>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

River Belle 12e nd "Microgaming"

Status
Zamknięty.
G 277

geryx

Użytkownik
ja ze 2 miechy temu dostałem z Bank of Montreal czek, za jakies promo w PKO BP mnie generalnie wysmiali i chcieli ponad 50 zł za zajecie sie tym, natomiast w ING bardzo przyjaxnie, 20 zł i to pomono że z $ a nie Euro.

ps. oczywiscie gotówki w zł jeszcze nie ma:)
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
zagadaj poprostu grzecznie czy nie mogą Ci tego przelać na MB bo z czekiem będziesz miał tyle czekania że głowa mała.
 
K 0

kewin

Użytkownik
zagadaj poprostu grzecznie czy nie mogą Ci tego przelać na MB bo z czekiem będziesz miał tyle czekania że głowa mała.

sytuacja jest taka ze zlecilem wyplate na mb - po jednym dniu gdy znikneło to z ,,reverse withdraw&#39;&#39; napisalem do supportu, to babka powiedziala ze wszystko jest ok i kasa powinna byc w ciagu 3-5 businnes days ( czyli na pewno miala na mysli wyplate na mb ). nastepnego dnia jednak z ciekawosci zapytalem, to mi napisala ze nie robilem depozytu wiec zgodnie z ich zasadami moge wyplacic tylko czekiem. i czas oczekiwania 8-21 businnes days ( czyli tak jak mowilem podczas pierwszej rozmowy babka nie mogla miec na mysli wyplaty za pomoca czeku bo pisala o 3-5 dniach) . dodam ze podczas tej ostatniej rozmowy napisali mi ze moja wyplata jest ,,approved&#39;&#39; - bez wysylania zadnych skanów i teraz mam czekac na kase... ;/ nie wiem co zrobic bo przyznam sie ze to rejestrowalem na ciocie ktora mieszka pod innym adresem i na innym kompie, jakis tydzien wczesniej wyplacilem od nich z wlasnego konta - inny adres inny komp,a inna bajka, i poza dowodem ,prawem jazdy i rachunkiem nie chcieli nic wiecej i bez problemu wyplacili na mb i nie bylo nic o czeku. wiec kur..nie rozumiem tego ????
 
K 0

kewin

Użytkownik
buhahaha w trakcie jak pisalem tego esa wszedlem z ciekawosci na poczte cioci a tam e-mail z mb ze orzymano pieniadze ???? leze... ???? dobra juz nieaktualne tylko oco ak w blad wprowadzaja ludzi...
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
SWIFT identyfikuje bank i ma zastosowanie przy przelewach międzynarodowych (np. gdy wypłacasz pieniądze od zagranicznego bukmachera, chcesz przelać pieniądze zarobione podczas pobytu za granicą itd.). Kod SWIFT zawiera 8 znaków i jest unikalny dla każdego banku w Polsce. Czasem można spotkać kod złożony z 11 znaków, wtedy 3 dodatkowe znaki identyfikują np. oddział banku.


Pewnie chodzi mu o co innego,

Polska - PLkk BBBB BBBk MMMM MMMM MMMM MMMM
Pierwsze 2 cyfry to cyfry kontrolne. Następnych 8 cyfr to identyfikator banku-oddziału (ostatnia jego cyfra jest cyfrą kontrolną, wyliczoną z pozostałych siedmiu). Ostatnie 16 to numer rachunku. Wśród cyfr numeru banku, pierwsze 3 lub 4 oznaczają bank (np. citibank 103, pkobp 102, pekao s.a. 124, bre bank 114, kb 150) następne 4 lub 3 cyfry oznaczają oddział.

Tylko zapewne pomylil pojecia bo jest idiota jak wiekszosc ludzi pracujacych w supportach.

Albo wogole nie wie o czym mowi i nie wie ze SWIFT to litery (W POLSCE)
 
S 17

skowixx

Użytkownik
witam dla tych którzy grali w kasynie za promocje 12 funtów , jest jakis maksymalny limit wypłaty z tego bonusu , jesli ktos może powiedziec , pewnei jest wczesniej napisane ale przeglądałem i nie zauważyłem na ten tenmat wypowiedzi .dzieki z góry
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
witam dla tych którzy grali w kasynie za promocje 12 funtów , jest jakis maksymalny limit wypłaty z tego bonusu , jesli ktos może powiedziec , pewnei jest wczesniej napisane ale przeglądałem i nie zauważyłem na ten tenmat wypowiedzi .dzieki z góry
jeśli masz konto w funtach to możesz mieć duże problemy z wypłaty bo dla nas jest tylko E i $
 
S 17

skowixx

Użytkownik
jeśli masz konto w funtach to możesz mieć duże problemy z wypłaty bo dla nas jest tylko E i $

dlaczego myslisz ze moge miec problem z wypłatą w funtach ? waluta jak waluta , ugralem 100 funtów do wypłaty zleciłem 70 czekam juz troche na kase , z 30 funtów ugrałem włąsnie 250funtów i sie zastanawiam czy bede mógł wypłacic
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
dlaczego myslisz ze moge miec problem z wypłatą w funtach ? waluta jak waluta , ugralem 100 funtów do wypłaty zleciłem 70 czekam juz troche na kase , z 30 funtów ugrałem włąsnie 250funtów i sie zastanawiam czy bede mógł wypłacic
gdyż gbp to przeważnie waluta zarezerwowana dla UK !
 
S 17

skowixx

Użytkownik
zapytaj na LC!! my nie wypłacamy kasy i od nas nie zależy czy dostaniesz czy nie..


własnie mam 350 funtów nie bede sie pytal poczekam jesli mi nie wysla kasy wysle im HOME OFFICE w końcu nie na darmo 3 lata w angli siedziałem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom