>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 -turniej główny

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
nie daloby sie nie daloby sie [rzeniesc Garrosa teoretycznie? To chyba jest tak ze organizator ma prawa do nazwy i moze sobie urzadzac turniej gdzie chce? Napewno jest tak w kolarstwie czy sportach motorowych a tenisie?
 
dx2 225,5K

dx2

Użytkownik
Thiem-Goffin 2 @2.5 sportingb
Nieladnie sie chwalic, ale passa 100 % skutecznosci w analizach na French Open caly czas w toku. To ja sprobuje tutaj wyciagnac drugiego underdoga i typuje wygrana Goffina. Jak to mowie: nie chomikujemy. Mecz typowo na technicznym podlozu, moze byc co ogladac. Na wstepie ciekawostka h2h 5:2 na korzysc Goffina i ostatnia wygrana Belga na tegorocznym Australian Open w czterech setach. Ale to tylko przygrywka, ktora sie i tak nie sugeruje, a licze tutaj na dyspozycje Goffina. Thiem caly czas krok w przod, niby faworyt jakis tam na papierze i na pewno bardzo dobry poziom jest. David Goffin tutaj jednak narazie gra swietnie i to bedzie moim zdaniem czynnik zaskakujacy dla Austriaka. Przede wszystkim Goffin ma jednak jeden wielki atut, a mianowicie znakomity mecz z Almagro, ktory byl na pewno jednym z najlepszych na tegorocznym Roland Garros. Thiem w tym turnieju jeszcze na takim poziomie wydaje mi sie grac nie musial. 7 bezpsorednich meczow za nimi i znajac wyniki to Goffin obawiac sie nie bedzie, poniewaz jest rownie dobrym technicznie tenisista. Jak Goffin zagra tak jak z Almagro to bedzie w opalach Thiem, a ze kurs kuszacy to stawiam na Belga, ktorego tez z racji oczywistych bedzie bardziej wspierac publicznosc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Tomas Berdych - Novak Djokovic

Berdych wygra seta - TAK @ 2,1 sportingbet

Wiadomo, Djokovic- faworyt do końcowego triumfu. Nie sądzę, żeby przegrał ten ćwierćfinał z Berdychem. Ale po takim kursie myślę, że warto zagrać seta dla Czecha. Berdych w ostatnich dwóch meczach pokazał kawał dobrego tenisa. Solidna, mocna gra z głębi kortu to coś z czego jest znany od zawsze. Wydaje się być w wysokiej formie. Dzisiaj robił praktycznie co chciał z Ferrerem, który co prawda nie jest w najwyższej formie, ale jest uznaną marką na mączce. Tomas nie dał mu wygrać nawet seta. Novak dosyć pewnie zmierza do finału turnieju, lecz nie deklasuje tak bardzo swoich rywali. Skoro Bautista Agut potrafił z nim wygrać seta, to tym bardziej jest w stanie tego dokonać Berdych.
 
U 89

user18

Użytkownik
Murray 1,33 - Szkot najtrudniejsze ma już za sobą, czyli męczarnie w 2 pierwszych rundach, z których wyszedł zwycięsko, a nie było to łatwe, jednak pokazał charakter i serce do walki i udało się. Kolejne 2 rundy to już o wiele lepsza gra i mam wrażenie, że z meczu na mecz Andy co raz bardziej się rozkręca. Teraz coś o Ryśku, niewątpliwie trafił z formą na ten turniej, wygrane z Kyrgiosem i Nishikorim, można rozpatrywać w kategoriach lekkich niespodzianek, jednak z Andym to się nie wydarzy, inna półka. Gasquet jest ostatnim Francuzem w turnieju singlowym i cała uwaga skupia się na nim, ogromne nadzieje i dmuchanie balonika. Co z tego wyjdzie ? W moim odczuciu 3:0, 3:1 Murray ✅.
Tak jak pisałem Panowie, że ten cały hurraoptymizm z Gasquetem to zwykłe pompowanie balonika. Sił wystarczyło na 2 sety, czyli kolejno i Stepanek i Bourgue, sprawili większe kłopoty Andy&#39;emu . Mogło się skończyć nawet 3:0, ale Andy trochę pokpił sprawę w 1 secie. Tak jak napisałem - Rychu to nie ta sama półka co Murray. Natomiast jego następny przeciwnik Wawrinka już jak najbardziej tak. Jeśli Andy będzie popełniał takie błędy jak w pierwszych dwóch setach dzisiejszego spotkania, to Wawrnika bez litości je wykorzysta. Warto szukać czegoś w stronę Stana. Jakieś typu rzucę później
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Tomas Berdych - Novak Djokovic
Berdych wygra seta - TAK @ 2,1 sportingbet
Wiadomo, Djokovic- faworyt do końcowego triumfu. Nie sądzę, żeby przegrał ten ćwierćfinał z Berdychem. Ale po takim kursie myślę, że warto zagrać seta dla Czecha. Berdych w ostatnich dwóch meczach pokazał kawał dobrego tenisa. Solidna, mocna gra z głębi kortu to coś z czego jest znany od zawsze. Wydaje się być w wysokiej formie. Dzisiaj robił praktycznie co chciał z Ferrerem, który co prawda nie jest w najwyższej formie, ale jest uznaną marką na mączce. Tomas nie dał mu wygrać nawet seta. Novak dosyć pewnie zmierza do finału turnieju, lecz nie deklasuje tak bardzo swoich rywali. Skoro Bautista Agut potrafił z nim wygrać seta, to tym bardziej jest w stanie tego dokonać Berdych.
Robił co chciał? Oglądałeś ten mecz? Gdyby Ferrer nie był pipką, to by spokojnie przynajmniej seta ugrał. Dwa razy w drugim secie miał 40-0 na połamanie, generalnie bp miał tak na oko z 12-15. Do tego Berdych ma kompleks Djoko. Szybkie 3-0.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Robił co chciał? Oglądałeś ten mecz? Gdyby Ferrer nie był pipką, to by spokojnie przynajmniej seta ugrał. Dwa razy w drugim secie miał 40-0 na połamanie, generalnie bp miał tak na oko z 12-15. Do tego Berdych ma kompleks Djoko. Szybkie 3-0.
Oglądałem mecz i mieć breakpointy to jeszcze nie wszystko, trzeba je wykorzystać. Berdych wygrywał kluczowe piłki. A biorąc pod uwagę przedmeczowe kursy, to uważam, że Ferrer nie był dzisiaj zbyt wymagającym rywalem.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Oglądałem mecz i mieć breakpointy to jeszcze nie wszystko, trzeba je wykorzystać. Berdych wygrywał kluczowe piłki. A biorąc pod uwagę przedmeczowe kursy, to uważam, że Ferrer nie był dzisiaj zbyt wymagającym rywalem.
szkoda bo wszystko by powchodziło z wczorajszych typów a tak to zawalił mi ten over 3.5 seta, nawet w pewnym momencie zrobiło się już 6:5 dla Ferera w 2 secie, myślał, że przełamał do 0, ale Berdych zaznaczył ślad i tamtą piłkę minimalnie hiszpan jednak wyrzucił, berdych obronił kolejne dwa, ferrer się załamał i sam w następnym gemie dał się złamać... obydwaj dzisiaj grali taką kaszanę , masakra, też myślę, że jutro Djoković bez problemu go rozjedzie:

Djoković DW 3:0 1.62 Sportingbet ✅✅
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Również bardziej bym się skłaniał ku 3:0 dla Djokovicia niż +2,5 seta Berdych. Czech to mentalny przegrany . W starciu z najlepszymi zawodnikami jest bez argumentów. Z Ferrerem ratował się często serwisem ale przy returnie Novaka to nie będzie wyciągać z trudnych sytuacji a w grze Serb będzie robił swoje.
Ja akurat nic na ten mecz nie stawiam bo nie lubie grać na takie czyste wyniki. Dlatego już bym wolał pominąć ten mecz bo i 1.60 i 2.10 to nie jest adekwatne do ryzyka
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dominic Thiem- David Goffin Typ: David Goffin @ 2.61 Pinnacle
Goffin w bezpośrednich starciach prowadzi 5:2, zaś w tym roku wygrał z Thiemem podczas Wielkiego Szlema w Australii w czterech setach. Czego chcieć więcej i czemu buki nadal faworyta upatrują w Austriaku doprawdy nie wiem. Ok ma ośmiomeczową serię wygranych, Brad Gilbert na twitterze namaścił go razem z Sam Stosur jako zawodników, którzy najlepiej powinni sobie radzić na trudnych, namoczonych wodą kortach. Jednak z drugiej strony nie sposób pominąć formy Goffina. Półfinały Mastersów Indian Wells i Miami nie wzięły się z niczego. Ziemia to nawierzchnia, na której Belg również czuje się doskonale. Fantastycznie wykorzystuje kąty, gra cierpliwie, dokładnie. W mojej ocenie Belg jest podobnym typem gracza (choć minimalnie słabszym) do Nishikoriego, który niedawno ograł Dominica w Rzymie. Dlatego też uważam, że obecne kursy na Belga są doskonałe gdyż powinny być zdecydowanie bardziej zbalansowane.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Thiem wygra
Djoko 3:0
AKO @2,6 Pinek ✅✅✅
iziii

Śmieszy mnie to wypominanie H2H Thiemowi, który z roku na rok jest coraz lepszy, a te pięć porażek odniósł w wieku 20 lat. Mąka ulubioną nawierzchnią Goffina? To samo przecież można powiedzieć o Thiemie. Jeśli chodzi o AO to Goffin był wtedy w świetnej formie, teraz w mojej opinii jest sporo gorzej. Zerkałem sobie na ich pojedynki 1/8 i Thiem naprawdę niektórymi zagraniami imponował. Do tego ma o wiele więcej siły w uderzeniu, co może okazać się kluczowe w tych warunkach. Z kolei Goffin przekonująco pokonał Gulbisa, ale należy dodać, że Łotysz tradycyjnie w drugim secie wyłączył mózg i walił w piłkę jak popadnie. Za oboma jakoś specjalnie nie przepada, ale jak dla mnie Austriak jest lepszym tenisistą w lepszej formie.
O Djoko pisałem wyżej. Tomasz fajny mecz z Ferrerem, ale przed Serbem jak zwykle wszystko co najlepsze zostawi w szatni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jutro jakiś totalny tenisowy kosmos, mecz obowiązkowy dla każdego fana tenisa, Wawrinka vs. Murray, już zacieram ręce!
???? Thiem D. - Goffin D.
Goffin D. ::: 2,55 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 2:5 z lat 2014-2016. Grali już ze sobą w tym roku podczas turnieju Australian Open i co się okazało? Thiem był tak naprawdę bezradny w tym meczu, poniósł sromotną 4-setowa porażkę. Pamiętam dobrze jak pod koniec meczu grał zrezygnowany i strzelał po autach na pełnym ryzyku, jednak to ostatecznie doświadczenie Goffina zaowocowało w tym meczu. Tak naprawdę to Thiem wygrał tylko raz z Belgiem w finale Gstaad, bo te drugie &quot;zwycięstwo&quot; było po kreczu.
Ogólnie co by nie pisać o nich, to obaj są w 2016 roku w piekielnie dobrej formie. Od początku sezonu prezentują świetnie wyniki, co prawda Thiem trochę lepsze (3 wygrane turnieje ATP w tym jedna 500 w Meksyku, łącznie już 6 na koncie), ale Goffin też niekiedy w tym roku potrafił zagrać kosmos jak np. 6:0 6:0 z Berdychem podczas Mastersa w Rzymie.
W mojej opinii również przez drogę w French Open mieli zbliżonych poziomem swoich przeciwników. Wszystko wskazuje na 50% na 50% szans, ale co innego jest z kursami, dlatego gram to co w mojej opinii jest opłacalne. Można jeszcze wspomnieć o H2H Gasqueta z Nishikorim (7-2) i też kilka dni temu mogło by się wydawać, że Japończyk kolejny raz (trzeci) w tym roku wygra na mączce z Francuzem, jednak wynik meczu każdy chyba już zna. Na podobny scenariusz liczę dzisiaj, ogólnie to French Open w tym roku jest niesamowite.
Wynik: 4:6 7:6(6) 6:4 6:1
 
U 89

user18

Użytkownik
Djokovic - Berdych ponad 137,5 minut 1,60 - tak jak już wcześniej zostało napisane, Tomas ma kompleks na pukncie Novaka, wyjątkowo nie idzie mu z tym zawodnikiem, ale to nie znaczy, że zawsze tak będzie. Czy Berdych jest w stanie urwać seta Djokovicowi ? Jak najbardziej tak. Przy takim założeniu typ, który proponuję wejdzie na 100%. Nawet jeśli Novak wygra 3:0, typ jest wielce prawdopodobny, wystarczy jakiś jeden zacięty set, zakończony tie-breakiem i już spora ilość minut zostanie rozegrana. Liczę, że Berdych postawi dzisiaj trudne warunki i będzie chciał przełamać tą fatalną passę. ⛔ zabrakło kilku minut, Berdych po raz kolejny nie wytrzymał ciśnienia, w kluczowych momentach oddał swoje podanie, dowodzi to tylko temu, że podobnie jak Gasquet pewnego poziomu już nie przeskoczy

Thiem - Goffin ponad 3,5 seta 1,46 ✅- fajny kurs na taki typ, który w moim odczuciu jest pewniakiem na dziś. Panowie znają się bardzo dobrze, razem trenują, wiedzą o sobie bardzo dużo, także jeden drugiego niczym tutaj nie zaskoczy. Obaj panowie notują konkretny progres na przestrzeni ostatnich lat. Spotkanie będzie bardzo zacięte, pamiętam ich pojedynek na AO, gdzie typowałem zwycięstwo Thiema, wygrał Goffin.. Co zmieniło się od tamtej pory ? Dominic jakby jeszcze bardziej polepszył swój arsenał zagrań, czuje się coraz bardziej pewnie, jego backhend sieje spustoszenie. Jedyne co mnie martwi to oczekiwania wobec niego, cały światek tenisowy mocno go wychwala i bardzo pompuje, presja jaką wytwarzają na nim wszyscy dookoła może przerodzić się w ciężar nie do udźwignięcia. Póki co Thiem robi swoje i zachowuje zimną głowę, oby tak dalej. Faworytem tego spotkania słusznie jest Dominic i myślę, że dziś weźmie rewanż za AO i wygra spotkanie, natomiast nie przyjdzie mu to łatwo. Miewa w swojej grze przestoje i często traci set nawet ze słabszymi zawodnikami, często jest to pierwszy set, aby potem gonić rywala. Goffin jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem, też notuje super sezon, moim zdaniem możliwa pięciosetówka dzisiaj, dlatego ciekawym typem wydaje się ponad 186,5 minuty 1,88, czyli te 3 godziny na korcie powinni spędzić. Za dyszkę jeszcze leci typ na 3:2 po 6,00 na Thiema.⛔ zabrakło pary Davidowi w połowie 3 seta i się posypał
uni
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Thiem wygra
Djoko 3:0
AKO @2,6 Pinek ✅✅✅
iziii
Śmieszy mnie to wypominanie H2H Thiemowi, który z roku na rok jest coraz lepszy, a te pięć porażek odniósł w wieku 20 lat. Mąka ulubioną nawierzchnią Goffina? To samo przecież można powiedzieć o Thiemie. Jeśli chodzi o AO to Goffin był wtedy w świetnej formie, teraz w mojej opinii jest sporo gorzej. Zerkałem sobie na ich pojedynki 1/8 i Thiem naprawdę niektórymi zagraniami imponował. Do tego ma o wiele więcej siły w uderzeniu, co może okazać się kluczowe w tych warunkach. Z kolei Goffin przekonująco pokonał Gulbisa, ale należy dodać, że Łotysz tradycyjnie w drugim secie wyłączył mózg i walił w piłkę jak popadnie. Za oboma jakoś specjalnie nie przepada, ale jak dla mnie Austriak jest lepszym tenisistą w lepszej formie.
O Djoko pisałem wyżej. Tomasz fajny mecz z Ferrerem, ale przed Serbem jak zwykle wszystko co najlepsze zostawi w szatni.
Luźniutko, Berdych jak zwykle poległ z Djoko, Thiem mega nieregularny, ale Goffin jak zwykle miękki, bo powinien tu 2-0 prowadzić.
Na jutro polecam Murray&#39;a. Szczegółowa analiza później.
Co myślicie o meczu Djoko - Thiem? Wydaje mi się, że Austriak może powalczyć, ale to jak mu się głowa gotowała w dwóch pierwszych setach... z Djoko takie coś to zabójstwo. Z drugiej strony Serb nic nadzwyczajnego nie gra, dziś jakieś foszki przy deszczu, a Thiem ten półfinał już raczej bez zbędnej spinki, jaka była dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Co myślicie o meczu Djoko - Thiem? Wydaje mi się, że Austriak może powalczyć, ale to jak mu się głowa gotowała w dwóch pierwszych setach... z Djoko takie coś to zabójstwo. Z drugiej strony Serb nic nadzwyczajnego nie gra, dziś jakieś foszki przy deszczu, a Thiem ten półfinał już raczej bez zbędnej spinki, jaka była dzisiaj.
Dla Thiema samo dojście do półfinału jest wielką sprawą, chociaż tegoroczne wyniki wskazywały, że na Rolland Garros może zajść bardzo daleko. Co za nim przemawia w konfrontacji z Novakiem? Hmm, na pewno to, że on w tym półfinale nic nie musi, tylko może. To Djokovic będzie faworytem i to on będzie musiał wygrać ten mecz, żeby w końcu zatriumfować na tutejszych kortach. Jeżeli Thiem wyjdzie na kort rozluźniony i bez tremy, to może rzeczywiście z Novakiem powalczyć. Czy stać go na zwycięstwo? Myślę, że to jeszcze za wcześnie dla niego. Nole go przerasta jeżeli chodzi o doświadczenie, a na takim etapie turnieju jest to bardzo ważne. Szykuje nam się bardzo ciekawe spotkanie, miejmy nadzieję, że Austriak wytrzyma psychicznie i zagra to, co potrafi. A, jak widać po tegorocznym sezonie, potrafi dużo. Fajnie, że ktoś nowy dochodzi do półfinału Wielkiego Szlema.

Jeszcze słówko o meczu Novaka z Berdychem. Tomas był po prostu w tym meczu sobą...
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
No to jutro zapowiadają sie arcy ciekawe spotkania! Tak jak pisałem kilka stron niżej półfinały Thiem vs Djoković, Murray vs Wawrinka. To jedziemy z analizą.

Wawrinka 2.07 Pinnacle ⛔⛔
Wawrinka dziś opykany przez defensywnego Szkota. Nic nie grało tak jak powinno :/
Jak dla mnie Wawrinka obroni tytuł. Jednoreczna broń dobrze siedzi. Najgorsze mecze fazy początkowej ma za sobą teraz nic tylko pokazać swoją siłe w najważniejszych momentach turnieju. A na przeciwko niego Andy Murray, który w tym turnieju o kłopoty prosi się bardzo często. Tu nie będzie mógł liczyć, że ktoś jest starszym już Radkiem Stepankiem, młodym i zmęczonym w ostatnim secie Bourgem, jednowymiarowym Karloviciem czy Isnerem ani też jak się okazało nienaładowanym energią Gasquetem. Naprawde Murray ma tak ogromne przestoje w grze, krzyczy, wydziera sie, ciągle gada do siebie, że coś zrobił źle. On jest silny psychicznie to na pewno, ale tu będzie ciągła presja. Bardzo ofensywnie gra Wawrinki, dużo pobiega Stan - on tu nie siądzie kondycyjnie nie ma opcji. Ramosa odprawił na luzie w ostatnim meczu, widać u niego ten spokój. Jakieś filmiki na snapchata nagrywa z kortu, pełen luz. W ostatnich 4 starciach tych panów 3:1 dla Stannisa. Ja tu nawet zagram pewnie za jakieś drobne 3:0 dla Wawrinki. Andy w każdym meczu praktycznie musi coś udowadniać, wyciągać wynik a trzeba pamiętać, że troche w ostatnich tygodniach grywał sobie.
Gasquet czasem sprawił problem backhendem to Staś huknie dużo mocniej.
Come on Stan!

Thiem 8.41 Pinnacle⛔
Typ z serii tych marzeniowych, ale kurs 8 na młodego, nieziemsko zdolnego zawodnika, który w Poniedziałek będzie nr 7 rankingu ATP. Warto spróbować coś rzucić.
Thiem dziś zagrzał kopułe do granic możliwości, ale wyciągnął mecz w starciu z naprawde dobrym rywalem. Jeśli tylko podejdzie na spokojnie do tego meczu i zredukuje ilość niewymuszonych błędów to naprawde sporo napoci się Djoković.
Szeroką gamme zagrań ma Austriak, bardzo mocny forehand, bardzo mocny backhend po lini. W ostatnim ich starciu Thiemowi nie udało się wykorzystać około 11 break pointow, licze że w jutrzejszym meczu będzie dużo skuteczniejszy.
Co do Djokovicia to powiem tyle, że to nie jest jego najwyższa forma.
Poboczne typy na spotkanie które myśle, że są bardziej realne, ale mniej zyskowne:
Thiem (+ 2,5 sets) 1.95
powyżej 34.5 gema 1.85
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Luźniutko, Berdych jak zwykle poległ z Djoko, Thiem mega nieregularny, ale Goffin jak zwykle miękki, bo powinien tu 2-0 prowadzić.

Na jutro polecam Murray&#39;a. Szczegółowa analiza później.

Co myślicie o meczu Djoko - Thiem? Wydaje mi się, że Austriak może powalczyć, ale to jak mu się głowa gotowała w dwóch pierwszych setach... z Djoko takie coś to zabójstwo. Z drugiej strony Serb nic nadzwyczajnego nie gra, dziś jakieś foszki przy deszczu, a Thiem ten półfinał już raczej bez zbędnej spinki, jaka była dzisiaj.
Mowisz, ze Murray pokona Stana?? Stasiu bez spiny, jeszcze nie pokazal na co go stac, a ze Szkotem moze pojsc na calosc.. Szkot swietny tenis z Rysiem, lecz ze Stanem na fali bedzie bardzo ciezko Murrayowi wygrac i byc moze Murray znow wlaczy opcje: bede gral defensywnie, bo lubie biegac ... I poleci..

Co do Nole typuje 3:1 Djoker.. Thiem silny koles,, na Djokera moze troche zabraknac ale seta chlopak ugra .. Thiem to nie Berdych ..
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
No to jutro zapowiadają sie arcy ciekawe spotkania! Tak jak pisałem kilka stron niżej półfinały Thiem vs Djoković, Murray vs Wawrinka. To jedziemy z analizą.
Wawrinka 2.07 Pinnacle
Jak dla mnie Wawrinka obroni tytuł. Jednoreczna broń dobrze siedzi. Najgorsze mecze fazy początkowej ma za sobą teraz nic tylko pokazać swoją siłe w najważniejszych momentach turnieju. A na przeciwko niego Andy Murray, który w tym turnieju o kłopoty prosi się bardzo często. Tu nie będzie mógł liczyć, że ktoś jest starszym już Radkiem Stepankiem, młodym i zmęczonym w ostatnim secie Bourgem, jednowymiarowym Karloviciem czy Isnerem ani też jak się okazało nienaładowanym energią Gasquetem. Naprawde Murray ma tak ogromne przestoje w grze, krzyczy, wydziera sie, ciągle gada do siebie, że coś zrobił źle. On jest silny psychicznie to na pewno, ale tu będzie ciągła presja. Bardzo ofensywnie gra Wawrinki, dużo pobiega Stan - on tu nie siądzie kondycyjnie nie ma opcji. Ramosa odprawił na luzie w ostatnim meczu, widać u niego ten spokój. Jakieś filmiki na snapchata nagrywa z kortu, pełen luz. W ostatnich 4 starciach tych panów 3:1 dla Stannisa. Ja tu nawet zagram pewnie za jakieś drobne 3:0 dla Wawrinki. Andy w każdym meczu praktycznie musi coś udowadniać, wyciągać wynik a trzeba pamiętać, że troche w ostatnich tygodniach grywał sobie.
Gasquet czasem sprawił problem backhendem to Staś huknie dużo mocniej.
Come on Stan!
Thiem 8.41 Pinnacle
Typ z serii tych marzeniowych, ale kurs 8 na młodego, nieziemsko zdolnego zawodnika, który w Poniedziałek będzie nr 7 rankingu ATP. Warto spróbować coś rzucić.
Thiem dziś zagrzał kopułe do granic możliwości, ale wyciągnął mecz w starciu z naprawde dobrym rywalem. Jeśli tylko podejdzie na spokojnie do tego meczu i zredukuje ilość niewymuszonych błędów to naprawde sporo napoci się Djoković.
Szeroką gamme zagrań ma Austriak, bardzo mocny forehand, bardzo mocny backhend po lini. W ostatnim ich starciu Thiemowi nie udało się wykorzystać około 11 break pointow, licze że w jutrzejszym meczu będzie dużo skuteczniejszy.
Co do Djokovicia to powiem tyle, że to nie jest jego najwyższa forma.
Poboczne typy na spotkanie które myśle, że są bardziej realne, ale mniej zyskowne:
Thiem (+ 2,5 sets) 1.95
powyżej 34.5 gema 1.85
Bardzo cenię Twoje analizy , ale hazard Cię ponosi , moim zdaniem ,clepiej zagrać za grubą kasę Murray win i Djoko win turniej , bezpieczniej prawda ? nic dwa razy się nie zdarza , dlaczego ? Murray na mączce zrobił w tym roku kolosalny postęp , Wawrinka zaś jest w tym roku dużo gorszy niż w roku ub. wystarczy popatrzyć na staty. Co do win Djoko...jak nie w tym roku , to już nigdy.....
POZDRO
ELDO
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
goldrush 66

goldrush

Użytkownik
Bardzo cenię Twoje analizy , ale hazard Cię ponosi , moim zdaniem ,clepiej zagrać za grubą kasę Murray win i Djoko win turniej , bezpieczniej prawda ? nic dwa razy się nie zdarza , dlaczego ? Murray na mączce zrobił w tym roku kolosalny postęp , Wawrinka zaś jest w tym roku dużo gorszy niż w roku ub. wystarczy popatrzyć na staty. Co do win Djoko...jak nie w tym roku , to już nigdy.....
POZDRO
ELDO
Staty sa dla hazardzistow i nic nie odzwierciedlaja ! I to daje przyklad tego jak postrzegarz to zdarzenie .....
Wawrinka ma slabe staty ? On ma wywalone na ten caly rok, aktualnie gra swoj najlepszy tenis, turniej lrzed RG u siebie wygral na 20% zaangazowania
Murray zrobil progres na clayu i to pokazuja staty ? Racja ! Znam jego przygotowania itp lecz obecnie obnizyl loty o 50% minimum, a jak sie prezentuje na tej gliniastej maczce nie bede komentowal, masz TV ?
Taki Gasquet ta swoja ograniczona lekka gra potrafil zdominowac i ogrywac Szkota. Wawrinka jest 300% mocniejszy od francuskiej zabki i zdemoluje Murraya 3:0 badz 3:1 bo w jednym z setow bedzie sie drapal po genitaliach i go odda od tak
Reasumujac
Wawrinka wygra @2.1 vs Murray
10/10
Bet365
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Stan Wawrinka - Andy Murray

Wawrinka @2,1 bet365 ⛔⛔⛔
Niestety Stan zawiódł, Murray po profesorsku rozegrał mecz, zasłużone zwycięstwo

Po losowaniu drabinki do tegorocznego Roland Garros chyba wszyscy czekali na ten mecz. Dwóch tenisistów, których nie trzeba specjalnie przedstawiać, sam TOP męskiego tenisa. Z jednej strony potworna moc jednoręcznego backhandu, z drugiej niesamowita umiejętność gry obronnej. Tenisiści, którzy na korcie potrafią robić rzeczy niebywałe. Widzę na forum, że już rozgorzała dyskusja na temat tego, który ma więcej szans na grę w finale. Zdania odnośnie zwycięzcy są oczywiście podzielone. I dobrze, bo jest to spotkanie, o którym trzeba dyskutować. Pozwolę sobie podzielić się moimi spostrzeżeniami odnośnie meczu i napisać, dlaczego stawiam Wawrinkę jako tego, który rozstrzygnie mecz na swoją korzyść.

Pierwszą rzeczą, która rzuca mi się w oczy jest oczywiście dyspozycja w tegorocznym turnieju. Uważam, że Stan gra po prostu lepiej od Szkota. Owszem, miał łatwiejszą drabinkę do półfinału, ale poza męczarnią w pierwszej rundzie, następne przechodził dosyć łatwo (1 set stracony z Troickim). Andy stracił po 2 sety w pierwszych 2 rundach, następne 2 przeszedł bez straty seta z rywalami, którzy strzelają jak z armaty serwisami. No i ten mecz z Gasquetem. Francuz zagrał świetne 2 sety, niestety nie starczyło kondycji. Murray gra w tym turnieju bardzo pasywnie. Mało atakuje i później musi biegać 4 metry za kortem od lewej do prawej i się bronić. Oczywiście potrafi to robić, ale na Wawrinkę taka gra nie wystarczy. Stan gra ofensywnie. Może nie wszystko mu wychodzi jak w finale z zeszłego roku, ale widać, że dobrze się czuje w ataku.

Druga sprawa to bezpośrednie pojedynki. Bilans wynosi 9-7 dla Szkota. Ale ostatnie 3 wygrał Szwajcar. Również 2 ostatnie mecze do 3 wygranych setów padły łupem Wawrinki. I chyba najważniejsze, grali ze sobą 2 razy na mączce i 2 razy wygrał Stan. Oczywiście Andy bardzo się poprawił na mączce, osiąga doskonałe wyniki w tym sezonie (półfinał, finał, zwycięstwo i teraz półfinał). Stan takimi wynikami nie może się pochwalić, chociaż wygrał ostatnio turniej w Genewie.

I trzecia sprawa. Wawrinka broni tytułu. Bardzo możliwy jest rewanż za poprzedni sezon. Andy już obronił punkty za zeszłoroczny półfinał, Stan ma do obrony dużo więcej. Mobilizacja u Szwajcara będzie więc ogromna. W finale 2015 zagrał na kosmicznym poziomie. Niestety nie mogłem obejrzeć na żywo tamtego meczu. Liczę na powtórkę w tym roku. Uważam, że Wawrinka ma po prostu na chwilę obecną więcej argumentów po swojej stronie. Szanse oceniam 60-40 na korzyść Szwajcara, a skoro bukmacherzy widzą Szkota w roli nieznacznego faworyta, to z chęcią zagram w stronę Stana. A jutro zapinamy dokładnie pasy przed telewizorami, laptopami i delektujemy się tenisem na najwyższym poziomie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom