>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

River Belle 12e nd "Microgaming"

Status
Zamknięty.
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Pewny będziesz dopiero wtedy jak pieniądze będą u ciebie na koncie ???? na razie wypada tylko czekać :spokodfhgfh:
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Endriu czyli moge być już pewien, że dostane kase czy nie?
nie jaraj się tak bo to niczego nie da, piszesz dzień w dzień, a wiem dobrze że na wypłatę trzeba czekać kilka dni, więc pisz dopiero o konkretach, czyli w momencie gdy dostaniesz jakiegoś meila !
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
Na River Belle mam do wyplaty troche . Nie posiadam Moneybookers ani takich rzeczy wiec chce wyplacic najzwyczajniej na konto bankowe. Czy taki przelew moze trwac duzo dluzej? i jeszcze pytanie co mam wpisac w pola Holding Branch oraz Account Holder?
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
Na River Belle mam do wyplaty troche . Nie posiadam Moneybookers ani takich rzeczy wiec chce wyplacic najzwyczajniej na konto bankowe. Czy taki przelew moze trwac duzo dluzej? i jeszcze pytanie co mam wpisac w pola Holding Branch oraz Account Holder?
napewno nie krocej niz tydzien i jak sie nie myle za wyplate bezposrednio na konto jest pobierana oplata ale tego juz nei jestem pewien
 
O 673

ozi320

Użytkownik
dzieki za promo. W niedziele otworzylem konto, obrocilem wszystko i wyplacilem 78 E wczoraj kasa dopiero doszla ???? jednak trzeba byc cierpliwym ????
Pozdro ozi ????
 
H 0

haz

Użytkownik
podłączam się do pytania poprzednika - czy jesli wykorzystałem bonus w River Belle, to moge sie zarejestreowac w golden nugget i dostac bonus i wypłacic bez problem??

swoją droga River Belle dzis o 6 rano mi wypłacalili ponad 180 euro. musiałem im ostatecznie wysłac rachunek za telefon taty z informacja napisaną na kartcew papieru i wysłanym zdjeciem z niej ze ,, moj tata jest moium tatą i mieszkamy pod tym samym adresem&#39;&#39; bez komentarza...ale grunt ze wypłacili...
 
L 0

lincoln

Użytkownik
zalozylem konto wczesniej i tak lezalo 12e to mowie zagram dzis od 19 gram na deck and halls 20 lini z 12 bylo juz ponad 100 ale gram gram caly czas przez tyle godzin mam teraz 50e i nadal nie zrobiony obrot pytam jaki jest a ona na lc x50... zal a mialo byc wczesniej x20 chyba za duzo polakko wygrali ???? ide spac nie chce mi sie meczyc tych slotow ????
 
K 0

kewin

Użytkownik
mam pytanie, teraz mi babka mówi na liv chacie ze nie moge wypłacic z tej promocji na b tylkoze mi wysla czek..prosze mi napisac jesli czek bedzie opiewal na 45 euro to ile euro rzeczywiscie mi wyplaca w bank i jakie baki honoruja takie czeki... ?? i co trzeba okazac ??
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
mam pytanie, teraz mi babka mówi na liv chacie ze nie moge wypłacic z tej promocji na b tylkoze mi wysla czek..prosze mi napisac jesli czek bedzie opiewal na 45 euro to ile euro rzeczywiscie mi wyplaca w bank i jakie baki honoruja takie czeki... ?? i co trzeba okazac ??
z 30 pln prowizji i czekanie od 4 - 6 tyg...
 
K 0

kewin

Użytkownik
ale czekanie 4-6 tyg. na czek czy na kase ?? i w kazdym banku bede mogl to zrealizowac ?? jakie dokumenty wymagaja ?? dzieki za odp.
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
ale czekanie 4-6 tyg. na czek czy na kase ?? i w kazdym banku bede mogl to zrealizowac ?? jakie dokumenty wymagaja ?? dzieki za odp.
na pewno nie w kazdym, wyślą Ci jakies wester union czy co tak sobie zażyczą a Ty będzesz kombinowac jak to spieniezyc. Jeśli Wester Union to jedynie dowód wystarczy.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
ale czekanie 4-6 tyg. na czek czy na kase ?? i w kazdym banku bede mogl to zrealizowac ?? jakie dokumenty wymagaja ?? dzieki za odp.
4-6 tygodni czekanie na kase z banku oczywiscie, jezeli napisali czek to nie napisali Western Union - nie liczyl bym na cud - zapewne money order albo cos podobnego.

Jaki dokument - no oczywiscie tylko dowod osobisty nic wiecej.

ps. Czas oczekiwania na czek to kilka dni - ja z cypru dostalem po 4 dniach - zwykly list polecony z czekiem w srodku.

ps2. W banku - no napewno w ING, BZ WBK , PKO, BPH , Millenium i pewnie w 90% innych, bez obaw, natomiast czas oczekiwania to tragedia...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom