>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2017

Status
Zamknięty.
H 430

hanii

Użytkownik
Bolleli - Mahut 2 / 2,02 Unibet
Obok takiego meczu nie mogę przejść obojętnie kursy sa niedoszacowane. Mahut pokazał się z dobrej strony w Madrycie i Rzymie ogrywając silnych przeciwników, triumf w deblu jest potwierdzeniem jego dobrej formy i to jest właśnie czas aby go wykorzystać będąc natchniony dodatkowo publiką. Z drugiej strony Włoch, który od dłuższego czasu nic konkretnego sobą nie prezentuje, nawet na dużo niższym poziomie rozgrywek jego wyniki nie robią wrażenie, a na przeciwko stanie francuz który raz już go ograł i jak wspomniałem w ostatnich turniejach dotrzymywał kroku najlepszym.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Bolleli - Mahut 2 / 2,02 Unibet
Obok takiego meczu nie mogę przejść obojętnie kursy sa niedoszacowane. Mahut pokazał się z dobrej strony w Madrycie i Rzymie ogrywając silnych przeciwników, triumf w deblu jest potwierdzeniem jego dobrej formy i to jest właśnie czas aby go wykorzystać będąc natchniony dodatkowo publiką. Z drugiej strony Włoch, który od dłuższego czasu nic konkretnego sobą nie prezentuje, nawet na dużo niższym poziomie rozgrywek jego wyniki nie robią wrażenie, a na przeciwko stanie francuz który raz już go ograł i jak wspomniałem w ostatnich turniejach dotrzymywał kroku najlepszym.
Mahut pokonał silnych przeciwników w Madrycie i Rzymie? Przecież ograł jednego, do tego dostał wpieprz od Paire&#39;a. Analiza ewidentnie pod typ i niezgodna z prawdą, sprawdź sobie bilans Mahuta na mące, kursy wystawione prawidłowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: French Open (Francja), ziemna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Richard Gasquet - Arthur De Greef
Typ: 2
Kurs: 6,06
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Faworytem bez wątpienia jest Rysiek ale kurs na De Greefa trochę przesadzony według mnie. Próbuję tutaj niespodzianki zatem ???? Bez wątpienia graczem lepszym z większymi umiejętnościami jest Gasquet i tutaj nie ma co nad tym się rozwodzić a do tego zagra przed własną publiką na swoim terenie. Trudno sobie wyobrazić aby miał odpaść zaraz w 1 spotkaniu, jeszcze z tenisistą dużo niżej notowanym ale jednak mimo wszystko idę tutaj w niespodziankę. Francuz wrócił miesiąc temu po kontuzji ale póki co nie wygląda aby był w swojej najwyższej formie i to jest jakaś szansa dla Belga. W pierwszym spotkaniu po kontuzji na turnieju w Barcelonie przegrał nieoczekiwanie z Japończykiem Sugitą 1-2 w setach (6-4 , 3-6 , 6-7), a później na turnieju w Estoril w swoim pierwszym spotkaniu ograł Berlocqu 2-0 w setach (6-1 , 6-4) a w kolejnej rundzie uległ Andersonowi 1-2 w setach (2-6 , 6-3 , 7-6). Myślę, że Richard może nie być gotowy na długi pojedynek i jeżeli nie wygra gładko 3-0 to może mieć w tym spotkaniu problemy. De Greef nie jest jakimś niebezpiecznym graczem dla Francuza ale ostatnio jest w przyzwoitej formie i jeżeli tylko będzie w stanie prowadzić w miarę wyrównane i długie spotkanie to może tutaj napędzić Ryśkowi niezłego strachu. Ja uważam, że im dłużej to spotkanie będzie trwało tym Belg ma większe szanse na zwycięstwo w całym meczu. Jak pisałem wyżej wątpię, że Gasquet jest gotów na długi pojedynek i jeżeli w miarę szybko go nie zakończy to może tutaj dojść do niespodzianki i próbuję tego szaleństwa ;)
⛔ 3-1 (6-2, 3-6, 6-1, 6-3)
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Bourgue +2,5s @ 1,9 STS

Krótko i na temat. Coric często bywa nieregularny, miewa przestoje ale również potrafi zagrać świetne spotkanie. Francuz w tamtym roku potrafił urwać 2 sety w drugiej rundzie będącemu w dobrej formie Murrayowi. W tym roku dostaje wild carda, którego będzie chciał wykorzystać jak najlepiej. Moim zdaniem zakład na jednego seta jest świetnym value tak więc w to wchodzę. Za mniejszą stawkę gram również +1,5s @ 3,4. Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
nie za duzy kurs na D.Younga z Ferrerem? Co jak co ale na Hiszpana kursy 1.12 to gruba przesada w mojej opinii ???? Ktos sie ustosunkuje?
Dlaczego tak uważasz? Jakie masz argumenty za Donaldem? A może jakieś przeciwko? Zawsze pytając innych o zdanie najpierw lepiej wyrazić swoją opinię./Macko18
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Herbert vs Donaldson over 38.5 gema @ 1.84 Unibet ⛔ w kluczowych momentach mlody nie wytrzymal presji

Co prawda poprzedni bet siadł ale analiza mocno nie trafiona. Jurek dostał szybkie baty od Japończyka. Widać było brak ogrania turniejowego. Wiele piłek lądowało te kilka centymetrów za linią.

Na dzisiaj wybieram spotkanie Herberta i Jareda. Herbert jakoż, że gra u siebie jest lekkim faworytem spotkania ale jak dla mnie ten mecz to mocne 50/50. Francuz opiera się głównie na serwisie, więc to będzie jego główna zdobycz punktowa. Jak już kiedyś pisałem nie przepadam za Nim. Kiepsko się rusza po korcie i ogólnie jest wolny. Francuz pewnie będzie chciał szybko kończyć piłki wiedząc, że przy dłuższych wymianach to Amerykanin będzie górą. Donaldson będzie dzisiaj harować jak zły. Chłopak ma 20 lat i na pewno będzie dzisiaj więcej się ruszać po korcie, grać na boki i wymagać od Herberta dużo ruchu. Nie wierzę tu w 3 sety dlatego gram overek. Na bank zobaczymy też jakiś tie break. To jest Wielki Szlem i tu każdy daje z siebie 100%.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Ktoś mi może powiedzieć jak wygląda rozstawienie w RG? Dlaczego np. Janowicz nie musiał grać w kwalifikacjach, a np. zawodnik zajmujący dużo wyższą pozycję w rankingu, brał udział w kwalifikacjach? Jak to z tym jest?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ktoś mi może powiedzieć jak wygląda rozstawienie w RG? Dlaczego np. Janowicz nie musiał grać w kwalifikacjach, a np. zawodnik zajmujący dużo wyższą pozycję w rankingu, brał udział w kwalifikacjach? Jak to z tym jest?
To jest akurat proste. Janowicz skorzystał z zamrożonego rankingu. Umożliwiły mu to przepisy, które dotyczą zawodników wracających po bardzo długiej kontuzji. Dokładnie możesz sobie o tym poczytać w necie googlując to hasło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Ktoś mi może powiedzieć jak wygląda rozstawienie w RG? Dlaczego np. Janowicz nie musiał grać w kwalifikacjach, a np. zawodnik zajmujący dużo wyższą pozycję w rankingu, brał udział w kwalifikacjach? Jak to z tym jest?
Janowicz skorzystał z tzw. zamrożonego rankingu, który oscylował w granicach 90. miejsca, dlatego mógł zagrać. Po dłuższych kontuzjach zawodnikom przysługuje takie coś kilka razy.

Co do innych opcji to są też &quot;dzikie karty&quot;, które rozdają organizatorzy.

Tylko chyba w tych 2 przypadkach zawodnicy, którym nie należy się drabinka główna bez kwalifikacji mogą się w niej znaleźć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ktoś mi może powiedzieć jak wygląda rozstawienie w RG? Dlaczego np. Janowicz nie musiał grać w kwalifikacjach, a np. zawodnik zajmujący dużo wyższą pozycję w rankingu, brał udział w kwalifikacjach? Jak to z tym jest?
Janowicz skorzystał z tzw. zamrożonego rankingu, czyli pozycji jaką zajmował przed kontuzją. Dało mu to bezpośredni start. Tak samo do wejścia bez kwali liczy się ranking na kilka tygodni przed turniejem a nie aktualny i tak np. Errani która jest 91 musiała grac w kwalifikacjach.
Do usunięcia, nie widziałem że już ktoś odpisał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 47

januszo

Użytkownik
Tiafoe : Fognini
over 34.5 @1.65 eFortuna ++
tie break w meczu @2.03 LVbet --
Nie uważam, żeby Fog był w tym meczu takim wielkim faworytem. Nigdy nie notował w RG fantastycznych wyników, za swoich najlepszych lat była to 3 runda, raz w 2011 ćwierćfinał. Każdy kto się interesuje wie, że jest himeryczny i miewa mało oleju w głowie co przeciwnicy teoretycznie słabsi, ale twardo stąpający po ziemi potrafią wykorzystywać. Tiafoe młodziak, 98 rok. Na pewno będą z niego ludzie, w ostatnim miesiącu wygrał 2 challengery z rzędu, z czego jeden porządny. W tym roku w spotkaniach z wyżej notowanymi graczami potrafił wygrać jak ostatnio z Chardym, czy urywać sety Del Potro i Belluciemu. Stąd overki tutaj będą, ja przedstawiam najniższą jaką sam biorę sobie najczęściej do ako. Obaj tenisiści stosunkowo często robią tie braki, jak będą mieli formę serwisową to będzie to zarobek pewny, więc sobie puściłem, a co.
F. Lopez : Fratangelo -&gt; Lopez wygra @1.44 eFortuna ++
Lopez wygra i over 38,5 @2.84 eFortuna --

Oglądałem mecz pomiędzy tymi panami w Houston niecałe 2 miesiące temu, było widać różnicę klas jednak, stąd raczej nie spodziewam się niespodzianki i stawiam na Lopeza. Ale troszkę namieszam, dodam jeszcze ten zakład z overkiem. Trochę w stronę Fratangelo, który ostatnio fajnie gra i wygrywa z wyżej notowanymi rywalami + ogranie w quali. Często notuje ostatnio tie breaki, ale lichy kurs na to jest. Liczę, że użądli secika i będzie tu troche wyrównanie i overowo.
te niższe kursy połączyłem sobie w jedno ako, wyższe pograłem solo
pozdrawiam i powodzonka
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Wiem co to zamrożony ranking. Jeszcze jedno pytanie. Po jakim czasie można maksymalnie skorzystać z takiej &quot;furtki&quot;? Są jakieś granice czasowe? Np. gdyby teraz Bartoli, która zakończyła karierę w 2013 roku, chciała wrócić i skorzystać z tego, mogłaby?
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Wiem co to zamrożony ranking. Jeszcze jedno pytanie. Po jakim czasie można maksymalnie skorzystać z takiej &quot;furtki&quot;? Są jakieś granice czasowe? Np. gdyby teraz Bartoli, która zakończyła karierę w 2013 roku, chciała wrócić i skorzystać z tego, mogłaby?
Lepiej napisać na forum, niż wpisać w google &quot;zamrożony ranking&quot; ?

&quot;Ranking zawodnika może zostać “zamrożony” jeżeli zawodnik ma kontuzję i nie może uczestniczyć w turniejach przez co najmniej 6 miesięcy. Petycja zawodnika musi zostać dostarczona do Prezesa Zarządu i Prezydenta ATP w ciągu 6 miesięcy od ostatniego turnieju, w którym zawodnik brał udział.

Zawodnik może mieć ranking zamrożony na okres 9 turniejów, w których zawodnik bierze udział (nie wliczając dzikich kart, które otrzymał od organizatorów turniejów oraz turniejów do których zakwalifikował się na podstawie rankingu Emirates ATP Ranking) lub na okres do 9 miesięcy zaczynając od pierwszego turnieju, w którym zawodnik brał udział.ę
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Wawrinka - Kovalik
Wygra przynajmniej jednego seta - Jozef Kovalik @ 2.25 Unibet
Witam na jutro wybrałem typ który według bukmacherów jest opcją na łatwe 3-0 dla Warwinki według mnie tak nie jest.Myślę ,że tutaj Kovalik ma szasne o powalczenie nawet o mecz. Przedstawię teraz ostatnią formę Szwajcara:
- cztery zwycięstwa pod rząd z Zverev 2-1,Kuzniecow 2-0,Querrey 2-1,oraz po kreczu Dutra da Silva. 5 mecz był w romie łatwa porażka Warwinki w dwóch setach z Isnerem.Potem już było tylko gorzej przegrana z Paire Lopezem oraz Cuevasem. Oglądałem kilka meczów Wawrinki i nie imponuję. Zverev był bardzo bliski wygrania meczu a także Querrey zabrałko naprawdę niewiele. Tak jak już pisałem Warwinka to nie jest już ten zawodnik który grał przed lat wygrywając turniej za turniejem a przynajmniej grając w półfinałach czy finałach.
Jeśli chodzi chodzi o Kovalika:
- trzy zwycięstwa pod rząd z Gombos,Vanni,Sijsling.Natomiast potem porażka z Bulikiem w Heilbronn oraz w Romie z Cecchinato. Mecze w Romie wykonaniu Kovalika była naprawdę świetne. Kovalik w Romie pokonał takich zawodników jak Coppejans,Tsitsipas,Giustino,Satral. Świetna forma Kovalika w Romie. Monachium 2 zwycięstwa z Jahn,Maden i porażka z klasą tenisa Francuzem Chardy w dwóch setach. Tutaj również oglądałem kilka meczów Kovalika i według mnie jest w stanie powalczyć z Warwinka. A przecież po kursie 2.25 dać tylko że wygra seta według mnie naprawdę warto. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔ ⛔ ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
matiee 407

matiee

Użytkownik
Sam Querrey - Hyeon Chung
@1.70
dafabet
Po takim kursie jestem w stanie zaufać Querreyowi. Jasne, Chung nieprzyjemny zawodnik. Łatwo Samowi nie będzie, ale nie gra źle Amerykanin w tym roku na mączce. Fajne występy nawet czy to z Thiemem w Rzymie czy też z Wawrzynem w Szwajcarii. W ogóle myślę, że tenis będzie zmierzał w tym kierunku, że już nie bedzie specjalistów od tylko jednej nawierzchni bo to kompletnie bez sensu. Szczególnie zapadł mi w pamięci mecz z Pouille w Rzymie i zaprezentował się świetnie tam Sam. A z Thiemem (który notabene jest w top formie) ledwo ledwo przegrał pechowo w taju. Rozumiem, że to Querrey, że nie przeszedł do żadnej ciekawej rundy jeszcze na Rolandzie, ale teraz myślę, że da radę z Koreańczykiem. Żeby nie było, że tutaj tylko analiza pod Querreya. Koreanczyk bardzo fajny turniej w Barcelonie! Kapitalne mecze ze Zverevem czy Kolba. Ale... jedno ale... to ciągle młody zawodnik i już np. w starciu z Berdychem czegoś zabrakło. A na pewno, żeby ograć Sama trzeba mieć cierpliwość i opanowanie na korcie. Myślę, że ciężko będzie przełamać Sama i wyjdzie doświadczenie. Mecz będzie bardzo dobry do oglądania, a koniec końców wygra doświadczony Sam z USA. Tak to widzę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Dolgopolov vs Berlocq 1 @ 2.15 Unibet ✅ różnica poziomów duża, ten kurs to było niezłe promo

Dla mnie trochę dziwne te kursy. Ja bym raczej stawiał Ukraińca w roli faworyta, ale skoro buki uważają inaczej to niech i tak będzie. Nie dam się odstraszyć i gram na na mini doga. Ukrainiec jest według mnie dużo lepszy tenisistą. Ma lepszy serwis, mocniej uderza i gra ciekawszy tenis. Argentyńczyk jest regularny co często pokazuje, ale on głownie gra teraz w chellangerach i tam dobija rywali swoją regularnością. Natomiast jak ma grać z zawodnikami z wyższej półki to jego regularne przebijanie nie wystarczy. Ja osobiście uważam Ukraińca za świetnego tenisistę. gdyby nie kontuzje i długie przerwy to spokojnie byłby w Top 20. W tym sezonie na mączce potrafił w 2 setach odprawić Nisikoriego czy Cuevasa. Jeśli Dolgo nie będzie narzekać na jakieś bóle to powinien ten meczy wygrać spokojnie. Panowie spotykali się ze sobą 6 razy (wynik 4:2 na korzyść Dolgo). Kurs fajny a dla mnie 60/40 w stronę Ukraińca więc się nie zastanawiam tylko gram.

Murray vs Kuznetsov (+ 2.5 seta Kuznetsov) @ 1.70 Unibet ✅ narobił mi stresu Rusek ostrego :razz:

Coś z Andym ostatnio nie halo. Jego mecze z Coricem i Fabio to był śmiech na sali. Bardzo możliwe, że się oszczędzał na RG ale nie zmienia to faktu, że popełniał dużo błędów, a jego winnery można było policzyć na palcach jednej ręki. Myślę, że spokojnie stać Ruska dzisiaj na seta, a może nawet niespodziankę. Bilans na mączce w tym sezonie ma świetny, przegrał tylko 4 razy i to z Wawrinką, Tsongą, Berdychem i Lorenzim. Andy często w początkowych rundach szlemów lubi się pomęczyć. W zeszłym roku na RG w pierwszej rundzie 3:2 ze Stepankiem a w drugiej 3:2 z Bourgue, więc jak widać potrzebuje czasu aby wejść w turniej. Dodając jeszcze do tego jego obecną dyspozycję to myślę, że seta Rusek powinien wziąć na luzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 28

mitch

Użytkownik
Dla mnie tak samo dziwne kursy.
Oczywiscie, ze Aleksander nie jest w jakiejs wybitnej formie, ale to jednak zawodnik o ogromnym potejcnale, do tego lubiacym grac na tej nawierzchni.
Przewiduje zaciety mecz, ale koniec koncow wydaje mi sie, ze wygra Ukrainiec.
 
J 47

januszo

Użytkownik
Większa aktywność w temacie RG u kobiet niż mężczyzn o co chodzi ?! ????
Jarry : Khachanov
over 33,5 1.67 +++
tie break w spotkaniu 1.86 +++
eFortuna
Jarry to zawodnik z poziomu challengera, ostatnio w bardzo dobrej formie. Przede wszystkim dobrze stoi przy własnym serwisie, na prawdę bardzo dobrze. Przeszedł quali, ograł też dobrego ostatnio Opelkę, więc nie przejdzie raczej obok meczu. Khachanov faworyt, tenisista generalnie lepszy więc taki scenariusz tu wróżę.
Nishikori : Kokkinakis under 28,5 @1.52 eFortuna ---
Kokk w turnieju tylko dzięki zamrożonemu rankingowi, powinien coś pograć na niższym szczebelku i złapać trochę rytmu meczowego, bo nie ma go jeszcze ani trochę. Z resztą on nawet za najlepszych lat walczyłby o pokrycie tego handi ???? Nie widzę u niego szans, będzie łamany.
Kyrgios z Kolbą raczej over 3.5 seta bez analizy @1.50 ---
Isner i Berdyszek wygrają swoje mecze ~1.20 każdy do ako ++
e: Kokk zaskoczył, Jarry zgodnie z oczekiwaniami
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja dziś idę w stronę overów gemowych bo uważam że linie są dość niskie a mecze będą bardziej zacięte niż to wskazują kursy. Nie bedę jakość dogłębnie opisywał każdego spotkania bo nie bardzo to coś wniesie do analizy. Kursy STS
Kachanov - Jarry over 34,5 @1,75 ✅
Struff - Berdych over 35,5 @1,85 ⛔ brakło jednego gema w 4 secie
Isner - Thopmson over @38,5 1,85 ✅
Co do pierwszego meczu, będzie to spotkanie dwóch młodych zawodników. Jarry można powiedzieć że wychował się na kortach ziemnych, na tej nawierzchni rozegrał najwięcej spotkań w swojej karierze. Obaj gracze dysponują bardzo dobrym serwisem i mocnym uderzeniem. Mecz nie powinien się skończyć w trzech setach a nawet powinni rozegrać przynajmniej jeden tb co znacznie przybliży do pokrycie lini.
Struff w tym roku osiągał dobre wyniki na kortach ziemnych, wreszcie stał się regularnym graczem. Berdych w obecnej formie i na tej nawierzchni na pewno jest do ukłucia.
Co to stylu Isnera to wszyscy wiemy jak on gra. potężny serwis i forhend. W ostatnim czasie spisał się dość przyzwoicie w Rzymie . Młody Australijczyk też potrafi mocno serwować. To już nie jest ten sam zawodnik z przed dwóch lat gdzie głowa dawała znać o sobie i łatwo przegrywał mecze po drobnym niepowodzeniu.
Można jeszcze spróbować Albot +2,5 seta @1,7⛔ masa nie wykorzystanych szans
i Anderson - Jaziri over 35,5 @1,8 ⛔ jeden gem i tb w 3 secie z 4:2 na 4:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom