>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2013 (26.05-08.06.2013)

majestro 3K

majestro

Użytkownik
Kuznetsova Svetlana - Kerber Angelique @ 1.81 ⛔
Buki nie dają mi wyboru i zmuszają mnie do zagrania tego mecz, bo nawet jak bardzo bym nie chciał grać tego pojedynku to po takim kursie po prostu muszę. Nie mam wyjścia. Panie grały ze sobą w tym roku 2 razy i 2 razy wygrała Kerber. I co tu dużo mówić Kuznetsova mimo całkiem dobrej formy w tym roku jest po prostu słabszą zawodniczką od Niemki. Kerber ma wszystkie atuty w swoich rękach. Łatwość z jaką potrafi posyłać winnery jest imponująca. Czasem ma lekkie problemy z koncentracją, ale to nie powinno przeszkodzić jej w zwycięstwie. Nie musi to być łatwe zwycięstwo, ale po takim kursie jesteśmy zmuszeni grać na Kerber.
Co do Ivanovic to liczę, że kurs jeszcze urośnie do jakiś 2.50 i wtedy będzie można zagrać, a jak nie to na live będę próbował coś łapać. Więcej o tym meczu pisałem na poprzedniej stronie tematu. Radwańska nie ma prawa wygrać tego meczu.
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
Kuznetsova Svetlana - Kerber Angelique
Typ :win Kuznetsova 2.10 Paddy Power ✅
S Kuznetsova Handicap gem (-2.5) 2.63 Paddy Power ✅

Celuje w tym meczu w strone Rosjanki z tego względu że Kuzniecova jest na fali wzoszącej i może pokonać dobrze prezentującą się Kerber która w moim odczuciu w tym meczu poprostu może zabraknąć sił.Kerber strasznie eksploatuje swój organizm w ostatnim meczu można było zobaczyć jej grymasy na twarzy widać że bardzo chce wygrywać ma na to warunki ale czy siły na to pozwolą .Ja widze szanse dla Rosjanki jej kacze nogi mogą ją poprowdzić do zwycięstwa ???? Buki sami nie wiedzą dokonca kto jest faworytem kursy czesto się zmieniaja na Kerber . Więc do boju Kuza Powodzienia!!
Oba typy dobre;)
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Kuznetsova-Kerber
Widze spore pole do popisu pod tym meczem, ale o typ zasadny tutaj bardzo ciezko.
Przede wszystkim panie spotkaly sie nie tak dawno w Madrycie i wygrała Kerber 3-6 6-4 7-5. Mecz ogladalem i miedzy paniami nie bylo zadnej roznicy. Ktos po prostu musial wygrac 2-1 w koncu. Swietny mecz w koncówce, wiele braw, wiele fantastycznych zagran. Z pewnoscia jeden z najlepszych meczow madryckiego turnieju.
Po za tym mamy kilka faktow pobocznych:
- Kuznetsova to triumfatorka French Open i na ten turniej dodatkowo sie mobilizuje. Nawet jak Kuzy wlasciwie na kortach nie bylo, albo przed French Open udawalo sie zagrac tylko jeden mecz jak to mialo nieraz miejsce w ostatnich dwochp-trzech sezonach, to na French Open zawsze bylo conajmniej dobrze.
- Kerber w Rzymie nie grala z powodu urazu miesni brzucha. Czy przykrywka czy nie, Kerber wyglada dobrze
- Kerber moze pomoc zaciety mecz z Lepchenko
- Kuznetsova wie jak grac w trudnych momentach
- Absolutnie nie ma co sie sugerowac faktem, ze Kuznetsova przegrala w Oeiras gladko z Oprandi w 3 rundzie. Rosjanka zagrala sobie dwa mecze przed Madrytem dla poprawienia dyspozycji przed Madrytem i powiedziala pas. Gwarantuje, ze tutaj na Roland Garros mecz pomiedzy Kuznetsova i Oprandi skonczylby sie zupelnie innym rozstrzygnieciem.
Reasumujac, to nie mam pojecia jak sie ten mecz potoczy. Jedynym prawda jest fakt, ze w Madrycie obydwie zawodniczki graly w tym meczu fantastycznie i obydwie mogly tamten mecz wygrac. Tylko sobie zyczyc, zeby tym razem tez zaprezetowaly taki tenis, bo wynik wydaje sie sprawa otwarta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 79

fafa-87435

Użytkownik
Podsumowując ciekawą analizę użytkownika dx2 możemy dojść do jednego wniosku. Czemu by nie spróbować zagrać na trzy sety? Jak mówią poprzednicy powinien to być zacięty mecz, nie wiadomo jak się potoczy. W Madrycie mogliśmy oglądać trzy sety i prawdopodobnie ujrzymy tyle samo w Paryżu. Kurs nawet przyjemny do grania.
@ w Fortunie mamy na tą opcję kurs 2.15
 
N 196

nicks

Użytkownik
A co to ma do rzeczy że w rzymie 3 sety inny turrniej i wiele się wydarzyło

Ją widziałem mecz kerber z ivanovic i tak pasywnej kerber to dawno niewidzialem
KERBER musi wszystko wyjść aby wygrała.tego nie widzę dziś.Pamiętam jak z erani rok temu na rg dostała gładko. Teraz męki z lepczenko.grały równo

tu będzie 2.-0 dw dla Kuzy kurs 3.50 unibet.nawet po pierwszym secie jak kerber skrecxuje to bukiel zaliczy 2-0 ????

To Kerber będzie ood presją.musi funkcjonować jej serwis czego nie widzę a kuza atak odrazu.
W wymianie z głębi pola na tych kortach i w aktualnej dyspozycji widzę kuze

Przypominam kerber nie jest tam żadną rutyniarą na ziemi .ona musi zagrać perfekt
A kuza to rytuniara.tzn w trudnych warunkach w meczu o taka stawkę pociągnie to dla siebię
Kerber pasywnie Kuza po swoje !!!!
Analiza dla kumatych ????

Kuza 2-0 po 3.5
Ivanovic 2-0 po 3.5
Buk unibet
W grze Agnieszki nic się nie zmieniło od porażek z laurą robson i halep

Jak pisano wyżej Agnieszka nie wygra na tej nawierzchni z tak ofensywną anna
Pamiętajcie styl gry się liczy i to porownujcie

Pozdr kumatych
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Radwańska-Ivanovic Dw: 2:1
Ivanovic jest bardzo nieobliczalną zawodniczką. Nie jest zbyt stabilna. Ma przebłyski geniuszu ale i potrafi grać bardzo słabo. Agnieszka nie prezentuje się jakoś genialnie ale jest to przyzwoity stabilny poziom. Ivanovic pokazała w pierwszym meczu że jej psychika nie jest najlepsza. W przeciwieństwie do Agnieszki która ma bardzo mocną głowę. Ten mecz powinien być bardzo wyrównany ale w ostatneczności powinna wygrać Agnieszka. Nie uda się to raczej w 2 setach. Agnieszka jak dotąd wygrywała wszystkie mecze z Aną. Ostatni raz straciła seta w 2009 roku w Rzymie. Myślę jednak że tutaj straci kolejnego. Ivanovic będzie zmobilizowana.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
A co to ma do rzeczy że w rzymie 3 sety inny turrniej i wiele się wydarzyło
W Madrycie, nie w Rzymie. Ma sporo znaczenia, bo pokazuje, ze jezeli obydwie graja na duzym zaangazowaniu to wynik jest blisko. Nie oznacza to, ze musza byc 3 sety, bo mozna wygrac dowolny mecz 7-6 7-6 dla przykladu i mecz tez jest blisko
ą widziałem mecz kerber z ivanovic i tak pasywnej kerber to dawno niewidzialem
Tez widzialem. To ze Kerber posypala sie po 1 secie nie znaczy, ze zagra zle. Poza tym Kuznetsova coraz mlodsza nie jest i nie gra juz z taka regularnoscia na bardzo wysokim poziomie. Kuznetsova juz wiele osiagnela i nie gra juz zeby byc TOP 5, bo ja to pewnie nawet nie interesuje, ale wie gdzie sa pieniadze.
KERBER musi wszystko wyjść aby wygrała.tego nie widzę dziś.Pamiętam jak z erani rok temu na rg dostała gładko.
3-6 6-7 to nie jest gladko.
Nie ma sensu pisac analizy, uwypuklajac zalety jednej zawodniczki, a swiadomie nie dostrzegac drugiej. Wynik jest sprawa otwarta, a mecz strasznie trudny do wytypowania, aczkolwiek zycze powodzenia.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Black C. / Eraković M. v Groenefeld A.L. / Peschke K. ✅✅✅ izzi
2,31 Betfair
Drugi dzień z rzędu proponuję zagrać na zwycięstwo pań Black i Eraković, w tym sezonie należą one do najlepszych deblistek. Eraković wczoraj zakończyła swój występ w turnieju singlowym więc dziś na pewno będzie grać na 100%. Para Czesko-Niemiecka w tym sezonie również rozgrywa dobry sezon, w maju wygrały turniej w Brukseli. O Black / Eraković wszystko pisałem wczoraj, nic dodać nic ująć, wczoraj zniszczyły Niemki, Kerber i Petković, tracąc w całym meczu tylko trzy gemy. Groenefeld z Peschke pokonały w pierwszej rundzie zawodniczki, które w deblu nie odgrywają dużej roli - Kiki Bertens i Tatjanę Malek. Dzisiejszy mecz to dla mnie 50/50, na pewno bardziej doświadczone są Niemka z Czeszką, jednak forma w jakiej są ich rywalki może ich ponieść do zwycięstwa z każdą parą deblową, kurs bomba!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Co do meczu Radwańskiej z Ivanović, to wszystko rozegra się w głowie Serbki. Pamiętam spotkanie na Australian Open -co prawda parę miesięcy temu i na innej nawierzchni - ale Ana w pierwszych gemach zamiatała Iśką. Grała mocno, precyzyjnie, do momentu aż nasza wygrała dwie trzy piłki z rzędu i zaczęło się myślenie, kombinowanie, panika w oczach. Radwańska nawet nie grała jakichś trudnych zagrań, ot po prostu trzymała piłkę w korcie, zaś Ana waliła po autach i w siatkę ile wlezie. Koniec końców Iśka wygrała gładko 6-2 6-4. Ivanović podobny przypadek zaliczyła już w Paryżu w pierszej rundzie z Petrą Martić, tyle że Chorwatka nie jest na chwilę obecną aż na tyle dobrą zawodniczką, żeby to wykorzystać.
Jednocześnie jak patrzę na kursy na Radwańską z Australian Open (1,28), czy z Doha (1,18), to uważam że 1.73 na Iśkę to naprawdę niezła oferta.
 
N 23

nekar

Użytkownik
A.Radwańska - A.Ivanovic - 2 /2.10 etoto
W bieżącym sezonie na koratach ziemnych:
- Ana przegrała 2x z Sharapovą i w Rzymie w 1szej rundzie z U. Radwańską, co wyglądało na zaplanowaną porażkę przed RG
- Aga przegrała z Halep w Rzymie i Robson w Madrycie
Dodając do tego, że Aga nie znosi gry na kortach ziemnych, Ana ma szanse na poprawienie bilansu w bezpośrednich spotkaniach.
 
M 32

molpl

Użytkownik
Bardzo mnie ciekawi ten mecz. CZekał 3h aż wystawia kursy i podjarany wjechałem bardzo grubo na Ivanovic. Teraz jak tak czytam wasze spostrzeżenia i mnie brzuch boli. Albo będzie picie albo płacz ;)
 
N 196

nicks

Użytkownik
Molpl ja grubo wjechalem i to bez maselka w Ivanovic 2-0 dw 3.5 ako
Tutaj to sama amatorka się wypowiada typu radomiaki davy itp
Odnośnie Kuzy zamiast 2-0 bo spadło na 3.2 pogralem -3.5 gema za 3.15 kursy spadly po moich wpisach. Śledzą mnie ? I wybrałem -3.5 gema za 3.15 może siądzie
Pozdro dla kumatych
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Radwańska to jest największa lokata tego turnieju. 85% na okolo 2 godziny, nigdzie tyle nie daja. Aga jest lepszą tenisistką i to udowodni dzisiaj na korcie. Nie bez znaczenia jest też h2h, gdzie nasza zioma miażdzy piękna Ane. Gramy, księgujemy i wygrywamy, a nie jakies wynalazki Ivanovic 2-0 to jest sponsorowanie buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Zgadzam się. Nie potraficie zrozumieć tego, że Ivanovic nie radzi sobie z tego typu tenisistkami? Wyniki Anki nie robią na mnie żadnego wrażenia. Większosc zawodniczek nie mysli zupełnie na korcie. Posyłają piłki w obojętnie którą stronę. Ktos powie, że Polka jest słaba i nie ma kończących uderzeń. Potrafi jednak mieszać grę, slajsować, zagrywać drop shoty. Nie jeden zawodnik z ATP mógłby pozazdroscić jej czucia piłki. Zwłaszcza przy tak lekkiej rakiecie. Z &quot;Ajde&quot; grać lubi, co niejednokrotnie już pokazywała. Jakkolwiek słabo by nie zagrała, jak dla mnie to wygra. Martic, która jak wiadomo gra również urozmaicony tenis pokazała, że można powalczyć z Serbką, jeżeli używa się na korcie mózgu. Po ostatnich porażkach Iska będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony. Szansa na półfinał jest ogromna, motywacji nie powinno zabraknąć. Jak dla mnie pewna lokata. Nawet jeżeli w pierwszym secie Ivanovic rozgromi Radwańską, to i tak będę pewien swego. Ona nie umie grać z czołówką przez cały czas na równym poziomie, pamiętajcie o tym.
Radwanska @1.75 9/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Więc ładuj w to dom, auto i rodzinę skoro taka lokata ????
Osobiście po tym co widziałem z tą nieznaną dotąd Niemką idę w kierunku Any. Pfizenamaier przegrała ten mecz, to nie Iśka go wygrała. Wiadomo, że Radwańska zmusza przeciwniczki do błędów, ale to czego nie kończyła Niemka to dramat, waliła proste piły w siatę a Iśka sama skończyć nie może więc musi czekać na błąd, tym bardziej na tej nawierzchni, której nie lubi i jeszcze nigdy w RG nie przeskoczyła obecnego poziomu turnieju. Do tego ten drugi mizerny serwis, który na cegle znaczy jeszcze mniej i już przez Niemkę był ostro atakowany. Wynik meczu zależy w większości od Serbki, a Ty kolego piszesz, że lokata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jrb 21

jrb

Użytkownik
A.Radwańska - A.Ivanovic
Typ: A Radwanska win 1.80 Paddy Power ✅
A.Radwanska win 2-0 2.80 Paddy Power ✅ Lajcik
W tym meczu postanowiłem kierować się swoimi przemyśleniami w strone Agnieszki zwycięstwa.Zaczne od tego że jest to Impreza z najwyższej półki wiadomo że ostatnio można by zażucić Agnieszce słabsze momenty w ostatnich jej spotkaniacha ale własnie ta impreza powinna powodować że zawodniczki z top 5 muszą pokazać klase i udowadniać że nie przypadkowo pracują na te miejsca.To własnie tu Agnieszke powinna być najbardziej zmobilizowana i ekspolodować z grą .Owszen trafiła na dobrą rywalke Ana powoli wraca do czołówki narazie jest 14 do Agi to różnica 10 miejsc.W tym meczu odegrają role detale jeśłi Ivanovic straci pewność siebie przegra to gładko kluczowe piłki bedzie wygrywać Aga chyba że faktycznie nie jest w nawyższej formie .Poki co jej zaufam i celuje w dobry mecz Agi Mentalność będzie po jej stronie a jesli jej braknie dzisiejszego dnia solidności pewnie Ana jej pomoże ;) zobaczymu jak bedzie powodzenia!!
Oba do przodu a o ile mi sie dobrze wydaje ktoś stracił dom ,stodołe i rower ???? pozdro
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Mecz meczowi nie równy. Naprawdę liczysz, że Radwańska zagra w taki sam sposób po raz drugi? I nie wyciągnie żadnych wniosków? Sorry, to nie jest Stosur, czy też Kvitova.
 
N 196

nicks

Użytkownik
Na wymioty mnie zbiera jak czytam te farmazony,
To Ivanovic idzie w górę a Aga zjazd w dół .Ana nie może się przebić ostatnio i czas to zrobić dzisiaj
Brejkow będzie dla any masa a wiemy jak laduje return.siłą ognia zabiję agnieszkę .
Serwis i wymiana ok.to po stronie są minusy które wykorzysta Serbka
ludzie co z tego że agnieszka ograla ostatnio serbke jak ona w tedy z każdym przegrywała.nic nie ootrafila.
Teraz jest na odwrót
Jazda do bukow po Anna win 2.10 i dw Anna 2-0 kurs 3.50
Stawiać domy stodoły kobajny i rowery
Pozdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nie wiem jak można pisać, ze Ivanovic jest lepsza tenisistka anizeli Radwanska. Panie spotykały się ze sobą 10 razy. 7 z tych spotkan wygrała Agnieszka. 4 ostatnie mecze 2:0 dla Radwy. Chyba patrzycie na urode, a nie na argumenty przemawiajace za Polka.
 
Do góry Bottom