>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Roma (1 - 1) Fiorentina 27.11.05

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
20:30 Roma - Fiorentina 2.40 3.00 2.70 1.33 1.42
http://www.sts.pl

w Romie ostatnie nie dzieje się za dobrze cofnięcie do rezerw Cassano czy ciągłe remisy porażki zato Fiorentina jest podbudowana zwycięstwem nad Milanem więc mecz jest bardzo ekscytujący pod każdym względem Roma zajmuje 8 miejsce w lidze z dorobkiem 18 PKT. a Fiorentina jest na 3 lokacie z 28 pkt. więc będzie się działo ponieważ Ac Milan raczej zdobędzie 3 pkt. ze słabiutkim Lecce a natomiast Fiorentina już zapowiedziała walke w tym meczu więc Mój typ ryzykowny 2 Fiorentina radzi sobie bardzo dobrze w tym sezonie wskazywany do spadku a tu taka niespodzianka

Mój typ : 2

Statystyki :

Wygrana Romy : 7
Remisy : 1
Wygrana Fiorentiny : 2



Roma - Ostatnie 4 u siebie :
24-11-2005 UEFA Cup Roma Strasbourg 1 - 1
19-11-2005 Serie A Roma Juventus 1 - 4
30-10-2005 Serie A Roma Ascoli 2 - 1
23-10-2005 Serie A Roma Lazio 1 - 1

Fiorentina - Ostatnie 4 u siebie :
20-11-2005 Serie A Fiorentina Milan 3 - 1
30-10-2005 Serie A Fiorentina Cagliari 2 - 1
22-10-2005 Serie A Fiorentina Parma 4 - 1
02-10-2005 Serie A Fiorentina Livorno 3 - 2

Roma - Ostatnie 4 na wyjeździe :
06-11-2005 Serie A Messina Roma 0 - 2
26-10-2005 Serie A Inter Milan Roma 2 - 3
20-10-2005 UEFA Cup Tromso Roma 1 - 2
16-10-2005 Serie A Empoli Roma 1 - 0

Fiorentina - Ostatnie 4 na wyjeździe :
06-11-2005 Serie A Ascoli Fiorentina 0 - 2
26-10-2005 Serie A Siena Fiorentina 0 - 2
16-10-2005 Serie A Lazio Fiorentina 1 - 0
25-09-2005 Serie A Inter Milan Fiorentina 1 - 0
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Myślę, że Roma w tym meczu nie przegra. Po prostu nie wierzę, ażeby dwa mecze z rzędu i to na własnym stadionie, Rzymianie kończyli porażkami. Porażki z Juve uniknąć się nie dało, ale z Fiorentiną będzie inaczej. Patrząc obiektywnie można dojść do wniosku, że tak źle ostatnio Roma nie grała, gdyż przed porażką z Juventusem odniosła ona trzy kolejne zwycięstwa w tym jedno wyjazdowe z Interem. W porównaniu z ostatnio serią Fiorentiny nie jest to może jakieś szczególne osiągnięcie, ale świadczy ono o niezłej momentami dyspozycji Romy. Wierzę, że to właśnie Roma będzie drużyną, która przerwie tę fantastyczną passę Fiorentiny.

Roma - Fiorentina -&gt; 1X (1.30)
 
blazejow666 0

blazejow666

Forum VIP
Niewątpliwie będzie to bardzo emocjonujący mecz! Gracze Violi przyzwyczaili nas do pięknej dla naszych oczu piłki podobnie jak gracze Romy, Fiorentina gra nieco osłabiona ( Chivu i Perrotta nie zagrają), czy brak tych zawodników przyczyni się do zatrzymania pędzącej lokomotywy?? Jest to niewątpliwie bardzo trudne pytanie i szczerze to chyba nawet najlepsi typerzy sami nie wiedzą co wydarzy się na Stadio Olimpio, chociarz zawodnicy Violi zapowiadzaja pewne zwycięstwo! Boje się typować wynik tego meczu, dlatego nie znalazł on sie na moich kuponach! Ten mecz to wielka niewiadoma dlatego nie bede go typował bo sam niewiem :oops:


podoba mi się spostrzeżenie doberman90 , że gracze Violi powinni to wygrać ponieważ jego bezpośredni rywale w walce o I miejsce w tabeli raczej to wygrają!!

Mój typ: no bet/ x2 dla odważnych
Typy ekspertów: no bet (chyba mają też pietra)
Kurs: (x2) około 1,50
Under/over: no bet


EDIT:
Znalazłem dość ciekawy materiał który pokazuje jak gracze Violi przygotowywują się do meczu z Romą

Na dzisiejszej konferencji prasowej na temat meczu z Romą wypowiedział się trener Fiorentiny Cesare Prandelli:

&#39;Pułapek w tym meczu będzie wiele. Widzieliśmy mecz Romy na video z Juve, która dała się stłamsić w 10 minut przez bianconerich, ale Rzymianie pokazali, że potrafią grać.Te sytuacje z dobrą grą giallorossich musimy przewidzieć. Musimy być przygotowani i czujni ponieważ, zagramy przeciwko świetnym zawodnikom. Możemy zagrać każdym systemem, z jednym lub dwoma napastnikami, najważniejsze jest jednak by utrzymć równowagę między formacjami&#39;.

&#39;Roma Spalletti&#39;ego ma dużą kulturę gry. Kiedy w klubie następują zmiany potrzeba cierpliwości. Miałem szczęście pracować w Romie w pogodnej atmosferze, ale potem byłem zmuszony odejść. Jednak mecze przedsezonowe to nie to samo co mecze oficjalne. Obawiam się Cassano i Totti&#39;ego. Ten ostatni w szczególności jest świetnym graczem i zawsze znajdzie miejsce do ataku. Dlatego musimy krótko kryć i nie robić dużych luk w poszczególnych formacjach&#39;.

&#39;Analizujemy mecz po meczu, nie można myśleć o dwóch meczach na raz. Oto dlaczego o meczu z Juve pomyślimy póżniej. Jesteśmy dumni, że nasi kibice mogą marzyć o scudetto, ale musimy wiedzieć, że te rezultaty wynikły z ciężkiej pracy i wysiłku na boisku i potrzebny jest następny jeśli chcemy kontunuować naszą passę&#39;.

źródło : pilka.pl
 
D 0

darek

Forum VIP
2&#39; [1 - 0] D. Tommasi (Gooool)
66&#39; P. Mexes (Czerwona kartka)
67&#39; [1 - 1] L. Toni (pen.(Goool)


Wynik: 1:1
 
Do góry Bottom