>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Mecz został przerwany z prostej przyczyny - zrobiło się ciemno. Tak trudno się zorientować? Na dzisiaj zapowiadane były opady i pewnie stwierdzili, że i tak nie dokończą tych spotkań to je przełożyli na jutrzejszy dzień.
 
D 71

devs

Użytkownik
Mozecie powiedziec jak to jest z lucky looserami ? rozstawienie ma znaczenie i zawodnik z gory wie ze awansuje czy jest losowanie lucky looserow wsrod przegranych w ostatniej rundzie ?
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ogromna szkoda Ymera, cóż, Brelok i Nishioka uciekli spod topora, Szwed także uciekał, ale w końcu ktoś zasłużył na karę za słaby na przestrzeni trzech setów mecz.
Na tę chwilę (bo nie na wszystko są wystawione kursy) widzę jeden typ: Guido Andreozzi. Argentyńczyk nie jest zawodnikiem wybitnym, ale naprzeciw siebie zagra przeciwko jeszcze słabszemu Federico Gaio. Wyniki w ostatnim czasie mogą budzić niepokój u Guido, zwłaszcza ta porażka z leszczem Musialkiem w Bordeaux, ale zwycięstwo i to w dwóch setach z groźnym Maximo Gonzalezem pozwala wierzyć w awans do 3R. Gaio w 1R bardzo męczył się z przeciętnym Gaio, można więc przypuszczać, że nie będzie w 100% dyspozycji fizycznej. Włoch w tym roku na pokonał jednego w miarę poważnego przeciwnika - Podlipnika, ale miało to miejsce 2 miesiące temu. Jeśli Andreozzi nie zrobi jaj jak rok temu z Ramanathanem to powinien awansować dalej.
Guido Andreozzi @ 1,36 (Bet365) 2:0 (7:6; 7:5) ✅
Dzisiaj, jeśli kogoś to interesuje, zapraszam bardziej do działu WTA. Tam więcej propozycji, widzę więcej picków u babek dziś.​
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Jak narazie w moich głównym typach się nie myle zatem próbujemy dalej.
Na dzisiejsze danie serwuje :

Ungur - Tiafoe 2,00 bet365 ✅ kolejny mecz na plus , kto śledził temat i patrzyl na moje typy zarobił , do zobaczenia w turneju głowym


Mecz pomiedzy Rumunem a Amerykaninem.W tej parze ze lepszym okaże się Ungur dla którego ziemia to raj. Bilans na mączce mówi sam za siebie 434 - 264. Może w tym roku nie jest wybitnie bo tylko 6/5 ale dziś uważam ze to on bd górą.Fajny turniej w Turcji gdzie przegrał dopiero z Dimitrovem ale mimo to jego gra bardzo dobrze wyglądała.Jego przeciwnikiem jest młody Tiafoe , niby gościu którego uważa się za talent , zawodnika typu &quot;next gen&quot; , lecz w tym turnieju i jego gra na ziemi mi nie imponuje. Tak naprawde powinien już odpaść z Cezarem ale udało mu się awansować dalej mimo wyniku 4-2 w drugim secie. Wczoraj rownież dziwny mecz w jego wykonaniu indyjczyk łamał go jak chciał , nie trzyma serwisu , prowadził w 1 secie 5-2 i nagle buch 5-5 , widać że ma przestoje w grze , Ungur moim zdaniem jest lepszym zawodnikiem niz wspomniany Myneni.... i napewno uda mu się rownież naruszyć podanie Młokosa.Rumun jest specem na tej nawierzchni co powoduje iż w tym meczu to jego widze jako zwyciesce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 79

apiotrek

Użytkownik
Roberto Carballes Baena - Marius Copil 2 @2,25 Bet365
Rumun na swoim koncie ma przekonywujące zwycięstwo z solidnym Coppejansem w drugiej rundzie, a ostatnio także m.in. triumf z Pavlaskiem czy trzy sety z będącym w świetnej formie Dzumhurem. Myślę, że będzie to bardzo stykowy mecz, w którym szanse rozkładają się po równo. Hiszpan co prawda pewnie pokonał Krstina, ale Serb przygrywał ostatnio prawie wszystko co się dało. W pierwszej rundzie Baena mial spore kłopoty z Nguyenem, od którego Copil jest lepszym i bardziej doświadczonym zawodnikiem.
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#4
Struff J-L. - Rublev A.2:0 (6:1 7:6) ✅

Druga runda kwalifikacji panów do turnieju głównego Roland Garros.
Wybrałem dziś jak dla mnie najpewniejsze spotkanie, mianowicie Struff.
Niemiecki tenisista zajmuje dopiero miejsce tuż za czołową setką, ale ma aspiracje wyższe.
Posiada znakomity serwis oraz mocne uderzenie kończące, dodatkowym atutem Struffa jest to, że rozegrał bardzo dużo spotkań na kortach ziemnych, w przeciwieństwie do swojego rywala, który dopiero raczkuje na kortach ziemnych.
Rublev zajmuje też znacznie dalsze miejsce w rankingu ATP niż Struff.
Moim zdaniem serwis plus doświadczenie bardzo mocno przemawiają za Struffem i tak też właśnie gram.

Typy:
Struff J-L. @1.40 bet365 6/10j.✅
Struff J-L. 2:0 @2.15 oddsring 2/10j.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Samper-Montana J. - Karatsev A 2:0 (6:2 6:3)✅
Ostatnia runda kwalifikacji do Roland Garros i w turnieju głównym będziemy mieć jedną z niespodzianek
Samper-Montana lub Karatsev.
W tym meczu zdecydowanie stawiam na wyżej sklasyfikowanego hiszpana w rankingu ATP, choć zajmuje dopiero miejsce na początku trzeciej setki to posiada niebywałe doświadczenie na kortach ziemnych: bilans 387/245 większość z tych meczy w challengerach, ale sam fakt rozegrania tylu spotkań na nawierzchni ziemnej robi wrażenie. W drugiej rundzie sprawił sensacje pokonując znacznie wyżej sklasyfikowanego rywala Khachanova.
Dzisiejszy rywal wydaje się znacznie słabszy, notujący też słabsze wyniki niż Samper-Montana, lecz każde spotkanie jest inne.
Myślę, że to właśnie Samper-Montana będzie górą w tym spotkaniu i zagra po raz pierwszy w turnieju głównym Wielkiego Szlema.
Typ:
Samper-Montana @1.80 bet365 4/10j.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Donati M. - Melzer G. 1 2.26 1xBet [3/10j]

Strasznie &quot;śmierdzi&quot; mi ten mecz. Mega spadki na Włocha, ciężko wytłumaczalne. Szukałem gdzie się dało, ale o żadnej kontuzji Melzera nie słychać, także coś musi być tutaj na rzeczy. Oczywiście nie sugeruję, żadnej ustawki lub odpuszczania, ale myślę, że jest jakiś powód, dla którego buki mocno obniżyły kursy. Na papierze dużo lepiej wygląda Austriak, ale tym razem zaufam mojej intuicji.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Czy Yoshioka po wycofaniu się Federera nie otrzymuje dzikiej karty do głównej drabinki?Jeśli się mylę, to sypię głowę popiołem.
Mimo wszystko z czysto sportowego punktu widzenia typ na Stepanka jest idealną opcją do dubla na dzisiaj przy kursie 1,4. Formę na clayu w 2016 ma bardzo dobrą, wiele świetnych spotkań - determinacji i woli walki na pewno mu nie zabraknie w przypadku, gdy dojdzie do 3 seta. Japończyk w tym sezonie jedyne zwycięstwa na ziemi odnosił dopiero tutaj i oba spotkania kończyły się w 3 setach. Dodatkowo w tym roku grał bardzo mało
Radek świetnie zaprezentował się w Hiszpanii, wg mnie awans z kwalifikacji to dla niego absolutne minimum. Miał trochę problemów w pierwszej rundzie, jednak gdyby zachował trochę więcej zimnej krwi mógłby odrobić stratę przełamania i zamknąć to w 2 setach.
Oczywiście Czech lubi się motywować na cięższych przeciwników. Osobiście będę polował też na livie na wyższy kurs na Czecha przy szybko straconym podaniu - wierzę, że spokojnie sobie poradzi.

Stepanek 1,4 @bet365 ✅ jak w masło
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 227,9K

dx2

Użytkownik
Basilashvili-J.Donaldson 1 @1.5

Gruzin w bardzo dobre formie, ogral juz dwoch bardzo dobrych rywali, w tym Gimeno Travera, a przyjechal jako triumfator challengera. Rok temu Basilashviliemu tez udalo sie zakwalifikowac do turnieju glownego i w moim mniemaniu jest spora szansa na powtorke. Donaldson calkiem przywoicie tez w jednym z amerykanskich challengerow (chyba Savannah - nie chce mi sie sprawdzac dokladnie), ktory zaliczany byl do eliminacji French Open przez dzika karta, jednak ogolnie to tyle. Basilashvili technocznie lepszym graczem, chociaz na pewno Gruzin to zawodnik o brakach silowych. Forma jednak wydaje sie u Gruzina lepsza i dla mnie jest on faworytem.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Sijsling, Fabbiano i dwóch jeszcze po LL dostali, mecz Sijslinga z Schepperem leciał na ES2 kto ogladal ten widzial jak grał Igor i nikt mi nie powie ze on nie wiedzial juz o tym. Fabbiano tez jakby chcial to by poskadał 2-0 leszcza Trungeliettiego ???? takie uroki, mowi sie trudno, zapraszam do tematu z głowna drabinka
 
A 132

acemilan

Użytkownik
&quot;Sijsling, Fabbiano i dwóch jeszcze po LL dostali, mecz Sijslinga z Schepperem leciał na ES2 kto ogladal ten widzial jak grał Igor i nikt mi nie powie ze on nie wiedzial juz o tym. Fabbiano tez jakby chcial to by poskadał 2-0 leszcza Trungeliettiego
takie uroki, mowi sie trudno, zapraszam do tematu z głowna drabinka&quot;
Cytat z tematu Q, niestety nie mogłem tam odpowiedzieć a autor pisał żeby tu pisać. Sijsilng jest bez formy, o czym mogłeś wiedzieć czytając, tudzież słuchając relacje znetu i mojej skromnej osoby. Fabbiano dłuższymi fragmentami oglądałem (nie wiem czy tam była kamerka ale domniemam po tym co czytam że nie), był mniej regularny, walnąłł focha, rywal za dokładny i lepszy na kontrze- tak w 4 słowach. Tak, tak, jak Sijsling i Fabbiano kończyli swoje mecze to dopiero losowana była drabinka główna (przy dziennikarzach, FFR itp itd), nawiasem mówiąc przy skandalicznych reklamach puszczanych bardzo głośno (aż cud że żaden zawodnik/zawodniczka się nie doczepiły). Zawodnicy z kwali byli dolosowywani dużo później (min, temu Chirico grała na korcie nr 6 a nie po drugiej stronie kompleksu), ale lepiej dorobić sobie teorię spiskową dziejów ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom