponad 10 clean sheetów jest na pewno nie lada wyczynem ale nie oznacza to obrony nie do przejścia. Co do Interu obrona unich jest tragiczna ale tylko w 3 spotkaniach w lidze nie strzelili bramki, dla tego Mourinho nie robi tutaj afery przed 2ed leg, co do szans swojej drużyny bo jest on bardzo pewny strzelenia bramki i dowiezienia choćby remisu 1-1 do końca spotkania i awansu do nast. rundy. Więc tak jak mówiłem MU nie spocznie na 1 bramce a Inter na pewno gdy już bramkę straci zrobi wszystko żeby strzelić następną. Do tego będzie mnóstwo fauli i mamy po obu stronach ekspertów od rożnych i rzutów wolnych zarówno pośrednich jak i bez pośrednich. W zależności od pazerności ja dałem propozycje z over 1.5-2. Z racji że 2 bramki dadzą mi już wygraną w postaci 50% mojej stawki. Więc zagram to za 2 nie za 1 jednostkę i będę miał proficik jak za 1j. a gdy plan wejdzie cały profit jak za 2j. Jak ktoś woli asekuracyjnie za 1 jednostkę i grać kurs 1.8 za over 2 lub 2.45 za over 2.5 to już jego wybór.
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
ja też wtrącę swoje 3 gorsze. Bo naprawdę ktoś kto wierzy że Inter da rady przetrzymać no to rzeczywiście musi być niezłym optymistą. ten mecz można porównać do wczorajszego meczu Live z Realem. wielkie nadzieje, a że może Real się przełamie i doprowadzi do dogrywki a tu pogrom. Kolejny raz widać, że Angielskie stadiony mają to do siebie, że gospodarze czują się tam pewni zwycięstwa i tak też się wczoraj stało. co więcej, Real ma w bramce Casillasa który bezapelacyjnie jest lepszy od Cesara.. gdyby nie wczorajsze parady Casillasa Real by poniósł tam sromotną klęskę na miarę wczorajszego meczy Bayernu ze Sportingiem. Inter nawet jakby zagrał ustawieniem 5-4-1 nie przetrwałby. zresztą hmm jakby to powiedzieć, Ronaldo nie ma zamiaru w dzisiejszym meczu płakać ????
 
G 0

grafika5

Użytkownik
do mirek186

ja taką taktykę wyczytałem i Mourinho otwarcie o niej mówił w mediach,
jeśli nie znasz angielskiego i nie umiesz korzystać a angielsko języcznych portali typy skysports lub La Gazetta Delo Sport to nie to nie ośmieszaj się publicznie swoją niewiedzą

Przepraszam że musiałem to napisac ale już mi nerwy puszczają na tego goscia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom