>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL 2013-2014

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dynamo Moskwa - SKA Petersburg
Obie drużyny w ostatnich dniach przeżywały większe i mniejsze spadki formy, jednak z tej dwójki to raczej drużyna z Petersburga miała większe problemy. Dwie kolejne porażki u siebie Donbass, a później sensacyjnie w Zagrzebiu. Co dolega gościom :?: ciężko stwierdzić, ale można wysnuć wnioski, że Salak zgubił fenomenalną dyspozycję, cała drużyna obniżyła trochę loty albo po prostu trenerzy pozostałych ekip wiedzą jak ustawić drużynę przeciwko Petersburskiej drużynie. Ofensywnie SKA zostawia całą ligę daleko z tyłu, ale jak widać kilka nazwisk nie robi, aż takiej różnicy by wygrywać wszystkie mecze. Dziś rywal w postaci Dynama Moskwa to najwyższa półka KHL, obrońca tytułu z dwóch ostatnich lat, drużyna która gra niezwykle efektywnie i skutecznie. Ostatnie mecze pokazały, że Dynamo również miewa gorsze okresy i stąd kolejne porażki, chyba najdobitniejsza to ta w derbach Moskwy z CSKA gdzie polegli 6:3. Ostatni mecz w Bratysławie zapowiadał kontynuację złej passy, jednak koniec końców Dynamo pokazało charakter i wyciągnęło wynik z 3:1 na 3:5, a ostatecznie wygrali 4:5. Nie twierdzę, że to wielkie osiągnięcie bo Slovan jest bardzo słaby w tym sezonie, ale na pewno biorąc pod uwagę ostatnie mecze, taki powrót buduje i dodaje wiary we własne umiejętności.
Kompletnie nie wiem czego spodziewać się po dzisiejszym hicie, dlatego też wybieram opcję można powiedzieć &quot;bezpieczną&quot; w teorii ponieważ moja propozycja to over 1.5 w drugiej tercji. Wiąże się to z tym, że Petersburg strzela najwięcej w drugich tercjach, ale również tracą, natomiast z Dynamo jest różnie, ale bardzo często zdobywają bramki w 2 tercji, stąd też przewiduje delikatne szachy w pierwszej fazie gry, zaś 2-3 tercja powinno się już więcej dziać ;)
2 tercja - over 1.5 / 1.65 Marathonbet ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Amur - CSKA
No no no... buki szleją z kursami ???? Rozumiem wszystko, ale żeby pójść tak po bandzie to bym się nie spodziewał. Fakt faktem CSKA od trzech spotkań nie potrafi wygrać spotkania, jak widać gra na wyjeździe to nie jest ich mocna strona i udowodnił to choćby Admirał. Jutro kontynuacja wycieczki po zakątkach Rosji i tym razem postój w Khabarovsku, który nie był gościnny dla Dynama Ryga. Owszem Amur gra lepszy hokej niż w tamtym sezonie, ale w porównaniu do CSKA, jest to słabsza drużyna, stąd też jestem zdziwiony kursami. CSKA po dwóch świetnych meczach u siebie z Dynamem i Kazaniem, nagle straciło moc, porażki z Podolskiem, Admirałem i Novogrodem na pewno nie dają dobrego świadectwa. Nie wiem co się dzieje z Radułowem, który nie grał w ostatnim spotkaniu, a jak wiadomo jest to bardzo ważna postać dla CSKA i dobrze by było gdyby jutro zagrał. W meczu z Admirałem nie najlepszy dzień miał Stana, który wpuścił 2 bramki w przeciągu 20 sekund i zjechał na ławkę.
Jak dla mnie CSKA spokojnie powinno sobie poradzić z Amurem, ale potrzebny jest występ Radułowa, no i Stana w lepszej dyspozycji. Amur nie zachwyca w ofensywie, tak więc dobra defensywa może pozbawić Amur wszelkich argumentów, a to że drużyna z Moskwy zdobędzie jakieś bramki to jestem pewny. Czwarta porażka z rzędu i to jeszcze z takim rywalem, będzie nie małym zaskoczeniem, ale mam nadzieję że do tego nie dojdzie i stawiam na CSKA ;)

CSKA 60&#39; / 2.40 Marathonbet ✅ 1:3
CSKA ML / 1.89 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
AK Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl reg.time @ 1.75 bet-at-home ✅ [2:0] Słaby mecz, ale siadło...
Spotkanie drużyny ze stolicy Tatarstanu, z 22 w tabeli Lokomotivem. Ostatni mecz to mało przekonująca wygrana nad Siewierstalem Czerepowec, zdecydował jeden gol w pierwszej tercji. Nie ważny styl, liczy się wygrana i 3 punkty. Mam nadzieje, że dziś będzie podobnie, a najlepszy strzelec gości obrońca Vasilyev zapomni jak należy pokierować krążek do bramki ????
H2H: 24:13 dla Kazania.
Obie drużynie nie grały jeszcze więcej niż 60 minut. Niech poczekają do innej kolejki.
Kursik fajny, warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Medvescak - Omsk reg.time @ 2.45 Bet-at-home ✅ [4:0] ????
Wczoraj nie wiem co mnie pokusiło grać ligę duńską ale jasno mogę stwierdzić, że to był błąd. Mądrzejszy o wiedzę wracam z ostatnim, czwartym typem w tym tygodniu. Astany na wyjazdach boję się grać, więc zaryzykuje coś w kierunku drużyny chorwackiej. Medvescak, kompletnie nie obliczalny zespół i ciężko cokolwiek wytypować. Ekipa z którą trzeba się liczyć. Liczę również na podtrzymanie serii porażek drużyny przyjezdnej, nie ukrywam że właśnie ta seria przekonała mnie do postawienia na Chorwatów, oraz atut własnej hali.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dynamo Mińsk - Omsk
&quot;Starcie Gigantów&quot;, które trzeba potraktować na poważnie, a tak serio to pojedynek drużyn, które od początku sezonu niewiele ugrały. O ile Mińsk od czasu do czasu wygrywa u siebie o tyle Omsk, od 7 spotkań nie wygrał meczu, najbliżej byli w pojedynku ze Spartakiem, ale niestety nie udało się. W Omsku trwa proces przemian i wdrażania przez nowego trenera nowej myśli, jak widać póki co wychodzi to bardzo mizernie i &quot;efekt nowej miotły&quot; na pewno nie był w przypadku Omska trafiony. No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i w końcu ta drużyna musi zacząć jakoś funkcjonować, wyniki na pewno korzystnie nie wpływają na atmosferę wokół drużyny jak i w samej drużynie, ale Riha mam nadzieję że wie co robi i jest świadom tego, że jutro w Mińsku nadarza się niepowtarzalna szansa na zwycięstwo. Oczywiście nie twierdzę, że Dynamo jest w tym meczu pozbawione szans, bo według mnie to oni nawet są faworytem, ale mimo wszystko, chociaż nie lubię gram na przełamanie Avangardu, ja rozumiem, że można mieć kryzys, ale żeby cała drużyna ? Zrozumiałbym gdyby tam był 1-2 poważnych zawodników, ale tam jest cała plejada, aż przykro wymieniać bo te wyniki to wstyd dla tych nazwisk. W mojej ocenie, jeśli jutro Omsk nie zrobi punktów to znak, że ta ekipa jest w totalnej d...., a co najlepsze, że kolejny mecz grają u siebie z Dynamem Moskwa, więc wygrana w Mińsku jest na wagę złota ;)
Avangard Omsk ML / 1.85 Marathonbet ⛔ 4:3
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
SKA St.Petersburg - Amur Chabarowsk
Po dlugiej sesji wyjazdowej SKA zagra w końcu u siebie. Rywalem przeciętny zespół z Chabarowska. SKA to obecnie najlepszy zespół w KHL, w ostatnim meczu pokonali na wyjeździe inny zespół z czołówki Bars Kazań 3:1. Oba zespoły miały teraz trochę więcej wolnego, ostatni mecz rozegrali w czwartek. SKA to potentat, dysponują ogromną siłą w ofensywie, w składzie mają takich zawodników jak Kowalczuk, Cervenka, Panarin, Thoresen czy Tichonow. W tym sezonie na koncie mają 30 punktów zdobytych w 13 spotkaniach, 9 z nich wygrali w regulaminowym czasie (w tym 3 z 4 spotkań u siebie), bramki 52:28, to naprawdę świetny wynik. Amur ma na koncie zaledwie 11 punktów zdobytych w 11 spotkaniach, na wyjazdach rozegrali 6 spotkań i tylko jedno wygrali po karnych, pozostałe 5 to porażki z czego 3 w regulaminowym czasie, bramki ogólnie w sezonie 22:36. Co warte podkreślenia SKA uwielbia grać z Amurem, wygrali 11 ostatnich spotkań, z czego wiele bardzo wysoko.
AH(0:2,5) 1 2.00
AH(0:3,5) 1 3.30
marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Spartak Moskwa vs Donbass @ 2.57 Pinnacle Sports ⛔ [2:1] 2 tercja, 18 strzałów Spartaka.. no i pękło
Zdecydowanie zły dzień.

Typ na podtrzymanie serii obu drużyn, o ile postawa drużyny z Doniecka jest na in plus, to postawa zespołu ze stolicy Rosji zaskakuje negatywnie. Donbass prezentuje się bardzo dobrze na wyjazdach wygrali m.in w Petersburgu który przeżywa kryzys. Spartak zawodzi na całej linii, więc w tym upatruję swojej szansy na wygraną.
Mam nadzieję, że będzie to mecz w którym ukraiński zespół zagra zdecydowanie lepiej niż podczas meczu z Barysem kiedy po raz ostatni widziałem ich w akcji i w końcowym rozrachunku wyjdzie z tarczą z pojedynku i poprawią ujemny bilans w meczach ze Spartakiem.
Kursy bardzo wyrównane, różnica w kursach znikoma. Typ również na odrobienie strat z meczu Astana - Vityaz
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Lev Praha - Niznekamsk 1 @2.00 Bet365
Po srogim laniu w Chorwacji (0:6) goście przyjeżdżają na trudny teren, ponadto ich wyjazdowy bilans mówi sam za siebie (1-0-0-5). Prażanie ostatnio zaliczyli punkcik u siebie z bardzo mocnym Magnitogorskiem, teraz czas na trzy punkty z przeciętnym Niznekamskiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
funio25 0

funio25

Użytkownik
Dyscyplina: ROSJA: KHL
Spotkanie: Dyn. Mińsk-Medvescak Zagreb
Typ: 5,5 ( over )
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet-at home
Analiza: Dzisiaj o godzinie 18 na rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie w KHL.
Na przeciw siebie staną dwie ekipy które w ostatnim czasie zwróciły moją uwagę.
Zacznijmy od gospodarzy ich ostatnie 3 spotkania wyglądają następująco :
04.10 13 Dyn. Mińsk Omsk 4 : 3
02.10.13 KHL Dyn. Mińsk Yugra 5 : 3
30.09.13 KHL Dyn. Mińsk Barys Astana 2 : 5
w trzech meczach przełamali barierę 5,5 bramek.
Natomiast goście:
07.10.13 KHL Medvescak Zagreb Niznekamsk 6 : 0
02.10.13 KHL Medvescak Zagreb Omsk 4 : 0
30.09.13 KHL Medvescak Zagreb Ekaterinburg 3 : 0
28.09.13 KHL Medvescak Zagreb Barys Astana 3 : 2
26.09.13 KHL Medvescak Zagreb Yugra 2 : 1
ostatnie mecze grali wszystkie u siebie i każde spotkanie wygrali. Na wyjazdach radzą sobie bardzo słabo.
22.09.13 KHL Mytishi Medvescak Zagreb 3 : 2
(2 : 2)
20.09.13 KHL Yaroslavl Medvescak Zagreb 3 : 2
(2 : 2)
18.09.13 KHL Cherepovets Medvescak Zagreb 6 : 2
16.09.13 KHL St. Petersburg Medvescak Zagreb 3 : 0
Jak widać tracą dużo bramek, dodajmy że jest to ich pierwszy sezon w KHL mocnej lidze, myślę że Dynamo u siebie nie da szans zawodnikom Zagrebia i pokona ich na własnym boisku. Oba zespoły grają ze sobą po raz pierwszy. Wydaje mi się że mecz będzie otwarty i będzie obfitował w wiele bramek.
POWODZENIA !!
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Jedziemy dalej z wózkiem o nazwie KHL. Dzisiaj 2 typy. W końcu coś wybrałem, Pinek rano zamknięty więc dopiero po powrocie z uczelni daje analizy.
Slovan Bratysława vs Metallurg Magnitogorsk @ 1.794 Pinnacle
3 drużyna konferencji wschodniej wraz z najlepiej punktującym zawodnikiem ligi, Sergeiem Mozyakinem przyjeżdża do outsidera rozgrywek, Slovana Bratysława. Slovan nie wygrał jeszcze meczu u siebie, zaś jego dzisiejszy rywal ma passę 8 wygranych z rzędu. W ostatniej kolejce zdobyli dwa oczka z Pragą, a poprzedni tryumf na wyjeździe to przekonujący mecz w Chelyabinsku (0:5). Dziś może być dobrze ????
Lev Praha vs Neftekhimik Nizhnekamsk @ 1.820 Pinnacle
Wejdę po raz drugi w czeską drużynę. Będzie to mecz do którego lwy podejdą na pełnym gazie, na pewno będą chcieli zmazać plamę po meczu z wyżej pisanym Magnitogorskiem, gdzie prowadzili 2:1 po dwóch tercjach a skończyło się porażką w dogrywce 28 sekund przed końcem overtime&#39;u !
W tabeli konferencji zachodniej Prażanie są na 7 miejscu i aby walczyć o play-offy muszą wygrywać, a gdzie wygrywać jak nie u siebie :?: Na chwile obecną jeszcze dużo gier, ale po robić nerwówkę swoim kibicom :?:
EDIT:
Po dogrywce owszem, ale w reg time nie mieli okazji wygrać za 3 pkt. Pozdro
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Omsk - Podolsk
Ostatnio mało czasu na pisanie analiz spod znaku KHL, a szkoda bo dzieje się dużo ciekawego, jak np. trudne chwile SKA no i totalna zapaść Omska. Riha już wyleciał, Lassila z tego co wiem również opuścił Omsk, a w jego miejsce ściągnięty został Garon, czyli goalie z NHL. Nie wiem na ile to prawda, ale wyczytałem że Omsk ma opuścić również Frolov, także szykują się tam delikatne zmiany, ale nie ma się co dziwić przecież ta drużyna to obecnie obraz nędzy i rozpaczy, grają bardzo słabo czego dowodem są już kolejne porażki, czarna seria trwa i nie widać światła w tunelu, sam Garon na pewno nie zbawi Omska, ale może będzie pozytywnym bodźcem do lepszej gry przynajmniej w defensywie. Jutro Omsk gości Podolsk, czyli rywala bardzo wymagającego, może wyniki gości nie powalają, ale również nie można tu powiedzieć, że ta drużyna jest słaba i należy ją lekceważyć. W mojej ocenie kursy które są obecnie wystawione to kpina, biorąc pod uwagę dyspozycję gospodarzy. Dla mnie objawieniem w barwach gości jest Lisutin, który jeszcze nie tak dawno bo w tamtym sezonie bronił bardzo słabo, a nagle w tym sezonie po 7 spotkaniach GAA na poziomie 1.84 więc co najmniej dobre, no i ogółem fakt że Podolsk znacząco poprawił grę w obronie. Ofensywa nie zachwyca, ale powiedziałbym że jest na poziomie do przyjęcia jak na taką ekipę. Ja decyduję się na dodatnie hendi na gości, myślę że ten bet ma bardzo duże szanse powodzenia, a za symboliczną stawkę dla chętnych polecam Podolsk ML.
Vityaz Podolsk (+1,5) / 1.60 William Hill⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CSKA - Niznekamsk
Dzisiaj sporo ciekawego w KHL. Tematem numer jeden ostatnich dni był powrót na lód Sergieja Fiedorova, który co prawda lata świetności już ma za sobą ale chce pomóc swojej drużynie czyli CSKA, której jest jednocześnie generalnym managerem. Nie jest powiedziane że Fiedorov zagra już dziś, ale prędzej czy później na pewno zobaczymy go w którymś ze spotkań. Ja dziś wybrałem mecz CSKA, mam na uwadze że kursy na gospodarzy nie powalają, ale uważam, że jest to jedna z nielicznych &quot;peffek&quot; w dzisiejszej serii gier. Głównym argumentem, który przemawia za gospodarzami jest fakt iż Nieznekamsk fatalnie radzi sobie na wyjazdach ich bilans to 1-7 i każdy z przegranych meczy był zamknięty w regulaminowym czasie gry. Co więcej ofensywa gości w meczach wyjazdowych praktycznie nie istnieje, 7 bramek w 8 meczach, z czego 3 zdobyte w Magnitogorsku i 2 w wygranym spotkaniu w Novogrodzie, a tak poza tym to dzisiejsi goście aż 4 krotnie kończyli mecz wyjazdowy z zerowym kontem. Jest to dla mnie dość dziwne ponieważ patrząc na skład tej drużyny przed sezonem można by oczekiwać o wiele więcej.
Gospodarze bez swojej największej gwiazdy czyli Radulova, radzą sobie przeciętnie, fakt że dramatu nie ma, ale nie można się też zachwycać wynikami osiąganymi przez ten zespół. Moskiewskiej drużynie brakuje stabilizacji i równej formy bo jak widać po wynikach grają w kratkę, mecze z trudnymi rywalami jak Ufa czy Magnitogorsk potrafią wygrać i to w dobrym stylu, by kilka dni później przegrać u siebie z Traktorem, czy też w Sybirsku z tamtejszym Sibirem. Na pewno pozytywną postacią CSKA jest Nikolai Prokhorkin, który ma na swoim koncie 8 bramek i 3 asysty, poza nim warto wyróżnić Ilariego Filippule, który po słabym początku sezonu złapał wiatr w żagle. Trochę zawodzi Saprykin, który jak na razie ma bardzo marny dorobek punktowy. Ogółem CSKA nie zdobywa zbyt wielu bramek i mecze ze sporą ilością bramek to u nich rzadkość, ale na szczęście dziś rywal taki, że nie będzie trzeba dużo strzelać by wygrać ;)
CSKA Moskwa 60&#39; / 1.80 Marathonbet ✅ 2:1
CSKA Moskwa (-1,5) / 2.52 Marathonbet ⛔
Under 5.0 / 1.72 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Slovan Bratysława - Lev Praga
Czyli można by powiedzieć że małe derby w KHL. Oczywiście to z racji położenia geograficznego państw, a nie miast, ale jako drużyny z Czech i Słowacji występują w KHL, to również mogą mieć swoje święto.
Jeśli o samo spotkanie chodzi to ciężko mi wymyślić coś konkretnego i w miarę pewnego ponieważ kursy nie faworyzują zbyt mocno żadnej z ekip. Zresztą ostatnie wyniki pokazują że dotychczas słabo grający Slovan odbił się od dan czego efektem 3 kolejne zwycięstwa i to z nie byle jakimi rywalami, Magnitogorsk, Ufa czy nawet Traktor, ale po jakim meczu i powrocie ze stanu 0:3. Widać, że Słowacka drużyna złapała wiatr w żagle i radzi sobie co raz lepiej, dobrze spisują się Vondrka, Miklik i Sersen, którzy napędzają grę swojej drużyny. Przede wszystkim chciałbym skupić się na postaci Michala Vondrka, który w przeciągu ostatnich gier wyrósł na zdecydowanego lidera Slovana. Co najważniejsze nie przejawia się to tylko dobrą grą na lodzie, ale również tym że jest skuteczny i zdobywa bramki, 3 ostatnie mecze to 3 zdobyte gole plus bodajże 2 asysty. Ciekaw jestem jaki przebieg będzie miało jutrzejsze spotkanie, bo tak patrząc na ostatnie dwa sezony to widać, że jest zachowana reguła w roku 2012 oba mecze zakończone po 2:1, zaś w tym roku, styczeń i luty to dwie gry w których padało po 7 i więcej bramek.
Pod względem defensywy na pewno Lev jest drużyną efektywniejszą i raczej lepszą, zwłaszcza pozycja bramkarza w miarę pewna, czego nie można powiedzieć o Slovanie gdzie jest ciągła rotacja i poszukiwania. Jako, że mecz odbędzie się na Słowacji to wydaje mi się że podtrzymany będzie trend ofensywny i zobaczymy kilka bramek, a skoro tak to propozycja na strzelca w osobie właśnie Vondrki oraz z doskoku Netika.
Michal Vondrka to score / 3.8 Fortuna ✅
Tomas Netik to score / 4.2 Fortuna ✅
Banalne :!: ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Traktor - SKA
W końcu doczekałem się pięknego kursu na SKA, ja wiem że ostatnio idzie im przeciętnie i można to nazwać delikatną obniżką formy, ale na spotkania z lepszymi rywalami SKA zawsze potrafi się zmobilizować bo przecież chodzi oto aby pokazać wszystkim kto jest najlepszy. Co prawda Traktor w tym sezonie niczym szczególnym nie zaskakuje, no może poza &quot;pięknymi&quot; porażkami w Pradze i Bratysławie, ale jeśli mówić że Petersburg ma obniżkę formy to w Czelajbińsku przeżywają poważny kryzys. Ostatnie 5 spotkań to tak naprawdę wyznacznik, wygrana w Moskwie w CSKA wcale nie poprawia wizerunku ponieważ CSKA na ten moment jest w przeciętnej formie i grają bardzo różnie. Petersburg i jego problemy to głównie skuteczność, z Admirałem oddali 45 strzałów, z Sibirem co prawda tylko 24 ale to wynika bardziej z charakterystyki gry gości, z Novokuznietskiem wygrana 4:1 ale 4 bramki na 49 strzałów to dość śmieszna zdobycz. Widziałem, że powrócił już Kovi, a wiadomo, że ten człowiek ma wielki wpływ na tę drużynę dlatego też uważam, że jutro Traktor zostanie zdeklasowany, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę ich dyspozycję w obronie i skłonność do tracenia sporej ilości bramek, to tak naprawdę może to być idealny mecz dla gości by w końcu przełamać bariery i strzelić 6-7 bramek bo z pewnością stać ich na to ;)
SKA Petersburg 60&#39; / 1.95 Marathonbet ✅ 0:7
+
SKA (-3) / 8.70 Marathonbet ✅ BOOM :!: ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Tyle spotkań jutro, a ja w sumie nie wiem co by było dobrym wyborem :-(
Zachęca mnie Amur bo swoją postawą na wyjazdach zbudowali u mnie pewne zaufanie, ale też wiem że nie można takiej drużynie zaufać zbyt mocno bo się można solidnie przejechać. Gra u siebie wychodzi im raz lepiej raz gorzej, potrafią wygrać z Lwem Praga 3:0, ale też zostają zdeklasowani przez niezbyt dobrze grający w tamtym czasie Slovan i tak ciężko być czegoś pewnym. Ekaterinburg to dla mnie zagadka dziejów, ale tak czy siak poziom zbliżony do gospodarzy, no i właśnie niby poziom zbliżony, a kursy przedstawiają tu sytuacje zdecydowanie na korzyść Amura. Khabarovsk w ostatnich 4 grach wyjazdowych zdobył 4 punkty i to jest naprawdę dobry wynik biorąc pod uwagę rywali z jakimi przyszło im się mierzyć. Wiadomo główne postacie Amura to Petruzalek, Mursak i teraz Junkov, który może nie punktuje regularnie, ale miewa pozytywne przebłyski, można też wspomnieć o Luginie, który mimo tego że gra w 3 linii wnosi wiele dobrego do gry Amura. Ogółem co jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem to fakt że Khabarovsk odrobił lekcje w kwestii gry obronnej, progres jaki zanotowała tak ekipa względem ostatniego sezonu jest wielki i dzięki temu potrafią teraz stawać do walki z każdym.
Ekaterinburg z kolei traci dość sporo bramek, a przy tym ich ofensywa wygląda bardzo marnie, w sumie ofensywnie zbliżone liczby do Amura, także rywale siebie warci można to tak ująć.
Mimo wszystko uważam, że Amur da sobie jutro radę i te 2-3 bramki uda im się zdobyć, jeśli podtrzymają dobrą passę w obronie do Ekaterinburg żadnej krzywdy im nie wyrządzi. No cóż jeśli 2-3 bramki to minimum 1 punkt Petruzalka by się przydał, pierwsza linia zobowiązuje, poza tym widać że dobrze się rozumie z Yunkovem i to procentuje.
Jakub Petruzalek over 0.5 punktu / 1.77 Betsafe ✅
Mam na oku też spotkanie Sibir - Omsk i to co mi się z nim łączy to zdecydowanie &quot;widowisko&quot; nastawione na obronę i dobre interwencje obu goalie. Jeśli wystąpią Koskinen w Sibirze i Garon w Omsku to scenariusz, który mnie interesuje ma duże szanse powodzenia. Widać, że Coach Sibiru ma świetną rękę do bramkarzy pod względem ich angażowania, był Glass, jest Koskinen i na tę chwile jest to numer 2 całej ligi pod względem GAA. Mathieu Garon dobrze znany z NHL, wejście do ligi miał trochę słabe bo już w pierwszych 8 minutach bodajże Kazań pokonywał Kanadyjczyka, ale od tego momentu do końca reg time. Garon spisywał się bardzo dobrze.
Omsk widać, że w końcu staje na nogi pewna wygrana z Novogrodem, teraz porażka po dogrywce z Kazaniem, gdzie mieli niesamowitą przewagę w ostatniej tercji a także kilka wybornych sytuacji. Kurs na Omsk ML przyzwoity, ale mam w pamięci to co działo się tu w PO gdy Avangard męczył się strasznie, ale koniec końców potrafili wydrzeć awans. Teraz sytuacja trochę inna bo to Sibir jest na fali 5 zwycięstw z rzędu, idealne połączenie bramkarza z defensywnymi formacjami, sprawia że ta drużyna ma swój styl i świetnie realizuje taktykę założoną na każdy mecz.
Podejdziemy ten mecz nietypowo bo zaczynając od 1 tercji a kończąc na całym meczu pod względem u/o.
1 tercja - under 1.5 / 1.75 Marathonbet ✅
1 tercja DW - 0:0 / 3.15 Betsafe ⛔
under 4.5 / 2.20 Marathonbet ✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Magnitogorsk vs SKA Petersburg
Hitowo zapowiadające się spotkanie w dniu jutrzejszym. Magnitogorsk póki co u siebie niepokonany, 7 spotkań i 7 zwycięstw w tym 6 w regulaminowym czasie gry. Co można powiedzieć o grze graczy Metallurga ? Z pewnością jest to dobrze poukładana taktycznie drużyna, która ma zawodników prezentujących bardzo wysoki poziom, jest tu kilka indywidualności, które o dziwo potrafią stworzyć świetny zespół, który bardzo dobrze funkcjonuje przynajmniej u siebie. 27 bramek zdobytych i 11 straconych co jak na 7 meczy jest wynikiem rewelacyjnym ponieważ w ofensywie wychodzi prawie 4 bramki na mecz a w obronie jest to 1,5+ ale nie więcej niż 2. Oczywista sprawa że Petersburg nie przyjedzie do Magnitogorska aby zagrać słaby mecz, mimo tego że Traktor był słaby i jest słaby to SKA pokazało, że potrafią zdemolować rywala, pełne zaangażowanie cały mecz dało rewelacyjny efekt. Jutro na pewno takiej kanonady się nie spodziewam, bardziej wynik oscylujący w okolicach remisu. Jednakże myślę że bramek nie zabraknie ponieważ obie ekipy posiadają nie mały potencjał ofensywny. Przede wszystkim Zaripov, Kovar i Mozyakin po stronie Magni, no i Kovi, Cervenka, Thoresen czy Martensson lub Tikhonov to panowie, którzy świetnie wiedzą co zrobić z krązkiem pod bramką. Sporo ich ale to tylko pokazuje, jak ciekawie zapowiada się ten pojedynek. Ja póki co jestem smutny bo Betsafe nie wystawił oferty na graczy i nie mogę nic konkretnego polecić, bo nie ukrywam, że na graczach się skupię ponieważ nie mam pomysłu na wynik ostateczny, choć nie ukrywam że kibicuje gospodarzom. To tak z wolnej ręki podam moje propozycje: Zaripov strzeli bramkę, Kovar i Lee over 0.5 punktu / Cervenka i Thoresen over 0.5 punktu. Takie opcje interesowały by mnie najbardziej. Widziałem że w Betcity jest możliwość pogrania kilku opcji z tych które proponuje więc jeśli ktoś chce to śmiało próbować.
Lee over 0.5 pkt.⛔
Kovar over 0.5 pkt. ✅
Zaripov to score / 2.4 Fortuna / w betsafe 1.85 lekka przesada... ✅
Cervenka over 0.5 pkt. ✅ nie ma w Betsafe ale jest o 1.5 ✅ i w to wchodzę śmiało, kurs &gt;3 ;)
Thoresen over 0.5 pkt.⛔
Jednak Cervenka 2 asysty ????
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
:hokej:12:00 Sibir Novosibirsk vs Barys Astana dla Mecz. ( 2.590 ) Pinnacle reg.time ✅ [2:3] Kapitalny mecz Dawes&#39;a + gol bramkarza :spokodfhgfh::browar565:
Hit dzisiejszej serii gier. V-ce lider konferencji wschodniej Barys jedzie to piątego w tabeli Nowosybirska. Moim zdaniem kryzys formy który wkradł się w drużynę z Kazachstanu po meczu z Vityazam Podolsk (win po OT) i Kazaniem (0:5 u siebie) został już zażegnany.
:!:Sibir to niewygodny przeciwnik dla Barysu. Świadczy o tym bilans bezpośrednich gier, jest on bardzo wyrównany i obie drużyny na przemian wygrywają ze sobą. Liczę, że dzisiaj w Zimowym Pałacu Sportu Sibir, górą będzie mój faworyt tego spotkania.
:!:W obecnych rozgrywkach KHL, Barys doznał jednej porażki na 6 meczy wyjazdowych. Nie wyszedł im mecz z nieobliczalnym Medvescakiem ????
:!:Sibir przegrał jeden mecz z siedmiu rozgrywanych we własnej hali (z łotewskim Dynamem 1:4)
:!:Sibir kończył ostatnio 3 mecze w dodatkowym czasie gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
:hokej:13:00 Traktor Chelyabinsk vs Lokomotiv Yaroslavl dla Mecz. ( 3.06 ) Pinnacle reg.time ⛔ [2:1] Popisowy mecz... cisnąć na bramkę rywali i przegrać mecz...
Widzę w tym meczu duże value. Drużyna gospodarzy od dłuższego czasu nie potrafi zdobyć chociażby jednego punktu. Na pewno dobija ich fakt, że doznali porażki we własnej hali z SKA aż 7:0, a wcześniej na wyjazdach przegrali w Pradze 7:2 i w Bratysławie 6:5.
Z Mytishi prowadzili 2:1 w 2 tercji, by przegrać mecz na 5 minut przed końcem 3 tercji ????
Drużyna gości jest to bardzo solidna ekipa i w każdym meczu który typowałem przeciwko drużynie z Jarosława prezentowała bardzo dobry hokej. Popularni kolejarze mają również w ostatnich czasach bardzo korzystny bilans meczów bezpośrednich.
Warte odnotowania jest również to, że 4 bramkarzem w lidze jest bramkarz gości, Kanadyjczyk Curtis Sanford. Jedyny mankament ekipy gości to częste przyznawanie im kar dwóch minut.
Liczę na końcowy tryumf gości a kurs na gości jest sporo przesadzony ????
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
KHL
Amur - Omsk
21.10.2013 10:00
Omsk ✅ 2-5
2.20
Betsafe

Witam,
Dziś o godzinie 10 dojdzie do spotkania w Khabarovsku gdzie miejscowi - Amur podejmują Avangardę z Omska. Omsk jest w trakcie przebudowy, nowy trener nie odnosi na razie oczekiwanych rezultatów. Zmieniono trzon drużyny i w tym momencie zajmują przedostatnie 13 miejsce w konferencji wschodniej. Marne to pocieszenie, że 2 pozycję nad nimi plasuje się właśnie Amur. Dwa ostatnie spotkania Omsk rozegrał na wyjeździe - 2 porażki z Novokuznetskem i Novosibirskiem.
Amur u siebie nie błyszczy o czym świadczyć może porażka z ostatnim Ekaterinburgiem w przedostatnim spotkaniu rozgrywanym u siebie.
Dlaczego więc na Omsk ?
Omsk na wyjeździe po prostu jeszcze nie wygrał w tym sezonie.
Przeciwnik na przełamanie idealny.
3 ostatnie mecze rozgrywane w Khabarowsku wygrał Omsk.
Różnie to bywa ze spotkaniami granymi o 10 rano, ale ja dziś widzę podobnie jak bukmacherzy faworyta w postaci Avangardy Omskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom