>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja (2015-2016)

Status
Zamknięty.
estix96 13

estix96

Użytkownik
Anzhi - Amkar
Jutro bardzo ciekawy mecz pomiędzy Anzhi a Amkarem. Gospodarze graja dość słabo u siebie na 9 meczów 0 wygranych 4 remisy 5 porażek natomiast goście na wyjazdach też nie są rewelacyjni 8 meczów wygrali 1, 2 zremisowali oraz 5 przegrali. Kurs 4.0 na gości wygląda zachęcająco jeżeli jest to mecz typowo 50/50.
Zwycięstwo Amkaru Kurs 4.0 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Ural - Dynamo Moskwa
Over 2.5 gola
2.35
Bet365


Na poniedziałek wybrałem typ z ekstraklasy rosyjskiej. W 19 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą drużyna Uralu i Dynama Moskwy. Gospodarze w obecnych rozgrywkach prezentują się całkiem dobrze - plasują się na 8 miejscu. Goście z kolei rozczarowują swoich fanów bo za takie można uznać dopiero 11 miejsce drużyny z Moskwy. Moim zdaniem w tym meczu wpadną minimum 3 gole i takie jest mój typ na ten pojedynek. Po pierwsze ekipa gospodarz w obecnym sezonie należy do najbardziej overowych drużyn w lidze - w meczach z ich udziałem wpada aż 3.10 gola na mecz co jest 1 wynikiem w rozgrywkach. Ural zanotował w 18 meczach aż 11 razy over 2.5 gola co jak na ligę rosyjską jest bardzo dobrym wynikiem. Ich mecze kończyły się między innymi wynikami 2:2, 3:1, 3:2, 3:3. Po drugie za typem over 2.5 gola w tym meczu przemawia bezpośrednia historia meczy między Uralem, a Dynamo Moskwa. Na 5 meczy aż 3 kończyły się wynikiem over 2.5 gola (2:1, 3:0, 1:4). Na koniec warto wspomnieć, że w 19 kolejce w dotychczasowych 6 meczach tylko 1 mecz zakończył się wynikiem over 2.5 gola. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu wpadną co najmniej 3 gole. Mój typ to 2:2 i over 2.5 gola.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
W rosji jeszcze zima trwa ???? wystarczy spojrzeć na wczesniejsze mecze, na 6 gier tylko jeden over. Wiec granie overów to samobójstwo
Obecnie tylko -14 i opady sniegu, a graja na sztucznej murawie
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rostov - CSKA Moskwa
Kto by się spodziewał przed sezonem że Rostov będzie walczył o mistrzostwo Rosji ? Zapewne nikt, obecnie Rostov traci 3pkt właśnie do prowadzącego CSKA dzisiejszy mecz można określić mianem na szczycie. Gospodarze rozpoczęli wiosnę od zwycięstwa na wyjeździe z Sovietova. Natomiast CSKA pokonało w derbach Spartak. U gospodarzy nie wystąpi dzisiaj Kalachev i Bayramyan. Natomiast goście z Moskwy przyjadą bez Nababkina i Cauna. Pierwsze spotkanie wygrał zespół CSKA 2:1. Liczę że dzisiaj będzie podobnie.
Zwycięstwo CSKA @@ 2.15 Otobet ⛔
 
B 10

bartass19

Użytkownik
Chciałem napisać ten typ w wątku o typach na żywo, ale nie mam wystarczającej liczby postów więc piszę tutaj.
Oglądam mecz Spartak-Amkar. Miałem pograne ov 0.5 ht, ładnie weszło, ale myślę, że to nie koniec bramek w tym spotkaniu. Jest dość żywe, bezpośrednie poprzednie spotkania tych drużyn też dosyć overowe więc polecam:
Spartak strzeli w 2 połowie - 1.57 ✅
over 2.5 gola w meczu - 2.20 ✅
Typy z całorocznego
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kryliya Sovetova - Zenit St Petersburg
Gospodarze jeszcze w tym roku nie wygrali na rozegrane pięć spotkań tego roku, cztery okazały się przegrane i jedno zremisowane. Piłkarze Zenitu również kiepsko rozpoczęli ten rok szybko odpali z ligi mistrzów z Benfika, w lidze tracą 9pkt. do prowadzącego CSKA i zajmują dopiero siódmą pozycję. Dzisiaj w ekipie Villasa Boasa zabraknie jedynie Faizulina który leczy uraz. Gospodarze dzisiaj zagrają bez Kontsedalova i Simaeysa. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:1 Kryliya. Liczę że dzisiaj Zenit rozpocznie zwycięski marsz w górę tabeli, europejskiej puchary tylko w ten sposób mogą sobie zapewnić....
Zwycięstwo Zenit @@ 1,45 Otobet ✅ ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ural - CSKA Moskwa
Zespół gości robi wszystko by objąć prowadzenie w lidze na razie Rostov przewodzi z 1pkt. przewagi ostatnio zdeklasowali Zenit 3:0 co było wielką sensacją w środowisku nie tylko Rosyjskim. Dzisiaj gospodarze zagrają bez swojego podstawowego bramkarza Zhevnova do tego dochodzi jeszcze brak Khozina. W październiku ubiegłego roku obie drużyny zmierzyły się ze sobą dwukrotnie, obie konfrontacje wygrały zespół CSKA w Pucharze 2:1, w lidze 3:2. Dzisiaj CSKA zagra bez Cauny, Schennikova oraz Fernandesa. Pozostają w obwodzie mocno ostatnio krytykowany Musa oraz Dzagoev. Liczę że CSKA pokaze dzisiaj swoją wartość jeżeli chce rywalizować z Rostovem.
Zwycięstwo CSKA Moskwa @@1.55 Otobet
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Spartak Moskwa-Dynamo Moskwa powyżej 4.5 żółtej kartki @1.64 marathonbet⛔⛔⛔3 kartki

Dzis o godzinien18.30 kolejne derby Moskwy.Podczas sezonu jest kilka spotkań derbowych gdyż w najwyższej klasie rozgrywkowej występują jeszcze Lokomotiv i CSKA,lecz nie wszystke są tak ostre i zacięte jak te.Sprawdziłem jak mecze między tymi drużynami wyglądały pod względem kartek na kilka sezonów wstecz:8ż,7ż+1cz,2ż+2cz,4ż,5ż+1cz,4ż,3ż,5ż+1cz,5ż,7ż,8ż,6ż,6ż,6ż jak widać grają ostro.Do tego wszystkiego dochodzi fakt że obie grają o coś Spartak o puchary natomiast Dynamo broni się przed spadkiem.Ten fakt wydaje mi się wystarczający aby pograć ten bet.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Kursy na Saratov lecą na łeb na szyje a Ónibet śpi ... polecam uwadze.
✅ Saratov DNB ✅ tam jeszcze jest po 2,55 (dziś godz. 11.55). Spotkanie za szesc godzin w Saratowie.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Też nie.rozumiem nic... Volgsar gra o baraze, Saratow w,sumie to o utrzymanie ale nie jest w tragicznej sytuacji. Śmierdzący mecz... Zobaczymy na live
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Moze byly jakies absencje, zagralem za drobne i weszlo ;) Dalej dziwi mnie zachowanie Ónibetu ... wszyscy zmienili kursy a oni zostali przy kursach wyjsciowych, nie zrobili zadnej korekty jak caly rynek.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ufa - CSKA MOSKWA
Trzy kolejki do końca 2pkt. przewagi nad drugim Rostovem mają podopieczni Slutskiego, dzisiejszym zwycięstwem mogą na chwilę zwiększyć swoją przewagę na pięć oczek i czekać jak swój mecz rozegra Rostov. Zespół Ufy jest na miejscu barażowym traci 1pkt do Dynama Moskwy jednak dzisiaj o punkty będzie bardzo ciężko nie potrafią grać z zespołami z górnej części w dodatku dziś zagrają bez Zinchenko, Zaseeva i Fomina co dodatkowo utrudnia ich pozycję wyjściową. Faworytem bez wątpienia są goście którzy wystąpią bez Cauny i Olnare.
1 Połowa CSKA @@ 1.75 Otobet ⛔
Win CSKA @@ 1.38 Otobet ✅
1 Połowa over 1,5 gola @@ 2.50 Otobet ✅
 
ozik90pl 0

ozik90pl

Użytkownik
Dinamo Moskva- FK Rostov
Typ: 2
Kurs:2,05
Buk:Sportingbet

Rostov- mówią o nich Rosyjskie Leicester, jest w tym trochę racji, zespół który w poprzednim sezonie grał w barażach o utrzymanie w lidze, teraz walczy o mistrzostwo. Mimo dobrych wyników sportowych, Rostov gorzej radzi sobie z finansami, podobno nie wszyscy gracze otrzymali wypłaty, a więc zajęcie przynajmniej 2 miejsca pomoże w rozwiązaniu problemu. Chociaż gra zespołu trochę wyhamowała, piłkarze nadal myślą o grze przynajmniej w eliminacjach do LM. By tego dokonać należy wygrywać z takimi zespołami jak Dinamo, które w ostatnich spotkaniach jest w tragicznej formie, 5 meczy to 4 porażki i 1 remis 0-0 z Amkarem. Oczywiście Dinamo jest dość znaczącą marką w Rosji i będą robić wszystko by utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej, jednak myślę, że się to stanie dopiero po meczu z Rostovem. Gracze z Moskwy mają przewagę nad drużynami broniącymi się przed spadkiem ponieważ mają o jeden mniej rozegrany mecz. Dodatkowo polecam zagrać po kursie 1,55 na poniżej 1,5 gola drużyny z Rostova, ponieważ na wyjazdach niewiele strzelają i ich spotkania kończą się wbiciem przez nich 1 bramki.
✅✅✅ Gospodarzom wystarczyło woli walki tylko na 30 min. później okazje mieli praktycznie tylko goście z Rostova.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom