>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Roland Garros 2016 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
A 0

adi1

Użytkownik
Ma ktoś rozpiskę kto jest pewny gry w turnieju głównym a kto wystąpi w kwalifikacjach ?
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Ozaki @2,1 pinn
Glushko większą uwagę niż gra w tenis skupia obecnie na imprezowaniu z największym dnem ITF Alexandra Riley , zapewne miały okazję razem trenować więc to dobrze nie wróży w kontekście dzisiejszego spotkAnia z utalentowana japonka

Bukmacher?
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Smitkova T. - Sawayanagi R. (2:0 6:3 6:0) ✅

I pierwsze spotkanie które dziś mam na rozkładzie są to kwalifikacje do turnieju RG kobiet. Czeszka Smitkova zmierzy się z Sawayanagi. Smitkova jest to zawodniczka z drugiego a nawet trzeciego planu kobiecego tenisa, lecz w tym sezonie próbowała przebijać się do głównych turniejów WTA na kortach ziemnych w Europie.
Powiem tak pograła trochę z silniejszymi zawodniczkami od niej i nie wyglądało to aż tak tragicznie, bo pokonała choćby półfinalistkę z turnieju w Madrycie Chirico, a to o czymś moim zdaniem świadczy.
Smitakova jak dla mnie ma potencjał gry na kortach ziemnych.
Jej rywalka raczej grała w turniejach azjatyckich i grała z znacznie słabszymi rywalkami niż Czeszka.
W swojej karierze rozegrała bardzo mało spotkań na mączce co dodatkowo przemawia za Smitkova.
Jak dla mnie dziś pewne zwycięstwo Smitkovej.

Typy:
Smitkova T. @1.30 bet365 8/10j. ✅
Smitkova T. 2:0 @1.80 bet365 4/10j. ✅
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
[B]Byyukakcay vs Kostova Buyukakcay win 1.25[/b] bwin
Nic mi nazwisko Kostova nie mowi.. Turka byla w finale w swoim turnieju w turcji.. Jest lepsza tenisistka i powinna ograc Kostova(kto to jest wgle??? ) ..
Turczynka 2:0 brawooo :plus:✅✅

L.Davis vs Johanssonn Davis 1.4 bwin
jak dla mnie pewny typ.. Johanson nie kojazre tenisistki.. na 10 meczy przegrala 9 .. amatorka wg mnie.. Davis w kolejnej rundzie..
Davis mecz odwolany=zwrot

Turczynka*
Poza tym praktycznie brak argumentów popierających podane typy. Proszę to poprawić./Macko18
 
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Byyukakcay vs Kostova Buyukakcay win 1.25 bwin
Nic mi nazwisko Kostova nie mowi.. Turka byla w finale w swoim turnieju w turcji.. Jest lepsza tenisistka i powinna ograc Kostova(kto to jest wgle??? ) ..
L.Davis vs Johanssonn Davis 1.4 bwin
jak dla mnie pewny typ.. Johanson nie kojazre tenisistki.. na 10 meczy przegrala 9 .. amatorka wg mnie.. Davis w kolejnej rundzie..
mozna nie kojarzyc ale kurs wysoki bo pani Johanssonn wygrala juz 2xrazy na naw. ziemnej z l.davis....
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#3
Hozumi E. - Minella M. 1:2 (6:4 3:6 1:6) ✅

Na dziś wybrałem spotkanie kwalifikacyjne do turnieju głównego Roland Garros pań.
Bardzo doświadczona zawodniczka Minella zmierzy się z dość młodą, mało ograną na kortach ziemnych japonką Hozumi. Hozumi to jest typ zawodniczki która występuje tylko w ITF-ach i to w dodatku z marnym skutkiem jak widać po jej wynikach.
Minella to zawodniczka która próbuje może nie za każdym razem ale szuka swoich sił w kwalifikacjach turniejów o wyższej radze niż ITF, choć zdarza się jej też występować w tych mniejszych turniejach.
Zawodniczka z Luksemburga jest bardzo doświadczona jeśli chodzi o grę na mączce, bowiem rozegrał na tej nawierzchni
blisko 400 spotkań i z czego ma dodatni bilans.
Jak dla mnie faworyt tego starcia jest tylko jeden.

Typ:
Minella M. @1.50 bet365 5/10j.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Byyukakcay vs Kostova Buyukakcay win 1.25 Bwin
Nic mi nazwisko Kostova nie mowi.. Turka byla w finale w swoim turnieju w turcji.. Jest lepsza tenisistka i powinna ograc Kostova(kto to jest wgle??? ) ..

L.Davis vs Johanssonn Davis 1.4 Bwin
jak dla mnie pewny typ.. Johanson nie kojazre tenisistki.. na 10 meczy przegrala 9 .. amatorka wg mnie.. Davis w kolejnej rundzie..
mozna nie kojarzyc ale kurs wysoki bo pani Johanssonn wygrala juz 2xrazy na naw. ziemnej z l.davis....
Jak można się w ogóle wypowiadać i typować, jak się nie zna takich nazwisk?

Kostova może nie jest tenisistką najwyższych lotów, ale w połowie drugiej setki była w swojej karierze. Co do Johansson to już w ogóle brak słów. Kobietka była w połowie pierwszej setki, ma dużo doświadczenia i mówić, że amatorka, i że się jej nie zna.

Rozumiem podać typ, ale po co chwalić się totalną niewiedzą i ignorancją na publicznym forum? Po przeczytaniu tych słów już wiem, że kolejnych Twoich postów na pewno nie będę czytał.

I nie, nie można nie kojarzyć i polecać komuś czegoś, jak w grze są prawdziwe pieniądze.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Hantuchova na dziś wygląda w miarę pewnie. Daniela najlepsze lata ma już za sobą, ale i tak uważam, że powinna dać radę awansować do turnieju głównego, zwłaszcza, że w 3R ktoś z dwójki Brady/Haddad Maia, a więc zawodniczki w zasięgu. W każdym razie - Stefkova niby ma plusowy bilans na clayu, ale jej ulubioną nawierzchnią jest hard. Okej, przeszła 1R, ale grała z Jovaną Jaksic, która ma tragiczny sezon. Niby wygrała niedawno turniej w Stambule, ale miało to miejsce na hardzie. Hantuchova powiozła w 1R cięższą przeciwniczkę od Stefkovej, groźną Tatishvili. Ma doświadczenie z turnieju głównego, dochodziła nawet do czwartej rundy w najlepszych czasach, co prawda nigdy nie musiała brnąć przez kwale, nie zmienia to jednak faktu, iż powinna powieźć dzisiejszą przeciwniczkę.
Daniela Hantuchova @ 1,3 (Bet365) 2:0 (6:2; 6:1) ✅
Kolejny typ to Sorana Cirstea. Obie zawodniczki potrafią grać na clayu, ale Rumunka jest bardziej regularna. Cepelova miewa ogromne problemy z utrzymywaniem podania, łamie się wielokrotnie, z Zhu akurat udało jej się połamać &quot;tylko&quot; dwa razy, ale Chinka nie nadaje się na clay (20/14). Sorana mierzyła się z jeszcze gorszą zawodniczką na ziemi (1/10 ???? ), ale w jej przypadku sugeruję się fenomenalną formą na przestrzeni ostatnich tygodni. W Madrycie dotarła do ćwierćfinału przegrywając po trzysetówce z finalistką Cibulkovą. W Pradze bezproblemowo przeszła kwale, ale miała pecha bo w 1R trafiła na dobrze dysponowaną Stosur. Cirstea lubi grać w Paryżu, dość powiedzieć, że w 2009 roku dotarła tu nawet do ćwierćfinału, pokonując po drodze Wozniacki czy Jankovic. Wiadomo, czasy odległe, nie zmienia to jednak faktu, że regularnie robiła tutaj dobry wynik (3x 3 runda). Cirstea to zawodnicza solidniejsza i mimo, że łatwego meczu zapewne mieć nie będzie to powinna wziąć mecz.
Sorana Cirstea @ 1,33 (Bet365) 2:0 (6:2; 6:4) ✅
Idźmy dalej, w kolejce czeka już Vania King, która zmierzy się dziś z Fioną Ferro. Francuzka grywała już w turnieju głównym za sprawą wild cardów, ale mimo wciąż młodego wieku nie spełnia oczekiwań. Pierwsze rundy ITFów to jedyne na co ją stać w ostatnich tygodniach. Na Vanię widziałem już malutkie value w meczu z Tig, ale rywalka z pierwszej rundy prezentowała wysoką formę w ostatnim czasie więc nie zdecydowałem się zaryzykować. Można więc przypuszczać, że w 1R miała trudniejszą rywalkę niż w 2. To bywa często zwodnicze, niemniej jednak wierzę, że Vania jest solidnie przygotowana, aby przebrnąć kwalifikacje. Już raz zdołała pokonać takie wyzwanie - w 2013 roku, aczkolwiek wtedy grała dużo więcej przed samym Roland Garros. King to jednak zawodniczka podatna na kontuzje, na przestrzeni całej kariery trapiona jest licznymi urazami, a od 2013 roku ma na swym &quot;koncie&quot; aż 4 kontuzje, więc skrupulatnie przygotowuje kalendarz. Kobiety, jak to kobiety, potrafią zagrać dobry mecz, aby za dwa dni zagrać tragicznie, wierzę jednak w kontynuację, bo na papierze Ferro nie ma czym zaskoczyć faworytki.
Vania King @ 1,2 (Bet365) 1:2 (6:2; 3:6; 4:6) ⛔
To co zrobiła w trzecim secie zasługuje na obóz pracy...
Następny typ to Stefanie Vogele. Na papierze wydawać się może, że małe value na Haas, bo w końcu bilans 10/2 na clayu w tym roku, ale nabity został na ITFach niższej rangi, dla przykładu w Gyor, gdzie dotarła do półfinału rozstawiona była z dwójką. Voegele to zawodnicza bardziej doświadczona, cztery razy występowała w turnieju głównym - chociaż nigdy nie przebrnąwszy przez kwale, z kolei dla młodej Haas to pierwsze zderzenie z Paryżem i kwalifikacjami. Stefanie w pierwszej rundzie pokonała typową ziemniaczkę - Anne Schaefer, która gra tylko i wyłącznie na clayu, ale jaką wagę ma ogranie na wyższym poziomie i doświadczenie właśnie pokazał poprzedni mecz Stefanii. Schaefer grała tylko dwukrotnie w kwalach (licząc ten rok), łącznie 2 mecze w Paryżu i mimo, że z problemami, to Voegele dała sobie radę. Haas w pierwszej rundzie pokonała beznadziejną Brouleau, ale straciła seta. Voegele jest zawodniczką obecnie lepszą i bardziej doświadczoną i powinna dać sobie radę.
Stefanie Voegele @ 1,44 (Bet365) 0:2 (5:7; 1:6) ⛔
Przez cały mecz miała problemy, no ale frajersko oddała pierwszy set, a potem poszło...
Ostatni typ - typowo na podbitkę. Mitu ma duże szanse na turniej główny, w 1R pokonała &quot;naszą&quot; Kanię, imo lepszą zawodniczkę od Chinki Lu. Chinki, jak już wspominałem, w większości nie są uczone gry na ziemi, zwłaszcza na tej europejskiej i to zadecyduje. Lu awansowała do 2R tylko dlatego, że w 1R trafiła na jeszcze gorszą Azjatkę. Imo Mitu powinna być izi.
Andrea Mitu @ 1,11 (Bet365) 2:0 (7:5; 6:3) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Haas B. - Cepede V. 0:2 (2:6 3:6)✅

Ostatni mecz w rundzie kwalifikacyjnej pań. Cepede jest na ostatniej prostej, aby zagrać w turnieju głównym RG.
Teoretycznie dziś ma najsłabszą rywalkę Haas. Paragwajka w dwóch pierwszy rundach pokonała znacznie mocniejsze rywalki: Kanepi oraz Oprandi. Jej dzisiejsza rywalka Haas jest mi szczerze mówiąc bardzo mało znana, być może dlatego iż większość meczy rozgrywa w ITF-ach, na swoim koncie ma dwa wygrane turnieje w tym roku.
Dodatkowym atutem Cepede będzie dziś nawierzchnia, rozegrała dużo spotkań na mączce z dobrym skutkiem.
Haas w pierwszej rundzie strasznie męczyła sie ze znacznie niżej notowaną rywalką, wczoraj dość niespodziewanie pokonała szwajcarską tenisistkę Voegele w dwóch setach.
Dziś mam nadzieję, że niespodzianki nie będzie i pewnie wygra Cepede.

Typ:
Cepede V. @1.72 Bet365 4/10j.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
Chirico - Khromacheva
▶ Khromacheva 3.00 Bet365 ⛔
Chirico ma już pewny udział w turnieju głównym jako lucky loserka w miejsce Caroline Wozniacki, więc czemu by nie spróbować pograć na Rosjankę. Co do argumentów czysto sportowych to jak na młody wiek obu zawodniczek to Khromacheva ma sporo większe doświadczenie na mączce, a dodatkowo jest leworęczna, więc jakiś tam drobny plusik w jej stronę. Kurs na pewno warty uwagi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom