>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
T 41

thomaszc

Użytkownik
Obawiam się dziś o Keys, rozumiem, że Kiki zmęczona mecz dzień po dniu (ale wczoraj Kiki odpoczęła a czasem i jeden dzień robi różnicę). Jest w bardzo wysokiej formie jedynie co może jej dziś przeszkodzić to jest to przemęczenie.
Dla mnie warto zaryzykować na Kiki po kursie ok. 2.7.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Stosur-Pironkova 1 @1.45
Jutro chyba juz bedzie wiecej gry i wszytsko powinno wrocic do normy. Pironkova na tym etapie to ogromne zaskoczenie, chociaz fakt faktem ze Radwanska nie powinna byla tego meczu przegrac. Stosur jednak jest klasa na French Open. Australijak gral w finale tego szlema, dwa razy w polfinale i jak juz wspominalem porazki Stosur jak juz przychodza to z zawodniczkami, ktore odgrywaj pozniej we Frencji kluczowe role. Wygrna nad Halep to wystarczajaca rekomendacja moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 676

mmichael83

Użytkownik
Simona Halep - Sam Stosur ✅✅✅ 6:7, 3:6 łatwo nie było, sam przegrywała w TB 1:5

Stosur + 4,5 gema

b e t 3 6 5 1,9


Po raz kolejny pójdę w stronę autralijki, tym razem bezpieczniej, Halep przed 3 tyg zlała stosur dając jej ugrać 2 gemy, jak na obecna formę Rumunki to był wyczyn wręcz niemożliwy, ale tak jak pisałem wczesniej jak stosur wchodzi na kort bez głowy to mecz wlasnie tak wygląda jak wygladal w madrycie.
Ze swietnie grającej former nr 2 Simony Halep zostały tylko wspomnienia, ten sezon to głownie problemy osobiste ktore odbiły się na formie zawodniczki meczy sie w wielu spotkaniach i licze ze i tutaj bedzie podobnie . po ciuchu licze na wygrana Stosur, z Safarova zagrała bardzo dobrze, swietny serwis ,mocny fh , dużo winnerów, ogolnie mecz był bardziej emski niz kobiecy, tutaj bedzie neico inaczej , Stosur musi miec więcej cierpliwosci.

stawka 5/10
French Open = 2:0

Stosur - Pironkova

2:0 Stosur ✅✅✅ 6:4,7:6

b e t 3 6 5 2,1


Idę po klasyczny Hat-trick , Postawiłem dwa razy na Sam gdzie była skazywana na porażkę . Widać jej wysoką formę, mocną dyspozycję serisową, niewygodne slajsy które Halep doprowadziły do rozpaczy .
Po drugiej stronie siatki niespodziewania Pani która wg Mnie nigdy na clayu Sobie nie radziła, a proszę jak pozamiatała naszą lady Isią . Tak jak kolega wyżej wspomniał, na tym etapie to już jest dla niej sukces ,czas pożegnać się godnie z turniejem ale wątpie żeby tutaj ugrała seta, sama uskarżała się na jakiś drobny uraz, przewaga po stronie Stosur jest w każdym elemencie rzemiosła tenisowego ( chociaz serwis bułgarki też niczego sobie ) .

Jest to mój ostatni typ w kobiecym FO.

Zatem mam nadzieję na 3 kolejny mocny typ i jak komuś pomogłeś to mile widziany ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
French Open = 2:0

Stosur - Pironkova

2:0 Stosur

b e t 3 6 5 2,1


Idę po klasyczny Hat-trick , Postawiłem dwa razy na Sam gdzie była skazywana na porażkę . Widać jej wysoką formę, mocną dyspozycję serisową, niewygodne slajsy które Halep doprowadziły do rozpaczy .
Po drugiej stronie siatki niespodziewania Pani która wg Mnie nigdy na clayu Sobie nie radziła, a proszę jak pozamiatała naszą lady Isią . Tak jak kolega wyżej wspomniał, na tym etapie to już jest dla niej sukces ,czas pożegnać się godnie z turniejem ale wątpie żeby tutaj ugrała seta, sama uskarżała się na jakiś drobny uraz, przewaga po stronie Stosur jest w każdym elemencie rzemiosła tenisowego ( chociaz serwis bułgarki też niczego sobie ) .

Jest to mój ostatni typ w kobiecym FO.

Zatem mam nadzieję na 3 kolejny mocny typ i jak komuś pomogłeś to mile widziany ✅
zgadzam się w H2H 4:1 dla Stosur , ostatni mecz z Bułgarką co prawda przegrany , ale Samanta była wtedy w ogromnym dołku , teraz fala wznosząca , pironkowa za daleko zaszła , kosztem niestety naszej Isi , która dzisiaj miała chyba okres ;) i tylko dlatego przegrała
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Serena Williams - Elina Svitolina Typ: Svitolina +1.5 seta AH @ 2.98 Pinnacle ⛔
Kurs na pewno warty spróbowania z kilku powodów. Po pierwsze warunki atmosferyczne. Korty wciąż będą mokre (pierwszy tego dnia mecz na korcie Filipa Chartiera), piłki ciężkie, także ważniejsze będzie nierobienie błędów i przebijanie niż szukanie kończących uderzeń. Co prawda żadna z zawodniczek nie ma tego w zwyczaju, ale śmiem twierdzić, że doskonale poruszanie się po korcie będzie atutem Svitoliny. Po drugie trenerką Ukrainka jest Justine Henin, która na Roland Garros dwukrotnie ograła Serenę. Jej rady na pewno będą nieocenione. Po trzecie Serena zwykle dosyć długi wchodzi w spotkania, zaś przegrane sety czy to pierwsze, czy też w ogóle, zdarzały się jej ostatnio nader często.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Przecież mecz Suarez Navarro z Putintsevą to śmiech na sali... jedna przebijała tylko na drugą stronę a druga waliła w siatke lub aut... wyglądało to jak spotkanie 2 dzieciaków pod blokiem, którym mama dała paletki. Wielki szlem? chyba wielki ściem... Nagle przychodzą mecze po przerwie a Aga i Simona zapominają jak się gra w tenisa ???? na otrzeźwienie umysłu polecam obejrzeć wczorajszą bramkę w wykonaniu Alaby. Pozdrawiam
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
French Open = 2:0

Stosur - Pironkova

2:0 Stosur

b e t 3 6 5 2,1


Idę po klasyczny Hat-trick , Postawiłem dwa razy na Sam gdzie była skazywana na porażkę . Widać jej wysoką formę, mocną dyspozycję serisową, niewygodne slajsy które Halep doprowadziły do rozpaczy .
Po drugiej stronie siatki niespodziewania Pani która wg Mnie nigdy na clayu Sobie nie radziła, a proszę jak pozamiatała naszą lady Isią . Tak jak kolega wyżej wspomniał, na tym etapie to już jest dla niej sukces ,czas pożegnać się godnie z turniejem ale wątpie żeby tutaj ugrała seta, sama uskarżała się na jakiś drobny uraz, przewaga po stronie Stosur jest w każdym elemencie rzemiosła tenisowego ( chociaz serwis bułgarki też niczego sobie ) .

Jest to mój ostatni typ w kobiecym FO.

Zatem mam nadzieję na 3 kolejny mocny typ i jak komuś pomogłeś to mile widziany ✅
Granie dokładnego wyniku w tenisie kobiecym na wolnych kortach jest w według mnie dość nierozsądne, ale nie o tym chciałem napisać.

Mecz Stosur - Pironkova, nie rozumiem za bardzo tego hura optymizmu w kierunku Australijki po kursie ~1,4 . Nie ma się co ekscytować wygraną Samanthy z Halep bo na dobrą sprawę Rumunka mogła odpaść już w poprzedniej rundzie z Japonką, której zabrakło chłodnej głowy, bo momentami Simona nie wiedziała co się dzieje na korcie. W ostatnim meczu ze Stosur w I secie miała 5*:3 i wszystko wskazywało na to że planowo wygra seta, następnie przerwano mecz, panie na kort wróciły dopiero kolejnego dnia i wszystko się odwróciło, Halep z trudem ugrała 1 gema, aby doprowadzić do TB, później był już &quot;popis gry&quot; Rumunki.
Wiadomo, Stosur coś tam gra, dobrze operuje kick serwisem i backandowym slajsem. Dla mnie nadal jest to zawodniczka która ma słabą psychikę, jak uderzenia nie będą wchodzić to zaraz będą się UE sypać seriami.

Teraz coś o Bułgarce. Pironkova dużą wagę przywiązuje do Wielkich Szlemów. W tym turnieju gra dobrze , przyzwoity serwis, dobra gra backandem. Pierwszego dnia z Radwańską brakowało trochę szczęścia, bo Agnieszka do wszystkiego dobiegała i ciężko było kończyć bezpośrednio. Dzisiaj taka sytuacja nie będzie mieć miejsca, bo Samatha nie będzie dobiegała do każdej piłki jak Radwańska a jak już dobiegnie to jest dużo większe ryzyko zakończenia akcji błędem. Dla mnie kursy na Australijkę zupełnie nie adekwatne do ryzyka. Dlatego idę w stronę Bułgarki.

Mam tylko nadzieję, że sytuacja pogodowa dziś będzie w miarę stabilna i że nie będą musiały kończyć jutro.

Typ: Pironkova, kurs: 3,0 , bet365⛔

Niestety jak sie nie wygrywa seta ze stanu 4:2* 40:0, a później TB z 5:1, to sie meczu nie wygra. Zagotowało się w głowie. Stosur w kolejnej rundzie out z Muguruza
 
P 22

polasios

Użytkownik
Rogers - Muguraza
Stosur - Pironkova
Mimo teoretycznie wyraźnych faworytek w tym spotkaniu myślę, że będą to zacięte mecze i bardzo dobrym typem wydaje się postawić na overy gemowe.
Rogers - Muguraza over 19 gemów ✅ (1,83 Betsson), a także over 9,5 gemów w secie 1 ✅ (2.40)
Stosur - Pironkova over 21,5 gemów ✅ (1,85 Betsson).
( Bardzo ładnie siadło ;))
Wiadomo, że jest to tenis kobiecy i równie dobrze set może się skończyć wynikiem 6-0, jak i 6-7, ale w tej fazie turnieju i przy takich zawodniczkach, które mimo wszystko nie są takimi dominatorkami, jak Serena i potrafią utrudnić sobie zadanie to takie overy są jak najbardziej do pokrycia.
Bardziej pewnym jest oczywiście typ na over gemowy w całym meczu, bo jak mówię u kobiet może zdarzyć się wszystko, ale kursy są ciekawe i warte do zagrania za jakieś drobniaki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Bacniszky WYGRA 1 set i WYGRA cały mecz 2.0 Bet365 ⛔⛔

Mecze ćwierćfinałowe, Kiki Bertens vs Bacsinszky. Bertens zrobiła już niesamowity wynik, nikt pewnie by tego nie przewidział przed turniejem, ja osobiście w pierwszej rundzie typowałem jej zwycięstwo z Kerber i się udało, ale że przejdzie potem trzy kolejne rundy? WOW! Dziś w 1/8 - 2:0 z Keys, ale jednak dla Amerykanki to też najgorsza nawierzchnia i jak na nią 1/8 to i tak nie jest zły wynik tylko powiedział bym przyzwoity. Tutaj już się Kiki zatrzyma, w 1/4 gra z Timeą Bacsinszky, Szwajcarka rok temu doszła tutaj aż do półfinału i teraz tylko potwierdza tylko wspaniałą grę znów na tym szlemie, niezwykle ciężko z nią wygrać dłuższa wymianę, bardzo dobrze zmienia kierunki, długość uderzeń, a bardzo często gra bardzo długie piłki w samą linię, wysokie i zamęcza rywalki. Timea do 1/4 doszła po 4 zwycięstwach po 2:0!! Bertens straciła dwa sety i to też może zaważyć w meczu z Bacsinszky, zmęczenie. Bacsinszky obroni punktów z tamtego roku, znów będzie w półfinale, bo mimo genialnej dyspozycji Bertens, to ona również gra w tym turnieju doskolane i to nie tylko w tym roku jak pisałem tylko występuje tu już potwarzalność, a w końcu piszemy o zawodnice z czołowej TOP 10. Rok temu przegrała tu w 1/2 z samą triumfatorką późniejszą turnieju Sereną Williams. Niestety w tym roku trafiła znów do tej części drabinki co Amerykanka i najprawdopodobniej znów spotkają się w 1/2. Bacsinszky wygra bo chce za wszelką cenę obronić punktów z tamtego roku, czeka ją najprawdopodobniej rewanż w walce o finał z Sereną, jest z TOP 10, Bertens i tak ma już ogromny sukces w tym turnieju, Bacsinszky przebywała na korcie mniej a może tu będzie mecz trzy setowy i to może mieć znaczenie, Bacsinszky wygrała wszystko po 2:0 i zmiata rywalki z kortu, dziś była o przynajmniej dwie klasy lepsza od Venus Williams, pozdrawiam!!

E; WIELKI TURNIEJ KIKI! BRAWO!
 
U 89

user18

Użytkownik
Dziś w 1/8 - 2:0 z Keys, ale jednak dla Amerykanki to też najgorsza nawierzchnia
zgadza się, że Keys nie przepada za mączką, ale sprawdź sobie jej ostatnie wyniki na tej nawierzchni.. finał Masters 1000 w Rzymie i porażka z Serena, tutaj też bardzo solidnie, a jednak przegrała z Kiki, gdzie była stawiana w roli faworytki spotkania, więc tym większe słowa uznania dla Bertens, bo pokonała Keys, będącą w bardzo dobrej formie ostatnio.

Bertens straciła dwa sety i to też może zaważyć w meczu z Bacsinszky, zmęczenie
raczej o zmęczeniu nie ma mowy, Bertens faktycznie spędziła więcej minut na korcie, ale była przerwa: niedziela, poniedziałek i wtorek, gdzie 3 dni na regeneracje to dużo w takim turnieju.

Bacsinszky wygra bo chce za wszelką cenę obronić punktów z tamtego roku
słaby argument, Bertens też będzie chciała i to bardzo awansować do pierwszego w życiu półfinału wielkoszlemowego

Bertens i tak ma już ogromny sukces w tym turnieju
i zapewne będzie chciała iść za ciosem, okazja na to jest ogromna, bo skoro odprawiła już w tym turnieju Kerber i Keys, to Bacsinszky też jest jak najbardziej w jej zasięgu.

Oczywiście nie neguję Twojego typu, ale Timea stoi przed nie lada wyzwaniem, bo w tym turnieju jeszcze nie mierzyła się z przeciwniczką pokroju Bertens (mam na myśli jej ostatnie wyniki) i będzie jej bardzo ciężko wygrać to spotkanie. Jako, że po raz kolejny Bertens jest underdogiem w tym turnieju, warto szukać czegoś w jej stronę, przewiduje długie spotkanie, z przynajmniej 1 setem na koncie Kiki.

Bertens +1,5 seta 1,54 ✅

Over 2,5 seta 2,43
⛔
uni
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Oczywiście nie neguję Twojego typu, ale Timea stoi przed nie lada wyzwaniem, bo w tym turnieju jeszcze nie mierzyła się z przeciwniczką pokroju Bertens (mam na myśli jej ostatnie wyniki) i będzie jej bardzo ciężko wygrać to spotkanie.
Nie przesadzaj, wyżej od Bertens cenię umiejętności Bouchard a ją też odprawiła 2:0, przegrywając już w 1 secie 1:4, tam typowałem zwycięstwo Genie w 1 secie i całym meczu ale od stanu 4:1 zaczeła tak grać, że wygrała chyba 10 kolejnych gemów, potem przegrała znów trzy, by ostatecznie zamknąć mecz.

PS. Twoje typy oba i mój równie dobrze mogą wejść wszystkie razem ????
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
⛔Timea B. STS (Legalny;) bukmacher) 1.57 Szwajcarka jest w optymalnej formie. Gra tak wyrafinowany tenis, że ręce same składają się do oklasków. Kiki na pewno łatwo nie złoży broni. Ona także osiągnęła szczyt i gra tenis życia. O tym jej zmęczeniu to już nie wypada wwspominać bo kobieta jest nieżle &quot; dowitaminizowana&quot; he he ale wyraz...ale tak na poważnie to właśnie tenis Szwajcarki - cierpliwy, przebiegły, z balonikami pog górę, czopowany, slajsowany z zabójczym bekhendem powinien po mału wykończyć Bertens.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Timea B. STS (Legalny;) bukmacher) 1.57 Szwajcarka jest w optymalnej formie. Gra tak wyrafinowany tenis, że ręce same składają się do oklasków. Kiki na pewno łatwo nie złoży broni. Ona także osiągnęła szczyt i gra tenis życia. O tym jej zmęczeniu to już nie wypada wwspominać bo kobieta jest nieżle &quot; dowitaminizowana&quot; he he ale wyraz...ale tak na poważnie to właśnie tenis Szwajcarki - cierpliwy, przebiegły, z balonikami pog górę, czopowany, slajsowany z zabójczym bekhendem powinien po mału wykończyć Bertens.
Zgadzam sie z kolegami Andre (pozdrawiam!) i Gabka,ja takze stawiam jednak na Szwajcarke,a do opisu powyzej sklania mnie wlasnie styl Bacsinsky, oraz jej umiejetnosci defensywy i kontrataku,oraz taktyczne rozgrywanie ,ktore sa kluczowe na ziemi,a takze wyzsze niz u Holenderki. Ich formy nie ma co porownywac,obydwie sa na najwyzszym swoim poziomie,takze szacunek dla obu Pan. Przebieg meczu takze moze byc zaskakujacy,ale na dlugim dystansie Timea wydaje sie byc po prostu lepsza tenisistka.
Bacsinsky 1.5 bet365

Brawo Kiki,bylas lepsza.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Szkoda, ze Simona tak szybko odpadla, podoba mi sie jej tenis ( taki Djoker w spodnicy) ..
Stosur vs Muguruza Stosur 3.5
Muguruza to mocno bijaca zawodniczka, jednakze ja jestem zdania, ze nie gra juz takiego swobodnego tenisa jak kilka lat temu.. Miala latwa drabinke, z Shelby czasami nie nadazala za pilkami, lecz doswiadczenie i mocne uderzenia w koncu zaczely siedziec.. Jak Stosur zagra z glowa, troszke sily, troszke przebijania jak z Pironkova ma duze szanse na final.. Muguruza porusza sie po korcie troszke zbyt wolno i szczegolnie jak biega do BH w biegu juz nie jest taka mocna, mysle, ze Stosur wykorzysta braki Muguruzy w poruszaniu sie po korcie i byc moze kolejny final.. H2H 1:0 dla Stosur.. Muguruza ma sie czego bac.. Wyrzucila swietna Halep, z Muguruza moze byc podobnie, patrzac na srednia forme hiszpanki..
 
J 5

jaro922

Użytkownik
Oczywiście, ze tak. Jak się wygrywa 4-2. 5-4 i serwuje po seta prowadzi się 30:15 i się przegrywa seta to jasna sprawa. Dramat naprawdę taka doświadczona zawodniczka w takim ważnym meczu o polfinal wielkiego szlema i takie coś odstawiła. Kiki w drugim secie to już biegać nie mogła a mimo to nie przeszkodziło jej w wygraniu 6-2.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Williams-Bertens

Bertens +1.5 seta 2.60 Unibet

Półfinały, genialny turniej Kiki, coś niesamowitego, typowałem jej zwycięstwo w 1 rundzie z Kerber po 4.33 trafionym ale to co grała potem... w ćwierćfinale myślałem, że przyszedł kres, a tu odprawiła Bacsinszky 2:0, coś niesamowitego, tą Timea która wszystkie dotychczasowe mecze na RG wygrała po 2:0, a tu nie wygrała nawet seta (!!) , myslalem ze bedzie powtórka z przed roku i w półfinale zagraja Serena z Bacsinszky, ale nie, ograła ją 2:0, jest w takim gazie... A Serena dziś pokazała, że jest tylko człowiekiem też i przegrała seta z Rumunką Putinseva, która w rankingu przed turniejem była jeszcze niżej od Bertens. To jest jej turniej, może już nigdy w Wielkim Szlemie nie zajdzie tak daleko? Nie wiem, ale teraz gra kosmos, gra 120% procent swoich możliwości i tak przyjemnie się ją ogląda, myślałem, że przegra w 1/4 ale po tym co zobaczyłem , jej gre, oraz ludzką twarz Sereny tracącą seta idę w stronę Kiki, mega walue! 2.60 na seta? To jest półfinał, zdarzyć się może wszystko, a ćwierćfinały tylko to potwierdziły, pozdro!
 
ludy 59

ludy

Użytkownik
Williams-Bertens
A Serena dziś pokazała, że jest tylko człowiekiem też i przegrała seta z Rumunką Putinseva
Nie Rumunką, tylko Kazaszką :cool: Kiki od połowy 2 seta, nie grała za wiele, co świadczy, że Timea była dzisiaj słabo dysponowana (mnóstwo zepsutych skrótów). Williams popełniła dzisiaj 43 UE (35 W) -8. Timea skończyła mecz na -23, a Kiki -15.
[Styl gry Holenderki + zmęczenie + tejpy na nodze.] =&gt; 3 sety mało prawdopodobne.
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
dajcie spokoj juz z ta kiki, kuc wygra i to bez dwoch zdan, co z tego ze przegrala dzis seta, ze popelnila mase bledow, serena to dobra aktorka i kto oglada jej mecze doskonale wie ze jutro wygra i bedzie tylko czekal na podbicie kursu : )
nawet jak znow zezre karme swojego psa to wygra to spotkanie, ona doskonale wie na co i z kim moze sobie pozwolic
pozdrawiam serdecznie i zycze wysokich wygranych
a tak na marginesie to sie czasem zastanawiam czy analizatorzy stawiaja kupony z takimi kursami
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom