>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiejszą kolejkę zagram prawie identycznie jak poprzednią dokonując jednej zmiany i nie za dużą stawkę (powiedzmy 1/2). Podobnie jak ostatnio nie spodziewam się wielu bramek w meczach w Magnitogorsku i Omsku. W tym pierwszym dobrą robotę zrobili bramkarze - każdy z nich odbił 47 strzałów z 48. Dzisiaj też na pewno zobaczymy między słupkami Koszeczkina i Metsolę więc można jak najbardziej próbować underu. W spotkaniu Omsk - Kazań na 100% nie zobaczymy ponownie tak jednostronnej strzelaniny. Goście wyciągną wnioski i ne pozwolą się ponownie ośmieszyć (mam nadzieję). Sami powinni coś ustrzelić, ale nie zaniedbają defensywy - to jeszcze nie moment żeby stawiać wszystko na jedną kartę. Poprzednio grałem oba poniżej 5,5 - jeden nie wszedł. Dzisiaj ponawiam próbę i gram tak samo:
Magnitogorsk - Ufa under 5,5 @1,42✅✅✅
Omsk - Kazań under 5,5 @1,43⛔⛔⛔
AKO @2,02 Unibet⛔⛔⛔

Jeśli Dynamo Moskwa wykaże się taką skutecznością jak ostatnio to dzisiaj może mocno przybliżyć się ku drugiej rundzie, bo kolejne spotkania zagrają w Moskwie. Dynamo strzeliło cztery bramki oddając jedynie nieco ponad 20 strzałów na bramkę Finów. CO tu dużo mówić? Poziom obu ekip wyrównany, mecz na pewno będzie na styku. Ja ponownie wierzę w &quot;patent&quot; stołecznych na Jokerit i gram trochę ryzykowniej niż ostatnio, bo z remisem. Na temat spotkania w Jarosławiu tez nie ma co się rozpisywać, bo co można dodać? Soczi to ekipa nieprzewidywalna, a zawodnicy Lokomotivu młodzi i zdolni, ale bez doświadczenia w PO - łatwo nie będzie:
Sochi +1,5 @1,67⛔⛔⛔
Dynamo lub remis @1,68✅✅✅
AKO @2,80
Unibet⛔⛔⛔
EDIT/ Nie tędy droga... typy przemyślane zbyt pobieżnie, nie obejrzane wszystkie powtórki i jeszcze nie było by najgorzej gdybym inaczej dobrał pary... ::zoltakartka:
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Z mojej kalkulacji jasno wynika że Soczi dzisiaj wygra,para jest wyrównana i przewiduję że trochę tych spotkań między sobą rozegrają.1 mecz po dogrywce dla Loko,dzisiaj myślę już bez dogrywki dla Soczi.
Czasami te wysokie kursy łatwiej wchodzą jak te małe,patrz wczoraj.
Soczi win RT
Kurs-4.6
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Jak przedwczoraj próbowałem zaatakować Magnitę z underem, tak nie jestem już przekonany do tego kierunku. Tak jak opisał kolega rasijskij , zdecydowanie można spodziewać się kolejnego undera i to jest chyba jedyny kierunek, którego bym się w tym meczu dziś podjął. Bramkarze na wysokim poziomie, w pierwszym meczu prawie 100 minut gry, nie spodziewam się by ktoś dzisiaj ruszył odważniej... W końcu to dopiero początek serii i trzeba mierzyć siły na zamiary. Kurs nie powalający, ale do jakiegoś dubla może się nadać.
Liczę dziś również na wyrównanie stanu serii w Helsinkach. Nie będę tutaj nawet próbował bardzo argumentować tego typu, bo drużyny mają tak bardzo zbliżony potencjał, że ciężko coś wyróżnić na korzyść którejś ze stron. Po prostu nie wierzę, że klauny pozwolą na rozpoczęcie serii od 0:2 po meczach u siebie. Nie oglądałem pierwszego meczu, statystycznie oddali sporo więcej strzałów, ale cóż z tego skoro skuteczność po stronie Dynama.
Kieruje się w tym miejscu głównie intuicją i spróbuję lekko Jokerit RT - 2,10⛔. Po cichu liczę, że dadzą znać o sobie liderzy defensywy Lepisto lub Grant, a przednie formacje poprawią skuteczność i patent stołecznych nie wystarczy.
Kilka propozycji na punkty Finów, które chodzą po mi głowie - Lepisto @2,11✅ , Grant @2,11⛔, Norman @2,15⛔

Podtrzymuję to co przedwczoraj naskrobałem o Loko i jego liderach, ale czas żeby też młodzi wzięli się do roboty ???? Odpuszczam granie tego meczu w kierunku 1x2, myślałem ewentualnie nad overem 4,5 z dogrywką⛔... Ale ogólnie granie linii bramkowych mi nie wychodzi, więc zostawiam to innym do przemyślenia.
Nad rozgrywką Omska z Barsem jeszcze się zastanowie, muszę to zrobić pod kątem typów oraz konkursu ???? Bliżej meczu postaram się jeszcze coś podpowiedzieć, w tej chwili nie wiem od której strony to ugryźć :p
Edit: Szału nie ma lekko mówiąc ::zoltakartka: Ale taki urok typowania PO... walczymy dalej ????
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
I ja moze cos do dyskusji na dzien dzisiejszy
Magnitka-Ufa (1-4)
Troche udało mi sie obejrzec tego meczu i wcale nie byłem zaskoczony dobrą postawa zawodnikow Ufy, faceci zgrani , bo wiekszosc grała rok temu w PO, dobrze przygotowani i miedzy słupkami w koncu facet co moze ukrasc mecz( troche pechowo mu sie krażek przekulał po plecach w dogrywce i klops ). Trzeba przyznac ze Ufa miała wiele groźnych sytuacji w 1 meczu( sam Tkaczew to ze trzy zmarnował), bronili sie całą formacja i atakowali tez. Magnitka miała problem z rozbiciem ich atakow, trzymali krazek przy kiju i groxnie atakowali, ale to mnie nie zdziwiło. Osobiscie mam sentyment do Magnitki bo grajków maja zacnych i nigdy nie schodzą ponizej pewnego poziomu ale cięzko im pójdzie wg mnie ta seria i zapowiada sie na długa. Dzis mam wrazenie ze Ufa nie zwolni tempa i kto wie czy nie wyszarpie zwyciestwa. Koseczkinjest w stanie znow zagrac dobrze ale zobaczymy. Moze formacja z Burdasowem i Tkaczewem sie obudzi lub link Kurgysziewa. Kolega rasijskij poszedł w under w tym meczu i tez uwazam że słusznie. Ufie nie wyszedł tak jak liczono RS ale dzis spróbuje obrac kierunek Saławata bo szykuje sie kolejny pojedynek na styku wg mnie
Ufa z x kurs 2,04 fortuna✅✅✅
Jokerit - D.Moskwa (2-3) Jak sie nie strzela 5-3 to sie pojedzie na wakacje szybko
W tej parze mysle ze wynik nie odzwierciedla przebiego meczu, przy odrobinie szczescie wynik mógł byc w druga strone ale to juz historia. Dzis Klauny nie moga juz sobie pozwolic na porazke bo czasem z Moskwy moga pojechac na wakacje, spodziewam sie jeszcze wiekszego forchekingu ale i skutecznosci. Mimo ze w tej parze wyzej cenie zespól Dynama. To dzis stawiam na zespól ze zbilansowanymi formacjami w krótym tez nie brak liderow którzy w koncu odpalą bo muszą
Jokerit RT kurs 2,1⛔⛔⛔
Jokerit ml kurs 1,65⛔⛔⛔
I jeszcze jedna para a mianowicie
Loko-Sochi (3-0) kawał mocnego hokeja ze strony Loko
Musiałem az dwa razy obejrzec ten mecz by zobaczyc co sie tam stalo, bo ze lekko miało nie byc to wiadomo ale żeby tak dramatycznie to jednak są tego powody. Jedna rzecz to wiadomo temat doswiadczenia młodych zawodnikow w PO , który w postach sie u mnie przewinął i to żadna nowosc alel jak spojrzec nowymi twarzami w PO w tym roku sa tylko Denisenko, który de fakto ogrywa sie juz w reprezentacji Rosji i liderował ekipie U20 na MŚ, Alekseejew, który ladnie punktowął w RS i zadaniowiec Kajumow. Widomo w składzie wielu młodych ale juz ogranych zawodników. Napewno w pierwszym meczu mozna było zauwazyc w zwiazku ze stresem sporo niedokładnosci , nieporozumienia. Gra w Pk bardzo kulała bo nie pamietam kiedy tak mało skutecznie ten element zagrali a trzeba powiedziec ze w lidze sa wtym najlepsi wwiec teraz musi byc juz tylko lepiej. Wynik spoczywał na barka doswiadczonych zwodnikow i trzeba przyznac ze oni tą odpowiedzialnosc udzwignęli. Loktionow, Kronwall, Nakladal, Apalkow, Kozun( mam nadzieje ze bedzie bardziej widoczny dzis), Averin, Sannikow, Kutuzow to ograni zawodnicy i dzis tez musza stanac na wysokosci zadania. Sochi zagrała bardzo przyzwoite zawody, wykorzystali PP i gapiostwo w obronie , mysle ze dzis tez sie postawia, swoja drogą dwa gole dla gosci zdobył wychowanek Loko Kirił Kapustin, jednak licze ze cegiełke do wyniku dołozał, dzis młodzi zdolni, gniewni,krórz zdaja sobie sprawe z tego ze gry w PO to zupełnie inna bajka, a jak powiedzial Kvartalnowa całosć druzyny wygladała słabo a potencjał jest wiec trzeba go dzis pokazac:
PR: Trener mocna zastanawia sie nad Salakiem w bramce
Loko RT kurs 1,60✅✅✅
Loko minus 1,5 kurs 2,11✅✅✅
Co do meczu w Bałaszycha to wszystkiego sie mozna spodziewać. Kazań nie z takich opresji wychodził , bedzie juz Zaripow. Tylko tam jest problem miedzy słupkami , nie ma wyraźnej jedynki a młody Podjapolski walczy ze stresem i blizej mi do drugiego zwyciestwo Omska niz wyrownania stanu.✅✅✅
żniej spróbuje nakreslic cos w kierunku punktujacych
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Może odnosze złe wrażenie ale Magnitka z Ufa mogą się odpalić. Te ekipy mają potencjał ofensywny i nawet najlepsi bramkarze mogą pęknąc.
Gram over 4.5 w regulaminowym.
Ostatnie występy też mogły ich zmęczyć..
 
T 16

the_nick

Użytkownik
Astana - Nowogród 1 1.67 Fortuna
W nowogrodzie mają zdecydowanie problem w bramce. Sprawdzali ostatnio nawet dwóch młodzieżowców ale nie za dobrze to wszystko wyglądało.
Astana u siebie dobra forma. Wczoraj obudzili się dopiero w 3 kwarcie ale myślę,że dziś szybciej będą chcieli załatwić sprawę.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Pytanie na dzis jest takie. Czy ktoś z faworytów dzis zawali?
Astana-Torpedo (5-4) po dogrywce- Co za mecz
Pierwszy mecz Kazachowie rozpoczeli troche bojaźliwie i ze zbyt duzym respektem, efekt gol i trzeba było gonic. Ale póxniej było juz tylko lepiej. Z upływem czasu przyszła pewnośc siebie i dominacja. Trzeba powiedziec ze w tym roku jest mnóstwo jakosci w Astanie, trafione transfery a całosc ogarnał Skabelka. W drugim meczu mam wrazenie ze Astatna jeszcze bardziej sie przyłozy : Petterson, Cormier, Starczenko, Bocheński, Boyd, Frattin, Dietz, Blacker znow bedą krecili obroną NN i mimo całego mojego szacunku dla Barrego Brusta przynajmniej tą , jedna lub dwie bramki wiecej wkulają do siatki
Astana RT kurs 1,67⛔⛔⛔
Astana minus 1,5 kurs 2,25⛔⛔⛔
Avto-Traktor (4-2)
Moc Avto jest trudna do powstrzymania. W bramce doswiadczony i widac dobrze przygotowany Kovar, obrona przed sezonem wzmocniona o ataku nie wspomne bo wyciągneli jedne z najwiekszych armat w KHL. Rywal przed sezonem sie powaznie osłabił, mowa o bramce. Bo Francouz praktycznie wprowadził ich do finału konferencji, dodatkowo na rzecz obecnego rywala stracili bardzo doswiadczonego i dobrego obronce Ivana Wisniewskiego, który gral po obu stronach lodu i czyscił pole przed Francouzem , teraz ani Demczenko ani Sudnitsyn nie daja razem tej jakosci, sam trener tez długo nie mogl sie zdecydowac na kogo postawic. Atak tez jakis niemrawy. Nie wydaje mi sie aby obraz gry uległ zmianie, moc, wlasna hala i jakosc Kovara w bramce wg pozwola dzis znow odnoesc zwyciestwo
Avto RT kurs 1,41✅✅✅
Avto minus 1,5 kurs 1,75✅✅✅
CSKA-Podolsk (6-2)
Obejrzałem ten mecz na żywo. Pierwsza tercja dosc nerwowa w wykonaniu wojskowych ale poźniej wszystko wrociło do normy a raczej dominacji w drugiej tercji nie pamietam żadnego konkretnego ataku Vitjaza na bramke Sorokina , byli zamknieci we wlasnej tercji i tylko dzieki Ortio i wlasnej nieskutecznosci wpadło mniej bramek. Solidna obrona i Sorokin daja podstawy do tego by powtórzyc wynik z pierwszego meczu a w ataku jest tyle jakosci ze kazda formacja moze ukłuć niejeden raz. Vitjazy wyjda napewno mocna nabuzowani bo trener Biełow to uznana marka ale to sa PO a nie RS by na to nie miec odpowiedzi i nie ma co ukrywać CSKA to wielki faworyt do Gagarina, mysle ze dzis wyjda bardzoej spokojni i juz w 1 tercji cos ustrzela
1 tercja/spotkanie 1/1 kurs 1,8⛔⛔⛔
CSKA minus 1,5 kurs 1,41✅✅✅
CSKA minus 2,5 kurs 1,97✅✅✅

SKA-Spartak (2-3) przegrali wygrany mecz ale za to bedzie ciekawie
Pierwszy ich mecz pewnie położył niejeden kupon ( moj jeden też;)), wojskowi grali bez zeba , anemicznie jakby bez wiary w zwyciestwo a czasem z przkonaniem ze mecz sam sie wygra albo którys z kolegow sam załatwi spraw bo wiadomo ze jest tam mnostwo talentu i jakosci. Spartak dobrze wykorzystal PP i madrze sie bronił i sensacja( bo chyba tak mozna powiedziec) stala sie faktem. Dzis albo SKA spuści łomot albo znow meczarnie. mysle ze motywacji nie zabraknie wojskowymbo dzis mus win wiec mysle ze Hudacek nie skonczy z SO.
SKA minus 2,5 kurs 2,09⛔⛔⛔
SKA minus 1,5 kurs 1,49⛔⛔⛔
Niech kazdy wybierze wg unania w jakich kombinacjach to zagrac .
Powodzenia ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Właśnie skończyłem oglądać powtórki i miałem zabierać się do pisania. Mam podobne zdanie do mark1973 . Poniżej wrzucę kilka mniej standardowych zdarzeń z niezłymi kursami, może ktoś coś wybierze. Co do pierwszego spotkania to jestem prawie pewien, że Astana weźmie to w regulaminowym czasie (kurs trochę średni, ale do AKO jak najbardziej) jeśli Torpedo nie wyciągnęło odpowiednich wniosków z pierwszego spotkania. Z upływem czasu gospodarze rozkręcali się co raz bardziej. Tak jak wspomniał Mark1973 - gdyby zagrali odważnie od początku to wygrali by to jeszcze wyżej. Mam nadzieję, że dzisiaj zagrają już bez &quot;sprawdzania&quot; przeciwnika i strzelą kilka bramek (może więcej niż ostatnio). Overu jednak nie zagram, bo nie wiem czy ofensywa Torpedo będzie w stanie strzelić więcej niż 1-2 bramki, a sama Astana może nie pokryć overu. Uważam natomiast, że warto spróbować zagrać bramki gospodarzy:
Astana strzeli powyżej 3,5 bramki @2,30✅✅✅
Astana &#39;60 @1,65⛔⛔⛔
Astana -1,5 @2,15⛔⛔⛔
Astana -2,5 @3,35⛔⛔⛔
Unibet

Spotkanie Avto - Traktor może być powtórką meczu numer jeden. Problem gości w bramce i słaba gra w przewadze - do tego ogromna ilość kar i nieskuteczność w ofensywie - to wszystko skłania do szukania ciekawych zdarzeń z dobrym kursem w kierunku gospodarzy. Aż dziw bierze, że Traktorzyści przetrwali prawie całe dwie ostatnie tercje bez utraty bramki i zdołali się obronić w kolejnych osłabieniach. Wyjście sam na sam Golysheva i wiele szans na zdobycie bramki nie wykorzystanych przez Avto. Ten mecz powinien się skończyć wynikiem co najmniej 5:0. Nie wydaje mi się, żeby Traktor dzisiaj zagrał lepiej i uważam, że ciężko będzie im zdobyć choćby jedną bramkę. Ciężko znaleźć jakikolwiek plus na korzyść Czelabińska...
Avto -2,5 @2,55⛔⛔⛔
Avto strzeli powyżej 3,5 bramki @2,50✅✅✅
Avto wygra do zera @3,55⛔⛔⛔
Golyshev strzeli @3,10✅✅✅
Unibet

Jeśli chodzi o spotkanie CSKA - Podolsk to nie mam nic do dodania do tego co powiedział Mark1973. Może oprócz tego, że gospodarze tym razem będą trochę spokojniejsi. Może będzie więcej kontrolowania przebiegu spotkania niż strzelania bramek w ich wykonaniu, a nie wydaje mi się, żeby Podolsk ustrzelił wiele lub cokolwiek, więc tak:
CSKA wygra do zera @2,88⛔⛔⛔
Podolsk nie strzeli @2,85⛔⛔⛔
Under 3,5 @2,75⛔⛔⛔
Unibet

Spotkanie w Petersburgu odpuszczam. Mówi się, że dzisiaj zobaczymy inny hokej w wykonaniu SKA (słowa trenera), ale czy to się uda? Najpewniej tak, ale jeśli wydarzy się coś nie po ich myśli na początku spotkania tak jak ostatnio i wkradnie się nerwowość tak jak to miało miejsce w Omsku w zespole z Kazania to może być różnie. Ciężko mi uwierzyć w to, że Spartak sprawi kolejną niespodziankę wyjeżdżając do Moskwy prowadząc w serii 2:0, ale kurs na SKA jest jak dla mnie nie do gry... Bardziej jestem skłonny popróbować za drobne:
Spartak +2,5 @1,74✅✅✅
Spartak +1,5 @2,60✅✅✅
Spartak lub remis @3,65✅✅✅
Spartak OT @5,75✅✅✅
Unibet
Edit/ Jeszcze godzinę temu zaliczyłem ten dzień do straconych - co za niespodzianka!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jeszcze spróbuje dać cos na strzelca bo wczoraj plułem sobie w brode ze nie dałem a strzelali
Przed mecze CSKA-Vitjaz życzenia od kibicow , sztabu szkoleniowego i władz CSKA dostanie miejscowy zawodnik Ivan Telegin, dzis obchodzi on 27 urodziny. Czesto jest tak ze jak w dzien meczu przypada świeto to koledzy z druzyny i sam jubilat staraja sie to jakos udokumentować, podkreslic. Ivan to bardzo lubiany w teamie wojskowych gracz. Sam zreszta jest bardzo aktywny w tercji przeciwnika i potrafi strzelac i podawać
W zwiazku z tymi faktami spróbuje zagrac na gola i punkt dla niego
Telegin over 0,5 gola kurs 5,5⛔
Telegin over 0,5 pkt kurs 2,15⛔
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Panowie w fortunie 1.55 na awans SKA że Spartakiem. Co powiecie ? Teraz przy tym jest 1.04 co było to może się opłaca ?
1,55 za awans przy stanie 0:2 w serii? Według mnie to jakiś żart. Rozumiem, że SKA to jeden z głównych faworytów (przynajmniej do momentu pierwszego meczu PO) do zdobycia Pucharu, ale Spartak ma teraz dwa mecze u siebie i jeśli uda się im wygrać chociaż jeden a myślę że to całkiem możliwe to SKA może już nie zdołać odrobić strat. Według mnie kurs powinien być w granicach co najmniej 3,00 a i tak nie wiem czy bym to zagrał ????
Edit// Może przesadziłem z tym kursem 3,00 ale jakieś 2,30 to minimum jeśli miał bym ryzykować ????
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Właśnie udało mi się obejrzeć taki obszerny skrót slow motion z wczorajszego meczu SKA - Spartak.
SKA momentami gra rewelacyjne kombinacje. Pare takich motywów mają, że w życiu bym na to nie wpadł ???? ale ten forechecking jeszcze nie jest taki, jak być powinien. Być może dopiero łapią tą świeżość, bo na starcie serii był pomyślunek &quot;to tylko Spartak, to damy rade&quot;. Teraz się zastanawiam na ile to wszystko zdąży zadziałać w tej serii. Co do samego Spartaka....tam jest taki team spirit, że aż czuje te emocje z ekranu. W tym momencie zaryzykowałbym, że SKA tą serie przegra ! Wiem ! wielu z was puka sie teraz w głowę ???? ale tak jak pisał rasijskij jeśli Spartak weźmie jeden z dwóch meczów u siebie, to może być ciekawa historia ???? Uważam, że jeśli przesadziłeś z kursem 3,0 na awans SKA, to przesadziłeś bardzo niewiele. To 2,5 to dla mnie ten próg od którego można brać tą opcję pod uwagę.......chociaż intuicja mi mówi, że na pierwszej serii to się może skończyć.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
A mi tutaj do głowy od razu przychodzi przydatek Caps z zeszłego sezonu. Trudne początki PO i starcie z Kurtkami zaczęte w podobny sposób co teraz SKA ze Spartakiem. Oczywiście dwie inne ligi i dwa inne realia. Choć mając dwie takie pary w jednym tym samym momencie ze stanem 2:0 dla niżej rozstawionej drużyny pewnie zdecydowana większość dałaby większe szanse awansu dla SKA niż dla Caps. Jednak Caps dali radę więc myślę, że SKA to ogarną. Choć kurs 1,55 oczywiście nie do gry. Przy początkowym 1,04 jednak zbyt wiele nie można było się tutaj spodziewać. Jak dla mnie kursy powinny być wystawione po równo jakieś 1,8-1,9.
Co jednak najciekawsze w tym to fakt, że Spartak strasznie cieniował w ostatnim czasie. Wystarczył im bodajże jeden punkt, żeby uniknąć wojskowych a nawet tego nie dali rady ogarnąć. Natomiast SKA w końcówce RS wyglądali dobrze, jakby już ta świeżość była.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Wprawdzie ja tej ligi już nie grywam ale pozwolę sobie wtrącić pare słów jako obserwator.
Trzeba wziąć pod uwagę, ze teraz to Spartak nic nie musi a wręcz przeciwnie. Zaskoczył wszystkich tymi dwoma zwycięstwami i może być tak ze wygrają nawet te dwa pozostałe spotkania i awansują grając bez żadnej presji. wprawdzie sportowcy to ludzie żyjący pod presja wyniku i są przyzwyczajeni do rywalizacji, ale gdy zawodzi się samego siebie i to co miało przyjść teoretycznie łatwo się oddała to tego z głowy się nie usunie. Teraz to chłopaki z SKA maja spięte tyłki bo oni „nie mogą” odpaść
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
A mi tutaj do głowy od razu przychodzi przydatek Caps z zeszłego sezonu. Trudne początki PO i starcie z Kurtkami zaczęte w podobny sposób co teraz SKA ze Spartakiem. Oczywiście dwie inne ligi i dwa inne realia. Choć mając dwie takie pary w jednym tym samym momencie ze stanem 2:0 dla niżej rozstawionej drużyny pewnie zdecydowana większość dałaby większe szanse awansu dla SKA niż dla Caps. Jednak Caps dali radę więc myślę, że SKA to ogarną. Choć kurs 1,55 oczywiście nie do gry. Przy początkowym 1,04 jednak zbyt wiele nie można było się tutaj spodziewać. Jak dla mnie kursy powinny być wystawione po równo jakieś 1,8-1,9.
Co jednak najciekawsze w tym to fakt, że Spartak strasznie cieniował w ostatnim czasie. Wystarczył im bodajże jeden punkt, żeby uniknąć wojskowych a nawet tego nie dali rady ogarnąć. Natomiast SKA w końcówce RS wyglądali dobrze, jakby już ta świeżość była.
A może oni nie zdobyli punktu bo nie chcieli uniknąć wojskowych?
Co by nie mówić to wynik na to wskazuje.
Kiedyś z 15 lat do tyłu,w czeskiej lidze była taka historia,Partubice w sezonie zasadniczym lali wszystkich jak chcieli,na koniec mieli ok 30 pkt przewagi i w 1 rundzie play off odpadli,nie pamiętam z kim ale na pewno z 8 drużyną.Także w sporcie n ie ma nic pewnego,a już w hokeju to na pewno.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na chwilę obecną jedyny przyzwoity kurs na awans to 2,15 na awans Ufy. Mają teraz dwa mecze u siebie, a w ostatnim spotkaniu w Magnitogorsku pokazali kawał naprawdę dobrego hokeja. Co więcej - przeszło mi przez myśl żeby zaryzykować zakład długoterminowy na zdobycie Pucharu przez zespół Salavatu. Kurs wynosi 15,00 (SKA czy CSKA około 2-3). Jeśli pokonają Magnitogorsk to w kolejnej rundzie czeka ich Barys lub Torpedo i jeśli przejdą i ten etap to w finale konferencji będzie gorzej, bo najprawdopodobniej Avto lub Omsk, ale to Play Offy - nikt nie odpuszcza. Ufa ma potencjał żeby tego dokonać, zresztą zdobywali już Puchar. Po drugiej stronie drabinki wyśmienity kurs na zwycięstwo Lokomotivu (20,00) - tutaj również ogromny potencjał, tylko może nieco mniejsze doświadczenie w PO. Za 2/5 lub 3/5 stawki można popróbować i tego i tego zakładu.
Trzeba wziąć pod uwagę, ze teraz to Spartak nic nie musi a wręcz przeciwnie. Zaskoczył wszystkich tymi dwoma zwycięstwami i może być tak ze wygrają nawet te dwa pozostałe spotkania i awansują grając bez żadnej presji.
Przyłączam się do zdania kolegi. Na takim etapie i z takim wynikiem problemem może być (można powiedzieć że jest) psychika zawodników. Jestem pewien że ogromna presja ciąży na bramkarzach SKA. Ofensywa też będzie robiła co mogła, żeby wygrać mecz a takie podejście &quot;przymusowe&quot; nic dobrego do gry nie wniesie. Trener SKA znowu zapewnia, że w G3 zobaczymy inny hokej, tylko nie wiem czy &quot;inny hokej&quot; jest potrzebny, bo SKA zagrało bardzo dobre spotkanie. Problem leży chyba gdzie indziej - SKA myślało o dogrywce, a Spartak zagrał do końca. Wynik 0:2 w serii to już nie przelewki - wydaje mi się, że presja wyniku pogrąży zespół z Petersburga...
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Ufa
Magnitogorsk
Typ-0
Kurs-3.9
Nie ma za bardzo co tu pisać,bo tu lepsi fachowcy już dużo napisali o tym meczu i o innych dzisiajszych zresztą też,ja tu widzę remis ze wskazaniem na gości,wogóle oni ze sobą mają różne wyniki a ostatnie 4 mecze to 2 remisy i 2 dwójki,jakoś gospodarz nie wygrywa.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Faza Play Off sama w sobie jest bardzo ciekawa, ale jeśli chodzi o zakłady to nie przepadam za typowaniem w kółko tych samych spotkań. W przeciwieństwie do przedmówcy dzisiaj pogram sobie w kierunku Salavatu. Nie wierzę, żeby poziom jaki zaprezentowali w poprzednim spotkaniu drastycznie spadł. Dzisiaj będą mieli okazję pokazać swoim kibicom na co ich stać. Wydaje mi się, że Magnitka powinna wypaść lepiej w dwóch meczach u siebie, a nie wiele brakowało żeby zaliczyli porażkę już w pierwszym spotkaniu. &quot;Na papierze&quot; składy obu ekip porównywalne chociaż według mnie Ufa jest stabilniejsza we wszystkich czterech formacjach. Jeśli chodzi o bramkę to także z korzyścią dla Salavatu. Metsola dobrze przygotowany na PO natomiast Koszeczkin musiał oddać pole back upowi w ostatnim spotkaniu - chyba zabrakło trochę koncentracji. To co pokazali ostatnio dzisiejsi gospodarze skłania mnie to delikatnej próby zakładu z handicapem w ich kierunku, ale stawka powiedzmy coś około 4/10:
Ufa -1,5 @3,60 ✅✅✅ Unibet

Dodatkowo spróbuję pograć akumulator złożony z trzech dzisiejszych spotkań. Odrzucam mecz w Kazaniu, bo Barsy urwą co najmniej jeden mecz dla Omska. Jestem pewien. Może to będzie dzisiaj, może pojutrze, ale czuję to w kościach (tak wiem, super analiza). Gram win Dynama, bo mają niewiarygodną skuteczność - mimo nie wielkiej ilości strzałów krążki znajdują drogę do bramki - grają bez kompleksów, szybko. Do tego grają u siebie, ale nie wiem czy w tegorocznych play offach to jakiś atut. Jokerit też nie wygląda najgorzej, ale momentami jakby bez pomysłu... No i patent Dynamowców - mam nadzieję, że i dzisiaj zadziała. Win Ufy - ten mecz opisałem powyżej więc nie będę powtarzał. Na koniec zwycięstwo Lokomotivu - młodość i zaangażowanie czy doświadczenie i własna tafla? Wybieram to pierwsze. Przed pierwszym meczem tych ekip twierdziłem inaczej, ale teraz przyznam że nie zdziwię się wcale jeśli ekipa z Jarosławia awansuje do kolejnej rundy po czterech spotkaniach. Zastanawiam się czy nie pograć zwycięstwa Kazania dzisiaj, ale to temat do przemyślenia. Obejrzałem powtórki i mam mieszane odczucia. Kazań jak by nieco lepiej w drugim meczu z Omskiem. Jak na razie to tyle (stawka podobna - jakieś 3/10):
Ufa OT @1,83 ✅✅✅
Dynamo OT @1,70⛔⛔⛔
Lokomotiv OT @1,64⛔⛔⛔
AKO @5,10 Unibet⛔⛔⛔

EDIT// Nie wiele brakowało. Dynamo i Lokomotiv nie utrzymały prowadzenia do końca i przegrały w dogrywce.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Zarobiony dzis jestem i teraz dopiero wrzucam moj skromny głos do dyskusji:
Co do serii Magnitka-Ufa, kazdy wiedział ze dla Magnitki( teoretycznego dosc mocnego faworyta) nie bedzie łatwo , pierwotne kursy na awans chyba z ksiezyca bo jak spojrzysz na roster to wyglada to dosc wyrownanie. NA ten moment jest 1-1 przy lepszej grze Ufy, ale mam jakies dziwne wrazenie ze ta seria potrwa 7 meczy, poki co Metsola pewny i jak nie bedzie na niego sposobu to bedziemy swiadkami tego co rok temu robił Kazań w bramce z Garipowem, przynajmniej do finału wschodu. Dzis naprawde trudno powiedziec co wymysli Jandach, ale pierwsza formacja dostała plaster, wiec moze pomiesza cos w formacjach, zobaczymy. Wydaje mi sie ze dzis zobaczymy inna Magnitke, bo grajków maja bardzo dobrych, doswiadczonych , jakosciowo nic im nie brakuje i byc moze po 4 meczach bedzie po 2 w serii, kto wie.
Seria Omsk-Kazań
Wiem że Kazań musi, dzis 1 tercja z pewnoscia bedzie nawałnice na bramke jastrzebi, ale sek w tym ze pojdzie kontra i moze byc po herbacie, w barmce problem a było wiedomo grubo przed PO ze Podjapolski z Szaryczenkowem nie daja rady jednak była opcja powrotu Garipowa , nieststy nie bedzie go i mistrz ma klops. Druga rzecz, jak popatrzymy na roster Omska co tam sa faceci ograni , doswiadczeni ( w NHL rowniez) a mlodziez pod wodza Hartleya bardzo sie rozwineła. Kazan nie z takich opresji wychodzi ale czuje ze po 4 meczach bedzie 3-1 dla Omska.
Seria Loko, jak dla mnie jako kibica to bardzo bym chcial by było 4-0 , wiem ze to jest mozliwe , bo chłopakom talentu nie brak a i doswiadczeni zawodnicy dobrze weszli w PO, dzis mam wrazenie ze w regular nie przegraja
Seria D.Moskwy i Jokeritu
Tutaj mozna by prawie zaryzykować stwierdzenie ze Jokerit gra a Moskwa strzela bramki. Bardzo madrze taktycznie ustawił ekip Krikunow, wykorzystuja kazdy przestój w grze Klaunów i akurat wtedy potrafią ukłuć , liderów maja dobrych i co najwazniejsze Eromenko przypomniał sobie jak sie broni w PO za czasów zdobywania Gagarina a to ogromny atut. Ja jednak mysle ze jokerit w koncu cos pokaze bo potencjal jest i licze ze dzis ale zobaczymy
Typy na dzis dałbym tak:
Loko win⛔⛔⛔ aj chłopaki szkoda
Omsk z x✅✅✅
Jokerit z x✅✅✅
ako 4,49 fortuna⛔⛔⛔
a ryzykował bym tak
Loko RT kurs 2,15⛔⛔⛔
Omsk RT kurs 2,7✅✅✅
Magnitka RT kurs 2,65⛔⛔⛔
Jokerit RT kurs 2,85⛔⛔⛔
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis biore na tapete dwa mecze
Traktor-Avto )1-2) po dogrywce
Jak popatrzec na sklady , poszczgolne formacje, bramke to tak naprawde Ciagnik nie ma przewagi na żadnej pozycji, wiadomo dochodzi jeszcze zaangazowniae ktorego traktorzystom nie mozna odmówic a dzis jeszcze wlasna hala, jaednak nawet biorac te dwa elemenry pod uwage mysle ze Czelabinsk dzis nie odniesie zwyciestwa, siła ataku Avto , zmonibilizowany Kovar w bramce i solidna obrona na to nie pozwola to nie jest RS by sobie pozwolic na rozluźnienie czy lekcewazenie przeciwnika.
Avto RT kurs 1,7⛔⛔⛔
Avto minus 1,5 kurs 2,35⛔⛔⛔
Vitjaz - CSKA (1-3)
Ogladałem oba mecze i w zadny z nich Vitjaz nie mogł sobie podadzic ani z obrona CSKA( fakt udało sie strzelic w drugim meczu 1 tercji ale poxniej do roboty wzieli sie wojskowi) ani z atakiem w ktorym jest tyle kombinacji i mozliwosci rozegrania ze az pozozdroscic. Vitjaz nie mog w zadnej chwlili przejac kontroli nad czescia meczu. CSKA w tym roku jest jeszcze mocniejsze niz w ubiegłym, bardziej doswiadczone i ograne , jak spojrzec na skład to w zasadzie trener ma kłopot bogactwa a dodatkowo widac ze sa w formie.
Byc moze do składu wróci dzis Linden Vey , który bardzo dobrze rozgrywa i ma sporo asyst
CSKA RT kurs 1,4✅✅✅
CSKA minus 1,5 kurs 1,75✅✅✅
mozna sobe z tych kursow zrobic ako w dowolnej kombinacji
W pozostałych dwoch meczach wg mnie goscie beda mieli cieżko
W Astanie graja swietni faceci ale jeszcze nie otrzaskani w PO, a NN to trudny teren a gracze to mozna powiedziec starzy wyjadacze i to procentuje. i kto wie byc moze tym razem Kazachowie nie dogonia Torpedy.✅✅
W meczu Spartaka z SKA , tez widze ciezka przeprawe wojskowych bo presja ogromna i w przypadku porazki to petla na szyi. Miejmy nadzieje tylko ze panowie w pasiakch beda obiektywni;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom