>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie poszło dobrze dziś wiec na jutro spróbuje czegoś moze troche ryzykownego ale czasem tak trzeba
Jokerit Helsinki - Traktor Czelabińsk
tutaj kilka typów można sprobować
Traktor 60&#39; kurs 4,5
Traktor win kurs 3,2
Traktor x2 kurs 2,27
Traktor over 1,5 kurs 1,79
Traktor over 2,5 kurs 3,5
Traktor plus 1,5 kurs 1,7

⛔⛔⛔ wszystko na czerwono. Po pierwszej tercji nic nie wskazywało na pogrom, mecz był wyrównany ale co sie stałow drugiej i trzeciej tego nie wie nawet trener. Rozumiem przegrać ale 8-0 jaja jakieś. Zero obrony, jakby wyszła inna druzyna, Traktor nie nadążał za zawonikami z Helsinek
Dlaczego ide w stronę Traktorzystów? Ano , ze po pierwsze widziałem dwa ostatnie ich mecze i wg mnie momentum jest po ich stronie, Juz przegrane spotkanie u siebie z mimo wszystko silniejszym Kierowca było całkiem dobre, mecz był wyrównany a Czelabinsk raził nieskutecznością, jednak pokazał pazur, W kolejnym w Magnitogorsku, przebudził sie w koncu atak Traktora i potrafili gosciom zaaplikowac az 6 bramek, niestety sami stracili 5 co nie wystawia dobrego świadectwa obrońcą. Mysle ze poprawią ten element w meczu w Helsinkach, i nie pozwola sobie strzelic az tylu bramek. W offsezon Traktorzysci stracili dwa wazne ogniwa, bramkarza Pawła Francouza i obronce Wisniewskiego. O ile dziure w obronie mozna było jakos zrekompensowac kontraktujac młodszych Chłystowa i Żełdakowa to obsade bramki juz cieżko załatać. Sprowadzono drugiego golie Jarosławia Sunditsyna. Jest utalentowany Demchenko ale to juz nie ten sam tandem który był sezon temu, niemniej jednak napewno stac ich na dobre wystepy. Co do ataku tutaj powiedział bym ze dokonano wzmocnienia przyszedł center Stoa i skrzydłowy Bergstroem. Trzon zespołu został utrzymany . Jest za to nowy trener i chyba troche czasu zabrało by zawodnicy wpasowali sie w jego koncepcje. Po drugiej stronie lodu lider konferencji zachodniej , który tylko raz i to w dosc dziwnych okolicznosciach został pokonany przez SKA, ( w dogrywce) wszystkie inne pojedynki rozstrzygnął w 60 minut , zespół jest dobrze zbilansowany , dobrze funkcjonuja wszystkie formacje obroncy, Landin, Grant, Lepisto, Stollery atakujacy Manninen, ( najlepszy strzelec zespołu) Regin, Moses, Jormaka, Norman, Platt, Jensen a wiec faceci ograni w roznych ligach na wysokim poziomie. Jest nowy trener który cały czasu układa elementy. Jokerit jest po małej serii wyjazdowej, czasem ten pierwszy mecz w domu po wyjezdzie nie koniecznie układa sie po mysli. Ja mysle ze Traktor sie postawi w tym meczu, juz mecz Jokeritu z Podolskiem , który obstawiałem na Finów był wyrównany i tutaj bardzo dobrze spisał sie Ryan Zapolski w bramce gdzie bronił ze skutecznościa ponad 97%. Atak Traktorzystów jest o wiele bardziej groźny bo nie ogranicza sie tylko do jednej formacji. Gygne, Szczeczura, Bergstroem, Bailen, Stoa, Kravcow, Glinkin, Połyganow to ze strony tych zawodników bedzie groziło niebepieczenstwo. Czy Zapolski bedzie bronił na takiej skutecznosci? Ja mysle ze nie a wówczas wszystko mozliwe. Równiez Demchenko wg mnie zapreentuje sie lepiej niz ostatnio. Mysle, ze równiez kursy warte gry w kierunku Traktora, który nigdy nie wygrał w Helsinkach (dwa razy zremisowali) wiec czas przełamać passe.
Z pozostałych meczy mysle ze warto zagrać
Avtomobilist 60&#39; a bezpiecznej win po dobrych kursach 2,42✅ i 1,85✅
tutaj Spartak po serii wyjazdowej, Kierowcy póki co bardzo dobrze sie prezentyja i maja przewage w kazdej formacji i wiecej jakosci w zespole, napweno kiedys poniosą porazke ja jednak mysle ze jeszcze nie tym razem.
EDIT:
Wszystko pieknie ładnie tylko nie uznany gol na 3-3 dla Spartaka to zbrodnia na hokeju, jak mozna mówić o spalonym jak zawodnik ucieka z kontrą i wjezdza z krązkiem do strefy na niebieskiej prowadzac krazek obok i kij. Chyba sobie sedziowie jaja robią , nadinterpretacja zabijająca piekno hokeja. To drugi dziejszy fenomen, szczerze to jeszcze sie z taką sytuacja nie spotkałem. Jak ktos oglądał chyba przecierał oczy o co kaman. W NHL nawet nikomu by przyszło do głowy cos takiego razkminiać. Dla sędziów????
Ja jeszcze zastanawiam sie nad Rygą (graja h2h) i gdyby nie to , to pewnie postawił bym n ich win. Niemniej jednak warto próbować z x , w bramce stanie Gudlewskis wiec mysle, ze szanse sa, nie wiadomo co Balinskisem i Meiją, ale Ryga ma ciekawy zestaw legionistów i zgranych ze soba zawodników rodzimej federacji.⛔
.
 
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Zgrana Ryga podtrzyma dobrą passę meczów wyjazdowych, mają fajną, zgraną kadrę i wygrają wg mnie w 60&#39; Dinamo Riga @2.68⛔2:1
Władywostok u siebie strzela, zaryzykuję, że wbiją 2 gole CSKA. Niekoniecznie mają wielkie szanse by pokonać zespół z Moskwy, ale 2 bramki potrafią strzelić u siebie nie będąc faworytami, rok temu zaskoczyli i wygrali 3-1, czas na powtórkę...
Władywostok over 1.5 gola @2.14✅
przyjemne AKO 5.74
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja również gram dzisiaj:
Dynamo Ryga &#39;60 @2,68 ⛔⛔⛔
Avtomobilist &#39;60 @2,42 ✅✅✅
Zastanawiałem się jeszcze nad Slovanem Bratyslawa. Przecenilem graczy Kunlun we wczorajszym meczu z Dynamo. Ich gra nie jest najlepsza a zawodników mają na podobnym poziomie co Slovan. Drużyna z Bratysławy nie radzi sobie z mocnymi rywalami przegrywając z Avto, Loko i Podolskiem. Natomiast z mniej wymagającymi radzi sobie nieźle (wygrana z Czerepowcem i Dynamem z Moskwy). Myślę że można zaryzykować coś w ich stronę:
Slovan &#39;60 @3,50 ⛔⛔⛔
Slovan lub remis @1,90 ✅✅✅
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Witam Panowie,
po długiej przerwie ( około 2 lata) zdecydowałem się powrócić na forum, śledziłem wasze wpisy od 1 dnia sezonu i podekscytowało mnie to do włączenia się do dyskusji.
Bez bicia przyznaję się, że nie jestem zapoznany w roszadami w skadach na tyle dobrze co niektórzy koledzy powyżej ale bukmacherski instynkt chyba mnie nie opuścił bo po pierwszych dniach sezonu KHL i innych lig europejskich jestem na pokaźnym plusie i oby tak dalej.
Dziś 3 mecze pod lupę:
Khabarovsk- Dinamo Riga ⛔ ( niestety przespana druga tercja, a w trzeciej mimo naporu nie udało się wyrównać...)
Typ: Ryga ML/OT

Już koledzy powyżej wyczuwają wygraną gości i ja mam podobne nadzieje. Ryga fajnie rozpoczęła sezon, na 6 meczów 4 wygrane i dwie porażki w tym jedna po dogrywce. Na wyjeździe bilans dość dobry bo porażka jedynie z bardzo mocnym Jekaterynburgiem i zwycięstwa z Magnitką i Kunlunem. Grają fajny hokej, dużo strzelają, póki co nie zeszli poniżej 2 goli w żadnym z meczów, w ostatnich dwóch 2x po 4 bramki. Nieźle radzą sobie w PP gdzie w każdym meczu poza meczem przeciwko Magnitce zdobywali 1 lub więcej goli w przewadze.
Amur w tym sezonie na 5 spotkań tylko raz zapunktował z porównywalnie słabym Władywostokiem, mało strzelają i po prostu zapowiadają się jak co sezon na okupowanie dna tabeli.
Idę w stronę zwycięstwa Rygi włącznie z dogrywką bądź marnymi. Kursów nie podaję bo na co dzień mieszkam za granicą i mam przyjemność legalnego korzystania z oferty bet365 ale zapewne jakbyście byli zainteresowani to znajdziecie sobie odpowiednik w ofercie polskich buków.
Kunlun- Slovan Bratislava
Typ: Kunlun ML/OT ✅✅✅ ( trochę szczęśliwie ale ważne, że na plus, przy 1-3 nie wierzyłem, że to może wejść jednak Red Star ładnie podniósł się w 3 tercji )

Red Star nie zaczął sezonu zbyt udanie, ale rywale też nie byli z najniższej półki ( Jokerit, Magnitka, w Sochi też zasze ciężko o pkt.). Dziś myślę czas na przełamanie bo podejmą u siebie Slovan który na wyjazdach przyzywczaił nas do słabej gry i myślę, że w tym sezonie się to nie zmieni. Póki co na dwa wyjazdowe starcia z Kunlunem, Sloavan poległ dwukrotnie 2-0 w poprzednich sezonach i dziś również nie spodziewałbym się niczego specjalnego z ich strony. Red Star natomiast lepszej okazji na wyjście z małego dołka może nie mieć w najbliższym czasie i myślę, że dziś wyjdą podwójnie zmotywowani aby zagrać w zwycięstwo.
Spartak Moskwa- Jekaterynburg
Typ: Jekaterynburg ML/OT ✅✅✅ ( tutaj do przodu na spokojnie)

Mecz niewygodny do typowania ale mimo to się skusiłem. Jeka w tym sezonie wygrała wszystkie mecze, ostatnie dwa wyjazdowe po 4-1 z kulejącym Sibirem ale i z bardzo niewygodnym Traktorem. Spartak jak zwykle gra w kratkę i jak dla mnie nigdy nie wiadomo czego się spodziewać po tej druzynie. W h2h Jeka nigdy nie miała łatwo ze Spartakiem, ale liczę dziś na przedłużenie serii zwyciestw w tym sezonie tym bardziej że kurs bardzo ciekawy bo oscyluje w granicach 1,8 na wygraną po dogrywce lub karnych. Myślę, że ciekawa opcja dla tych którzy posiadają większy budżet i grają single za większą kasę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja również gram dzisiaj:
Dynamo Ryga &#39;60 @2,68
Avtomobilist &#39;60 @2,42
Zastanawiałem się jeszcze nad Slovanem Bratyslawa. Przecenilem graczy Kunlun we wczorajszym meczu z Dynamo. Ich gra nie jest najlepsza a zawodników mają na podobnym poziomie co Slovan. Drużyna z Bratysławy nie radzi sobie z mocnymi rywalami przegrywając z Avto, Loko i Podolskiem. Natomiast z mniej wymagającymi radzi sobie nieźle (wygrana z Czerepowcem i Dynamem z Moskwy). Myślę że można zaryzykować coś w ich stronę:
Slovan &#39;60 @3,50
Slovan lub remis @1,90
Witan.
Witam Panowie,
po długiej przerwie ( około 2 lata) zdecydowałem się powrócić na forum, śledziłem wasze wpisy od 1 dnia sezonu i podekscytowało mnie to do włączenia się do dyskusji.
Bez bicia przyznaję się, że nie jestem zapoznany w roszadami w skadach na tyle dobrze co niektórzy koledzy powyżej ale bukmacherski instynkt chyba mnie nie opuścił bo po pierwszych dniach sezonu KHL i innych lig europejskich jestem na pokaźnym plusie i oby tak dalej.
Dziś 3 mecze pod lupę:
Khabarovsk- Dinamo Riga
Typ: Ryga ML/OT

Już koledzy powyżej wyczuwają wygraną gości i ja mam podobne nadzieje. Ryga fajnie rozpoczęła sezon, na 6 meczów 4 wygrane i dwie porażki w tym jedna po dogrywce. Na wyjeździe bilans dość dobry bo porażka jedynie z bardzo mocnym Jekaterynburgiem i zwycięstwa z Magnitką i Kunlunem. Grają fajny hokej, dużo strzelają, póki co nie zeszli poniżej 2 goli w żadnym z meczów, w ostatnich dwóch 2x po 4 bramki. Nieźle radzą sobie w PP gdzie w każdym meczu poza meczem przeciwko Magnitce zdobywali 1 lub więcej goli w przewadze.
Amur w tym sezonie na 5 spotkań tylko raz zapunktował z porównywalnie słabym Władywostokiem, mało strzelają i po prostu zapowiadają się jak co sezon na okupowanie dna tabeli.
Idę w stronę zwycięstwa Rygi włącznie z dogrywką bądź marnymi. Kursów nie podaję bo na co dzień mieszkam za granicą i mam przyjemność legalnego korzystania z oferty bet365 ale zapewne jakbyście byli zainteresowani to znajdziecie sobie odpowiednik w ofercie polskich buków.
Kunlun- Slovan Bratislava
Typ: Kunlun ML/OT

Red Star nie zaczął sezonu zbyt udanie, ale rywale też nie byli z najniższej półki ( Jokerit, Magnitka, w Sochi też zasze ciężko o pkt.). Dziś myślę czas na przełamanie bo podejmą u siebie Slovan który na wyjazdach przyzywczaił nas do słabej gry i myślę, że w tym sezonie się to nie zmieni. Póki co na dwa wyjazdowe starcia z Kunlunem, Sloavan poległ dwukrotnie 2-0 w poprzednich sezonach i dziś również nie spodziewałbym się niczego specjalnego z ich strony. Red Star natomiast lepszej okazji na wyjście z małego dołka może nie mieć w najbliższym czasie i myślę, że dziś wyjdą podwójnie zmotywowani aby zagrać w zwycięstwo.
Spartak Moskwa- Jekaterynburg
Typ: Jekaterynburg ML/OT

Mecz niewygodny do typowania ale mimo to się skusiłem. Jeka w tym sezonie wygrała wszystkie mecze, ostatnie dwa wyjazdowe po 4-1 z kulejącym Sibirem ale i z bardzo niewygodnym Traktorem. Spartak jak zwykle gra w kratkę i jak dla mnie nigdy nie wiadomo czego się spodziewać po tej druzynie. W h2h Jeka nigdy nie miała łatwo ze Spartakiem, ale liczę dziś na przedłużenie serii zwyciestw w tym sezonie tym bardziej że kurs bardzo ciekawy bo oscyluje w granicach 1,8 na wygraną po dogrywce lub karnych. Myślę, że ciekawa opcja dla tych którzy posiadają większy budżet i grają single za większą kasę.
Witam.
Bardzo sie cieszę ze kolega dołaczył do zakładki. Zawsze chętnie można podyskutować i powymieniac sie spostrzezeniami.
Pozdrawiam
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Ja dziś gram mniejszą stawką, ale w dublu grubym kursem :
Jokerit-Traktor :
Typ: Traktor/+4,5 kurs:7.1

W ostatnich dniach nie miałem czasu na oglądanie za wiele meczów KHL choć wyniki oczywiście śledzę. Jednak udało mi się oglądnąć 2 ostatnie spotkania Traktora i po raz kolejny zgodzę się z Mark1973. Grają oni coraz lepiej i po szalonym meczu z Magnitka mogą pójść za ciosem. Faktycznie razi te 5 straconych bramek, ale mam nadzieję, że poprawią się w defensywie, lepiej zagra ich bramkarz Demchenko i mój poniekąd szalony typ okaże się trafiony. Kolejny raz polecam również typy na sam over bramkowy.
Sochi-Magnitogorsk:
Typ: Sochi/+5,5 kurs: 6,2

No i 2 typ, który pewniakiem nie można nazwać, ale próbuję. Gospodarze po 3 wyjazdowych meczach wracają na swoją halę. Jak spisali się w delegacji? Średnio. Przegrana z SKA 3:1 oraz w takim samym stosunku z Podolskiem. Na koniec wgrali w Mińsku 3:1. Uważam, że są to zespoły na podobnym poziomie sportowym, lecz mam przeczucie, że większą determinację i wolę walki wykażą tutaj wracający &quot;do domu&quot; gospodarze. Magnitogorsk jak już wyżej napisałem stracił 6 bramek grając u siebie z Traktorem, taka porażka obniża morale i pewność siebie. Lecz z 2 strony strzelili 5. Co od początku sezonu widać ciężar strzelania ramek nie opiera się tylko na liderze poprzedniego sezonu Mozyakinie, ale i inni zawodnicy wykazują dobrą skuteczność. Uważam, że będzie to mecz &quot;cios za cios&quot;, ale lepsi okażą się zawodnicy z Sochi (do tej pory mimo dobrej gry - nieskuteczni).
Bezpieczniej i dość pewnie wydaje mi się pogranie w dublu:
Jokerit-Traktor :
Typ: over 3,5 bramki
Sochi-Magnitogorsk:
Typ: over 4,5 bramki AKO 2.43

Mecz Spartak-Jekaterynburg uważam za ciężki do typowania i go odpuszczam.
PS. widzę, że coraz więcej się dzieje w tym dziale - super. Lecz zachęcam też tych którzy na KHL zarabiają a nie udzielają się tutaj. Na pewno są tacy. Nie myślmy wyłącznie egoistycznie.
Pozdrawiam!
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Obejrzalem pierwszą tercje meczu w Helsinkach i musiałem wyjść. Mówię sobie obejrze trzecią ale widze ze nie ma co ogladac. Kurde w drugiej co to sie stało, obrony i bramkarza nie było? Pamietam taki mecz Jokeritu z Ryga i po dwóch tercjach wynik byl taki sam. I Jokerit przegrał to w dogrywce 5-6 ale nic dwa razy sie nie zdarza
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Właśnie miałem pytać co tam sie za przeproszeniem - odjebało - kiedy sprawdziłem wyniki... Rzadko spotykany wynik pojedynczej tercji i to po bardzo udanym meczu z Magnitką...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
A tak całkiem serio to jak moze ktos wrzucic kilka zdan co sie tam stało bede wdzieczny. Bo po 1 tercji nic nie zwiastowalo lania, mecz byl wyrownany, nawet kursy live zaczely sie wyrównywac
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W ogóle dobrym wyjściem było by jeśli ktoś kto oglądał jakikolwiek mecz napisał na jego temat kilka zdań. Słabe i mocne strony drużyn. Swoje wrażenia i opinie. Wszystkim typujacym byłoby o wiele łatwiej ????
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
W ogóle dobrym wyjściem było by jeśli ktoś kto oglądał jakikolwiek mecz napisał na jego temat kilka zdań. Słabe i mocne strony drużyn. Swoje wrażenia i opinie. Wszystkim typujacym byłoby o wiele łatwiej ????
Ja oglądałem ostatnie dwa mecze Traktora i tak jak pisałem w analizie wyglądali coraz lepiej. Oglądałem tez mecz Jokeritu w Podolsku i Vitiaz nie odstawał bardzo, po prostu Jokery i wypunktowaly. Mecz meczowi nie równy i wiadomo ze to trzeba brac pod uwage. I tutaj tez po pierwszej tercji mialem nadzieje na kilka plusow z typu niestety na drugiej musiałem wyjsc a jak wróciłem nie było co oglądać bo jak wynik zobaczyłem to mi sie odechciało
Avto wygra na mecz i Sochi tez sa szanse ale musze gdzies obejrzec druga i trzecią tercje z Helsinek bo rzadko takie cuda są.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Lokomotiv - Dynamo Mińsk
Typ: Lokomotiv @1,44 ⛔⛔⛔
Goście słabiutko rozpoczęli sezon, a ich zła passa trwa. Jedyne zwycięsto jakie odnieśli w tym sezonie miało miejsce tydzień temu ze Spartakiem, który gra w kratkę. Gospodarze natomiast w wyśmienitej formie. Zaczęli sezon od porażki z Omskiem, ale wzięli się w garść i po wpadce odnieśli pieć zwycięstw z rzędu (wszystkie w regulaminowym czasie). Ekipa z Jarosławia jest młoda, ofensywnie nastawiona, gra przyjemny dla oka hokej, a trio Loktionov - Kontiola - Kozun współpracuje ze sobą fenomenalnie. W ostatnich pięciu spotkaniach wyżej wymieniona trójka zdobyła łącznie 21 punktów! Bardzo aktywni w każdym meczu. Myślę, że można dołączyć do zwycięstwa Loko jakiś over 3,5 @1,99 lub zagrać handi -1.0 @1,56.
Spotkanie: Torpedo Niżny Nowogród - AK Bars
Typ: AK Bars bez remisu @1,85 ✅✅:cake:
Mimo zwycięstwa Torpedo w Nowosybirsku (3-2) gram przeciwko drużynie z Nowogrodu dlatego, że była to wygrana bardzo wymęczona. Dzisiejsi gospodarze zagrali trochę chaotycznie, a ich gra w przewadze pozostawiała wiele do życzenia. Poprzdnie dwie porażki z Astaną i Ufą mogą świadczyć o spadku formy drużyny z Niżnego. Dzisiaj podejmą u siebie mistrza z Kazania. Ak Bars także nie robi oszałamiających wyników. Porażka podogrywce z Astaną, wygrana również po dogrywce z Ufą, przegrana po dogrywce z Omskiem. Zdobywcom Pucharu ciężko przychodzi zdobywanie punktów, ale myślę, że mogą ograć gospodarzy lub, że zdołają ugrać conajmniej remis w dzisiejszym spotkaniu. Zwłaszcza po słabej grze Torpedo w ostatnich meczach.
EDIT: Do kuponu dołączam jeszcze zakład na bramki Astany. Drużyna gospodarzy od sześciu spotkań strzela co najmniej trzy gole. Zespół z Omska jest dobry w grze defensywnej ale myślę że Astana na swojej tafli trafi do ich siatki conajmniej dwukrotnie. Po krótkim zastanowieniu gram więc:
Spotkanie: Astana - Avangard Omsk
Typ: Astana powyżej 1,5 bramki @1,42 ✅✅✅
AKO @3,78 ⛔⛔⛔
Ostatnie spotkanie gram jako singiel.
Dynamo Moskwa - Podolsk
Typ: Podolsk bez remisu @2,35 ⛔⛔⛔
Co tu dużo mówić. Ekipa z Podolska jest bardzo solidna. Bardzo dobry początek sezonu. Dwie wygrane wyjazdowe, porażka z rozpędzonym Nowogrodem i kolejna ze Spartakiem gdzie Spartak strzelił w ostatnich sekundach na 3-2. Ostanio zwycięstwa ze Slovanem, Sochi i porażka z Jokeritem gdzie Podolsk zagrał dobre spotkanie. Grają ofensywnie, szybko, dużo strzelają. Myślę, żę powinni sobie poradzić z moskiewskim Dynamem. Gospodarze zwycięzli jedynie z Nowosybirskiem w tym sezonie gdzie musieli gonić wynik. Poza tym sześć porażek w których urwali jedynie punkt w spotkaniu z Ufą doprowadzając do dogrywki. Zachęca dobry kurs na gości. Moim zdaniem zawyżony. Dla bezpieczeństwa stawiam zakład bez remisu.
EDIT: Nie sądziłem że akurat Lokomotiv wtopi mi kupon... Jeszcze jutro spróbuję coś zagrać a jeśli kolejny raz będzie strata to robię kilkudniową przerwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
alpha 758

alpha

Użytkownik
Astana - Omsk
Ciekawe widowisko się nam zapowiada Panowie. Z jednej strony Barys, który od początku sezonu strzela i traci sporo bramek, z drugiej ekipa z Omska, która jak dotąd poległa tylko z Magnitką.
Omsk ma wszystko co potrzeba do grania w tym sezonie o najwyższe cele. Jedynym ich problemem jest to, że nie mogą grać we własnej hali, oby się to nie odbiło na ich formie w trakcie sezonu.
Co do Barysa to świetnie funkcjonuje formacja ofensywna. Pewnie wielu obawiało się tego jak ofensywa będzie funkcjonować bez Dawesa, ale jak pokazał początek sezonu świetnie spisują się Roman Starczenko i ściągnięty z AHL Cormier(jak na razie najskuteczniejsi gracze ligi). Oczywiście nie można zapominać o przyjściu takich graczy jak Andre Petersson oraz Valk. Myślę, że jeżeli chodzi o atak to nie ma się do czego doczepić. Zupełnie odwrotna sytuacja jeżeli chodzi o defensywę, ale tutaj odkąd pamiętam był z tym problem. W Omsku defensywa jak i obsada bramki jak na razie fukcjonuje bez zarzutu dlatego tak jak ostatnio wolę pograć over Avangardu, bo trochę obawiam się tego, że dziś gospodarzy może zatrzymać świetnie spisujący się Bobkov.
Omsk over 2.5 @1.65 ✅ 3
Omsk over 3.5 @ 2.60 ⛔
Shirokov over 1.5 pkt @3.20 ✅
Talbot over 0.5 @1.90 ⛔
Kursy z fortuny.
Z pozostałych spotkań do gry Lokomotiv i Ufa.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Lokomotiv Jaroslaw – Dynamo Mińsk
Typ Loko 60’ kurs 1,48 Fortuna⛔
Druzyne Lokomotivo opisałem wyżej. Trener Kvartalov dobrze skomponował miszanke doświadczonych graczy z młodością. Wprowadza z głową tych młodych zdolnych zawodników ze szkoły Loco i przynosi to efekt. Ten sezon to widoczna i zaplanowana restrukturyzacje zespołu, mimo to prezentują się bardzo dobrze. W bramce Salak wykonuje dobrą robote a obrona tez pomaga . Mózg druzyny czyli Petri Kontiola widzi dużo i zespół wie co robic w przewadze i osłabieniu , młodzi dużo korzystają na jego wiedzy i doświadczeniu. Po drugiej strony Mińsk , który na papierze powinien być w miejscach 6-8 konferencji a tymczasem sa na jej dnie. Zaciag bardzo dobry , Wiercioch, Pulkinen, Howden, Osipow, bracia Kostitsyn, , Gotovets, Pavlowicz w bramce Enroth . Kanadyjski trener Gordon Dwyer i brak wynikow. Chodza słuchy ze w Minsku czekaja już na Olega Znarka( niedawny trener reprezentacji Rosji i SKA ) i niedługo dojdzie do zmiany . Wg mnie nie będzie tu niepodzianki i tak jak kolega rasijsjij typuje ja tez mysle z Loko upora się z Minskiem w regulaminowym czasie.
EDIT: Niestety Lokomotiv trafił dziś na świetnie dysponowanego drugiego bramkarza Dynama Kanraukowa. Obronił 44 strzały ( 21 obrona zoblokowała) na skuteczności prawie 98%. W Loko tez bronił drugi golie Konowałow i niestety na 16 oddanych 2 strzały znalazły droge do bramki. Dodatkowo trener Kvartalnov żonglował formacjami i ustawieniem. Oprócz pierwszej piatki reszta grała w zmienionych ustawieniach. No ale niestety prawda taka, że Lokomotiv potrzebuje drugiego solidnego bramkarza gdyz jednym nie zajedzie sie daleko.
Drugi mecz który mnie ciekawi a nie jest już taki prosty to mecz
Barys Astana – Avangard Omsk
Pisałem kilka razy o obu druzynach . Astana bardzo ciekawy zestaw obcokrajowcóe plus doświadczeni gracze Kazachstanu i młodzież. ( Starczenko i Cormier na czele tabeli punktujacych KHL. )Ostatnie dwa domowe spotkania to mecze bardzo wyrównane z Torpedo i pogon za Kazaniem zakonczona sukcesem w karnych. Druzyna gości w dwóch spotkaniach u siebie bardzo się meczyła ( Kazan, Magnitka) i zanotowała pierwsza porazke w sezonie z Magnitka , gra była nieskuteczna, mnóstwo słupków i poprzeczek ale i mecz h2h po ciężkiej i długiej bitwie z Kazaniem. Dzis jastrzebie wypoczęte, co prawda bez zawieszonego Desharnaisa ale już z obrońcą Cody Fransonem. Licze w końcu na bramki w PP bo w tym elemencie sa najgorsi w lidze i na powrót na dobre tory, forcheking od początku meczu i skuteczność. I tutaj typy
Omsk 1 tercja kurs 2,35✅
Omsk win po OT,ML kurs 1,5✅
Omsk 60’ kurs 1,85 ( wszystkie Fortuna)⛔

Z pozostałych meczy to zastanawia mnie mecz w Ufie, która gra bez czterech podstawowych graczy , od dwóch spotkan nie prezentują się dobrze. Sybir bez punktu i cały czas jest nad nimi presja . Na pewno będzie to wyrównane spotkanie. Wiecej jakości po stronie Ufy ale czy przełozy się to na wynik, sadze ze kolo remisu się zakreci ewentualnie jedna bramka w którąś strona.
Meczu w Niznym nie tykam bo Torpedo mocne u siebie i mistrz będzie miał ciężko i może wtopic
Derby Moskwy. Jeżeli prawda jest to ze klub chce zmienić trenera( już teraz podobno oficjalnie) to dziś zawodnicy mogą się do tego przyłożyć i wówczas cos w strone Vitiaza można by próbować . Dynamo również ma chrapkę na Znarka.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja nie ryzykował bym gry w kierunku Ufy bo ostatnio dwie porażki zaliczyli a ostatni mecz Nowosybirska z Nowogrodem oglądałem i w zespole Sybiru widać było znaczną poprawę, Torpedo mogło by przegrać ten mecz gdyby nie bramka na chwilę przed końcową syrena. Myślę że będzie tak jak kolega wyżej napisał. Niewielka przewagą po którejś ze stron.
Gdzie oglądacie mecze KHL? Jakbyście zapodali jakieś linki oprócz onhockey.tv
Streamy znajdziesz jeszcze na livetv kropka sx. Jeśli masz za wiele pieniędzy to możesz sobie wykupić abonament na khl kropka ru za 5000 rubli (jakieś 200-300 zl) i będziesz miał wszystko. Wszystkie mecze, spotkania archwilane itd itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Jokerit - Metallurg
Typ: Jokerit &#39;60 @1,98 ✅✅✅
Wszystkie aspekty personalne świetnie wyjaśnił już wcześniej kolega Mark1973 więc krótko. Raczej nie będzie to tak spektakularne zwycięstwo Jokeritu jak poprzednie nad Traktorem ale uważam, że gospodarze zgarną komplet punktów po trzeciej syrenie. Magnitka gra nie równo, może zaskoczyć lub nie, a Jokerit jest niepokonany u siebie w tym sezonie. Wszystkie mecze wygrał w czasie regulaminowym. Dodatkowo wysoki kurs skłania do zakładu w stronę gospodarzy.
Spotkanie: Sochi - Avtomobilist
Typ: Avtomobilist &#39;60 @2,10 ✅✅✅
Analogiczna sytuacji do powyższej. Sochi gra bardzo nie równo i może zaskoczyć lub nie ale nie sądzę że będzie im łatwo z przeciwnikiem. Avto nie pokonane w tym sezonie. Wszystkie spotkanie wygrali w regular oprócz jednego ze Slovanem. Mocni zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Bezdyskusyjnie więcej jakości po stronie gosci. Podobnie jak wyżej - szkoda nie skorzystać z wysokiego kursu bo jak dla mnie jest nieco zawyżony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis na poczatek patrzę na spotkanie we Władywostoku.
Admirał Władywostok-Dynamo Ryga
Typ Ryga Ml/OT kurs 1.83 (2-3) po karnych✅ Gospodarze zasłużyli na punkt
Drużyna gospodarzy mimo krajowego skladu radzi sobie bardzo dobrze do tej pory. Skazywani na porażkę w 7 meczach uzbierali 5 pkt. Ostatnio bardzo dobry mecz z CSKA i zdobyty jeden punkt. Dzisiaj zawitają tam zawodnicy Dynamo Ryga ktore jest jak do tej pory można tak powiedzieć czarnym koniem rozgrywek. W Rydze zebrano calkiem fajny zespol. W bramce Gudlewskis, obroncy Maione, Zanetti, Gimajew ciekawy atak Redhlins, Darzins, Dzernis, Videll, Mytynnen, McMillan, Clark sa tez Meija, Balinskis którzy byli najjasniejszymi postaciami koncowki ubiegłego sezonu ale nie wiadomo czy juz zagraja. Ryga na wschodnim wyjeździe wygrala z Kunlun i na następny dzien musiala udać sie do Chabrowska gdzie mimo przewagi nie udało jej sie zdobyc nawet punktu. Dzis mysle ze uda sie wygrac bo i mniej było km do przebycia i dzień odpoczynku wiecej. Poza tym Ryga gra fajny zespołowi hokej. Mimo ze kursy na Żeglarzy spadaja ja ide w kierunku Rygi.
Później trochę o innych meczach bo cos czuje ze Sochi przerwie serie Avto
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Widzę zapał powoli słabnie wraz z porażkami :sweat: Nie ma się czym zrażać Khl gra praktycznie codziennie więc niespodzianki to specjalność :hp:
Ja na dzisiaj widzę jednego cichego &quot;faworyta&quot;, który zaczyna mecz już od rana, kursik przyjemny więc warto próbować.
Admiral Vladivostok - Dynamo Ryga 1 60&quot; @ 2,56⛔ za dużo głupich fauli i ryżanie musieli wykorzystać tyle gier w przewadze

Admirałowie pokazali w ostatniej kolejce, że potrafią się postawić najlepszym. Remis z CSKA powrót do meczu po prowadzeniu CSKA i gra jak równy z równym , to mogło się podobać miejscowym kibicom we Władywostoku. Admirałowie oddają w tym sezonie sporą ilość strzałów i nie ograniczają się do kontrataków w starciu z mocnymi atakami co było widać w zeszłym sezonie. Ciągle jednym z większych atutów tej drużyny z kraju nadmorskiego jest jej hala a dokładniej odległość jaką muszą pokonać rywale do Władywostoku. Jet lag i te sprawy.
Dynamo to mój ulubiony zespół z racji bywania na ich meczach ale dzisiaj zagramy przeciwko. Chłopaki dobrze zaczęli ten sezon. Wygrane z Magnitką na wyjeździe czy u siebie z Dynamem Moskwa na pewno zrobiły robotę jeżeli chodzi o morale. Jesteśmy jednak na dalekim roadtripie i widać chłopakom granie co drugi dzień zaczyna trochę zawadzać. Brakuje paliwa. Co było widać w meczu z Amurem, który jak dla mnie oprócz Kunluna, który jest dziwnym tworem będzie czerwoną latarnią ligi. Pierwsza tercja była całkiem dobra zagrali agresywnie ale im dalej w las było gorzej, był jeszcze zryw w 3 tercji ale to nie wystarczyło na słabiutki Chabarowsk.
Dzisiaj rywal będzie zdecydowanie trudniejszy, podbudowany postawą z graczami z miasta Putina i postawi ciężkie warunki. Moim zdaniem atut własnej tafli i zmęczenie Dynama zwiastuje wygraną Admirałów. Przekonamy się po południu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom