>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Rewanż: Panathinaikos Ateny - CF Villarreal

Status
Zamknięty.
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Wynik meczu w Villarrealu: remis 1:1

[1x2] Panathinaikos - Villarreal 2.60 3.20 2.60
[Awans] Panathinaikos - Villarreal 1.65 2.00

Kursy by bet-at-home
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mimo wszystko , ja stawiałbym tutaj na graczy Villareal , chociaż po pierwszym spotkaniu trochę mina mi zrzedła. Postawiłem na zwycięstwo Hiszpanów , ale niestety się nie udało. Spodziewałem się , że nie będzie to dla nich łatwy mecz , ale powinni spokojnie sobie poradzić, tymczasem jak dla mnie zrobili swego rodzaju niespodziankę, jakim jest remis na własnym boisku z (powiedzmy szczerze) &quot;średnim&quot; Panathinaikosem. Co prawda, Grecy mają bramkę strzeloną na wyjeździe , ale wystarczy , aby Villareal strzelił jedną i powinni dowieźć zwycięstwo do końca ????
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Trudny mecz.Villareal jest zdecydowanie leppszy na wlasnym stadionie a w Atenach na stadionie Olimpijkim bedzie kilka tysiecy fanatycznych kibicow.No zobaczymy jak bedzie ale na pewno ciekawe bedzie to starcie.no i moze karne??Czemu nie??
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jak dla mnie , to karnych w tym meczu na pewno nie będzie . Faworytem ( oczywiście dla mnie ) jest Villareal i nie sądzę , aby to się zmieniło ???? Grają szybką , w miarę ładną piłkę , jak to Hiszpanie , więc kilka ofensywnych akcji powinno zakończyć się strzeloną bramką.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tak jak napisal jancio. grają ładnie , szybko ofensywnie ale jak większość Hisazpańskich drużyn na własnym stadionie , na El Madrigal mieli ponad 20 tys kibiców za sobą , teraz będą mili kilka tysięcy przeciwko pona 60 tys fanom Panaty. Grecy u siebie nie zwykli tracic bramek , graja dość dobrze w deensywie a w ofensywie w atk waznym meczu mysle ze szalec nie beda tym bardziej ze na wyjezdzie osiagneli korzystnyh wynik. w tym meczu spodziewam sie najazdow hiszpanow na bramke panaty i jeden z takich najazdow mozed sie skonczyc zabojcza kontra, sam rowniez spodziewam sie w tym meczu additional time&#39;u , bo ciezko mi uwierzyc aby villareal nic nei strzelilo w tym meczu
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
ciezko mi uwierzyc aby villareal nic nei strzelilo w tym meczu
no tak , tylko teoretycznie wystarczy , że Villareal zdobędzie bramkę , a Panata nic już nie zdziała ( jeśli oczywiście nie strzeli gola). Zgadzam się z Tobą , że Grecy mają teraz przewagę własnego boiska i wiele tysięcy kibiców za sobą , jednak mimo wszystko Hiszpanie potrafią grać ładną piłkę nawet na wyjazdach , co już nieraz pokazali . Może nie są jakimiś wirtuozami futbolu , ale strzelać bramki potrafią i wydaje mi się , że teraz również to pokażą. ????
 
T 0

tominho

Użytkownik
hehe rzepek chyba wielkim fanem villarealu jestes bo bzdury mi tu piszesz villareal pozegna sie z liga mistrzow bo na 90% odpada . Grecy graja twardo i na Hiszpanow to bedzie rada . Co do wyniki to spodziewma sie tu 1;0 dla Grekow . Zagraja zachowawczo twardo i wygraja
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
hehe rzepek chyba wielkim fanem villarealu jestes bo bzdury mi tu piszesz villareal pozegna sie z liga mistrzow bo na 90% odpada . Grecy graja twardo i na Hiszpanow to bedzie rada . Co do wyniki to spodziewma sie tu 1;0 dla Grekow . Zagraja zachowawczo twardo i wygraja
wielkim fanem Villarealu nie jestem , ale lubię hiszpańskie drużyny , nie zaprzeczę :jezora: każdy myśli inaczej , także dla Ciebie pewniakiem do awansu są Grecy , dla mnie &quot;raczej&quot; Hiszpanie , więc poczekamy , zobaczymy ????
 
T 0

tominho

Użytkownik
tez uwielbiam Hiszpanow ale zauwazylem ze w europejskich rozgrywkach liczy sie twarda obrona druzyny angielskie i ta ich szybkosc . Jako przykald Lass w realu jak przeszedl i zasuwal z Liverpoolem . Villareal gra ladna pilke pamietam jak z Arsenalem grali to zabraklo im niewiele teraz sadze ze bedzie podobnie
 
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
Według mnie kurs na Panatę (awans) jest bardzo okazyjny i można ten typ grać za grubszą kwotę. Już w pierwszym meczu grałem x2 i siadło. U siebie Panata jest jeszcze mocniejsza niż gdziekolwiek,a Villarreal znów zawodzi. Dla mnie pewny awans ,,Koniczynek&quot;
 
C 0

cyrius

Użytkownik
Ja stawiam na Panathinaikos - Villarreal.
Mam nadzieję, że zwycięży moc kibiców (12 zawodnik), silna gra w defensywie i szybkie kontry, które zakończą przygodę drużyny z Hiszpanii!
 
baczo 0

baczo

Użytkownik
Moim zdaniem Panathinaikos pewnie wygra ten mecz. W Hiszpani prowadzili do 67 min . i jezeli Wawrzyniak by nie fallowal to by byla wygrana dla pilkarzy z Grecji. Czuje w ty mmeczu duzo bramek i walki. Polcem ten mecz i jeszcze kibice ktorzy podnoszą range tego widowiska.
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
Spotkanie: Panathinaikos Ateny - Villarreal
typ: 1
kurs: 2.85
buk: PinnacleSports
analiza:

ostatnie 6 meczów Panaty:
07/03/2009 Super League Panathinaikos Athens vs. Larisa W - 3:0
04/03/2009 Greece Cup Panathinaikos Athens vs. Panserraikos L - 2:3
01/03/2009 Super League Olympiakos Piraeus vs. Panathinaikos Athens D - 0:0
25/02/2009 UEFA Champions League CF Villarreal vs. Panathinaikos Athens D - 1:1
21/02/2009 Super League Panathinaikos Athens vs. Panionios W - 2:1
15/02/2009 Super League Iraklis Saloniki vs. Panathinaikos Athens D - 0:0

ostatnie 6 meczów Villarreal:
07/03/2009 Liga BBVA CF Villarreal vs. Espanyol W - 1:0
01/03/2009 Liga BBVA Real Betis vs. CF Villarreal D - 2:2
25/02/2009 UEFA Champions League CF Villarreal vs. Panathinaikos Athens D - 1:1
21/02/2009 Liga BBVA CF Villarreal vs. Sporting Gijon W - 2:1
15/02/2009 Liga BBVA Racing Santander vs. CF Villarreal D - 1:1
08/02/2009 Liga BBVA CF Villarreal vs. Numancia W - 2:1

Jednym z rewanżowych meczów 1/8 fianłu Champions League jest spotkanie pomiędzy Panathinaikosem Ateny a Villarreal. W pierwszym meczu padł remis 1-1. Faworytem przed dwumeczem była ekipa z Hiszpanii jednak po remisie w pierwszym meczu szanse moim zdaniem przeszły bardziej na stronę Wszechateńskich Koniczynek. Gospodarze tak naprawdę nie osiągali ostatnio imponujących wyników. Jednak ich w gra w poprzednim meczu ligowym z Larissą była naprawdę bardzo dobra. Tuż po rozpoczęciu 2. połowy strzelili 3 gole i pozbawili ekipę gości jakichkolwiek nadzei na dobry wynik. Myślę że w ty meczu Hiszpanie także będą musieli być cały czas skoncentrowani ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy atak Panaty wypali. Goście natomiast patrząc na ostatnie wyniki nie zanajdują się w słabej formie. Nie przegrali oni 6 meczów. Jednak aż 3 z nich były zremisowane a gdy już wygrywali to tylko różnicą 1 gola. Uważam więc że minimalnym faworytem tego spotkania sa gospodarze i uważam że jedna akcja może zdecydować że to ekipa Jakuba Wawrzyniaka wygra to spotkanie i awansuje to następnej rundy. Mój typ: 2-1
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
no zobaczymy jaki będzie końcowy wynik i kto awansuje dalej , ja w szczególności liczę na Villareal , aby jakaś drużyna hiszpańska awansowała dalej ???? a Villareal potrafi ładnie prowadzić piłkę do przodu i co najważniejsze , skutecznie , a to chyba w tym wszystkim jest najważniejsze.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jak dla mnie to Hiszpanie mieli swoją szanse u siebie i ją zmarnowali. Mogli wygrać 5:1 i nikt nie miałby pretensji ale zremisowali 1:1. Teraz faworytem jest już Panata i pięknej gry Hiszpanów nie zobaczymy bo Grecy grają bardzo ciężką piłkę i takie Villareal to nie jest góra która ich przejdzie. Na swoim stadionie Pnathinaikos bardzo rzadko przegrywa. Dlatego w regulaminowym czasie wygrana Hiszpanów odpada. Jak już to karne. Ale ja sądzę że nie strzelą nawet gola.

Bronią na Greków jest szybko strzelić im gola. Wtedy zespół się łamie (między innymi mecz z Panthrakkikosem w pucharze - kto oglądał wie że wykluczamy odpuszczenie pucharu) o czym mówił sam Ten Cate
Ale tu będa szachy początkowo więc to raczej nie grozi

ja zatypuje: awans Panathinaikos
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom