>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rivalo

unique- 32

unique-

Użytkownik
Polecam bukmachera. Warunki bonusu jasne i przejrzyste. Jest możliwość sprawdzenia ile obrotu pozostało nam do końca. Weryfikacja trochę skomplikowana ale jeśli nie ma się nic do ukrycia to spokojnie można to przejść. Jak ktoś nie posiada na siebie rachunków za media to wystarczy im o tym napisać-w zamian za to proszę o wyciąg z konta.
Pozdro.
 
M 4

marcin0147

Użytkownik
tak tak znajduje. Pytam bo na sportingu gdy weryfikowałem konto nie przyjmowali wyciągu online i miałem problem z ogarnięciem rachunku papierowego. Dzięki za info ????
 
M 4

marcin0147

Użytkownik
Wypłacam kase z Rivalo i czy przy wpłacie ze skrilla jako potwierdzenie przelewu wystarczy zrobić print screena ze skrilla z widoczną transakcją czy jakoś inaczej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
firer 886

firer

Użytkownik
Jeszcze nigdy w mojej karierze bukmacherskiej nie miałem kontaktu z tak żałosnym bukmacherem jak Rivalo. Wpłaciłem tam dużą kwotę, bo dostrzegłem bardzo ciekawy kurs na poziomie 1.12 co było dla mnie jak lokata , i juz na początku ogarnął mnie śmiech z tego załoznego portalu , na kurs 1.12 mialem 470!! PLN limitu :grin::grin::grin: . Piekło zaczęło sie pozniej .... zanim zaakceptowali dokumenty minął chyba tydzień, z 15 razy musiałem im cos dosyłac , to bo nie wyraźne(choc wczesniej wszystkie firmy od bet365 po Bet770 to zaakceptowały) , to krawędzi dokumentu nie widać , na samym końcu zażądali pajace jeszcze dokumentu przy twarzy ..... choć nie brałem od nich bonusu !!! Bylem już szczęśliwy ze weryfikacja zakończona i w koncu odzyskam moje wpłacone pieniądze a tu następna niespodzianka .... pomimo wykonania jednokrotnego obrotu dalej nie mogę wypłacić pieniędzy bo wymyślili sobie, ze kurs po którym obróciłem był za niski
Odradzam wszystkim korzystanie z usług tego pseudo-bukmachera , korzystając z ich usług to jedynie nerwicy się można nabawić
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nowa metoda wpłat
&lt;table style=&quot;font-family: verdana;&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;mso-line-height-rule: exactly; line-height: 70%; font-size: 50px; color: #217197; font-weight: bold; padding-top: 7px;&quot;&gt;Przelewy 24&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
&lt;table style=&quot;font-family: verdana;&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;padding-left: 10px;&quot;&gt;


Możesz teraz wpłacać na Rivalo także przy użyciu Przelewy24.
&lt;table style=&quot;font-family: verdana; font-size: 10px; width: 490px;&quot; align=&quot;left&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td width=&quot;490&quot;&gt;


&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td width=&quot;490&quot;&gt;
  • Dzięki Przelewy24 można wpłacać za pomocą konta bankowego; lista obsługiwanych banków znajduje się na stronie Przelewy24. Nie potrzebujesz konta na Przelewy24 do korzystania z ich usług.
  • Depozyt trafia na Twoje konto gracza w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu bankowego za pośrednictwem Przelewy24.
  • Rivalo nie pobiera opłat od depozytu.
  • Kwota depozytu: min. 50,00 zł / max.

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Coraz gorszą opinię mam o tym buku. Już drugi raz anulowali mi wygraną z zakładu właściwie bez powodu. Popełniają błędy przy nazewnictwie zakładów (np. Litwa zamiast Łotwa w półfinałach Eurowizji, teraz twierdzą, że anulowali mi zakład na pojedynek Ahoure - Fraser-Pryce, bo rzekomo nie odbył się bieg na 200 metrów, choć obie zawodniczki startowały na 100 i nawet jeżeli napisali, że jest to zakład na 200 metrów, choć nie mam jak tego sprawdzić to przecież wiadomo było, że chodzi o setkę, bo dystans 200 nie był danego dnia rozgrywany, poza tym ta sama para była u innych buków). Niech się ogarną przy wystawianiu kursów, bo potem są same zwroty przez ich niekompetencję. Ciekawe, czy gdybym zakład przegrał miałbym zwrot?:]
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
nie bardzo wiem o co sapiesz bo kazdy buk przy tego typu pomylkach bedzie robil zwroty, ciezko zrozumiec?
Ale to są błędy rodzaju: zamiast mecz Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Brazylia-Chorwacja napiszą mecz Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Brazylia-Chorwacja. Wszyscy wiedzą o co chodzi, a buk da zwrot? No nie przesadzajmy. Ja nawet tych ich rzekomych pomyłek nie zauważałem, bo zakład wydawał mi się oczywisty, jest u innych buków ta sama para, rozliczona elegancko, a w Rivalo rzekomo napisali, że bieg na 200 metrów, choć wszyscy wiedzieli, że na 100. A w sumie nawet nie mam pewności, że tak napisali, oni przynajmniej tak twierdzą, bo nigdzie w historii zakładów dystans nie jest zapisany.
 
nas 78

nas

Użytkownik
Od wczoraj się staram wykonać weryfikacje. Z 200 zł depozytu + 200 bonusu zrobiłem 3 000 zł. Narazie przyjeli mi skan dowodu + wyciag z konta.
Chcą jeszcze:
zdjęcie ID przy twarzy - cały czas odrzucała bo im się nie podoba (nie wiem czemu)
Rachunek - słałem im juz kilka i żaden nie przechodzi.
Zobaczymy co bedzie dzisiaj
 
nas 78

nas

Użytkownik
Szkoda że tak psują sobie opinię :/
rozwin swoją wypowiedz.


Ja przed chwilą zakończyłem proces weryfikacji. W sumie zajeło pare godzin.
Zamiast rachunki Pani Anita z Polskiego supportu zaakceptowała wyciag z konta.
Kolejne zdjecie dowodu przy twarzy również zaakceptowali choć uważam to już za przesade.

Kwote 3 tys zł wypłaciłem bez problemu. Za dwa dni pewnie ja zaksieguje

Na obecna chwile buk na ✅
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Tylko raz odrzucili dokument, wysłałem inną wersję i już wszystko zaakceptowane (za starę wersję wyciągu ogarnąłem). Weryfikacja trwała niecały dzień. Bardzo szybki kontakt mailowy, polecam ????
 
Do góry Bottom