>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Roland Garros 2017 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
No to wychylę się pierwszy.

Jestem tutaj nowy. Postaram się podawać dobre typy.
Becker B. - Djere L. 1.12Tip: 2
Velotti A. - Rublev A. 1.22 Tip: 2 (H/A)
Whittington A. - Sousa P. 1.19 Tip: 2 (H/A)
Reuter Y. - Ruud C. 1.10 Tip: 2 (H/A)
AKO 2.05 w 1xbet

Na początek proponuję taka oto taśmę. Rożnica klas w każdym spotkaniu spora. . Becker - od dawna stary dziad a Djere to młody wilczek Ogrywał ostatnio tenisistów dużo lepiej notowanych (Dasco, Klizan). To samo można powiedzieć o drugiej parze. Rublev powinien spokojnie przejść pierwszą rundę.
Whittington nie radzi sobie w ogóle na mączce - Sousa wręcz przeciwnie.
Reuter to zawodnik stworzony to ITF-ów i Ruud nie powinien mieć z nim żadnych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Mathieu-T.Ito 1 @1.2
Do &quot;skladaka&quot; biore Mathieu. Dziwi mnie troszke, ze Polo nie dostal dziekij karty, bo w koncu ma to byc osttani wystep Francuza na kortach turnieju Roland Garros, a troche fajnych wydarzen tam zapisal. Mathieu konczyl tam kariere Kuertena, zagral fantastyczny mecz z Nadalem jeszcze w pierwszej dziesiatce lat 2000, po bardzo trudnym powrocie zagral pamietny mecz z Isnerem, ktory wygral 18-16 w decydujacym, piatym secie, takze troche tej rozgrywki dostraczyl tamtejszym kibicom.
Niby czesto takie &quot;osttanie razy&quot; zle sie koncza, ale to dopiero kwalifikacje i zycze Mathieu, zeby je pokonal. Moze nie z mega przekonaniem, ale z sympatii ten typ na Mathieu do jakiejs wiekszej kombinacji wrzucam.
 
M 21

mirekinter

Użytkownik
Jak to bywa w przypadku kwali meczow jest masa , kursy Na faworytow niskie ale gdzies jakas niepsodizanka bedzie Na pewno .. pisanie analiz w przypadku meczow gdzie rzadko albo wogole Nie bylo mozliwosci ich wiedziec w akcji jest Raczej Na Eurostar ale patrzac Na forme , wystepy Na clayu itd wybrlalem kilka meczy .. Copil - Shapolav 1 dla mbie rumun jest lepszym zawodnikiem , bardziej unierweslanym i w takim pojedynku powinnien wygrac po kursie okolo 1.5... duzy kurs mamy Na Gustino w meczu z Napilitano a jak dla Mnie to wlasnie on ma wieksze szansa Na wygrana I dlatego kurs okolo 2,2 pobieram .. widze zwycieve takze w osobie Bublika bo to taka nowa energia w tourze a przeicwnik Tak Na prawde slaby.. jak zonk uwazam Role bo Basic Potrafi zaskoczyc I po Tak niskim kursie Nie polecam granie Na Role chyba Ze zaryzykowac wygrana basica
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Witam panowie, wie ktoś gdzie (i czy w ogóle da się już dziś) znaleźć listę uczestników debli na RG (interesuje mnie debel męski)? Bo znalazłem listę singla kobiet / mężczyzn, ale nie mogę znaleźć debli. Z góry dziękuję.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Z kim nie grałby Guido Pella w kwalifikacjach, można na niego stawiać. Widziałem kilka jego meczów i dziwi mnie, że jest tak nisko w rankingu. Nie orientuje się za bardzo czy miał jakieś kontuzje, dłuższe przerwy czy coś. Według mnie gra bardzo solidnie, a patrząc na graczy będących w kwalifikacjach, można śmiało stawiać na Pelle. Tylko może być jeden problem, niskie kursy. W każdym bądź razie, polecam.
 
R 19

rdr

Użytkownik
Witam. Ja dzis zagralem win Bublika z Polansky, Giannesiego z Donatti, Copila z Ivaschka. W sumie kurs 3.08 zagrane za 160f. Uwazam ze Copil Ivaschka bedzie najtrudniejszym meczem z tych trzech do trafienia. Czy uwazacie ze szansa na te 3 winy jeat spora? Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych.
Jakie masz argumenty za podanymi typami? Pytając kogoś o zdanie najpierw powinno wyrazić się swoją opinię./Macko18

Copil to nie jest jeszcze nie poukladany zawodnik lecz wg mnie w ciagu roku jest sie w stanie zameldowac w 50tce ATP. Jest perspektywicznym zawodnikiem. Trzyma swoj serwis, ostatnie wyniki pokazuja,ze jest w formie i pnie sie do gory.
Copil-Ivaschka 6-2, 6-2 +++
Giannessi to fakt potrafi przegrac seta ale w ogolnym rozrachunku potrafi wrocic do meczu po slabym poczatku badz po przegranym secie i wygrac mecz. Widze tutaj trzy sety ale nie wyobrazam sobie aby przegral z Donattim. Set to max dla Donattiego.
Bublik kontra Polansky. Slabo prezentuje sie kanadyjczyk na clayu. Z reguly przegrywa mecze z wyzej notowanymi rywalami. O ten mecz i zwyciestwo Bublika ktory z kazdym meczem staje sie dojrzalszym zawodnikiem jestem spokojny.
Uff Bublik-Polansky 6-4,2-6,7-6 +++
W tie breaku bylo juz 1-3 dla Polansky ale kazach zdobyl 6 pkt z rzedu ????
 
M 21

mirekinter

Użytkownik
Bedzie ciezko .. Copil to zawodnik zagadka , w 1 rundzie mial Na talerzu Shapolavola a tu nagle zaczal wszystko psuc I zrobilo sie 1-1 , w 3 secie wygrala ale czy dzis mu sie uda to Nie Wiem bo Ivashka umie serwowac I jak Copil zacznie sie myliic to moze miec problem z przelamaniem Ivashki .... Polanski unika gry Na clayu , Nie czuje sie tutaj dobrze I Mysle Ze z Bublikiem powinnien prZegrac ale obaj zaowdnicy Nie graja nic specialnego , ale Bublik mlodszy I Troszke pogral Na clayu w ostatnich tygodnaich a Peter nie ... Mecz 2 wlochow bedzie wyrownany I mozliwe wszystko .. powodzenia a szansa oceniam 30-70 % Na Nie ale mam nadzieje Ze sie myle
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 498

adziu32

Użytkownik
Znalazłem trzech wartych uwagi underdogów na dziś
Kavcic - Hamou 2 @2.16
Gianessi - Donati 2 @2.35
Krajinovic - Masur 2 @4.55 wszystko z efortuna
Słoweniec Blaz Kavcic versus Maxime Hamou. Kavcic niegdyś ocierał się o turnieje ATP dziś to gracz challengerowy. Wczoraj na eurosporcie pokazywany był jego mecz z Lamasine, wygrał 2-1 w pierwszym secie sporo błędów, później było trochę solidnej. Co ciekawe Kavcic na stałe mieszka w Dubaju, od lutego gra tylko w azjatyckich turniejach gdzie lubi pohandlować. Dziś zagra z 21 latkiem z Francji który otrzymał dziką kartę od organizatorów turnieju. Chyba nie na darmo - w pierwszej rundzie pokonał dość nieoczekiwanie Adriana Menedeza. 2015 rok to był najlepszy czas w karierze Maxime w ostatnich miesiącach rzadziej prezentuje się w turniejach challengerowych. Myslę, że poczatek meczu to będzie dominacja Hamou zobaczymy czy wytrzyma psychicznie mecz - wczoraj inny młody Francuz Hemery prowadził 5-2 z Gianessim ale od tego momentu przegrał mecz 5-7 3-6.
Wspomniany już Alessandro Gianessi w meczu drugiej rundy zmierzy się z swoim rodakiem Mateo Donatim. Lepsze wrażenie wczoraj zrobił Donati - pewnie pokonał Eysserica grając mocny dynamiczny tenis - Francuz mówiąc kolokwialnie w tym meczu nawet nie pierdnął. Gianessi w początkowej fazie meczu z Hemerym miał drobne kłopoty w 1 secie przegrywał 2-5 ale gorąca głowa i niestabilność rywala pozwoliła mu wyciągnąc mecz w dwóch setach. Gianessi nazywany jest specjalistą od kortów ziemnych niemniej wydaję mi się, że lepszy tenis prezentuję na hardzie pamiętam jego dobrą grę z Wawrinką na US Open 2016. Gianessi wczoraj sprawiał wrażenie dość &quot;zmęczonego&quot; wydaje mi się, że Donati ten mecz wygra
Ostatni mecz który wybrałem to pojedynek Serba Krajinovicia z Danielem Masurem. Filip Krajinovic swój najlepszy tenis prezentował w 2014 roku, wygrał 4 imprezy challengerowe był w setce rankingu. Teraz wraca do niezłych wyników, przed tygodniem wygrał niemieckiego czelka w Heilbronn pokonując m.in Guido Pelle. Może się potężnie mylę na papierze Krajinović powinien zrobić szybkie 2-0 patrząc jak na kortach ziemnych radzi sobie młody Niemiec ale liczę na sporą niespodziankę. Masur nie raz pokazał, że wie o co chodzi w tenisie - pokonał tutaj Pavlaska 2-1 natomiast Krajinovic stracił seta z Grothem co chluby nie przynosi. Przeczucie mam takie, ze Masur ten mecz wygrywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Masur-De Greef 2 @1.45
Arthur de Greef wydaje mise w dobrej formie. Bardzo ladnie powalczyl w Bordeaux z Darcisem, gdzie o wygranej Darcisa zadecydowal dopiero tie-break w decydujacym secie. Ogolnie de Greef dobry technicznie i bardziej ograny w turniejach glwonego touru. O grze Masura nei moge zbyt wiele powiedziec, chcoiaz ma ten zawodnik wyniki w turnieach rangi ITF. Masur pokonakl Pavlaska i Krajinovica, czyli bardzoej uznane ale mam watpliwosci. Nie wiem na ile laczyc te okolicznosci, ale Pavlasek od kiedy zaatakowano i zraniono Kvitova nei gra kompletnei nic i porazka goni praktycznei porazke, a Krajinovicowi chyba zle zrobil wygrany challenger w Heilbronnie, bo juz w 1-szej rundzie eliminacji byl o wlos na wylocie z Grothem. Na pewno Masur gra dobrze, skoro dotral do decydujacej rundy eliminacji, ale wciaz duzo wieksze szanse upatruj w typie na de Greefa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 498

adziu32

Użytkownik
Andrij Rubliow - Taro Daniel 1 @1.92 efortuna
W tym meczu w roli faworyta upatruje Rosjanina. Obaj gracze chimeryczni, młody Rosjanin nawet wybuchowy na korcie zapowiada się w tym spotkaniu dużo breaków i zwrotów akcji. Rubliow w poprzednich rundach uporał się bez kłopotów z Velottim ale z Basiciem stracił seta jednak w decydującym wygrał pewnie 6-2. Taro Daniel grał z mało wymagającymi rywalami - Hiroki Moriyę i Pecoticia odprawił bez straty seta choć w spotkaniu w swoim rodakiem stracił przez moment koncentracje tracąc przewagę dwóch breaków i ze stanu 5-2 zrobiło się po 5. Niemniej seta wygrał a w drugim nie pozostawił wątpliwości wygrywając 6-0. Panowie zagrali ze sobą raz - we wrześniu 2016 roku w Sevilli gdzie górą był Daniel 2-1. Jeśli spojrzymy na wyniki z ostatnich miesięcy to w lepszej formie wydaję się Taro Daniel ale wiem, że ten gość jest mało stabilny i jeśli źle wejdzie w mecz to może zebrać szybkie baty - po prawdzie to samo tyczy się Rubliowa.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Wie może ktoś kiedy, o której i czy będzie gdzieś transmitowane losowanie pierwszej rundy turnieju głównego? Z góry dzięki za info
Kilka postów wyżej jest informacja, że losowanie odbędzie się dzisiaj o godz. 12.00.
Transmisje z tego wydarzenia przeprowadzi Eurosport 1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom