>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rivalo

D 0

dawsonek

Użytkownik
najgorszy bukmacher, mimo iż moje dokumenty zostały zweryfikowane, przeszedłem poprawnie weryfikację telefoniczną, dalej robią mi problemy z wypłatą, to jest istny skandal, i traktowanie klienta jak śmiecia. Niebawem napiszę cały felieton tej niebywałej historii, tego żałosnego bukmachera..
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
@majkel92: u mnie podobna sytuacja. Także jakieś beznadziejne powody odrzucenia dokumentów (inny adres...), dopiero słowa o napisaniu do organizujących ich działalność poskutkowały i dokumenty jakoś zaczęły im pasować. Ewidentnie utrudniają weryfikację i podobnie nie spotkałem się z takim czymś u innego buka.
Post z kwietnia nadal aktualny. W żadnym z &#39;cywilizowanych&#39; bukmacherów (nie liczę rosyjskich, bo tam wiadomo jak to wygląda) nie spotkałem się z taką drobiazgową weryfikacją. W kwietniu życzyli sobie przesłania dodatkowych dokumentów (bo niby adresy się nie zgadzały - otóż się zgadzały), teraz po chwilowym powrocie na konto i zagraniu kilku kuponów niespodzianka: sweet focia z dowodem przy twarzy ????
Na prawdę, Rivalo pod tym względem jest najbardziej żenującym bukmacherem u którego zdarzyło mi się dokonać depozytu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Post z kwietnia nadal aktualny. W żadnym z &#39;cywilizowanych&#39; bukmacherów (nie liczę rosyjskich, bo tam wiadomo jak to wygląda) nie spotkałem się z taką drobiazgową weryfikacją. W kwietniu życzyli sobie przesłania dodatkowych dokumentów (bo niby adresy się nie zgadzały - otóż się zgadzały), teraz po chwilowym powrocie na konto i zagraniu kilku kuponów niespodzianka: sweet focia z dowodem przy twarzy ????
Na prawdę, Rivalo pod tym względem jest najbardziej żenującym bukmacherem u którego zdarzyło mi się dokonać depozytu.

U mnie podobna sytuacja , procz skanu dowodu osobistego , rachunku , zrzutu skrill , rzadaja kolejnych skanow czy zdjecia przy twarzy , ogolnie nie polecam - jest wiele lepszych bukow ktore nie robia takich problemow
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
nie polecam, upierdliwa weryfikacja, wszystko robione żeby utrudnić życie użytkownikom, słaby kontakt, już nie będę wspominał o kursach...
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Przecież w Rivalo jest wszystko pięknie pokazane wchodzisz w wyciąg konta i na dole wszystko jest napisane
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Moja opinia :
Wyrobić bonus bo jednak dla niego warto się przemęczyć i spieprzać wynosząc CAŁĄ kwotę jaką się tam ma. Weryfikacja to patologia.
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Czy to normalne w tym buku, że na live na eredivisie mogę postawić 50zł na singla? Jednorazowo chciałem 200 postawić, ale dało radę 4x50, czy ktoś miał podobnie? Weryfikacja ok, nie przyjmują pdf i skanów czarno białych fotek, najlepiej zdjęcie telem zrobić.
No i problem dotyczący wypłaty mam następujący:
Pomimo wpisania adresu mail, na który zarejestrowane konto, +konto skrill na ten sam mail, nie przechodzi do dalszego etapu, konto zweryfikowane. Liczę na pomoc supportu.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Jeżeli nominalny kapitał wystarczy 25 000 euro to poważnie zastanowię się nad własnym tego typu biznesem już teraz
tu tylko chodzi o poziom minimum... śmiało, załóż buka z 25000 euro ????

&quot;Samo stworzenie systemu przyjmowania zakładów, rozliczania jak i zarządzania systemem to gruba inwestycja i z tego co wiem, nie wiele firm jest w stanie się tego podjąć. Dlaczego? Jest to związane z gwarancjami finansowymi o niezawodności oprogramowania jakie musi zagwarantować przez określony czas firma która buduje cały software. Do tego, nie wiem jak na Malcie ale np. w Anglii oprócz masy pozwoleń, trzeba mieć gwarancję bankową czy to w zamrożonych środkach, nieruchomościach czy historie konta wypracowanej sobie przez lata&quot;... itp. itd.
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Czy to normalne w tym buku, że na live na eredivisie mogę postawić 50zł na singla? Jednorazowo chciałem 200 postawić, ale dało radę 4x50, czy ktoś miał podobnie? Weryfikacja ok, nie przyjmują pdf i skanów czarno białych fotek, najlepiej zdjęcie telem zrobić.
No i problem dotyczący wypłaty mam następujący:
Pomimo wpisania adresu mail, na który zarejestrowane konto, +konto skrill na ten sam mail, nie przechodzi do dalszego etapu, konto zweryfikowane. Liczę na pomoc supportu.
problem został rozwiązany, jak u was z limitami live? tylko 200?
 
G 13

gris

Użytkownik
Wpłaciłem pieniądze przez konto bankowe i skorzystałem z bonusu. Konto mam zweryfikowane w pełni. Uzbierała mi się spora sumka i nie chcę zlecać wypłaty na konto tylko na skrilla. Czy jak zasilę konto przez skrilla i obrócę tę kwotę to nie będzie problemu z wypłatą tą metodą? Ktoś tak już robił?
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Założyłem konto i od razu z góry limit ustawiony na 40 zł za zakład. Nawet jeszcze nie stawiałem. Żenujący bukmacher, nie grać u tych złodziei
 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
Nie wiem jak teraz, ale podczas ME w piłce ręcznej przyjęli kilka zakładów.
Po kilku trafieniach i jednej wypłacie rzędu 4000 zł zlimitowali konto i tyle z grania.
Kolejna firma jedynie do zabawy.
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Odrzucili zdjęcie dowodu osobistego gdyż zamazałem kilka cyfr. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Nigdy nie wysyłałem &quot;odsłoniętego&quot; dokumentu. Niedługo o skan karty kredytowej będą prosić..
 
Do góry Bottom