>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Napisz im po prostu że nie masz konta w banku tylko posługujesz się Skrill-em i powinni ci zaakceptować skan zwykłej faktury Vat np za Benzynę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Weryfikacja jest standardowa, przecież lepiej nie jest np. Sbobet. Są buki, które do weryfikacji podchodzą łagodnie, ale to nie może być odnośnik.
Zasada jest taka, by najpierw zweryfikować konto, a dopiero wtedy wpłacić. Poza tym wtedy łatwiej o weryfikację.
Ale buk imo słabiutki
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
No nie przesadzaj 100 kroć lepszy niż bet at home, gdyby Live było trochę lepsze to bym grał u nich stale, a tak jeśli okaże się okazja. Bonus jest bardzo dobry buk wypłacalny więc nie jest źle. Co do weryfikacji, jest to nowy bukmacher dopiero co wszedł na rynek niedawno więc może dlatego aż tak sprawdzają wszystko bo wiadomo że ludzie kombinują jak się da. Przecież skan dowodu czy rachunku to chyba nie problem? A rozmowa telefoniczna, podajesz przecież swoje dane tylko.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
No nie przesadzaj 100 kroć lepszy niż bet at home
Znalezienie buka lepszego od bet at home to akurat nie jest żadną sztuką. To, że sprawdzają? Wszędzie sprawdzają jak wygrasz grubszą kasę.
Dlatego lepiej od razu potwierdzić konto
A co do buka, to rewelacji nie ma, a jak nałożyć na to, że jest ciągle homo niewiadomo, to moja opinia jest ok. Lepiej grać u sprawdzonego buka
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Nikt nie pisal o limitach to ja napisze zagralem za 400zl malmo ze wygra z olimpiakosem plus wygrana djoko......No i mam limit 200zl na kazdy zaklad ale mozna to ominac dodajac jakikolwiek zaklad mam ponownie 200zl itd....
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Czy ktoś miał już taką sytuację:
Wprawdzie przez Rivalo zostały zatwierdzone dokumenty weryfikujące moją tożsamość gracza, ale jak chcę zlecić wypłatę to pojawia się taki komunikat:
&quot;Linia mety&quot;
&quot;Poświęć chwile i wypełnij następujące pola&quot;
Tu pojawia się pole, gdzie już automatycznie jest wpisany mój e-mail: XXXXXXXXXX
oraz pole &quot;OK &amp; Kontynuuj&quot;
I jak klikam w te pole &quot;OK &amp; Kontynuuj&quot; to nic się nie dzieje. Nie mogę przejść dalej ze zleceniem wypłaty. Znowu w kółko pojawia się ten sam opisany przeze mnie wyżej obraz na ekranie z polem &quot;OK &amp; Kontynuuj&quot; i po jego kliknięciu nic się nie zmienia i nadal nie mogę zlecić wypłaty.
Czy ktoś miał taki problem techniczny przy zleceniu wypłaty ? Pytam się was bo support już dłuższy czas nie odpowiada na to pytanie.
U mnie identyczny problem, tylko przy próbie wpłaty środków. Założyłem konto, odrazu chciałem wpłacić 200 PLN przez skrilla i sytuacja jak u kolegi... Spróbowałem przez ich aplikację na telefon wpłacić i to samo... Wie ktoś o co kaman?
 
E 293

emarco

Użytkownik
Wejdźcie przez stronę w dane osobowe i &quot;zmień szczegóły&quot; tam uzupełnijcie wszystkie pola, adres, telefon. Jak będą wszystkie dane zapisane na koncie nie powinno być problemów.
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Moja opinnia o tej firmie nie mam zadnych zastrzezen kursy w miare ciekawy ten bonus za 5 spotkan.Jesli chodzi o weryfikacje zalecam wyslanie dokumentów ok 23 wtedy akceptuja jak leci.Jesli chodzi o potw.adresu moze byc screen z pdf-a i nie robia problemu.Mial tez weryfikacje telefoniczna tez bez problemow.Jesli ty grasz to pytania banalne.Firma na plus jak najbardziej
 
P 0

pawel_pawlowsk

Użytkownik
Rivalo nie znam, ale według mnie najlepsze bonusy są w bet 365. Mam tam konto już od kilku lat. Co miesiąc lub dwa dostaję bonus lojalnościowy w wysokości 10 zł, niby mało, ale zawsze coś ;) dodatkowo dają bonusy na rozpoczęcie sezonu ligi angielskiej, niemieckiej oraz ligi mistrzów. Ostatnio był bonus do 200zł, wpłaciłem 150 zł i otrzymałem taki bonus !
Tylko, że nie jest tak łatwo. Są też minusy. Trzeba obrócić wpłatą i bonusem aż 6 razy i to po kursie minimum 1,50. Na szczęście udało mi się to osiągnąć ;)
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Rivalo nie znam, ale według mnie najlepsze bonusy są w bet 365. Mam tam konto już od kilku lat. Co miesiąc lub dwa dostaję bonus lojalnościowy w wysokości 10 zł, niby mało, ale zawsze coś ;) dodatkowo dają bonusy na rozpoczęcie sezonu ligi angielskiej, niemieckiej oraz ligi mistrzów. Ostatnio był bonus do 200zł, wpłaciłem 150 zł i otrzymałem taki bonus !
Tylko, że nie jest tak łatwo. Są też minusy. Trzeba obrócić wpłatą i bonusem aż 6 razy i to po kursie minimum 1,50. Na szczęście udało mi się to osiągnąć ;)
Bonus lojalnosciowy sie dostaje na bet365 jak sie przegrywa sporo ja ostatnio dostalem 50zl.....
Co do rivalo wazna uwaga ktora nalezy podkreslic koledze polecilem i przejrzalem regulamin raz jeszcze i sa 2 wazne mega pkt ktore sie zmienily:
Klienci z Polski mogą skorzystać z następujących metod płatności: MasterCard lub Visa, Paysafecard, Neteller, Ukash, ecoPayz, Przelewy24 i Transfer bankowy.
Bonus nie obowiązuje dla depozytów, za pomocą Skrill.
Chyba dlatego ze wystawilem im za dobra ocene ????
 
Do góry Bottom