>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 -turniej główny

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Myślę, że w końcu można brać na poważnie Nadala, bo jest znaczna różnica w porównaniu w tamtym roku. Zagrał świetny turniej w Barcelonie i dobry w Monte Carlo gdzie oczywiście wygrywał. Wróciła pewność uderzeń, mniej błędów, pewność siebie. Przegrywa ciągle z Novakiem ale nie jest to już rezultat 6:2, 6:3 a 7:5, 7:6. Tym bardziej, że Djoko tutaj nigdy nie wygrał. Może być ciekawie no i czy Murray jest w stanie powtórzyć swój ostatni rezultat ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
Nadal nawet nie pierdnie z Djokovicem i tyle w temacie.
Djokovic dobrze wie ze tu nie wygral wiec dla niego wszystkie inne turnieje oprocz szlema sa drugorzedne. W tym roku idzie po wygrane we wszystkich turniejach wielkoszlemowych stad nonszalanckie wyniki w poprzednich turniejach na ziemi
Nadal sie skonczyl juz dawno temu i nie ma opcji zeby juz cokolwiek osiagnal w Paryzu
wygrywa tylko z mlodziakami co sie boja wygrac, postawic kropke nad i jakby na przekor tym co ogrywaja go bo widza ze meczy sie okrutnie

Djokovic byl stuprocentowym faworytem rok temu, przegral przez machlojki gospodarzy z przedluzaniem meczow, przekladaniem, ustawianiem terminow pod swoich. Od cwiercfinalu podchodzil do kazdego meczu bez odpoczynku tudziez po pieciosetowych meczach, podczas gry rywal odpowczywal srednio od dwoch dni

W uczciwej rywalizacji Djokovic na 100% wygra garrosa
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Nadal nawet nie pierdnie z Djokovicem i tyle w temacie.
to pokaż nam jak mocno to postawiłeś, skoro taki pewny jesteś i taki znawca...

W tym roku idzie po wygrane we wszystkich turniejach wielkoszlemowych stad nonszalanckie wyniki w poprzednich turniejach na ziemi
w tamtym roku też szedł po wszystkie szlemy i też Garros był najważniejszy...

Nadal sie skonczyl juz dawno temu i nie ma opcji zeby juz cokolwiek osiagnal w Paryzu
nie wiesz kompletnie o czym piszesz, forma Nadala krok po kroku idzie w górę, rok temu Stachu też miał nie pierdnąć w finale... co to znaczy nonszalanckie wynki?
Przegrana z Vesołym i Murrayem? Naprawdę się spodziewałeś, że Nole wygra każdy mecz w sezonie? Rafa wygrywa tylko z młodzikami co boją się wygrać? No Murray, Stan i Nishikori to jeszcze juniorzy.

Djokovic byl stuprocentowym faworytem rok temu, przegral przez machlojki gospodarzy z przedluzaniem meczow, przekladaniem, ustawianiem terminow pod swoich. Od cwiercfinalu podchodzil do kazdego meczu bez odpoczynku tudziez po pieciosetowych meczach, podczas gry rywal odpowczywal srednio od dwoch dni
:mrgreen: tak, kłody mu pod nogi kładli, a na USOpen w półfinale z kitajcem specjalnie ustawili mecz w największy upał. Żenada ten komentarz. Stuprocentowy faworyt w turnieju którego nigdy nie wygrał, w turnieju który trwa 2 tygodnie i może się stać bardzo dużo. Jeszcze raz napiszę, pokaż nam jak bardzo mocno to pograłeś, inaczej to całe twoje pożal się boże pertolenie jest pertoleniem dla pertolenia i to jeszcze w dyscyplinie, której kompletnie nie łapiesz, ale w dziale nba też lubisz takie kwiatki sadzić i gadasz na zasadzie, nie znam się to się wypowiem.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Ivo vs Montanes
Ivo (-1.5 s) |2,48| Unibet
TO JEST PREZENT. Taka prawda. Zdecydowanie przesadzili z kursem na Karlovia. Oczekiwałem max 1,50. Hiszpan, że tak powiem &quot;swoje&quot; lata ma już za sobą bo nie oszukujmy się, ale nigdy zawodnikiem z najwyższej półki nie był. Jeden sezon zakręcił się koło 20 pozycji ale od tam tego czasu tylko spadek i jeszcze trochę i nie będzie go w pierwszej setce. Wiadomo, jego atutem jest mączka. Ten sezon słaby i taka jest prawda. W Barcelonie pokonał Carballesa i Souse po 2:0, ale nadział się Nadal i wiadomo. W Portugalii w pierwszym spotkaniu poleciał z rywalem z tej najniższej półki, przegrywając 1:2. W Madrycie również pierwsze spotkanie i porażka z Istominem 2:0. w Heilbronn grał w Challengegerach, gdzie w ćwierć finale poleciał ze Struffem 2:0 do zera i 3. Nie miał nic do powiedzenia w tym spotkaniu. Jeśli chodzi o Chorwata to sezon bardzo słaby chodź widziałem kilka spotkań jego nie dawno i nie jest tak źle, chodź na mączce w tym sezonie tylko 7 spotkań, ale oczywiście dlatego iż leciał w pierwszych spotkaniach. W Turcji jakiś mały przebłysk był bo wygrał z Lajovicem 2:0 gdzie oczywiście jak to Ivo wygrał po tb i następnie wygrana z Pujolem 2:1. Odpadł z Dimitrovem i oczywiście po 2 tb. W Madrycie z Kudlą przegrał 2:1 i jak że by inaczej jak nie po 3 tb. W Rzymie dostał gładko od Gulbisa.
Jeszcze raz zachętam do pogrania tego typu. Ivo jutro go wciągnie nosem przy swoim serwisie i nie da się połamać na pewno kilka razy, chodź nie gram 3:0 bo Montanes małe szanse, ale jakieś na pewno widzę, że ugra Hiszpan jednego seta, dlatego -1.5 jest świetną i pewną opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Widzę że temat już żyje, więc postanowiłem napisać kilka słów od siebie, głównie na temat meczy, gdzie według buków nie ma wyraźnego faworyta, lub gdzie spory underdog może ugrać minimum seta.
Facundo Bagnis - Kenny de Scheeper | Facundo Bagnis @1.72 ✅
Panowie grali ze sobą tutaj 5 lat temu w kwalifikacjach i wygrał Bagnis. Teraz nie przewiduje innego scenariusza. Za Francuzem przemawia jedynie widownia, bo nawierzchnia raczej do gustu mu nie przypadnie. W tym sezonie De Scheeper zagrał tylko 11 meczy na cegle, z czego 5 wygrał. Bagnis ma na koncie wygraną w 3 challengerach a jego bilans na ziemi wynosi 28:9. Tak wysoki kurs na Argentyńczyka pewnie głównie wynika z faktu, że przegrał 3 ostatnie spotkania. Mecz z De Scheeperem będzie idealny na przełamanie się.
Laslo Djere - Jordan Thompson | Laslo Djere @1.57 powyżej 3.5 seta @1.43 ⛔⛔ ????
Gram tutaj na Laslo tylko i wyłącznie patrząc na jego doświadczenie na europejskiej mączce. Thompson niby na clayu wygrał troche meczy w tym sezonie, jednak było to w Chinach, a jego przeciwnicy nie należeli nawet do topki challengerowej. Na mączce europejskiej wystąpił dwukrotnie i dwukrotnie przegrał.
Djere przeszedł przez kwalifikacje, dlatego na pewno lepiej czuje specyfikę kortu. Wcześniej grał na cegle challengery w Ostravie i Turynie, gdzie zagrał w ćwierćfinale i półfinale. Moim zdaniem będzie to zacięty pojedynek i koniec końców Serb wyjdzie z niego zwycięsko.
David Ferrer - Evgeny Donskoy | Donskoy +9.5g @1.7 Pinnacle⛔
Będący zdecydowanie pod formą Ferrer w 1 rundzie dostaje Rosjanina z challengerów. Rosjanina, który raczej dobrze trzyma serwis i lubi mecze przesądzać w tiebreakach. Nie ma co dużo pisać, jest to typ bardziej przeciwko Hiszpanowi, biorąc pod uwagę dobrą formę serwisową jak i waleczność Rosjanina. Poza tym, handicap jest ogromny.
Diego Sebastian Schwartzman - Guido Pella | Diego Sebastian Schwartzman @1.90 ⛔
Nie będę ukrywał, że jestem fanem gry Schwartzmana. Niezwykle wybiegany i waleczny. Niedawno wygrał swój pierwszy turniej ATP w Istambule, gdzie w meczach z Dzumhurem, Delbonisem i w finale z Dimitrovem przegrywał pierwszego seta, aby potem wygrać całe spotkanie. Ostatnio w Nicei w meczu z Verdasco w 1 secie przegrywał 0-3, po czym dwukrotnie przełamał Hiszpana i wygrał 5 gemów pod rząd. W drugim secie wygrał 6-1.
Natomiast Pella całkowicie mnie nie przekonuje. Na początku roku niby była wygrana z Thiemem, jednak później żadnego spektakularnego zwycięstwa nie odniósł. Chimeryczność tego zawodnika aż bije po oczach. W kluczowych momentach na pewno zawodzi też serwis, także dla takiego zawodnika jak Diego będzie to doskonały moment na przechylenie szali zwycięstwa na swoją stronę.
Już bez analizy
Zeballos +2.5s @1.7 (Horacio to typowy ziemniak, który na Rolanda czeka cały rok, na pewno powalczy) ✅
Dutra da Silva +2.5s @1.8 (j.w.) ⛔ Jak można przełamać kogoś 5 razy w przeciągu dwóch setów i nie wygrać żadnego? Przecież to jakaś parodia...
Carballes Baena @1.5 (Pavlasek pod formą, to nie ten sam zawodnik, który rok temu w czalkach potrafił zmontować każdego) ⛔ 2:6 6:4 3:6 6:1 1:6 :grin:
Cuevas 3:0 @1.9 (po sprzedaniu meczu z Mahutem czas się odkuć :cool: )⛔⛔
Dodig @1.68 ✅
Lajovic @1.68 ✅ 6:4 6:3 6:3
Estrella @1.44 (1.55 Pinek) ✅
Bukmachera podajemy przy każdym kursie./Macko18
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
pisze po raz drugi , bo raz juz usunietą mojego posta.... na turniej główny przyszykowałem o takie typy


Single:
Dimitrov - Troicki 1,5 bet365 ⛔ miał 4-2 w 3 ...
W tym meczu widze góra Bułgara.Formą on nie błyszczy , lecz jest do zawodnik kótry nadal posiada spore umiejetnośći.Na ziemi grac potrafi bilans 125/64.Nie grał od Rzymu więc miał czas na odpoczynek i poprawienie mankamentów w jego grze.Rok temu odpadł w 1 rundzie lecz jestem pewnien ze tym razem nie bedzie powtórki z rozrywki.Jego rywal Troicki nalezy do graczy tzn czajników z gorącą głową .... nie lubie takich zawodników dlatego konskewetnie gram przeciw im.Dla mnie troicki napewno nie posiada takich zagran rozamitych jak Grigor.Fakt cos udaje mu się porgywać w turniejach na ziemi w tym roku ale szału nie ma... Z zadnym z zawodników z górej półki nie wygral , i jutro bedzie podobnie .Dlatego stawiam na Dimitorva.
Kukushkin - Mannarino 1,65 bet365 ⛔
W tym meczu widze value choć nie tylko ja to zauważyłem kursy lecą na Kazacha.Dla mnie w tym meczu jest tylko i wyłącznie Kukułka ! Bardzo fajne mecze w jego wykonaniu takie jak w Davis Cupie z Troickim , Djokovicem , potem Rzym wygrana z Coriciem i dobra gra z Murrayem , potem fajne zawody z Bellucim choc wynik nie pokazał bo akurat tego dnia Brazylijczykowi wszystko wychodziło. Dla Kukushkina ziemia to jedna z ulubionych nawierzchni , rozegranych ponad 300 meczy wiec jest ograny na mączce . Stawiam na niego bo widze u niego zanagazowanie i walke . Natomiast jego rywal Mannarino ? ziemia i on ? dla mnie dwie róze bajki ... od 2005 roku rozegranych 138 meczy ... co roku bilans ujemny , nie widze tego zawodnika na tej nawierzchni bo jak dla mnie nie posiada on zadnego konnczocego uderzenia ..słabe wyniki , teraz jedynie w Nicei doszedł troche dalej ale z kim wygral? Paire któy olal mecz i został wygwizdany na koniec ? Haase który jest totalnie bez formy ? Dla mnie Francuz nie posiada zadnych argumentów , moze jedynie publiki ktora stoji za nim ale to nie wystarczy i górą bedzie Kukushkin!

Dalej oferuje duble i ako i tu troche krótsze analizy :
Querrey - Fratangelo ⛔
Verdasco - Johnson ✅
ako: 1,82 bet 365
Pierwsza Para dwaj amerykanie.W tym starciu widze zwyciesce starszego z nich Sama który jest bardziej doswiadczony co do europejskiej wolnej maczki.Mam nadzieje ze serwis w tym spotkaniu mu pomorze.Cos tam on gra , powalczyl z Nadalem , w Huston tez nie odpadł szybko choc tam maczka szybsza , lecz gdy patrze na jego rywala to tak naprawde grywa w chelengerach.Moim zdaniem to jeszcze nie ta półka by pokonać starszego rodaka.
Drugi mecz to Hiszpan kontra Amreykanin.Znów zawodnik z USA i dla mnie kolejny kótry bedzie miał mało co do powiedzenia na ziemi na French Open.Posiad on silny serwis i dobry forhend ale czy to wystarczy na Verdasco ? Na Fernando który potrafi zrobić prawie wszystko ? Moze ma juz swój wiek ale umiejentosci posiada dalej , seriws , volley , forhend , bekchend , top spiny zadnych z tych zagran jakas u niego zbyt mocno nie kuleje natomiast u Johnsona mozna douszkać się wiekszych braków.Do tego fakt ze Fernando rozegrał o wiele wiecej spotkań na mączce bo 400 a Steve tylko 50. Widać bylo ze Hiszpan odpuscil ostatni turniej i ma zamiar tu wypaść dobrze i ja tego rowniez sie trzymam i licze na jego zwyciestwo !

I tu taśma :
Tu ogólnie mecze dla mnie wyrównane i watpie by moi proponowani zwodnicy przegrali te mecze bez walki , nawet mogą wygrac i przejść dalej. W tych parach nie ma az takiej roznicy by pewniakiem było przegranie ich 0-3 ...
a o to takie ako:
Young +2,5 seta ⛔ ???? czarna lista
Sijsling +2,5 seta ✅
Montanes + 2,5 seta⛔
L.Mayer +2,5 seta ✅
Samper-Montana + 2,5 seta ⛔
Youzhny + 2,5 seta ✅
Marchenko + 2,5 seta
F.Mayer + 2,5 seta
Kudla + 2,5 seta ⛔
Berankis + 2,5 seta
Giraldo + 2,5 seta
Pella + 2,5 seta✅

ako : 7,54 sts

I Zycze wsyzstkim powodzenia , potem wrzuce typy na 2 runde !
 
G 14

gambler1337

Użytkownik
Gabashvili - Young 1.66@bet365✅

może i gaba pod formą, ale nie zgadzam sie z opinia ze faworytem tu jest young. gaba miał ogólnie dość cieżkie losowania zaczne od poczatku maczki monaco - trafia veselego ktoremu urywa seta, ten pozniej zas sklada novaka. w barcelonie ogrywa almagro ktory przeciez cieciem nie jest, wpada na benoita ktory jest w stabilnej formie psychicznej i umiejetnosci w takim wypadku dosc konkretne, stambuł - dzumhur ktory w kwietniu dosc sporo namieszal i byl w lekkim gazie, madryt - istomin ktory powalczym z tomkiem berdysiem ktory tam niezle grzal i w nastepnym turnieju gdyby nie kontuzja sklada ferrera ktory czy w formie czy w nie bo tu mozna dyskutowac na clayu jest naprawde topka tej najwierzchni, rzym - troicki, gral tam jak natchniony pierwszy set w spotkaniu z keiem wchodzilo wszystko, potem troche brakło i na koniec ramos, typowy ziemniak i rowniez w niezlej formie. po drugiej stronie young, amerykaniec jak to amerykaniec sezon zaczal u siebie no i tutaj prawdziwe bomby, przegral ze smyczkiem (to jest dla mnie calkowita abstrakcja forma tima to calkowite nieporozumienie), wtopa z donaldsonem ktory zostal na Challku we francji poskladany przez emeryta Ghema. oraz porazka z tiafoe, ktory rowniez na ziemi wybitny nie jest. no i ta wygrana z Fogiem, nie chce nic ujmowac Donaldowi ale to raczej podejscie wlocha i ranga turnieju mu to dala w nastepnej rundzie szybko zostal sprowadzony do parteru przez pelle ktory w drugim secie jedno kolo od rowera mu podarowal.

Chardy - Mayer @1.72 bet365✅

Monsieur Jeremy. zaimponowal mi swoja postawa w ostatnich meczach, ogral dzumhura czy kuznetsova i pokazal sile mentalna wygrywajac z bautista augutem po porazce na przestrzeni tygodnia czy dwoch. no i gra u siebie. po drugiej stronie Leonardo ktory probuje ale nie moze, w spotkaniach w ktorych jest na rowni z przeciwnikiem jakies braki wyskakuja i cos sie blokuje i 3 setowki przegrywa. chardy 4 runda w tamtym roku w tym przydaloby sie powalczyc a nie wracac na tarczy po 1 meczu

Gdzie ktoś napisał, że DJ jest faworytem? W każdym buku są niższe kursy na Gabę./Macko18

Gawronix napisał o tym spotkaniu, ale juz edytowal posta:-|
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Kyrgios - Cecchinato - DW 3:0 @1,39 Fortuna ✅
Bardzo przyjemny kurs, myślę, że Nick w tym turnieju może zajść daleko. Obecnie jest sklasyfikowany na 19-nastej pozycji ATP, niedawno przegrał z Nadalem w Rzymie 2:1, a urwać mu seta w obecnym sezonie nie jest tak łatwo. Marco - trzy lata starszy obecnie jest sklasyfikowany 124. miejscu w ATP, i myślę, że na French Open nie ma czego szukać w dzisiejszym pojedynku.

Nishikori - Bolelli - Nishikori under 18,5 gema w meczu @1,52 Fortuna ⛔
Bardzo fajny kurs i biorę go z pocałowaniem ręki buka, który go wystawił. W tym meczu nie może być innego rozwiązania meczu jak szybkiego 3:0 dla Keia. Japończyk jest sklasyfikowany na 6. pozycji ATP, myślę, że w tym turnieju podobnie jak Nick może namieszać. Simone 116. miejsce ATP, w obecnym sezonie tylko dwie gry na clayu, z czego jedna przegrana z Coricem po kreczu - od tego czasu nie grał (prawie dwa miesiące).

Karlovic - Montanes - Karlovic HA +1,5 seta @1,41 Fortuna ✅
Jak dla mnie w tym meczu powinien zwyciężyć Karlovic, ale jako, że robię z tych 3 typów AKO, to postanowiłem, że zagram taki handicap.

AKO: 2,98 Fortuna ⛔
 
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Taka mała taśma na dzisiaj:
Karlovic win 1.83
Sock win 1.20
Brown win 1.44
Carballes Baena win 1.40⛔
Paire win 1.20
Sock i Paire to praktycznie pewne typy, chociaż to młodzi zawodnicy i nigdy nie wiadomo co im odwali. Teoretycznie powinni wygrać maksymalnie tracąc seta, ale zobaczymy jak będzie w rzeczywistości. Potrafią grać na mączce (szczególnie Francuz) i powinni spokojnie ograć odpowiednio Haase i Albota.
Carballes Baena i Brown mają stosunkowo łatwych rywali. Pavlasek tak jak ktoś już napisał gra o wiele słabiej w porównaniu do poprzedniego sezonu, tutaj już go nie powinno być ale dostał LL i zagra z solidnym w tym roku Hiszpanem. Myślę, że możemy obejrzeć pięć setów, ale moim zdaniem Baenę stać na szybsze rozstrzygnięcie, nie zdziwię się nawet jak wygra w trzech setach. Co do Browna to gra z Selą, który mączkę to częściej chyba w TV widział niż na niej grał. Unika tej nawierzchni jak ognia i trudno się dziwić, że to reprezentant Niemiec jest faworytem. Jego forehand powinien pozamiatać w maks czterech setach, chyba że to nie będzie dzień &quot;jamajskiego szaleńca&quot;.
Najmniej pewny jest typ na Karlovica, jednak uważam że mecz może sobie wyserwować. W tym sezonie zaczął tragicznie, ale widać małe postępy w formie, ograł Granollersa co się chwali, to tym bardziej powinien ograć Montanesa, który nawet na turniejach Challengerowych potrafi przegrać z no name. Wszystko będzie zależało od formy serwisowej Chorwata, ale o to się za bardzo nie martwię, bo tym nigdy nie zawodzi. Musi jeszcze dorzucić trochę regularności w wymianach (2-3 uderzenia choćby) i powinno wejść.
AKO: 5.31 Sportingbet⛔
Proszę podać bukmachera./Macko18
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Dzień dobry. To mój pierwszy post na forum. Tenis obstawiam od &quot;X&quot; czasu bla bla..... itp. Tak się zastanawiam jak można stawiać coś w stronę Karlovica. Zaznaczam że jest to mój jeden z ulubionych zawodników jeśli chodzi o bukmacherkę. Jaki jest koń każdy widzi. Oczywiście w pierwszym secie będzie funkcjonował jego serwis ale pózniej Montanes zajedzie go w wymianach. Dla Karlovica prawdziwy sezon zacznie się na trawie gdzie jego &quot;śmieszne&quot; slajsiki dają mu jakiś handikap. Żeby nie było tak kolorowo wiem jaki Montanes jest na returnie ale z upływem czasu na Ivo to wystarczy. Mam dziwne przeczucie że tu może być krecz. Wiem że nie jest to żadna analiza ale tylko moje spostrzeżenia ale kurs na Montanesa ok 2.07 Pinnacle⛔⛔ biorę z pocałowaniem w ręke. Jeśli Ivo wygra chociaż w to wątpię to posypę głowę popiołem. Pozdrawiam.
 
U 89

user18

Użytkownik
Isner J. - Millman J. 2 @ Bet365 5.00

Dzisiaj padał deszcz, mączką jest ciężka. Stawiam na Millmana. Australijczyk w ostatnim pojedynku z Isnerem miał bodajże piłki setowe! Co mam na myśli ? A no to, że skoro ostatnio prawie wygrał mecz, to dlaczego nie mógłby pokonać Isnera zważając na to, że warunki osłabiają jego najmocniejszą broń. Jhon kontra Jhon na pewno wygra Jhon :p

Nishikori K. - Bolelli S. over 3.5 seta @ Bet365 4.00

W ostatnich meczach pomiędzy panami padało 5 setów, również podczas szlemu. Bolleli potrafi wejść dobrze w mecz. Nie bardzo wierzę w wygraną Włocha, liczę na urwanie 1, 2 secie później nie ma na co liczyć. Value ?! pobieram. (wiem, że ostatnie mecze nie były na mące - tak, że kontrolerzy grajcie sobie 1.22 na 3:0)


totalnie bez sensu analizy ????,Milaman urwał seta Isnerowi, to logiczne, że musiał mieć piłki setowe, poza tym całkiem inna nawierzchnia i forma obu panów. Pisanie, że Isner wygra t ospotkanie samym serwisem kompletnie mija się z celem. Isner dziś bierze ten mecz i to dość pewnie 3:0, 3:1.

Bolleli w tym sezonie zagrał zaledwie kilka meczy, Nishikori grając na 50% pokona go i to jest pewne, nie widzę żadnych szans na ugranie seta przez Włocha.
Zagrałeś to chyba za 2 zł dla zabawy.

Coś odemnie na dziś:

Sela - Brown - powyżej 3,5 seta 1,61 - faworytem spotkania Brown, bardzo chimeryczny zawodnik, przez kwale przeszedł bardzo pewnie, jednak nie widzę tutaj jego zwycięstwa 3:0. Sela potrafi poodbijać, kilka meczy na ziemi w tym sezonie rozegrał, na pewno sprawi cięzkie warunki Brownowi, być może nawer wygra to spotkanie.✅

Chardy - Mayer - powyżej 3,5 seta 1,50 - obaj panowie tez sezon raczej średni, Chardy ostatnio jakby lepsza forma, natomiast Mayer, na takim turnieju, na swojej ulubionej nawierzchni na pewno powalczy o korzystny wynik, mam wrażenie, że może odprawić z kwitkiem starszego do siebie Francuza. Mecz raczej nie zakonczy się w 3 setach.✅

Carballes Baena - Pavlasek - powyżej 3,5 seta 1,57 - obaj panowie walczyli w kwalach, Hiszpan dostał się do turnieju głównego wygrywając 3 spotkania, Czech natomiast jako LL. Obaj typowi ziemniacy, w 3 setach to spotkanie się nie zakończy. ✅

Edmund 1,53 - dobra forma ostatnio, kreczował w meczu z Zverem, nie umiem znaleźć z jakiego powodu, ale chyba był już podmęczony intensywnością spotkań rozgrywanych w ostatnim czasie. Pare dni odpoczynku i jazda w Wielkim Szlemie. Jego rywal Basilashvili wygrał kwale, ale w każdym meczu traciła seta, do tego wygrał ostatnio jakiegoś tam chelka, dużo spotkań w ostatnim czasie, może zabraknąć sił, co skrzętnie wykorzysta Edmund. ✅

Do tego na podbicie kursu śmiało można grać Isnera 1,16✅, Socka 1,16✅, Kuznetsova 1,083.✅

kursy b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Sela - Brown - powyżej 3,5 seta 1,61 - faworytem spotkania Brown, bardzo chimeryczny zawodnik, przez kwale przeszedł bardzo pewnie, jednak nie widzę tutaj jego zwycięstwa 3:0. Sela potrafi poodbijać, kilka meczy na ziemi w tym sezonie rozegrał, na pewno sprawi cięzkie warunki Brownowi, być może nawer wygra to spotkanie.
Czepiasz się kolegi wyżej o analizę bez sensu, a powiedz mi na jakiej podstawie ten typ? Sela od 2013 roku zagrał na mączce całe 13 spotkań, z czego wygrał aż dwa. Nie grał z jakimiś wielkimi tenisistami, więc może mu się tego seta uda wygrać (chociaż i to wątpliwe), ale jeżeli ogra Browna to chyba będzie musiał grać mecz życia.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Becker win @9,00 Unibet ⛔

Tutaj szukam niespodzianki. Kurs mniejszy niżeli 1,10 na Kuznetsova a dochodzący na pułap 9,00 w stronę Beckera, to niezłe jaja. Becker to stary lis, grał już wszędzie i to po multum razy. Doświadczeniem biję swojego rywala. Kuznetsov oczywiście ogromny talent ale brakuję mu jeszcze paru lat ogrania żeby grać go po takim śmiesznym kursie. Ostatnio zaliczył wpadkę z Rosolem, gdzie ja grałem przeciwko młodemu Ruskowi ale chodzi o fakt w jakim stylu przegrał. Dobre mecze przeplata z niezłymi wpadkami, a ten potężny rekord na clay-u jest spowodowany tym że, on jakiś czas temu grał turnieje niskiej rangi.
Becker sezon ma średni, a ostatnio dopiero zaczął coś pogrywać na glinie. Średnio mu to wychodzi ale pokonał chociażby Dodiga. Benjamin dzięki tyloma lat ogrania jest zawodnikiem uniwersalnym i spokojnie może tu coś ugrać. Generalnie młodszy zawodnik na pewno może postraszyć swoimi warunkami i sprawnością. Becker zaś ma niezły poziom asów na mecz. To co bd. działało na niekorzyść Andrieja, to moim zdaniem długość grania pojedynków, im dłużej bd. trwać to starcie może mu znowu coś strzelić do łba i gładko odda. Rok temu na tym turnieju Becker już walnął niezłą niespodziankę wygrywając z Verdasco. A kursy wówczas były proporcjonalne do tych z dzisiejszego meczu (10,68-1,04). Może dziś też zrobi niespodziankę ??
Ja wolę spróbować po takim kursie starego weterana kortów niżeli, młodego kota po kursie którego się po prostu nie gra.
Jeśli zakład mi nie wejdzie to trudno, przynajmniej nie położę się na śmiesznym kursie.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Carbales Buena vs Pavlasek Carbales 1.5 bet-at-home
Ja tu widze wygrana Carbalessa.. Pavlasek to przecietniak, ostatnio kilka porazek pod rzad.. Carbales powinien wygrac..
Carbales cienkooo ... 2:3 ⛔
Basilasvili vs Edmund Basilasvili win 2.3 Bet-at-home⛔
Basilasvili na maczce w tym roku na 10 meczy az 9 wygranych.. Kyle na maczce notuje kiepskie wyniki.. Ogolem czysto tenisowo dla mnie Basilasvili jest lepszy i wyrzuci Kyle&#39;a do domu .. bet dnia wg mnie
Praktycznie brak argumentów popierających podane typy. Podaj coś, co pokaże, że naprawdę te typy są warte uwagi./Macko18
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
Carbales Buena vs Pavlasek Carbales 1.5 bet-at-home
Ja tu widze wygrana Carbalessa.. Pavlasek to przecietniak, ostatnio kilka porazek pod rzad.. Carbales powinien wygrac..

Basilasvili vs Edmund Basilasvili win 2.3 Bet-at-home
Basilasvili na maczce w tym roku na 10 meczy az 9 wygranych.. Kyle na maczce notuje kiepskie wyniki.. Ogolem czysto tenisowo dla mnie Basilasvili jest lepszy i wyrzuci Kyle&#39;a do domu .. bet dnia wg mnie

Nie wypisuj takich głupot. Edmund na mączce notuje bardzo dobre wyniki. Później ktoś postawi czytając takie głupoty. Powinien wygrać dzisiaj spokojnie, jedynie czego można się obawiać to że ostatnio kreczował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Karlovic I. - Montanes A.
Montanes A. ::: 1,86 ::: 1/3 Pinek
H2H 1:2 z lat 2007-2011, czyli baaardzo dawno. Obaj są grubo po 30, Karlovic ma 37 lat na karku, jeszcze rok temu coś tam potrafił zaskoczyć dobrą grą, ale w tym roku moim zdaniem wypada bardzo słabo, do tego mnóstwo razy już skreczował. Tylko 2 zwycięstwa z Stambułu na 9 porażek to bardzo kiepski wynik. Facet ma ponad 2 metry i jego największą bronią jest serwis, jednak na mączce traci dużo na znaczeniu. Do tego Ivo lubił zawsze szybko kończyć akcje, a na kortach ziemnych trzeba rzeźbić te swoje punkty.
Z drugiej strony mamy Montanesa który wyjątkowo gra od paru ładnych sezonów w 95% na mączce. Ostatni okres gdy grał coś więcej na hardzie to były lata 2010-2011. Może nie jest on jakimś zawodnikiem na topie w tym momencie bo kręci się w okolicach 100 rankingowej to jednak w tym sezonie zrobił już ładny wynik np. w Casablance gdzie doszedł do półfinału turnieju. French Open to przecież turniej #1 jeżeli chodzi o korty ziemne więc uważam, że będzie mocno się starał w tym meczu żeby wygrać.
Wynik:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
martinho90 1,6K

martinho90

Użytkownik
Edmund 1,53 - dobra forma ostatnio, kreczował w meczu z Zverem, nie umiem znaleźć z jakiego powodu, ale chyba był już podmęczony intensywnością spotkań rozgrywanych w ostatnim czasie. Pare dni odpoczynku i jazda w Wielkim Szlemie. Jego rywal Basilashvili wygrał kwale, ale w każdym meczu traciła seta, do tego wygrał ostatnio jakiegoś tam chelka, dużo spotkań w ostatnim czasie, może zabraknąć sił, co skrzętnie wykorzysta Edmund.
Skręcił/podkręcił kostkę przy zmianie kierunku biegu .
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
totalnie bez sensu analizy ????,Milaman urwał seta Isnerowi, to logiczne, że musiał mieć piłki setowe, poza tym całkiem inna nawierzchnia i forma obu panów. Pisanie, że Isner wygra t ospotkanie samym serwisem kompletnie mija się z celem. Isner dziś bierze ten mecz i to dość pewnie 3:0, 3:1.

Bolleli w tym sezonie zagrał zaledwie kilka meczy, Nishikori grając na 50% pokona go i to jest pewne, nie widzę żadnych szans na ugranie seta przez Włocha.
Zagrałeś to chyba za 2 zł dla zabawy.

Coś odemnie na dziś:

Sela - Brown - powyżej 3,5 seta 1,61 - faworytem spotkania Brown, bardzo chimeryczny zawodnik, przez kwale przeszedł bardzo pewnie, jednak nie widzę tutaj jego zwycięstwa 3:0. Sela potrafi poodbijać, kilka meczy na ziemi w tym sezonie rozegrał, na pewno sprawi cięzkie warunki Brownowi, być może nawer wygra to spotkanie.

Chardy - Mayer - powyżej 3,5 seta 1,50 - obaj panowie tez sezon raczej średni, Chardy ostatnio jakby lepsza forma, natomiast Mayer, na takim turnieju, na swojej ulubionej nawierzchni na pewno powalczy o korzystny wynik, mam wrażenie, że może odprawić z kwitkiem starszego do siebie Francuza. Mecz raczej nie zakonczy się w 3 setach.

Carballes Baena - Pavlasek - powyżej 3,5 seta 1,57 - obaj panowie walczyli w kwalach, Hiszpan dostał się do turnieju głównego wygrywając 3 spotkania, Czech natomiast jako LL. Obaj typowi ziemniacy, w 3 setach to spotkanie się nie zakończy.

Edmund 1,53 - dobra forma ostatnio, kreczował w meczu z Zverem, nie umiem znaleźć z jakiego powodu, ale chyba był już podmęczony intensywnością spotkań rozgrywanych w ostatnim czasie. Pare dni odpoczynku i jazda w Wielkim Szlemie. Jego rywal Basilashvili wygrał kwale, ale w każdym meczu traciła seta, do tego wygrał ostatnio jakiegoś tam chelka, dużo spotkań w ostatnim czasie, może zabraknąć sił, co skrzętnie wykorzysta Edmund.

Do tego na podbicie kursu śmiało można grać Isnera 1,16, Socka 1,16, Kuznetsova 1,083.

kursy b365
Ty za to chyba za 50 groszy na expekcie zagrales Te typy typowe 50/50 na over 3.5 I under a Ty grasz 1.50 chlopie...

Typ przeciwko servicemenowi i przeciwko masowce kursy ponad 4 a Ty czerwone kartki wreczasz wez sie ogarnij...
 
iscoalcaron23 573

iscoalcaron23

Użytkownik
Spotkanie: Milos Raonic - Janko Tipsarevic
Typ: Poniżej 29,5 gema w meczu
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Nie oszukujmy się, Milos Raonic rozgrywa jeden ze swoich najlepszych sezonów w karierze, w tym sezonie był już w finale Indiana Wells oraz pófinale Australian Open, co prawda jest w troche gorszej dyspozycji niż w styczniu czy lutym, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie by pokonać będącego na 686 pozycji w rankingu ATP Janko Tipsarevica, który ma za sobą już 31 wiosen. Minimalnie 6-3 6-4 6-4 jest tutaj wielce prawdopodobne.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jest informacja na Roland Garros twitter: &quot;Matches will resume no earlier than 5:30pm. // Les matchs ne reprendront pas avant 5h30. #RG16&quot;

Mecze zostaną wznowione nie wczesniej niż 17:30
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom