>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Nie wiedziałem ze KHL jest taka overowa liga w pierwszej tercji ✅Tylko jeden mecz z dziesiejszej oferty to under
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Traktor Czeljabińsk- Bars Kazań
zwycięstwo Bars Kazań
1,88⛔
Traktor to taki typowy team co goli frajerów i to głównie u siebie (wpadka z Kunlunem ale to taki nieobliczalny team, że nie biorę ich mecze w ogóle pod uwagę). Z kolei pojawia się Avto- w czapę- pojawia się Barys- w czapę.
Dziś zdecydowanie mocna drużyna, która chyba lekko się rozpędza i powinna wziąć to w 60 minutach.
Spartak: Niżnekamsk
obie drużyny +2
2,05✅
Wilki się przełamały z bądź co bądź z mocnym Torpedo i teraz jadą na ślizgawkę, gdzie strzelić bramkę wcale nie jest tak trudno. 4 bramki strzelił Omsk, 3 bramki Barys, ale też całkiem niedawno soczi -2. H2H overowy, typ może trochę życzeniowy ale coś mi mówi, że możemy spodziewać się kilku bramek, a kurs bardziej mi się podoba niż chociażby o 4,5.
pozdrawiam
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Niżnekamsk +1,5 @1,52 Unibet ✅✅✅
Podolsk +1,5 @1,81 Unibet ✅✅✅
AKO @2,75 ✅✅✅

Ja dzisiaj zagram taki dubel (nie szalejąc ze stawkami). Wilki zagrały niezły mecz z Nowogrodem i możliwe że w końcu wskoczą na lepszy poziom. Spartak ostatnio nie zachwyca i myślę że zakręci się koło remisu. Kurs na handi całkiem niezły więc zagram tym bardziej że jeśli spojrzymy w H2H to widać że rywalizacja między tymi zespołami jest wyrównana. Kolejne spotkanie to mecz Omska z Podolskiem. Zaryzykuję handi w kierunku gości bo potrafią grać z Jastrzębiami ale też dlatego że ostatnio napsuli sporo krwi faworytom. Omsk wraca do siebie po serii wyjazdowej a Podolsk gra pierwszy mecz na wyjeździe i podbudowani po zwycięstwie nad Kazaniem mogą sprawić niespodziankę dzisiaj. Dubel ryzykowny więc ani nie odradzam ani nie zachęcam do gry. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Moze dzis bedzie lepszy dzień
Astana - Kunulun (1-3) ale lipa aż żal komentować
I jedni i drudzy maja o co grac, Astana tak naprawde gra o 2 miejsce na wschodzie, chociaz kalendarz trudny, wiec takie mecze jak ten z Kunlun, który tez walczy o osemke trzeba wygrywać. Skład maja mocniejszy i w pełni sił, jakosci tez widze wiecej, wiec licze na win w RT
Astana RT kurs 1,61⛔⛔⛔
Ufa-Ryga (3-2) po dogrywce
Tak sie zastanawialem jak ugryźć to spotkanie i ide w kierunku gospodarzy, w Ufie funkcjonuja dobrze wszystkie formacje, ostatnio od dawien dawna zapunktował Tkaczew, na którym juz wielu polozyło krzyzyk, a przeciez to młody gracz z ogromnym potencjałem, Tsuligin wrócił do ustawienia trio Omarka z finami i widac teraz graja, link Burdasowa z Kokrjakowem tez aktywny, wiec widac funkcjonyuje to dobrze i jest pomysł w ataku, jedynie do poprawy obrona bo ostatnio Ufa sobie odpuscila i dała strzeli 4 bramki chinczykom wiec minus za postawe w obronie, po drugiej stronie Ryga , która ma o co walczyc ale graja troche w kratke, przy calej mojej sympati dla Łotyszy i spadajacych kursów na nich , cos mi sie wydaje ze beda miec problem z wywiezieniem punktów z Ufy
Ufa RT kurs 1,57⛔⛔⛔
Loko-SKA (0-4) kolejna lekcja dla młodych chłopaków z Loko
I tu zawsze mam zagwozdke, bo z ciezkim sercem typuje cos przeciwko Loko, ale mecze z SKA zawsze były dla nich trudne, ostatnio udało sie przetrwac nawałnice i Loktoonow strzelił w dogrywce, dzis go nie bedzie i Kontioli tez, wroca w pelni sil młodzi z U20, ale SKA w gazie i moze byc rewanz za ostatnia porazke u siebie, bo to mecz z gatunku pokaz moc, wiec ide niestety w kierunku gosci, ktorzy na dzien dzisiejszy wygladaja wg mnie lepiej
SKA RT kurs 1,77✅✅✅
ako 4,47 fortuna⛔⛔⛔
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj oferta całkiem spora, mecze ciekawe, ale ciężko coś &quot;pewniejszego do gry&quot;. Moją uwagę zwróciły wysokie kursy na trzy ostatnie mecze. Kazań podejmie u siebie mocne i szybkie Dynamo Moskwa. Goście świetnie grają. Ostatni mecz z Jokeritem był jednym z lepszych jakie oglądałem w ich wykonaniu. AK Bars ostatnio trochę spuścił z tonu przegrywając dwa mecze pod rząd z Traktorem i Podolskiem. Myślę, że Dynamo także sprawi sporo problemów aktualnym mistrzom. Kolejne spotkanie to mecz w Moskwie. Co do tego spotkania nie mam wątpliwości, ale kurs na Czelabińsk jest tak wysoki, że aż żal nie spróbować jakiegoś handi w ich kierunku. Jako ostatnie - spotkanie Slovan - Podolsk. Trochę obawiam się tego spotkania bo Podolsk sprawił ostatnio tyle niespodzianek, że wystarczy do końca sezonu. Dzisiaj mogą - tak po prostu - &quot;wtopić&quot; w Bratysławie bo Slovan u siebie gra całkiem fajnie. Mimo to próbuję coś w stronę gości:
Dynamo Moskwa +1,5 @1,44✅✅✅
Traktor Czelabińsk +3,5 @1,28⛔⛔⛔
Podolsk lub remis @1,48✅✅✅
AKO @2,73 Unibet⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Ja z dzisiejszej bogatej oferty wybrałem sobie dwa spotkania, Podobnie jak kolega rasijskij@ próbuję coś w kierunku Podolska. Spodziewam się meczu na styku i fajnego, przyjemnego dla oka z hokeja ze strony Slovana, aczkolwiek liczę, że zwycięstwo będzie po stronie gości. Tabela pokazuje, że na ten moment w zasadzie trzy zespoły mogą walczyć o to ostatnie 8 miejsce. Sochi dzisiaj z trudnym rywalem ( może zgubić punkty ) i Podolsk powinien to wykorzystać. Moja druga opcja to kierunek Avto. Może być strzelanka z obu stron, ale ważne żeby po 60&#39; Avtomobilist miał tą jedną bramkę więcej. Chociaż nawet w tym sezonie różnie bywało.
Avto 60&#39; - 1.92
Podolsk zwycięstwo - 1.79

Fortuna
Przepraszam za brak merytoryki, ale deficyt czasu.......
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Koledzy wyzej mysle ze dobre kierunku obrali to jeszcze ode mnie krótko, trzy grosze do tego dnia
Magnitka zajmuje obecnie 5 lokate do PO na wschodzie , wiadomo ze jest roznica miedzy 4 miesjcem a 5 i jest okazja przegonic badź Omsk lub Astane, dzis pojedynek z Minskiem który juz tradycyjnie nie majac szans na PO pokazuje rogi, sportowo i jakosciowo od Magnitki odstaja wiec nie sadze by Hutnicy mieli tutaj zgubic punkty, ale jest jedno ale, czy włoża na tyle wysilku by wygrac w RT, wg mnie nie beda ryzykowac straty chocby punktu bo dogrywka w obecnym formacie to tez loteria
Magnitka RT kurs 1,44
Avto po bądź co bądź blamazu z SKA ( bo pewnie nikt tam nie liczył na az takie lanie jezeli w ogóle), bedzie sie chciało odgryźć i pokazac ze jest moc i tutaj licze ze sie uda, bo Torpedo przy całej swojej solidnosci jest do ogrania
Avto ml kurs 1,47
Trzeci mecz to pojedynek CSKA i Traktora, CSKA po wpadce w Loko napewno bedzie chcialo zmazc przyslowiowa plame, wykonawcy to znakomici i doswiadczeni gracze, jednak nie sadze by sie wysilali na jakies lanie, co wiecej Traktorzysci tez musza sie pilnowac teraz bo kazdy punkt jest na wage złota. Mysle ze bewdziemy ogladac z ich strony obrone Czestochowy i próby kontr a nie otwarty hokej, jak wspomnial kolega @rasijski kurs mega duzy na traktor a przeciez tam tez sa doswiadczeni gracze, ktorzy jedli chleb z niejednego pieca, a noz widelec CSKA sie zatnie i mamy niespodzianke na tacy, wiec tak
Traktor plus 3,5 kurs 1,32
ako 2,79 etoto⛔⛔⛔
I solo Traktor z x kurs 3,9 fortuna ( ryzykony ale wjso mozliwe bo zal nie zagrać, a Traktor jakosciowo i personalnie to nie Amur, Cherepy, czy Admirał z szacunkiem oczywiscie dla tych klubów bo tez je cenie za historie i fajne mecze które rozgrywali czy w RT czy w PO)
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
6A ja pograłem Sibir który u siebie gra fajny hokej, niesiony fanatycznym dopingiem spokojnie ogra sevestal. Ostatnie mecze Sibiru to fajny hokej ale sporo błedów w obronie. Wierze ze dzis bedzie ok.
Sibir 1.95 60&#39; forbet⛔
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze taki ryzyk-fizyk
UFA-Sochi
Typ ryzykowny ale skad to, Ufa dzis nie musi wygrac , wyzej jak na 6 miejscu nie beda, nizej tez nie, na siłe sie nie beda wg zabijac, za to Sochi musi gnac( króry to juz raz musza nabrac przyspieszenia przed PO), chociaz duzo bardziej cenie UFE bo wszystkie formacje sie rozegrały ( a tam jest mnóstwo jakości) i mysle ze w PO beda groźni to sadze ze dzis wiecej motywacji i zaciecia do gry bedzie po stronie gosci. W Ufie dodatkowo zmiany na stanowisku dyrektorów generalnego i sportowego, na ławce trenerskiej póki co bez zmian i mysle ze juz spokojnie trza sie przygotowac do PO by tam odpalic( a UFA to potrafi)
Sochi z x kurs 2,02✅✅✅
Sochi RT kurs 3,85⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
ja bardziej jestem w stanie przewidzieć NHL niż KHL, a kursy w tej lidze nijak maja sie do rzeczywistości. Więc wracam do swojej ligi a tej więcej nie tykam. Więc życzę wam Panowie duzoo szczęścia.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Do końca sezonu zasadniczego zostało już nie wiele czasu. Powoli &quot;krystalizuje&quot; się nam lista uczestników tegorocznych Play Offów, ale kilka zespołów nie ma jeszcze pewnego miejsca w pierwszej ósemce i musi jeszcze powalczyć, bo chętnych na ich miejsce również nie brakuje. Zaczyna się okres gdzie będziemy oglądać zacięte boje o awans, ale niestety także spotkania o &quot;pietruszkę&quot; - na jutro wybrałem sobie cztery spotkania i jak najczęściej bywa - postaram się ułożyć z tego dwa duble. Oby szczęście dopisało przy dobieraniu par. Na pierwszy ogień spotkanie w Chabarowsku. Amur nie radzi sobie ostatnio najlepiej chociaż nie miał specjalnie wymagającego terminarza. Faza Play Off już raczej im &quot;nie grozi&quot; i nie mówi się też o ewentualnym wydaleniu Amura z KHL. Temat ten wydaje się dotyczyć czterech ekip (Slovan, Czerepowiec, Kunlun i Amirał). Nie wiadomo jak zagrają jutro. Jeśli chodzi o Sewierstal to nastroje w klubie są pozytywne mimo widma opuszczenie ligi na rzecz VHL. Dyrektor Generalny powiedział ostatnio, że zrobią wszystko, żeby zostać w KHL, mają jeszcze sporo spotkań do rozegrania i ma nadzieję, że uda się pokazać władzom ligi, że zasługują żeby pozostać w najwyższej klasie (swoją drogą szkoda było by, żeby Czerepowiec spadł bo mają dobrą akademię, która wyszkoliła wielu dobrych zawodników). Myślę, że są w stanie ugrać co najmniej remis. Drugi mecz to pojedynek Kunluna z Jokeritem. Finowie mają już zapewniony udział w PO natomiast Chińczycy mają sporą szansę się tam znaleźć jeśli się postarają, bo mają tylko dwa punkty straty do ósmego miejsca. Może wywalczenie udziału w Play Offach skłoniło by władze ligi do pozostawienia Chińskiego klubu w lidze na kolejny sezon. Jestem pewien, że Kunlun powalczy, a Jokerit nie będzie się nadwyrężał, bo mało prawdopodobne (a raczej niemożliwe) jest to, że wyprzedzą SKA lub CSKA w tabeli.
Czerepowiec lub remis @1,76✅✅✅
Kunlun +1,5 @1,52⛔⛔⛔
AKO @2,68 Unibet⛔⛔⛔
Kolejny kupon opiszę trochę krócej. Dynamo Moskwa podobnie jak Nowogród raczej pewne udziału w PO chyba, że wydarzył by się jakiś kataklizm. Więcej jakości jak i forma po stronie gości. Jeśli zagrają tak ambitnie jak ostatnie dwa spotkania to Torpedowcy nie będą mieli szans na zwycięstwo. Ostatnie spotkanie to mecz Ryga - Czelabińsk. Moim zdaniem jedno z najciekawszych spotkań dzisiejszego dnia. Oba zespoły grają ostatnio nie równo. Forma podobna. Sytuacja w tabeli wskazuje na to, że obie drużyny wyprują sobie flaki, żeby nie przegrać tego meczu. Dynamo musi odrobić cztery punkty do Soczi i Podolska, żeby znaleźć się w PO, a Traktor ma tylko dwa punkty przewagi na Kunlunem i jeśli przegra, a Chińczycy wygrają to sytuacja może stać się napięta. Forma podobna. Gospodarze prawdopodnie bez Vidella więc stawiam na Traktor. Zaryzykowałbym remis w tym spotkaniu i jeszcze nie wiem czy tego nie zrobię, ale na razie takie dubel:
Dynamo Moskwa lub remis @1,54✅✅✅
Traktor lub remis @1,70✅✅✅

AKO @2,62 Unibet✅✅✅
Pozostałe spotkanie ciężkie do wytypowania. Może niektóre zespoły zaczną sobie odpuszczać. Na inne kursy niskie, ale może ktoś jeszcze będzie miał na nie jakiś pomysł. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
I 0

interfer0n

Użytkownik
A co panowie myślicie o handi -2,5 na St Pet @ 1.98 ? Muszą gonić CSKA, a pierwszy mecz u siebie po takiej trasie wyjazdowej to chyba no brainer. Ostatnie 3 mecze to był hokej najwyższych lotów z ich strony, moim zdaniem.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Ja próbuję w ten sposób:
Sibir - Ufa
Sibir lub remis 1.74 ✅
Sibir jak dla mnie nie jest jakąś mega słabą drużyną, zwłaszcza na własnej tafli. Nowy rok zaczęli bardzo kiepsko, notując serię 4 porażek, głównie wyjazdy. Z kolei zespół Ufy zupełnie odwrotnie, jest po 4 zwycięstwach na własnej tafli w tym dwóch po dogrywce. Liczę na to, że w tym spotkaniu nastąpi przełamanie. Zwłaszcza, że Sibir w ostatnich dwóch meczach z Ufą potrafił wygrywać. Idę w kierunku gospodarza.
Do tego dorzucam Magnita - Niżnekamsk
Magnita 1.50 ✅
Ako. 2.61 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Cos nie idzie ostatnio ale czas sie przełamac , dzis bez kombinacji ale i duzego pisania
SKA 60&#39; kurs 1,28✅✅
CSKA 60&#39; kurs 1,22✅✅
Omsk win kurs 1,45✅✅
Wojskowi walcza o 1 miejsce na zachodzie i forma jest mysle ze wygraja RT ale pogromow sie nie spodziewam, Jastrzebie po wtopce z Podolskiem dzis wezma rewanz i tutaj ml
ako 2,28 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie za bardzo z czasem ostatnio, ale jutro wcale go miał nie bede, mysałem nad jutrzejsza kolejka i taka propozycja
Jokerit win ml kurs 1,3⛔⛔⛔ Paniowie z Helsinek ,, gra nie kończy sie po 1 tercji????
Loko z x kurs 1,26
Omsk win kurs 1,44
Vitjaz z x 1,43
SKA 60 kurs 1,22
ako 4,18
Po krótce: Jokerit wyzej niz 3 miejsce nie bedzie ale za to nizej moze spasc i tutaj czeka najprawdopodobnij nielubiana D.Moskwa, wiec mimo wszystko trzeba grac,roznica w kasie widoczna mimo trudnego terenu/
Loko ma szanse na 3 miejsce ale zobaczymy , moze na razie nie mowie co i jak ale wrocil Loktionov i zaznaczyl swoja obecnosc, mlodziez tez gra , mysle mimo niewygodnego rywala nie przegraja w RT
Omsk ma troche do pogadania z Ufa, forma jest , wlasna hala( ta pod Moskwą) i mysle że po ml daja rade
Vitjaz, troche sie obawialem czy nie brakuje paliwa, ale mecz ze Slovanem dobrze zagrany, walka o PO trwa , nie mozna gubic punktow z takim rywalem jak Zubry
SKA co tu duzo pisac, walcza o jedynke przed PO i mimo ze nie spodziewam sie pogromu to mimo wszysko zwycieswa w RT
PS: Marzy mi sie by Magnitka nie przegrała w RT, bo kursy na nich ciut za duze wg mnie
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Gdybym był hokeistą Metallurga i zobaczył bym tak wysoki kurs na swoją drużynę to zmotywowało by mnie to tak bardzo, że w pojedynkę pokonał bym CSKA. Czym kierowano się ustalając kursy? Nie mam pojęcia. Do rzeczy. Obie ekipy w świetnej formie i obie walczą o najwyższą możliwą pozycję w tabeli. Jeśli spojrzeć na H2H to wcale nie widać przewagi CSKA. Widzi mi się zacięty pojedynek. Może remis? Jestem prawie pewien że nie będzie to strzelanina którejś ze stron, ale bardzo wyrównane spotkanie. Do zakładu na Metallurg dokładam dodatnie handi w kierunku Czerepowca. Goście już nie mają szans na udział w PO, ale z tego co wyczytałem zrobią wszystko żeby utrzymać się w lidze. Kluczem do tego są dobre wyniki. Ostatnio mogliśmy zobaczyć że ekipa Sewierstali potrafi takie osiągać. Dzisiejszy rywal jest zespołem nieobliczalnym ale myślę że więcej niż jedną bramką Kunlun nie wygra jeśli wygra w ogóle:
Czerepowiec +1,5 @1,57✅✅✅
Metallurg +1,5 @1,79⛔⛔⛔
AKO @2,81 Unibet⛔⛔⛔

Kolejny dubel wydaje mi się bardziej ryzykowny ale różnie bywa. Często te &quot;ryzykowne&quot; kupony wchodzą, a &quot;pewne&quot; generują minus. Wybrałem dwie drużyny które walczą o PO i grają swoje mecze z ekipami, które na PO nie mają szans. Traktor trochę zamulił w pierwszej tercji z Ryga ale ostatecznie udało się wygrać. Podolsk zagral całkiem dobry mecz ze Slovanem, ale z SKA nie było juz tak kolorowo. Myślę, że w Mińsku dadzą z siebie więcej i ograją gospodarzy.
Podolsk OT @1,80✅✅✅
Traktor OT@1,72✅✅✅
AKO @3,10 Unibet✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Aj mnie ciagnie na Magnitke:
CSKA-Magnitka
Bardzo cięzki mecz do typowania, mozna by rzec tylko do ogladania z jakims dobrym trunkiem. CSKA napewno podejdzie do meczu na zasadzie trzeba pokazac moc, grajkow maja na najwyzszym poziomie i to racje, ale ta Magnitka lubi ograc wojsowych, nie raz to udowadniali ( choc przyznam ze z ostatnich 4-5 lat zespoł CSKA jest chyba najbardziej kompletny, zbilansowany w tym wlasnie sezonie), wiec szykuje nam sie widowisko najwyzszych lotów, Magnitka ma tez grajków z wysokiej półki i poukladanych przez Jandacza, tez uwazam jak kolega rasijskij ze mecz bedzie sie krecil w granicach remisu i mozemy byc swiadkami hokejowych szachów , bo sila obu ekip w ofensywie jest duza wiec chyba nikt nie pojdzie na wymiane ciosów, ja ide w strone gosci a i kursy jak wyzej wspomniałem zawyzone na Hutników
Magnitka win ml kurs 3,5
Magnitka z x kurs 2,43
wsje fortuna
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Siema
Nowosibirsk- Spartak
obie drużyny 2 bramki: 1,96✅
obie drużyny 3 bramki: 4,7✅
over 5,5: 2,7✅
over 6,5: 3,75⛔
W meczach sibiru się dzieje. Kibice nie jedzą słonecznika na trybunach tylko świętują na meczu pchając do ofensywnej gry swoich pupili. Kosmiczne wyniki jak na KHL drużyny z Nowosybirska to ostatnio norma, nieważne z kim, nieważne gdzie, nieważne czy broni Taylor czy Krasikin. Wyniki zresztą mówią same za siebie: 5:4, 4:2, 4:5, 3:5. W ogóle jakieś rozluźnienie w szykach obronnych jak zbliża się faza play off w całej lidze (albo mi się wydaje) co sprzyja overowym wynikom. Tak przed popatrzeniem w w następną kolejkę pomyślałem sobie rano &quot; ale by wszedł taki meczyk sibiru ze spartakiem pod over&quot; i proszę, marzenia się spełniają.... na pewno coś sobie z tego wybiorę ;)
do tego na jutro mam
nieznekamsk: podolsk
oba +2
2,04⛔
kunlun: jarosław, amur: jokerit
over 3,5
odpowiednio 1,37, 1,3✅✅
wszycho fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom