>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL 2013-2014

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jak to napisał jeden z użytkowników tego forum &quot;piękną rzeczą jest się różnić&quot;, tylko fakt jest taki, że Ty opierasz się na statystykach, a ja opieram się na tym co widzę podczas spotkań i co się dzieje na bieżąco w drużynach. Szanuje każde zdanie itp. sprawy, ale czasami nie rozumiem dlaczego wszystko jest opierane na tym ile która drużyna zdobyła punktów, czy strzeliła bramek... No nic powodzenia, mecz niebawem ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CSKA - SKA Petersburg
Wystarczająco długo czekałem aby ten typ podać, ale pora już, bo kursy z wolna zaczynają się staczać, a przewiduje że już około południa nie będzie czego zbierać. Sprawa banalna jeśli buki wystawiają na SKA ML kursy powyżej 1.60 wiedz, że nie są pewni swego, jeśli faktycznie taki kurs uda się złapać wiedz że jesteś szczęśliwcem. Dlaczego tak pisze ? Ano bo CSKA w ostatnich dniach gra gruuubo poniżej oczekiwań, co z tego że wrócił Alex Radulov i wygrali 4 mecze na wyjeździe, skoro przyjeżdża Loko i ich bez mydła ogrywa, a ofensywnie CSKA nie istnieje od dwóch spotkań, a jest to bardzo dziwne bo mając takich graczy ofensywnych to aż grzech strzelić w meczach z Loko i Atlantem :!: tylko jedną bramkę.
SKA powoli się odbudowuje pod względem personalnym, co prawda Thoressen już wrócił, ale zaraz znowu wypadł, ale w meczu ze Slovanem powrót zaliczył Dallman, a więc jedna z jaśniejszych postaci defensywy. Powiem tak, jeśli ktoś nie wygra ze SKA przez 65 minut to nie ma na co liczyć w karnych, to co działo się w Pradze przeszło moje najśmielsze oczekiwania, niby Lev rozegrał super mecz, ale i tak panowie z Petersburga kontrolowali grę, po czym przychodzą karne i Lew nie bez problemów zdobywa 3 bramki :!: no ale jak to się ma do tego co robi Cervenka i Kovalchuk, a już bramki Romana to totalne szaleństwo w kwestii spokoju i techniki jaką ten gracz posiada. No ale to nieważne, CSKA to zespół zawsze ujmowany jako czołowy i silny, a wiadomo jak SKA podchodzi do tych spotkań, oni zawsze chcą udowodnić swoją wyższość, a takie mecze jeszcze bardziej napędzają takiego Kovalchuka czy Cervenke, poza tym ostatnio z formą wstrzelił się Panarin, jest jeszcze nieźle grający Schipyachov no i Tikhonov. SKA naprawdę gra dobrze i grzechem byłoby nie pobrać takiego kursu ;)
SKA Petersburg ML / 1.62 Marathonbet ⛔...
http://www.youtube.com/watch?v=7KfRs9cYXTU#t=489
SO w meczu Lev - SKA od 7:55 ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dzisiaj naoglądałem się do porzygu KHL, ale w sumie skoro L4 jest to coś trzeba robić w wolnym czasie. No i co mecz CSKA - SKA stał w sumie na bardzo dobrym poziomie, ale goście usilnie chcieli zrobić z Proskuryakova bohatera meczu no i koniec końców im się udało. SKA oddało 28 strzałów na bramkę Rosjanina ale zapewniam was, że może 4-5 to były strzały które naprawdę mogły się zamienić na bramki. Sytuacje bodajże Makarova i Shipachyova zostawiam bez komentarza bo chyba nie chcieli zdobyć tych bramek, no nic CSKA solidnie zwłaszcza w środku pola i 1:0 dowiezione, gol Alexa bez znaczenia.
Jutro kolejny dzień z KHL i kolejna porcja wrażeń ;)
Wybrałem spotkanie Magnitki z Ekaterinburgiem ponieważ uważam, że w tym spotkaniu bramek nie zabraknie. Najlepszym argumentem wydaje mi się być fakt, iż Magnitogorsk zapomniał jak grać skutecznie w defensywie i ostatnie mecze pokazują, że z ofensem jest całkiem dobrze, ale w obronie nie jest już tak dobrze. W dwóch ostatnich spotkaniach w sumie dzięki tylko i wyłącznie rewelacyjnemu atakowi Koty były w stanie wyciągnąć minimum ten jeden punkt w obu grach. Dla jutrzejszych gości taki styl gry gospodarzy na pewno będzie wodą na młyn ponieważ EKA również należy do dobrze usposobionych ofensywnie drużyn, ale niestety w defensywie również nie spisują się najlepiej. Zresztą ich ostatni mecz, rozegrany 1 listopada pokazał, że tutaj gra się tylko do przodu i stąd też wynik 4:4 w reg time. Oba zespoły posiadają graczy, którzy ostatnimi czasy są w bardzo dobrej dyspozycji zarówno strzeleckiej jak i fizycznej dlatego over musi być tu &quot;zabity&quot;. Dawno bramki nie strzelił Zaripov w barwach Magnitogorska, także bądźcie czujni bo Denis we wspomnianym przeze mnie meczu w EKA strzelił 3 bramki ;)
W sumie to mam zagadkę kto jutro w bramce Magni bo Kosechkin ostatnio zmieniony już w 1 tercji, a Pechurski w dalszej części meczu źle nie bronił.

Oficjalnie:
over 4.5 / 1.72 Marathonbet -&gt; czuje moc w tym becie, nie tak jak peffunia ale ale... ✅ 3:3

Nieoficjalnie:
over 6.0 / 3.25 Marathonbet -&gt; ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dynamo Moskwa - Vityaz Podolsk under 5,5 reg.time @ 1.55 WH ✅ [3:2 po karnych] // Z dużej chmury mały deszcz ???? //
Szału dzisiaj nie ma, ciężko wskazać faworyta w dzisiejszej serii gier. Na chwilę pisania posta na pewno spora niespodzianka, Magnitka przegrywa 2:0, a Barys z Ufą 2:0.
Odpuszczam sobie grę na Omsk, więc zostaje mi gra na dość fajny under 5,5 gola.
Drużyna z okręgu moskiewskiego jest typowym średniakiem ligi. Bliżej im do walki w play-out niż o jakieś wyższe cele. Na 15 gier wyjazdowych w tym sezonie, Vityaz aż 12 razy nie przekraczał linii 5,5 gola. Dynamo w 18 grach na własnej tafli tylko 6-krotnie pokryli tą linię.
Średnia bramek obu drużyn: Dynamo u siebie: 5,0, Podolsk na wyjeździe 4,6.
Statystyki mówią swoje, mecz zweryfikuje wszystko, ale mam nadzieję, że Dynamo nie rozbije przyjezdnych.
Live edit 8&#39; (2:0): z taką skutecznością Dynama, słabo widzę ten under...
Live edit 12&#39; (2:1): ostre strzelanie się szykuje...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Amur - Medvescak
Nie jestem do końca przekonany co do słuszności mojego pomysłu, ale mimo wszystko zaproponuje ponieważ widzę w nim potencjał :razz: Drużyna z Zagrzebia od 4 spotkań nie zaznała goryczy porażki, ogółem można by rzec że ich 4 ostatnie spotkania to praktycznie zwycięstwa perfekcyjne w których stracili zaledwie 2 bramki :!: Jeśli chodzi o dokonania ofensywne to Kanadyjsko-Amerykański zaciąg zawsze gwarantował minimum 2 bramki. Nie chce mi się nawet wymieniać tych wszystkich nazwisk, ale muszę przyznać że drużyna gości stale się rozwija i widać wielki potencjał, poza tym w KHL od tak nie wygrywa się nagle 4 spotkań z rzędu. Po Admirale pora na Amura, ale jak wiemy Khabarovsk zbyt gościnny nie jest i nawet Dynamo Mińsk, które wygrywało już w 3 tercji 0:2 musiało do końca &quot;spinać&quot; się i martwić o zwycięstwo ponieważ gospodarze doprowadzili do remisu, ba strzelili w 20 minucie 3 tercji bramkę na 3:2 ale niestety nie została ona uznana.
Amur u siebie ma dwa oblicza, albo wychodzi im wszystko albo dostają solidny &quot;oklep&quot;, czasami wychodzi coś pomiędzy i wtedy wypadkową jest remis. Nie wiem naprawdę nie wiem co czeka nas jutro, ale moja próba na ten mecz to over 4.5 i mam na uwadze to że goście świetnie grają w obronie, ale liczę tu mocno na Petruzalka i Mursaka bo tak naprawdę od nich wszystko się w Amurze zaczyna, jeśli im zaskoczy mecz to później jest tylko łatwiej. Poza tym nie uważam aby Niedźwiedzie nie były do ugryzienia, owszem spisują się bardzo dobrze, ale to może być ten mecz w którym przydarzą się problemy, z drugiej strony mogą równie dobrze &quot;rozjechać&quot; gospodarzy, scenariuszy wiele i każdy możliwy. Myślę że over w zasięgu, tylko skuteczność od strony gospodarzy jest wręcz niezbędna :!:
Over 4.5 incl. OT / 1.65 Bet365 ✅
Over 4.5 60&#39; / 1.90 Sportingbet ✅


Aha, mecz o nietypowej porze dla nas bo już o 07:00
:razz:
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Slovan Bratislava - Yaroslavl
KRAJ/LIGA: Rosja / KHL
TYP: 2 (-0,25)
KURS: 1,89
BUK: Sbobet
STAWKA: 4/10
ANALIZA:
Gospodarze to 13 ekipa Konferencji Zachodniej, goście w tej samej konferencji zajmują 8 miejsce. Dlaczego taki typ a nie inny już wyjaśniam:
- h2h krótkie ale treściwe zawsze wygrywa gospodarz - czas na przełamanie ????
- Forma zdecydowanie po stronie gości http://www.livesports.pl/mecz/hnqPX9Ga/#tabela;form;overall;5
- Z ekipy gospodarzy odeszło dwóch zawodników 6.12.2013 są to: Zdenek Kutlak O (30m, 0br, 3a) oraz Tomas Netik N (31m, 11br, 3a) ten drugi to najlepszy strzelec ekipy gospodarzy.
Myślę że granie takiego typu jak podałem zagwarantuje mi dziś że około 19.30 będziemy mogli księgować typ ????
Powodzenia ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dynamo Mińsk - Dynamo Moskwa
Bez zbytniego rozwodzenia się nad tematem. Goście są w sporym gazie, co prawda zdarzają im się pojedyncze wpadki ale to i tak właściwie nie wynika z tego że Dynamo jest słabsze po prostu nie zawsze szczęście dopisuje. Mimo wszystko Moskiewska komanda na pewno przewyższa o klasę ekipę gospodarzy, która należy do topu najgorszych ekip w lidze. O dziwo przedostatnią serie spotkań u siebie pograli całkiem dobrze, ograli Magnitke, Traktor i Niznekamsk, ale już ostatni mecz z Podolskiem oraz to co działo się w dalekich zakątkach Rosji w opcji wyjazdowej potwierdziło że drużyna z Mińska nadal &quot;gra swoje&quot; :razz: Goście wygrali trudny mecz w Doniecku w ostatniej kolejce dlatego tutaj myślę że przyjadą jak po swoje, a że są lepsi to nie powinno tu być problemów ze zwycięstwem w reg time.
Dynamo Moskwa 60&#39; / 1.80 Expekt✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:14:00
Barys Astana₋ Sibir Novosibirsk under 5,5 reg.time @ 1.84 Pinnacle Sports ⛔ [3:4] propsy dla Sybiru.. z 3:0 na 3:4 ????

Czas coś ruszyć. Po raz kolejny grana jest praktycznie cała kolejka i ciężko pokusić się o znalezienie jakiegoś fajnego typu.
Tak pisałem o tym meczu rozgrywanym przez Barys na wyjeździe, dreszczowiec jakich mało
Nie wiele się zmieniło od tej pory oprócz tego że Barys wyprzedził w tabeli swojej konferencji ekipę z Kazania. Sibir drużyna strasznie underowa, rzadko przekracza linię 6 goli głównie dzięki dobrej grze swojego bramkarza Koskinena który zajmuje wysokie 4 miejsce w lidze z 95% GAA.
Warty odnotowania jest również fakt, że od 8.12.11 nie została pokryta ta linia, a w 2009 roku po raz ostatni w Astatnie padło więcej niż 5,5 gola w meczu :!:
Powinno być bardzo ciekawe widowisko, mam nadzieję nie zobaczymy w tym meczu więcej niż 6 goli ????
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:18:30 Dinamo Riga
- Traktor Chelyabinsk reg.time @ 2.06 Pinnacle Sports ✅ [2:0]
Idę w kierunku łotewskiej drużyny. Typ na przełamanie tragicznej serii z ekipą z Uralu. Swój typ popieram głównie dzięki bardzo dobrej grze całej ekipy Dinama w meczu z SKA (6:4). Dinamo strasznie mocne u siebie, trzeba się liczyć z tą ekipą grając na jej lodowisku. Niestety jedyna rzecz jaka martwi to H2H z Chelyabińskiem. W ostatnich dwóch latach nie wygrali z nimi meczu.
Łotysze zajmuję 4 miejsce w konferencji zachodniej i pewnie zmierzają po fazę play-off.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja :hokej:16:30
VS.

Torpedo Novgorod - Bars Kazan reg.time @ 2.95 Unibet ⛔ [4:6] // Delikatnie mówiąc, coś nie pykło :;/: //
Rozgrywki międzypaństwowe się pokończyły, więc środa jest dniem na rozgeranie pierwszej części gier w ramach rosyjskiej KHL. Pod lupę biorę mecz drużyny Wojtka Wolskiego z Niżnego Nowogrodu z liderem konferencji wschodniej z muzułmańskiej części Rosji, Barsem Kazań. Gospodarze to bardzo silna ekipa z którą trzeba się liczyć, dlatego pobieram kurs na nich. Widać, że kursy lecą w dół w kierunku Torpeda. Od dwóch lat Kazań nie wygrał z Torpedem na ich tafli. Liczę na udane rozpoczęcie rozgrywek w pierwszy dzień świąt​
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:14:00
VS.
Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk reg.time @ 2.40 Marathon
⛔ [1:0 po karnych]
Gram już dzisiaj w kierunku dobrze spisujących się gospodarzy. W ostatnich tygodniach przed przerwą na rozgrywki w Pradze i Soczi odnotowali fajną serię zwycięstw. Od października ekipa trenera Jemielina spisuje się na inplus, a jeszcze gdy weźmiemy pod uwagę mecze w KKR Uralec to rzadko znajdują na siebie pogromcę. Rosyjsko-niemiecka trójka ofensywna Yemeleyev, Yefimov, Lewandowski stanowi głównie o sile ekipy z Obwodu swierdłowskiego.
Sibir ostatnio zawodzi i to dość mocno, więc nie wiem dlaczego lecą kursy na ekipę z Syberii . Obrona drużyny opiera się głównie na kapitalnej grze fińskigo bramkarza Koskinena.
Martwi jedynie H2H. Zaledwie jeden wygrany mecz towarzyski i wszystkie wtopy od 2010 roku. Będzie to mecz na przełamanie albo podtrzymanie : zwycięskiej serii Yekaterinburga albo kontynuacji wygranej w meczach bezpośrednich Sibiru. Trzymam kciuki za łosiów ????​
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:17:30
VS.

Medvescak Zagreb vs Dynamo Moscow reg.time @ 2.76 Marathon ⛔ [0:5] // Zły tydzień ???? //
Mecz co prawda w piątek, ale nie omieszkam zagrać już dzisiaj. Chorwacki zespół, (Chorwatów tam jak na lekarstwo ???? ) dość nie obliczalny beniaminek ligi. Bardzo solidna ekipa, świadczy o tym chociażby pozycja w tabeli gdzie zajmują 7 miejsce i są jak na razie w strefie play-off. Jeszcze lepiej wygląda tabela w meczach u siebie gdzie zajmuję drugą lokatę (10 zwycięstw w reg.time na 20 meczy, 3 po dogrywce/karnych) tuż za plecami piątkowego rywala. Mam nadzieję, że nominowany przez internautów do linii ofensywy w meczu gwiazd, Kanadyjczyk Jonathan Cheechoo (16g + 12a) poprowadzi drużynę Niedźwiedzi do wygranej nad Dynamem. Jedna ekipa z Moskwy poległa, Spartak wygrał po dodatkowym czasie gry. Jak będzie z Dynamem, zobaczymy w piątkowy wieczór. Na pewno będzie to dobry mecz.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Omsk - Chabarowsk
Kostitsyn strzeli gola (60 min)
3,60 Fortuna
⛔
Skazany na KHL mając 26 lat. Nieźle, prawda? Jeśli któryś z klubów NHL ponownie chciałby sięgnąć po Białorusina, powinien się zastanowić 8 razy dłużej niż w przypadku jakiegokolwiek innego zawodnika. Jeden z największych lamusów grających w NHL. Największy leń jakiego kiedykolwiek miałem okazję obserwować. Kiedy #74 nie chce się grać, będzie to ostentacyjnie okazywał mając w dupie wszystkich - od kolegów, poprzez trenera, na rozjuszonych kibicach kończąc. Trzeba być mistrzem świata, żeby podczas man adv stracić krążek, zacząć gonić przeciwnika, po czym... zjechać do boksu zostawiając obrońcę w sytuacji 2 on 1 ???? która kończy się rzecz jasna SHG. Coach macha rękami, ale Kostitsyn jest już myślami gdzie indziej. Może rozmyśla nad interesami z członkami gangu? Niee, to było jeszcze za czasów gry w Montrealu, kiedy tworzyli morderczy duet z braciszkiem, do którego dołączył się weteran Hamrlik. Z taką liczbą małych skandali, przekrętów, kariera w NHL pisana nie jest. Trzeba być albo nieprawdopodobnie uzdolnionym, a Sergei nie jest geniuszem, albo mieć furę szczęścia, którego Białorusin również nie ma - wszystkie jego przekręty wychodzą prędzej czy później na jaw. Obecnie, odpukać, jest w miarę spokojny. Powoli zaczyna rozumieć, że hokej jest grą zespołową, bardzo dobrze pracuje podczas gry w przewadze. Odpowiedzialność też jakby nieco większa. Sergei to opowieść z cyklu &quot;co by było, gdyby&quot;. Nie pierwszy, i nie ostatni zawodnik który olewa swoje obowiązki. Z pewnością jeden z bardziej charakterystycznych. On przynajmniej ratuje się umiejętnościami. #74 w grudniu jeszcze nie trafił, warto więc zakończyć rok z przytupem. Później już sylwester, czyli imprezy i balety - coś, co niesforny Segrei lubi najbardziej ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Severstal - Magnitogorsk

Gdy widzę taki kurs na Magnitkę to nie mogę przejść obok obojętny. Oczywiście gdyby sytuacja była inna pewnie bym się tak nie nakręcał na zwycięstwo gości, ale Magnitogorsk pokazał wczoraj, że przerwa na reprezentację im nie zaszkodziła, a można powiedzieć że wpłynęła bardzo dobrze bo wrócili wypoczęci i efekt 1:6 ze Spartakiem na ich terenie, co wcale nie było pewne, a tym bardziej zwycięstwo w takich rozmiarach budzi szacunek. Co jest bardzo pozytywne odnośnie drużyny Magni to fakt, że co raz więcej wpływu na wynik mają inne linie, nie tylko pierwsza czyli Mozyakin - Kovar i Zaripov, ale również trzecia linia w której przewodzi Brent, dawała ostatnio sporo dobrego Lisom, a wczoraj można powiedzieć że świeża krew w postaci Francisa Pare, który gra w drugiej linii wykonała sporo dobrego. Taki Magnitogorsk ogląda się z przyjemnością i można powiedzieć że jest to poważny kandydat do walki o najwyższe cele.
Czerepowec rozegrał całkiem przyzwoity mecz ze SKA, ale jednak Salak był tu zaporą nie do pokonania i mimo wielu szans w PP gospodarze nie potrafili stanowczo zagrozić bramce SKA. Myślę że Magnitogorsk może w podobny sposób zneutralizować ofensywę gospodarzy, Kosechkin ostatnio jest w bardzo dobrej dyspozycji, co więcej 3 wyjazdowe spotkania i tylko jedna stracona bramka przez Lisy może robić wielkie wrażenie, widać że nie jest to tylko i wyłącznie kwestia przypadku.

Metallurg Magnitogorsk 60&#39; / 2.00 Expekt ✅ kolejny mecz na 0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jutro kolejny dzień z KHL i oby tak już zawsze :razz:
Na pierwszy rzut biorę Omsk, chociaż kurs jest nędzny jak na 60&#39; ale patrząc na ostatnie wyniki gospodarzy można odnieść wrażenie że gra u siebie i zwycięstwa 3:2 sprawiają im największą frajdę ;)
Nie wiem czy pamiętacie ale Avangard jeszcze nie tak dawno był prawie na dnie konferencji w tej chwili są już na 8 miejscu, znaczący progres przede wszystki w defensywie. A to może mieć jutro spore znaczenie ponieważ Admirał w ostatnich dwóch spotkaniach stracił aż 11 bramek, co więcej odszedł Lisin, z pewnością spodziewano się po nim więcej, ale nie jestem pewny czy dwóch &quot;przybyszów&quot; z CSKA zrekompensuje ten ubytek. Admirał to na tę chwilę tak naprawdę świetna dyspozycja Bergforsa i Schultza pozostali tworzą tło, niestety dwóch zawodników to w mojej ocenie zbyt mało by wygrywać mecze. Omsk w tej chwili jest przede wszystkim zespołem, można by wymienić wielu jako ci którzy decydują o wyniku, ale trzeba przyznać że Kulyash na ten moment to najlepszy gracz Omska. Dla mnie przewaga w grze obronej po stronie gospodarzy zamyka temat tego spotkania, Omsk u siebie zawsze coś potrafi ustrzelić, a z kolei Admirał na wyjazdach ma różne wachania i obawiam się że jutro mogą mieć spore problemy ze zdobywaniem bramek.

Avangard Omsk 60&#39; / 1.68 Marathonbet
✅
No i hit kolejki czyli SKA - UFA, patrzę na kursy i myśle sobie &quot;spoko&quot;. Czy aby na pewno SKA jest takim faworytem ? Owszem wrócił Martensson, na reprezentacji dobrze pograł Chudinov, no ale to UFA ograła będący w dobrej dyspozycji Atlant na ich terenie 2:5. Nie można tu lekceważyć gości, UFA może i tak dobrze w obronie się nie spisuje, ale za to w ofensywie wcale nie odstaje od SKA tym bardziej, że mamy tu do czynienia z niezłą mieszanką bardzo dobrych graczy, jak np. Zaborsky, Hartikainen czy Mirnov... Spodziewam się wyrównanego pojedynku, co więcej jeśli UFA zacznie zdobywać bramki SKA może delikatnie stracić grunt pod nogami, oni nie lubią grać pod presją czasu i gdy przegrywają, już nie raz dowodzili że wynik na minus im nie służy, a jestem zdania że UFA wyjdzie tu bez większych kompleksów.
UFA (+1,5) / 1.79 Marathonbet ✅ 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Pomału budzimy się z przerwy noworocznej, i wracamy do gry na taflach KHL&#39;u.
Piątek, 3 stycznia, 7:00. Dość nietypowa godzina na rozgrywanie meczu patrząc z perspektywy naszej strony ???? Jednak to o tej godzinie dojdzie do pierwszego meczu w tej kolejce. We Władywostoku, tamtejszy beniaminek tej ligi, Admiral podejmie dołujący w ostatnich kolejkach Sankt Petersburg. Admiral również nie zachwyca, tylko że obie drużyny są z innymi celami na ten sezon. SKA na pewno powalczy w play-off, Admiral walczy o wygrzebanie się ze strefy play-out i przerwanie serii trzech porażek z rzędu mam nadzieję że przyjdzie dzisiaj i zdobędą chociaż mały punkcik. Zespół Swietłowa potrafił wygrać 3:1 na terenie SKA, to dlaczego nie mieliby powalczyć na własnej tafli.
Typ jak najbardziej do zrealizowania.
KHL, Rosja
:hokej:7:00
Admiral vs SKA. Result: Admiral To Win or Draw @ 2.44 Marathon ✅ [5:4 po karnych]
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yarosław
Nie wiem czemu, ale wydaje mi się że to może być bet sezonu... Cieżko mi zrozumieć dlaczego tak wysoki kurs jeszcze stoi na gości, ale to już nie jest mój problem. No nic sytuacja w Khabarovsku wygląda tak: odszedł Mursak, odszedł Petruzalek i odszedł Salcido. Z tej trójki Salcido ma najmniejsze znaczenie, ale pozostała dwójka, a już Petruzalek to przecież &quot;płuca&quot; tej drużyny, on do spółki z Mursakiem pozwalał kibicom Amura wierzyć że ich drużyna jest w stanie wygrać z każdym i tak też było, piękne zwycięstwo z Kazaniem, czy nawet ostatnie zwycięstwa z Zagrzebiem i Spartakiem. Tego już nie będzie... Do tego dochodzi sporo kontuzji, bodajże 4 graczy z rosteru jest kontuzjowanych, może nie są to znaczące postacie, ale na tę chwilę każdy jest chyba potrzebny.
Jeśli chodzi o Loko to przed przerwą noworoczną wykonali kawał dobrej roboty, najpierw ograli Traktor, a później nie dali szans Magnitce i właśnie to 3:1 z Magnitogorskiem wywarło na mnie spore wrażenie i zdumienie, owszem od pewnego momentu Loko gra bardzo dobrze i porównując ich osiągnięcia z poczatku sezonu a teraz to niebo a ziemia, ale drużyna z Magnitogorska wydawała mi się być w &quot;momentum&quot; a tu nagle zimny przysznic o Yarosławia. Największa siła Loko to oczywiście defensywa, tu się nic nie zmienia i nawet jeśli ktoś będzie patrzył na te dwie porażki ze Slovanem i Nieznekmaskiem to nie powinno kształtować ogólnego obrazu gry gości. Teraz dodajemy do siebie odpowiednie cześci układanki i mamy taki oto obraz: Lokomotiv świetna defensywa, zawsze 1-2 bramki strzelone + pozyskanie Geoffa Platt&#39;a, w mojej ocenie to świetny ruch ponieważ jest to bardzo dobry zawodnik ofensywny, uważam że to może być taki brakujący element układanki i Platt będzie tu pełnił rolę killera. Platt w tym sezonie w 40 występach w ekipie z Mińska zdobył 15 bramek i zanotował 13 asyst ;)
Natomiast Amur, Amur bez swoich gwiazd w ofensywie traci przynajmniej 60-70% co więcej defensywa drużyny z Khabarovska na pewno gwarancją sukcesu nie jest i jeśli mieli wygrywać jakieś mecze to tylko dzięki temu że potrafili zdobyć więcej bramek niż rywal. Oczywiście mam na uwadze fakt miejsce gdzie zostanie rozegrany ten mecz i wszystkie inne niesprzyjające czynniki, ale nie oszukujmy się jeśli Loko nie wygra tego meczu z &quot;takim&quot; Amurem, to będę w ciężkim szoku...
Lokomotiv Yaroslav 60&#39; / 2.00 Bet365 ⛔
Lokomotiv (-1) / 2.37 Pinnacle
⛔
Lokomotiv (-1,5) / 2.75 Marathonbet
⛔
Lokomotiv (-2) / 3.90 Marathonbet
⛔

Kuba, wszystko byłoby ok, ale Admirał gra bardzo przeciętnie co by nie powiedzieć słabo... w trzech spotkaniach wyjazdowych stracili 15 bramek, co tylko i wyłącznie świadczy o tym, że w tej drużynie nie jest dobrze, poza tym odszedł Lisin, nie twierdzę że to człowiek &quot;klucz&quot;, ale 17 punktów dołożył od siebie, ja osobiście się cieszę bo Lisin to nie jest gracz, który powinien grać na prowincji, teraz poszedł do CSKA i wydaje mi się że tam jego produktywność wzrośnie i to znacznie. Wracając do Admirała no to jak już gdzieś niedawno pisałem tam gra tylko Bergfors i Schutz, reszta robi za słabe tło i jutro to tu SKA zrobi &quot;rzeź&quot;. Przede wszystkim Salak w bramce to nie jakiś tam pierwszy lepszy goalie, ten gość nie puszcza więcej niż 1-2 bramki na mecz, a jak Admirał zdobywa 1 maks 2 bramki na mecz w ostatnim czasie to tu mogą zapomnieć o czymkolwiek. W mojej ocenie SKA teraz miało czas aby dopracować pewne elementy swojej gry i pora aby wrzucić wyższy bieg i spokojnie ugrać trochę punktów, co pozwoli na zajęcie dobrej pozycji przed PO.
SKA Petersburg 60&#39; / 1.62 Expekt ⛔
SKA (-1) / 1.80 Pinnacle
⛔

huh... ciężki poranek :roll:
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Niznekamsk - CSKA
Ciężki to był poranek, ale co poradzić i tak bywa w tej lidze, Loko ponad 40 strzałów i tylko jedna bramka, pech chciał że dziś to Murygin był ojcem zwycięstwa Amura. No nic jedziemy dalej i już bez takiego napalania się proponuję CSKA.
Dwa istotne wzmocnienia w osobach Mursaka i Lisina, obaj zarówno mogą grać n prawym skrzydle jak i na centrze, co więcej są to bardzo wartościowi gracze i nie skłamię jeśli powiem, że każda drużyna w lidze chciałaby się cieszyć z takich wzmocnień. CSKA ostatni swój mecz w KHL grało 25 grudnia, a więc spora przerwa, ale myślę że cykl meczowy jest zachowany ponieważ uczestniczyli w Sprengler Cup gdzie przegrali w finale z Servettem. Wnioski z tego turnieju: bardzo dobra gra w ofensywie, sporo strzelonych bramek, jednak również sporo straconych i to jest problem, który do końca nie wiem jak traktować. Oczywiście, drużyny z którymi mierzyło się CSKA na pewno były zdecydowanie różne od dzisiejszego rywala, ale mimo wszystko te 2-3-4 bramki stracone na mecz nie dają najlepszego świadectwa o defensywie. Jestem ciekaw jak John Torchetti poustawia linie na dzisiejsze spotkanie ponieważ bogactwo w ataku jest spore, teraz tylko kwestia odpowiedniego dopasowania i jestem zdania że CSKA będzie się liczyło w końcówce sezonu.
CSKA Moskwa 60&#39; / 2.15 Betgun ✅
CSKA Moskwa ML / 1.70 Betgun ✅
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:11:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Lev Praha
S. Mozyakin zdobycie gola 60&#39; @ 2.35
Betsafe ✅ [3rd period 19:21 (4:2)]
Na dzisiaj coś innego, nie under, ani 1x2 czy moneyline. Od dawna rosyjsko-czeska trójka ofensywna Magnitki bardzo mi imponuje, więc spróbujmy szczęścia w dzisiejszym meczu z Lwem Praga. Długo szukałem zakładu na zdobycie przez któregoś (Zaripov, Mozyakin, Kovar) punktu w meczu. Kursik 1.44 na tych panów nie powala więc idę odważniej i pobieram: gol Sergeia Mozyakina w regulamionwym czasie gry. Chłop ma patent na ekipę Lwa i w 3 meczach bezpośrednich zdobył aż 5 punktów (2 gole + 3 asysty). W tym sezonie list liderem kanadyjki z dorobkiem 22+30. Mam nadzieję, że dzisiaj powiększy swój dorobek bramkowy.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Donbass Donieck – Spartak Moskwa / Medvescak Zagrzeb – Dynamo Mińsk​

Dużo czasu minęło, odkąd ostatni raz się tu udzielałem no, ale dziś chyba przyszła odpowiednia pora. Dziś w KHL rozgrywane są tylko dwa spotkania, ale pomimo tego można dostrzec kilka ciekawych propozycji w postaci zakładów. Pierwsze na tapetę idzie spotkanie rozgrywane w Doniecku. Ukraińcy w tym sezonie spisują się bardzo dobrze, a szczególnie groźni są na własnej tafli. Kaspar znakomicie, Laco pod nieobecność Leightona w bramce spisuje się równie dobrze. Donbass na własnej tafli strzelają średnio 3 bramki na mecz. Spartak z ostatnich sześciu spotkań przegrał wszystkie (nawet z Dynamem Mińsk u siebie!). Drugie spotkanie dzisiejszego wieczoru, to pojedynek Niedźwiedzi z Zagrzebie ze wspomnianym wyżej Dynamem Mińsk. Medvescak, jeżeli zdobywa punkty to czyni, to głównie u siebie. W ofensywie znakomicie spisuje się para Cheechoo – Vesce. Dynamo u siebie, a na wyjeździe, to dwie inne drużyny u siebie potrafią pokonać, choćby Magnitogorsk, a na wyjeździe ? Bilans 2-17 mówi sam za siebie. W ostatniej kolejce co prawda pokonali Spartak w Moskwie, ale nie robi, to na mnie jakiegokolwiek wrażenia, bo drużyna z Moskwy jest kompletnie bez formy. Niedźwiedzie ostatnio przegrały u siebie z Donbassem, więc dzisiaj z pewnością będą chcieli się zrewanżować swoim fanom a okazja ku temu jest bardzo dobra.
Moje propozycje:
Donbass (ML) + Medvescak (ML) 1.72 Marathonbet ✅ 3-2 / 4-1
Medvescak over 2.5 gola 1.47 Marathonbet ✅ 4 gole
Donbass over 2.5 gola 1.49 Marathonbet ⛔ 2 gole

Kursy oczywiście nie powalają nie mniej, jednak prawdopodobieństwo „wejścia” w mojej opinii jest duże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom