>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
bede tutaj podawal na zmiane kupony jakie gram a takze moje analizy ktorymi pragne sie z Wami podzielic ;)

bede tutaj podawal moje kupony:wink:
interesuja mnie tylko mecze pilkarskie, ale jezeli bedize dobrze szlo a w ofercie nie bedize pilki noznej to sie bede kusil na inne dyscypliny rowniez :wink:
mozna komentowac smialo :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ATHLETIC BILBAO- FC SEVILLA
TYP : 2 ⛔⛔
KURS ; 2,25 bwin

W spotkaniu sobotnim o godz 22 bedzie duzo emocji ale strona dominujaca powinna i moim zdaniem bedize druzyna Sevilli. Ostatnie 7meczy pomiedzy tymi zespolami w Primera Division konczyly sie zwyciestwami Sevilli wiec czemu tym razem mialo by byc inaczej ?? Mimo iz w zespole Seviilli zabraknie Kanoute,Luisa Fabiano i Keity to sadze ze dysponuja oni dobra i szeroka kadra i te braki wypelnia . Ekipa Bilbao ma za soba kilka slabszych meczy m.in porazka z Racingiem 1:0 , z Murcia 1:1 i Mallorca 0:0(mecze wszystkie w lidze) natomiast widac ze forma zespolu Jimeneza rosnie w oczach
3:0 z Betisem 1:1 z Barca w meczu gdzie mieli wiele szans na wygranie lecz dobrze bronil Valdes , 4:1 z racingiem . To sklania ku typowi na 2 po bardzo ladnym kursei . W ekipie Sevilli Kanoute i Luisa Fabiano spokojnie moze zastapic Chevantoni z pewnoscia bedzie mogl liczyc na dobre centry z prawej strony gdize beda szalec Jesus Navas z Danim Alvesem. Maja tez przeciez bramkostrzelnego Renato ktory potrafi uderzyc z dystansu
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Spotkanie : Juventus Turyn -Empoli
Typ : (handicap 0:1 ) wygrana JUVE ✅✅✅
Kurs : 1,75
bukmacher : bwin


Spotkanie Coppa Italia zapowiada sie jednostronnie ekipa Juve ma chrapke na wygranie jakiegos pucharu wkoncu, Po rocznej banicji i grze w SerieB niedosyt wygranych i zdobyczy pucharowych u dzialaczy jest spory a ostatnia wpadka w meczu ligowym z Catania 1:1 i uratowany 1pkt w ostatnich minutach po ogolu z rzutu karnego(alessandro del Piero ) !! zespol Empoli nie wykorzystal atutu wlasnego bosika i zremisowal ze slaba Reggina takze 1:1, moim jednak zdaniem to ekipa Starej Damy dysponuje o wiele lepszym skladem i w jutrzejszym meczu to potwierdzi . Juve ma swietny bilans w meczach z Empoli . Oto kilka ostatnich pojedynkow miedzy tymi zespolami na Delle Allpi :
31/10/2007 Serie A Juventus vs. Empoli 3:0
22/01/2006 Serie A Juventus vs. Empoli 2:1
31/08/2003 Serie A Juventus vs. Empoli 5:1
08/02/2003 Serie A Juventus vs. Empoli 1:0
22/11/1998 Serie A Juventus vs. Empoli 0:0
21/12/1997 Serie A Juventus vs. Empoli 5:2


jak widac mecze konczyly sie wysokimi zwyciestwami Juve pierwszy mecz miedzy tymi zespolami wygrala ekipa Empoli 2:1 i to jest kolejny powod do motywacji zespolu Juve.
oto kadra Juve na ten mecz :

1 Buffon
2 Birindelli
3 Chiellini
6 Zanetti
7 Salihamidzic
9 Iaquinta
10 Del Piero
11 Nedved
12 Belardi
17 Trezeguet
18 Boumsong
20 Palladino
21 Grygera
28 Molinaro
30 Tiago
32 Marchionni
35 Esposito
36 Castiglia

w zespole Starej Damy nie zagraja Camoranesi, Zebina i Leggrottaglie ale sadze ze powinni sobie bez problemu poradzic :jezora:
 
caro 0

caro

Użytkownik
KUPON NR#7

Fulham-Arsenal 2 (1,45)
Birmingham-Chelsea 2 (1,52)
Reading-Man.Utd 2 (1,55)

ako kurs :3,41
stawka :10zl
EWK ; 34.10zl
Witam, kupon wydaje się być w porządku. Oczywiście powtarzam już kolejny raz że bałbym się Chelsea, z powodu odważnego i dobrego meczu Birmingham przeciwko Arsenalowi. Dlatego to odpuściłem. życzę Ci jednak wygranej.
Pozdrawiam.
 
mardokk 0

mardokk

Użytkownik
Mam podobny kupon tylko bez Chelsea bo mysle ze remis Birmingham z Arsenalem nie wzial sie z powietrza i moze byc roznie ale ogolnie kuponik dobry i mam nadzieje ze ci wejdzie ???? pozdro i powodzenia
 
yamass 0

yamass

Użytkownik
Fulham-Arsenal 2 (1,45)
Birmingham-Chelsea 2 (1,52)
Reading-Man.Utd 2 (1,55)
Gratuluję koledze z klasy nosa ;) Ja bym się bał postawić 3 faworytów ligi ???? No ale widocznie miałeś przeczucie i to słuszne. Mi dzisiaj cała Priemership do przodu (oczywiście grałem z podprókami) Pozdro :d powodzenia w dalszym typowaniu.
 
caro 0

caro

Użytkownik
KUPON NR#9

Gaziantep -Fenerbahce 2 (1,78 )
NEC -Ajax 2 (1,50)
Saragossa-Murcia 1 (1,67)

ako kurs : 4.45
stawka :10zl
EWK: 44,50 zl
Hej ???? Tak sie złożyło że jeśli chodzi o Fenerbahe i o mnie to tak jak z Toba i Galatasaray, czyli robią niespodzianki jak ja na nich stawiam, nie postawie więc dzisiaj na nich żebyś mógł wygrać :-D
Obawiam się tylko o Ajax bo NEC grało naprawde dobrze w kilku ostatnich meczach ale mieli duuuużego pecha ostatnio, powinni zdobyć więcej ligowych punktów, dlatego stać ich tutaj na remis.
Wierze jednak że Ajaxowi się uda, powodzenia ????
 
mardokk 0

mardokk

Użytkownik
KUPON NR#8

Udinese -MIlan 2(1,85)
Juventus-Sampdoria 1 (1,43)

ako kurs : 2,64
stawka : 10zl
EWK : 26,40zl
Nie jestem przekonany co do Juve do Milanu zreszta tez nie bardzo ale oni pewnie sobie poradza. Juventus chyba ma slabszy okres i nie zdziwilbym sie jezeli cos by im sie przytrafilo w tym spotkaniu, Kadra Juve będzie w niedzielę dość poważnie oslabiona. Zabraknie na pewno kontuzjowanych Andrade, Zebiny, Chiellini, Camoranesi oraz Belardi, za kartki pauzować będzie Nocerino. Szcególnie pierwsza trójka obrońców to spory kłopot dla trenera
 
yamass 0

yamass

Użytkownik
2 kupony na ⛔
Mnie też Juventus pozbawił kilku ładnych złotówek, na szczęście odkułem się na moim niezawodnym ACMilanie.
Pozdrawiam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
niestety niedziela juz nie byla tak udana jak sobota . Mardokk wykrakales mi ten Ajax:jezora: ale nie mam za zle oczywiscie ;)

byc moze zagram cos jescze z meczy nocnych ale typow nie bede podawal bo szkoda dawac takie kiepskie propozycje :jezora: nie chce zebyscie przegrali przeze mnie hehe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom