>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2017 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
L 388

lelit

Użytkownik
Link do do damskich kwal. jest bledny, na oficjalnej stronie tez go jeszcze nie ma. Trudno wiec znalezc zawodniczki ktore byc moze taktycznie &quot;oleja&quot; dzisiejsze mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: French Open (Francja) - Kwalifikacje, ziemna
Godzina: 16:25
Spotkanie: Alexa Glatch - Tamara Korpatsch
Typ: 1
Kurs: 5,18
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie kwalifikacyjne kobiet do głównego turnieju Wielkiego Szlema we French Open. Według mnie kursy tutaj nieco przesadzone. Wprawdzie Alexa Glatch w ostatnim czasie trapiona jest kontuzjami i niedawno dopiero wróciła po kilku miesięcznej przerwie i co za tym idzie dopiero dochodzi do formy ale żeby z tą rywalką wystawić na nią aż tak wysokie kursy, to o tym przekonany nie jestem i próbuję tutaj iść w stronę zwycięstwa Amerykanki. Za Korpatsch napewno przemawia to, że z pewnością jest w wyższej dyspozycji niż jej rywalka i gra regularnie. Alexa z kolei ze względu na uraz mało w tym roku grała i może nie czuć za dobrze piłki a także niewiadomą pozostaje to jak będzie się po korcie poruszać. Faworytką w tym starciu bez wątpienia jest Niemka Korpatsch ale według mnie nie aż tak dużą jak wskazywałyby na to kursy. Młodsza Tamara powinna na korcie lepiej wyglądać od swojej starszej rywalki, bo i dużo więcej w tym roku grała ale ja mimo wszystko widzę tutaj szansę na niespodziankę. Jeśli tylko Amerykanka będzie dobrze serwować to ma szansę tutaj sprawić niespodziankę. Między obiema zawodniczkami nie ma jakiejś wielkiej różnicy, jedyną niewiadomą jest to jak Amerykanka czuje się i w jakiej jest dyspozycji po tej kontuzji. Ja tutaj postanowiłem zaryzykować i zagrać na niespodziankę, bo według mnie kursy tutaj są przesadzone i mam nadzieję, że uda się to wykorzystać. Podsumowując bez wątpienia faworytką tego pojedynku jest Tamara ale ja tutaj widzę jakiś cień szansy dla jej rywalki i próbuję tutaj niespodzianki ;)
⛔ 0-2 (1-6 , 1-6)
EDIT:
Jednak kursy były jak najbardziej poprawne i Glatch zupełnie bez formy
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Albie-Razzano 2 @1.3
Jak powszechnie wiadomo jest to ostatni French Open w karierze francuskiej tenisistki. Ostatnie sezony Razzano wygladaj mniej wiecej tak. Razzano pojawia sie w Strasbourgu, pozniej gra i wygrywa jeden mecz na French Open. Razzano na pewno kilka ladnych wynikow w karierze zapisala, ale teraz to ona koncentruje sie na wystepach tylko w Roland Garros. Dobre mecze na pewno tutaj Razzano grala, osiagnela najwzyej 4 runde, ale tez grala swietne mecze jak z Lindsay Davenport czy pokonywala Serene Williams. Razzano bez dzikiej karty, ale to moze jej wyjsc na dobre takie przetarcie w kwalifikacjach. Ja tam bardzo licze, ze Razzano pokaze jeszcze sie z dobrej strony, bo to dopiero kwalifikacje. Rywalka Albie jest dla mnie zawodniczka nieznana, wiec w ciemno przyjmuje bez zagladania w CV, ze to bardzo mloda zawodniczka. Kombinacyjny.

Mialo oczywiscie trafic do dzialu z damskimi rozgrywkami.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Godzina Planowana: 11:30 ; Realnie Start po 12:00 !
P. Martic - T. Korpatsch wynik 2-0 (6:0 6:4)
Typ: 2-0 w setach dla P. Martic ✅ ✅ ✅
Kurs: 2.48 ✅
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zaraz rusza turniej główny na kortach Rolanda Garrosa, a ja dziś wybieram mecz kwalifikacyjny do tego turnieju. Uważam ze bezapelacyjne zwycięstwo odniesie tu Chorwacka żyrafa tj Petra Martic. Ostatnio była niewidoczna zapewne z powodu choroby. Zawsze uważałem że skończyła karierę, bądź jest tego bliska. Ona jednak jeszcze ma wiele dobrego tenisa przed sobą ponieważ ma 26 lat. Ta zawodniczka bije ile fabryka dała. Ma dużą siłę rażenia z końcowej linii, dobry serwis ustawiajacy wymianę i dobrze biega do siatki jak i gra znakomicie przy siatce (super deblistka). Korty ceglane służą jej i ma instynkt do gry na tym podłożu. Czemu jest tak wysoki kurs na Chorwatke zapewne wielu zadaje sobie to pytanie. Ponieważ była nieobecna przez pewien czas a jej rywalka czyli Tamara Korpatsch wykrecila w miarę średnio dobre wyniki, grając regularnie, ale radzę się tym nie sugerować. Poprostu zagrała z równymi rywalkami, gdzie wystarczyło trzymać Pile w korcie. Tamara to taka niemiecka, ruda &quot;Pipi Lansztrong&quot;. Ona uroda nie grzeszy, jej ciało wygląda jakby miała z 16 lat, a ma 22 i to jest ciągle poziom itf. Zagra jedna dobra pile na pięć akcji. Często serwisem sama się pogrąża i nie wymuszonymi błędami. Petra ją zje na drugie śniadanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
galica13 522

galica13

Użytkownik
Razzano @2.16 bah
Ciekawa sprawa.
Historia obu zawodniczekz tym turniejem. Otóż Virginie Razzano od 1999 roku ZAWSZE grała w głównej drabince Roland Garros. Jak wiemy to jej ostatni &#39;domowy&#39; wielkoszlemowy turniej.
http://www.tennisexplorer.com/player/razzano/
Z kolei Rumunka Ana Bogdan na FO grała tylko raz, w 2015 roku gdzie przegrała w pierwszej rundzie kwalifikacji z rodaczką Tig.
http://www.tennisexplorer.com/player/bogdan-947f3/
Naprawdę dobry kurs na Virginie biorąc pod uwagę okoliczności.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
zgadza się, zawsze grała w głównej drabince, ale nigdy wcześniej nie musiała przechodzić kwalifikacji tak jak w tym roku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom