>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja 2016/2017

Status
Zamknięty.
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja - FNL
Godz: 14:00
Spotkanie: FC Sibir Novosibirsk - PFC Spartak Nalchik
Typ: FC Sibir Novosibirsk
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 36 serię gier rosyjskiej FNL.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Spartak Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Football Club Sibir Novosibirsk a w gościach pojawi się zespół Professional Football Club Spartak Nalchik.
FC Sibir Novosibirsk w tym sezonie ligowym w swoich 35 meczach zdobył 35 punktów co daje obecnie 17 miejsce w tabeli ligowej natomiast PFC Spartak Nalchik plasuje się na pozycji 15 w tabeli rosyjskiej FNL ze zdobytymi 38 oczkami w swoich 35 rozegranych spotkaniach.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie 6 zwycięstw, 8 remisów oraz 3 przegrane i bilans bramek 16-12 zaś goście w delegacjach 2 wygrane, 9 remisów oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 7-14.
Moim typem na ten ciekawie zapowiadający się mecz jest zwycięstwo gospodarzy którzy praktycznie tylko u siebie potrafią zdobyć ligowe punkty do tego posiadają lepszych strzelców niż goście którzy na wyjazdach nie grają najlepiej i gospodarze na pewno będą bardzo zmotywowani na to spotkanie i moim zdaniem zbiorą komplet ligowych 3 oczek na swoim terenie.
✅ 1:0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja, Division 2 - Wschód
Godzina: 13:30
Spotkanie: FK Dynamo Barnaul - Zenit Irkutsk
Typ: 1
Kurs: 1,24
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Mecz dobry na podwyższenie sobie kursu. To powinno być jednostronne widowisko zakończone zwycięstwem gospodarzy. Tabela wygląda tak:

Dynamo Barnaul goni lidera i walczy o awans szczebel wyżej natomiast zespół z Irkutska zdecydowanie odstaje od reszty stawki. Gospodarze u siebie są najlepiej grającym zespołem z całej ligi notując 7 zwycięstw i 1 porażkę, natomiast Zenit na wyjazdach gra najgorzej z całej ligi, notując 2 remisy i 6 porażek. Kadrowo gospodarze są zdecydowanie mocniejsi i powinni tutaj zdobyć 3 punkty. Ten kurs na ich wygraną jest i tak wysoki, bo spodziewałem się jeszcze niższego ;)
✅ 2-1
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dwie kolejki do końca w Rosji. W czystość tej ligi nie bardzo wierzę. A zestaw par obecnej kolejki daje sporo do myślenia.
Wiadomo, że z ligi spadł Tom Tomsk. Zaciekle o uniknięcie degradacji walczą Orenburg, Samara i Arsienał Tuła. W strefę niepotrzebnych baraży mogą się jeszcze wplątać Anżi oraz Ural. I co nam zestaw par dziś serwuje?
14:00 Tom - Samara 2 @ 1,35
16:30 Orenburg - Ufa 1 @ 1,52 (Ufa ma 39 pkt i kompletnie nic jej nie grozi)
18:30 Tuła - Amkar 1 @ 1,55 (Amkar ma 34 pkt i kompletnie nic mu nie grozi)
Te trzy spotkania dają eleganckie AKO 3,18. Układ gier też jest fajny bo jak najpierw wygra Samara, to Orenburg nie będzie chciał być gorszy. A jak wygrają obie to Tuła nie wygrywając meczu z Amkarem leci na bank z ligi. Także oni to już na pewno wygrają.
Ponadto jak już pisałem niepewny bytu jest także Ural. Oni jednak mają dość komfortową sytuację bo mają 4 pkt nad strefą barażową przewagi. Ale... jeżeli dziś spełni się scenariusz o którym pisałem parę linijek wyżej to już tak wesoło nie będzie. A z kim grają dziś? Lokomotiw Moskwa. 39 pkt, sezon już dawno zakończony. I jeszcze jedno - w ataku Uralu gra Roman Pavlyuchenko. Tak tak, ten sam Roman, który po średnio udanej przygodzie z Premier League (Tottenham) wrócił w 2011 roku do Rosji i przez cztery lata był niekwestionowaną gwiazdą.... Lokomotiwu. Koledzy w drużynie z Moskwy na pewno pozostali. Może pomogą?
16:30 Ural - Lokomotiw 1 @ 2,57
Ja tam dziś trochę pieniążków w Rosję zainwestuję.
⛔ ⛔ ⛔ Generalnie jedna wielka dupa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 30

dadycool

Użytkownik
Dwie kolejki do końca w Rosji. W czystość tej ligi nie bardzo wierzę. A zestaw par obecnej kolejki daje sporo do myślenia.
Wiadomo, że z ligi spadł Tom Tomsk. Zaciekle o uniknięcie degradacji walczą Orenburg, Samara i Arsienał Tuła. W strefę niepotrzebnych baraży mogą się jeszcze wplątać Anżi oraz Ural. I co nam zestaw par dziś serwuje?
14:00 Tom - Samara 2 @ 1,35
16:30 Orenburg - Ufa 1 @ 1,52 (Ufa ma 39 pkt i kompletnie nic jej nie grozi)
18:30 Tuła - Amkar 1 @ 1,55 (Amkar ma 34 pkt i kompletnie nic mu nie grozi)
Te trzy spotkania dają eleganckie AKO 3,18. Układ gier też jest fajny bo jak najpierw wygra Samara, to Orenburg nie będzie chciał być gorszy. A jak wygrają obie to Tuła nie wygrywając meczu z Amkarem leci na bank z ligi. Także oni to już na pewno wygrają.
Ponadto jak już pisałem niepewny bytu jest także Ural. Oni jednak mają dość komfortową sytuację bo mają 4 pkt nad strefą barażową przewagi. Ale... jeżeli dziś spełni się scenariusz o którym pisałem parę linijek wyżej to już tak wesoło nie będzie. A z kim grają dziś? Lokomotiw Moskwa. 39 pkt, sezon już dawno zakończony. I jeszcze jedno - w ataku Uralu gra Roman Pavlyuchenko. Tak tak, ten sam Roman, który po średnio udanej przygodzie z Premier League (Tottenham) wrócił w 2011 roku do Rosji i przez cztery lata był niekwestionowaną gwiazdą.... Lokomotiwu. Koledzy w drużynie z Moskwy na pewno pozostali. Może pomogą?
16:30 Ural - Lokomotiw 1 @ 2,57
Ja tam dziś trochę pieniążków w Rosję zainwestuję.
też o tym myślałem. Tylko w tym układzie boje się że ktoś musi nei wygrać bo ktoś spaść musi ;) problemem jest że granie w każdej lidze badziewnych drużyn z innymi badziewnymi ale mimo wszystko z racji tabeli lepszymi to jest ryzyko. Tak było chociażby nawet w Anglii gdzie Hull u siebie ze zdegradowanym Sunderlandem w pape dostał. Czystymi umiejętnościami nie są lepsze te drużyny a granie ich jeszcze w trójce razem spore ryzyko. Ale powodzenia życzę i sam też zagram ten tripel ale za drobne bo tam ktoś spaść musi, zagram bo liczę że to w tej kolejce się nie wyjaśni.
Ural jest totalnie bez formy, ale to już lepiej spróbować zdecydowanie niż te trzy mecze i ja tak zrobię za powiedzmy 2/10
Z Rosji dziś dla mnie dwa mecze CSKA i Zenit. To są dobre mecze. Zespoły lepsze grają z gorszymi. Obie walczą o LM i muszą wygrać. Ten co nie wygra bye bye LM. Cska gra z Kazaniem, który o nic nie walczy czyli mamy lepszy zespół bardzo ale to bardzo zmobilizowany ze stolicy z zespołem słabszym nie grającym o nic. Na wakacjach już kurs 1,5 elegancko.
Do tego Zenit gra u siebie z Krasnodarem. Ok Krasnodar gra o LE ale ostatnio spuścili z tonu 2 remisy i porażka i to ze słabeuszami. Zenit musi i wygra to nie widzę innej opcji. Kurs 1,65 daje to fajny dubel. Oczywiście to jest piłka nożna może być różnie, ale wole ten dubel za 2,45 niż te trzy zespoły z dołu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom