>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nikt Ci nie odpowiada na pytanie więc może ja spróbuję. W regulaminie Rivalo nie ma podanego dokładnego czasu na dokonanie obrotu bonusem. Ja obracałam bonus półtora miesiąca i nie było problemu. Jednak przedostatni podpunkt regulaminu mówi &quot;W każdej chwili Rivalo zachowuje sobie prawo do korekty i anulowania typu oraz czasu trwania bonusa.&quot; Więc tak naprawdę nie wiadomo, kiedy zmienią zdanie.
Dzięki za odp. Taki zapis o prawie do anulowania chyba jest zawsze. Można założyć, że obrót jest bezterminowy. Może napisać ktoś kto najdłużej obracał, a może ktoś się skutecznie o to dowiadywał ?
edit// nie pracuję dla tego buka, ale mu trochę pomogę - otrzymałem dzisiaj informację na maila, że obrót jest bezterminowy. Maila wysłałem normalnie z programu pocztowego, bo na stronie nie działa (nad czym już pracują). Po otrzymaniu takiej odpowiedzi zamierzam się tam zarejestrować.
 
cichy82 0

cichy82

Użytkownik
Co do akceptacji domumentow tez nie mialem problemow. Wczoraj (tzn. w dniu otwarcia konta) wyslalem 3 dokumenty.
1. Strone dowodu ze zdjeciem - imie i nazwisko
2. Druga strone dowodu - adres
3. Print screen przelewu.
Po 20 minutach dostalem odpowiedz, ze pierwsze dwa zaakceptowane, trzeci odrzucony. Dzisiaj rano jako trzeci dokument wyslalem zdjecie faktury z orange i tez po kilkunastu minutach dostalem odpowiedz, ze dokument zostal zaakceptowany i wstepna weryfikacja zakonczyla sie pomyslnie. Prosili miec na uwadze, ze w celu dalszej weryfikacji w razie potrzeby moga jeszcze prosic o jakies dokumenty ale mam nadzieje, ze to wystarczy.
Jesli chodzi o kursy na pilke nozna z podporka to lepsze niz na bet at home.
Pozdrawiam.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
W najbliższy czwartek rozpocznie się mecz inauguracyjny
Mistrzostw Świata między Brazylią i Chorwacją w Sao Paulo.
Na rozpoczęcie oferujemy bonus na wpłatę 100% aż do 100 PLN!

Ta oferta jest wyłącznie dla Państwa i jest ważna tylko do 15.6.2014.

Naszą bogatą oferta zakładów na Mistrzostwa Świata
z atrakcyjnymi kursów można znaleźć tutaj.

Życzymy dużo udanych zakładów
Twoja zespół Rivalo.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
S 39

szopenkoks

Użytkownik
ja dodam ze to bonus dla odbiorców maila, obrót 5x po kursie minimum 2 dla singli i ako (ako może się składać z mniejszych kursów byle by cały kurs był większy niż 2)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Od 3 godzin po rejestracji i wpłaceniu środków i 2 mailach w tej sprawie nie mam ani odpowiedzi, ani środków na koncie. Pierwszy raz przy rejestracji w nowym buku coś takiego mnie spotkało. Początek współpracy nie zachwycający. A zależy mi na czasie bo chciałem coś dzisiaj pograć.
edit// No ostatecznie na 2 dzień konto mi się zaktualizowało, ale na 3 wysłane maile 0 odpowiedzi. Z komunikacji buk ma u mnie dwóję. Nie ma czata, a odpowiedzi nie poprzychodziły. Nawet nie chcę myśleć jak bym się miał zapytać np o jakiś niejsany zakład na zdarzenie z danego dnia, a odp. by w ogóle nie przyszła, albo po tygodniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kolti 103

kolti

Użytkownik
Jeśli doładuję poprzez paysafe card to również otrzymam bonus 100 %. Jak wygląda wtedy wypłata ?
__________________
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Jeśli doładuję poprzez paysafe card to również otrzymam bonus 100 %. Jak wygląda wtedy wypłata ?
otrzymasz, ja tak właśnie wpłacałem i automatycznie pojawił się depozyt wraz z dopisanym
bonusem. Wypłata po wpłacie paysafecard tylko na konto bankowe,ale zamierzam
zagadać o możliwość przelania na skrill.
pzdr.
 
J 0

judisher

Użytkownik
Polecam tego bukmachera. Z weryfikacją miałem problemy z wyciągiem z konta jako dowodem wpłaty. Kilka razy odrzucali moje print screeny z mbanku żeby wkońcu zaakceptować zdjęcie wyciągu na ekranie monitora:p(swoją drogą nawet jak dla mnie niewyraźne). Wypłata przelewem bankowym zajęła chyba 3 lub 4 dni robocze.
Poza tym mają kilka fajnych opcji jak np sprzedaż kuponu przed jego zakończeniem-często gram duble i czasem po wejściu pierwszego z ulgą korystam z tej opcji.
No i strona mobilna działjąca nawet na nokii500.
POLECAM
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Mam pytanie do tych którzy zrobili obrót. W regulaminie bonusu jest zapis: &quot;Jeśli dwa lub więcej zakłady zostały postawione na różne wyniki w jednym wydarzeniu sportowym, wtedy stawka pierwszego przesłanego kuponu będzie brana pod uwagę.&quot;
Rozumiem że przy 1x2 liczy się tylko pierwszy zakład ale jak to jest w przypadku grania live na overy goli/rożnych/kartek ??
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Mam pytanie do tych którzy zrobili obrót. W regulaminie bonusu jest zapis: &quot;Jeśli dwa lub więcej zakłady zostały postawione na różne wyniki w jednym wydarzeniu sportowym, wtedy stawka pierwszego przesłanego kuponu będzie brana pod uwagę.&quot;

Rozumiem że przy 1x2 liczy się tylko pierwszy zakład ale jak to jest w przypadku grania live na overy goli/rożnych/kartek ??

No chyba logiczne ze liczy ci sie wszystko do obrotu ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Skorzystałem z tego nowego buka. Dokonałem wymaganego obrotu. Chcę podzielić się z wami opinią na jego temat. Zaczniemy od plusów.
✅✅✅✅✅✅ PLUSIKI✅✅✅✅✅
  • Możliwość łączenia różnych rynków w jednym zdarzeniu. Np w meczu piłki nożnej ilość kartek, ilość goli i 1x2. Widziałem to tylko jeszcze w Bet365. Znakomita sprawa
  • Możliwość anulowania kuponu ok 10 min. od jego postawienia - niespotykane gdzie indziej - wielki plus
  • Zaskakująco wysokie i konkurencyjne kursy w stosunku do innych buków. Buk nie notowany na odsportal
  • W czasie obrotu bonusem nie spotkałem się z limitami. Grałem stawkami 10zł - 500zł
  • Bardzo dobra oferta LIVE oczywiście oprócz standardowych np. ilość goli, 1x2 także kartka dla kolejnego zawodnika
  • Błyskawiczna weryfikacja
  • Błyskawiczny przelew środków na konto bankowe
  • Przejrzysty, dostępny na stronie stopień wykorzystania bonusu.


⛔⛔⛔⛔⛔⛔ MINUSIKI ⛔⛔⛔⛔⛔⛔
  • Minimalna wypłata - 500zł. To zdecydowany minus, jak ktoś nie gra wysokimi stawkami może mieć problem, z 2 strony sporo ludzi gra takimi stawkami. Jednak co by nie mówić odstaje aż tak wysoki próg od reszty buków gdzie jest minimum 50 -70zł do wypłaty
  • Niedopracowana strona. Np w mundialu na awans do następnej rundy pojawiał się jakiś zapis &quot;Wrong message&quot; itd. jakieś krzaczki tym nie mniej można było zagrać i buk wszystko prawidłowo rozliczył
  • Do obrotu bonusem mają jakąś dziwną zasadę nie spotkaną gdzie indziej, że pewne zakłady się nie liczą jak są na to samo zdarzenie (i chyba rynek). Postawiłem na miejsca 1-4 kilku zespołów mundialu, do obrotu kwalifikował się tylko jeden zakład co u innych buków nie miało miejsca. Trzeba więc uważać na ten zapis, że kwalifikuje się do obrotu tylko pierwszy zakład.
  • Praktycznie nie działa system wewnętrznych wiadomości.
  • Support z reguły szybko odpisuje, ale miałem już &quot;lagi&quot; ponad 2 dniowe gdzie było brak odpowiedzi
  • Brak handicapów azjatyckich, ale to jest bolączka większości buków. To chyba typowe cwaniactwo, żeby dać prostszy handicap ale korzystniejszy dla buka.


PODSUMOWANIE:

Mimo wszystko wyróżniający się buk z ciekawymi funkcjami jak anulowanie kuponu i łączenie rynków. Jak by jeszcze zmniejszyli limit minimalnej wypłaty i dodali handi azjatyckie byłby ideał. Jak ktoś z Rivalo to czyta niech pomyśli o tym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
S 674

slukasz123

Użytkownik
A co z rozmowa telefoniczna i zdjeciem twarzy????Bo mysle czy nie skorzystac.Podobno wszystkie dokumenty maja byc w formie zdjecia czy tj prawda......???
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A co z rozmowa telefoniczna i zdjeciem twarzy????Bo mysle czy nie skorzystac.Podobno wszystkie dokumenty maja byc w formie zdjecia czy tj prawda......???
Do mnie nikt nie dzwonił. Nie musiałem też dawać zdjęcia dowodu z mordą, wystarczyło zdjęcie dowodu, rachunku za prąd i wyciągu z konta czyli standard.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Jak długo trwa pierwsza wypłata bezpośrednio na konto bankowe jeśli wpłacam przez paysafecard?
Czy przy wpłacie przez paysafecard można wypłacić na skrill?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Czy przy wpłacie przez paysafecard można wypłacić na Skrill?
siema, nie wiem jak z kontem bankowym, ale pytałem
o możliwość wypłaty na Skrill po depozycie za pomocą paysafecard.
Odpisano mi,że po weryfikacji nie ma z tym żadnego problemu i jak najbardziej
jest taka możliwość.
pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Dzięki, wcześniej też zapytałem i odpisali mi tak samo. Zobaczymy jak w praktyce, bo to byłaby świetna opcja, niespotykana chyba u innych buków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
S 674

slukasz123

Użytkownik
Witam Panie XXX,
bosus przyznawany jest odpowiednio w walutach €100/CHF150/TL 250/200PLN
W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.
Pozdrawiam,
Rivalo Customer Service

Milo ze ja przez przypadek sie o tym dowiedzialem jak wzialem bonus 200zl tak bym wzialbym w euro ????
A co do wyplaty zlecilem w zeszly wtorek w srode rano zaakceptowana w pt pieniadze na koncie.Pieniadze ida z banku z malty moze dlatego tak dlugo.Koles na czacie nie wiedzial skad ida wiec pisze tutaj...Buk w sumie ok ale kursy lipne podobne do bah czy expekt...Widzialem nawet takie same kursy....Poza bonusem wg mnie nie oplaca sie grac
Maly edit co do bonusa:
Bonus przyznawany jest odpowiednio w walutach €100/CHF150/TL 250 dla klientów z Szwajcarii, Szwecji, Norwegii, Finlandi, Montenegro i Turcji.
Dla klientów z Polski Rivalo podwaja pierwszy depozyt aż do 200 PLN lub równowartość.
 
ramp 15

ramp

Użytkownik
siema, nie wiem jak z kontem bankowym, ale pytałem
o możliwość wypłaty na Skrill po depozycie za pomocą paysafecard.
Odpisano mi,że po weryfikacji nie ma z tym żadnego problemu i jak najbardziej
jest taka możliwość.
pozdro
No niemożliwe, naprawde? Pozdrów mamusię ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 0

lukaaasch

Użytkownik
Chyba nigdy nie spotkałem się z tak problematycznym bukmacherem jak ten. Konto założyłem w tamtym tygodniu, standardowo po wygraniu kilku zakładów wziąłem się za wypłatę i w tym momencie zaczęły się moje problemy. Na starcie poproszono mnie o przesłanie wymaganych dokumentów. Dowód osobisty- problemu brak, przy wyciągu z konta neteller napotkałem się na 3 odmowne odpowiedzi z powodu zbyt małego screena. Największe problemy miałem z rachunkiem z ostatnich 3 miesięcy. Przecież wszystkie rachunki otrzymuje w formie elektronicznej, gdy już wziąłem się za wysyłanie przeróżnych rachunków, spotkałem się z wielokrotną odmową z różnych powodów. Brak adresu, brak imienia, nieprawidłowy rozmiar pliku. Typowe szukanie problemów na siłę. Walka z cudownymi wymaganiami trwała bodajże 2 dni. Gdy już byłem szczęśliwy z powodu zlecenia wypłaty, nastała godzina 14 i telefon z nieznanego numeru. Skąd? Z Rivalo.com, masa durnych pytań tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, iż ten bukmacher nie jest nic wart. Słaba oferta, fatalna weryfikacja to tylko kilka minusów które można im wytknąć. Grałem na wielu portalach, ale nigdy nie spotkałem się z czymś takim.

Stanowczo NIE POLECAM
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Buk w sumie ok ale kursy lipne podobne do Bah czy Expekt...Widzialem nawet takie same kursy....Poza bonusem wg mnie nie oplaca sie grac
no niekoniecznie, często co prawda podobne do baha, ale też często trochę wyższe niż
w bet365, wystarczy popatrzeć dzisiaj na eliminacje ligi mistrzów. W ogóle na nożną kursy są często wyższe niż w całorocznym becie więc to nie do końca prawda co piszesz. Zależy od rynku, w tenisie wypadają słabiej, w nożnej często lepiej, nhl też często fajne kursy. Jak najbardziej można tu grać, jest sporo ciekawych opcji niedostępnych u innych buków. Ale zgadzam się co do weryfikacji, wyjątkowo upierdliwa.
pzdr.
 
Do góry Bottom