>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Panowie, pytanie do tych którzy grają. Jak wyglądają kursy w porównaniu z innymi odnośnie piłki nożnej i koszykówki (NBA) są linie na graczy, na kartki itp ?
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Mam pytanie: czy wam też się zdarza, że e-maile z supportu Rivalo przychodzą &quot;puste&quot;. To znaczy zamiast jakiejś informacji z ich strony jest w e-mailu tylko ich znaczek firmowy.
 
M 3

matur

Użytkownik
Mam pytanie: czy wam też się zdarza, że e-maile z supportu Rivalo przychodzą &quot;puste&quot;. To znaczy zamiast jakiejś informacji z ich strony jest w e-mailu tylko ich znaczek firmowy.
Oni zawsze przysyłaja takiego maila. To nie jest pusty mail. Tam jest numer zapytania i możliwość dopiswania pytan zwiazanych z tym zapytaniem.
 
G 27

gumos

Użytkownik
mam kilka pytan tak na szybko chce wplacic pieniadze aby obrocic bonus i uciekac z tego buka czy wplaty przez moneybookers biora udzial w promocji? Po przeczytaniu wszystkich watkow mozna zglupiec wiec czy bukmacher jest wyplacalny oraz czy naprawde sa az takie problemy z weryfikacja z gory dziekuje za odpowiedz ;-)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No to może rozwińmy temat.
1. A co jakbym się jąkał.
2. Niektórzy denerwują się podczas rozmów telefonicznych.
3. Mógłbym mieć ważniejsze problemy na głowie niż weryfikacja konta (dajmy na to śmierć w rodzinie).
4. Mógłbym być po kilku piwkach, kiedy akurat support zadzwoni.
5. Mógłbym najnormalniej w świecie mieć tysiąc powodów, żeby akurat w danej chwili nie móc rozmawiać.
Czy to z góry oznacza, że jestem oszustem i próbuje wyłudzić bonus?
Co do zasady nie zakłada się konta na kobietę bo wiadomo, że 80% buków to sprawdzi. Niestety chyba tylko Polacy i może jakieś inne cwane narodowości łaszczą się na te 50 euro, a potem buki ostro weryfikują. Jedyna opcja założenia konta przez kobietę jest taka, że sama gra i się na tym zna. Każda próba oszukania buka w celu wyłudzenia bonusu skończy się źle, bo oni te sztuczki poznali od podszewki. Buk zastrzega się w każdym regulaminie, że może w każdej chwili odebrać ten bonus i to w interesie gracza jest aby się nie jąkać, nie być po piwku itd. Oni ci robią łaskę, że ci dają ten bonus, a jak korzystasz z ich łaski to musisz się godzić na wszystko (zresztą tak jest sformułowany regulamin). Nie chcę cię osądzać, ale wydaje mi się, że jesteś studentem, który uważa, że jak się teoretycznie ma rację to cały świat powinien cię słuchać, a w życiu jest tak, że można mieć i 1000% racji i dostać ostro po dupie, bo zazwyczaj nic nie jest sprawiedliwe. Sorki za ten moralizatorsko - edukacyjny wywód, ale sam kiedyś taki byłem...
I mam konkretne pytanie: wiadomo jak jest z czasem na dokonanie obrotu ? Bo zapis o anulowaniu jest jakiś nieostry, może ktoś się pytał na czacie o to ?
 
G 1

gruczmufc

Użytkownik
Weryfikacja przeszla bezproblemowo, wyslane zdjecie dowodu z obu stron, screen z mooneybookersa z dowodem przelewu pieniedzy na ich konto, screen z konta bankowego z danymi osobistymi. Wszystko zaakceptowane za pierwszym razem po 15 minutach od przeslania dokumentow.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No to o co tam pytaja?
Nie wiem. Nie znam dziewczyny, która ma konto u bukmachera poza Tadzinem. Jej musiałbyś pytać. Ale z tego co ludzie piszą to pytaja o jakieś podstawy związane z bukmacherka, albo co ostatnio obstawialo się.
 
M 3

meliamne

Użytkownik
A ja za nic nie mogę wpłacić próbowałem za pomocą MasterCard błąd chcę przez Skirlla to też mogę tylko za pomocą karty z konta Skirll nie mogę... Obłęd jakiś.
 
K 1

kosmos1987

Użytkownik
teoretycznie tak, w praktyce nie sprawdzałem, jak mam mieć taką sytuację i potem utrudnienia w wypłacie ewentualnej wygranej, to biorę kasę i ide wpłacić przez pocztę. troche sie czeka, płacisz mała opłatę, ale wszystko jest ok. Albo wpłać przez Ukash, tam nie widać z jakiego konta bankowego i z jakich danych go kupiłes...
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Obrot 5x, czyli musze postawic kuponow za 2000zl przy ako 2.0 jesli wplace 200zl i bede mial 400 pln z bonusem na granie tak ?
 
S 0

sport_typ

Użytkownik
Ten buk wziął się znikąd co wzbudzało we mnie brak zaufania ale w końcu sam sprawdziłem i jest wypłacalny. Powodzenia dla nich bo im więcej dobrej konkurencji tym lepiej dla nas graczy ;&gt;
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Czy po wplaceniu 200 PLN za pomoca Paysafecard otrzymam od razu bonus i bede mial na koncie 400zl? Czy jak to dokladnie dziala ?
I jesli wplace 2x100zl to nie otrzymam bonusu 200pln prawda? Jednak nie wiem czy opcja przy kliknieciu 200pln, a wpisaniu tam dwoch kodow o wartosci 100pln nie zadziala.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Czy po wplaceniu 200 PLN za pomoca Paysafecard otrzymam od razu bonus i bede mial na koncie 400zl? Czy jak to dokladnie dziala ?
I jesli wplace 2x100zl to nie otrzymam bonusu 200pln prawda? Jednak nie wiem czy opcja przy kliknieciu 200pln, a wpisaniu tam dwoch kodow o wartosci 100pln nie zadziala.
wplacilem i system sam mi dopisal bonus
 
Do góry Bottom