>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis takie mecze ze nie zdziwie sie jak wyniki beda odwrotne od tego jakie sobie wymyśliłem.
Na pierwszy ogień biore klub ktoremu od lat sympatyzuje ale spróbuję obiektywnie podejść do tematu. 3 mecz wyrownany ale ze wskazaniem na Loko , które nie wykorzystalo kilku szans( Ivanow, Nakladal , Kozun, Sannikow) i wg mnie zagrali slabiej niz mogli i niz ich na to stać. Sochi grała madrze i twardo. Dzis licze na poprawę gry Loko bo stać ich na to bo rezerwy drzemia w tym zespole.
Loko ml kurs 1.66⛔⛔⛔
Loko Rt kurs 2.15⛔⛔⛔
EDIT: Gra lepsza niz w meczu nr 3 ale niestety przegrana
Bardzo sympatyzuje z ekipa Dynama Moskwa ale coś mi sie wydaje ze ekipa Jokeritu powoli odnajduję sposob na pokonanie Stołecznych. W poprzednim meczu zneutrakizowana pierwsza formacja. Jak popatrzec na Finów to maja 4 równe piątki i kazda wnosi sporo do gry, oddaja duzo strzałow , akcje coraz bardziej przemyslane nie na oślep gra. Nie wiem dlaczego zmieniono Eromenke na Bocharowa ale byc moze kwestia odpoczynu i dzis zobaczymy w kcji doswiadczonego golii, ja mimo wszystko pojde dzis w kierunku gosci , moze znow bedziemy swiadkami dogrywki
Jokerit z x kurs 1,7 ⛔⛔⛔
Kazan - Omsk
Nie wiem co by musiało sie stac by mistrz wrócił go gry, ekipa mocna ale na przeciwko sa rownie uznane nazwiska i marki a byc moze nawet porownujac formacje z lekka przewaga Jastrzebi. Kazan gra nerwowo i chyba zbyt ostro, poki co sedziowie patrza na to z przymruzeniem oka ale zwrocil na to uwage Hartey. Dzis presja na gospodarzach ogromna. Szczegolnie na bramkarzach , gdzie niestety te intrwencje sa bardzo niepewne. Omsk z kolei gra swietny hokej i fizycznie i technicznie poukładany. Do tego taktyka tez odpowiednia bo i wsrod wykonawców wielu zawodnikow z jakoscia i doswiadczeniem. Z taka gra mogłbym zaryzykowac teze ze widze ich w finale Gagarina a wschodu przynajmniej . Dzis idze znow w kierunku Jastrzebi bo moga a Kazan musi
Omsk z x kurs 1,5✅✅✅
Omsk ml kurs 2,03✅✅✅
Omsk RT kurs 2,4✅✅✅
Ufa-Magnitka
Najtrudniejsza para jak dla mnie dzis. Ufa swietnie sie prezentuje fizycznie , taktycznie a sklad mocny. W szystko im wychodzi, sa jakby krok przed rywalem. W bramce narazie nie do złamania finski specjalista. Ale Magnitka to wciaż mocny zespoł z wieloma strarymi wyjadaczami, moga odpalic w kazdej chwili. Nie sadze ze dzis bedziemy swiadkami podromu ale gra moze byc na styk bo jednak druga i trzecia tercja meczu nr 3 pokazała ze Hutnicy potrafia grac , mam wrazenie ze jeszcze wrocimy do Ufy na szósty mecz ale nie wiem z jakim stanem. Poki co trener Jandac zachowuje spokoj.
Ufa z x kurs 1,4✅✅✅
Jak bedzie ? sam jesetm ciekawy
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Dzisiaj może się zakończyć podróż w fazie pucharowej zeszłorocznych mistrzów... I szczerze mówiąc jestem zdania, że tak się stanie bo są od Jastrzębi w tej chwili zwyczajnie słabsi. Tak jak już gdzieś było wspomniane, w Omsku stworzyła się piekielnie silna ekipa z ogranymi zawodnikami z przeszłością w NHL (Franson, Emelin, Desharnais, Stalberg), do tego w formie silny i młody napad Mikheyev, Zernov, Semyonov czy bardziej doświadczony Shirokov. Każdy stwarza zagrożenie, a Hartley spiął to wszystko i w idealnym momencie uderzyli w PO. 16 goli w 3 meczach z Kazaniem, mimo braku pierwszego bramkarza Barsów to bardzo konkretny wyczyn.
Wiem, że ciężko sobie wyobrazić by mistrzowie odpadli po szybkiej serii do zera... Ale ja w to idę, bo nic nie stoi Jastrzębiom na przeszkodzie, żeby spróbować dziś zgasić ostatecznie światło gospodarzom. Te wyniki to nie przypadek i dlatego biorę Omsk RT @2,40 (Już sa minimalnym faworytem kursowym).
Do tego spróbuję wykorzystać spore kursy na klasyfikację kanadyjską i wywołam do tablicy wspomniany wcześniej zaciąg z doświadczeniem za oceanem. Spędzają dużo czasu na lodzie i nieźle punktują ????

Franson +0,5pkt @2,30
Desharnais +0,5pkt @2,30
Stalberg +0,5pkt @2,30

Liczę również na powrót na ścieżkę zwycięstw Lokomotivu. Nie widzę Sochi walczącego do końca o awans z tej pary, czas żeby młodzi dziś ogarnęli temat bo narazie szaleje Staffan Kronwall, punktują obrońcy, a w następnej fazie będzie trzeba więcej by powalczyć o finał konferencji.
Tak czy inaczej tę przeszkodę muszą przeskoczyć - przedwczoraj byli lepsi, dali się zaskoczyć w 3 tercji i szybka bramka w dogrywce. Dzisiaj trzeba załatwić sprawę szybciej, może Kozun czy Loktionov pociągną bardziej i napad coś postrzela stąd takie propozycje :
Loko RT - @2,13
Kozun +0,5pkt @1,65
Loktionov +0,5pkt @1,67
Averin +0,5pkt @2,20

Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Mam wrażenie jakby Jandac nie wiedział co zrobić z pozycją goalie a jak się ma problem z tą pozycja to sypie się wszystko. Koshechkin RS miał solidny był tym nr 1 położył mecz nr 2 został zmieniony, położył mecz nr 3 został zmieniony, dziś od początku Zagidulin na którym będzie ogromna presja a chłopak za dużo się nie nagrał w tym sezonie ledwo nieco ponad 20 spotkań i dziś ma zatrzymać rozpedzone Ufa. A jeszcze w zeszłym sezonie bronił tylko w VHL więc przeszkód duży, słabo to widzę. Ciekaw jestem czy Ufa znowu wyjdzie na pełnej by jak najszybciej rozstrzygnąć mecz. Taktyka zdaje się działać a ciśnienie od pierwszego gwizdka, kilka nie pewnych interwencji bramkarza przyjezdnych i zrobi się nerwowo. Taktyczne wyglądają świetnie, wszystko mają we własnych nogach. Idę w stronę gospodarzy którym wszystko póki co wychodzi.
Ufa @ 2,15
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja dziś spróbuje zagrać w kierunku Astany, wydaje się, że personalnie są lepsi, trochę brakuje doświadczenia. Drugie spotkanie w OT po długiej gonitwie wyniku. Potem porażka na wyjeździe, powinni dziś zagrać dobry hokej, by nie było wyrównania i dalszej nerwówki w kolejnych spotkaniach. Zwycięstwo dziś pozwoli zamknąć serię u siebie i czekać na rywala, na pewno na to liczą i jeśli zagrają dobrze w obronie to będą w stanie to osiągnąć, bo ofensywa rzecz jasna bardzo mocna.
Astana OT @1,74⛔
Astana RT @2,15⛔
Astana -1,5 @3,15 ⛔
Astana/+4,5 @3,05 ⛔
Astana...????
Poza tym dziś pewnie CSKA zamknie serię i liczę na wyrównanie ze strony SKA, by nie wprowadzić nerwowości i wyniku na granicy przepaści wiec jeszcze AKO
Astana z x @1,42 ✅
CSKA RT @1,4✅
SKA RT @1,46 ⛔
AKO @2.9⛔
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis walcza trzy pary i rywalizacje byc moze bede siedmio meczowe. Ja dzis mysle o takich typach
Magnitka-Ufa (1-2) po dogrywce
To ciekawa para i potencjalny finalista wschodu bo mysle ze kazdy z tych zespołów jest mocniejszy i bardziej ograny w PO od pary Astana-NN.
Na dzien dobry po oczach bije kurs na Ufe. Znów chyba z księzyca to wzieli, ponad 3,2. I takiego doga z nich robią. Owszem trzeba było zobaczyc z 2 tercje ale mecz nr 3 był wyrownany. Co do meczu nr 4, o ile o stabilność Metsoli mozna byc raczej spokojnym to nie wiem jak zagra Zagidulin( chyba ze znów zmiana a to nie sprzyja). Patrzac dalej byc moze Jandaczowi udało sie w miare zneutralizowac pierwsze dwie formacje. Ale czy na długo? mysle ze dziś moze sie zdziwic. Tak patrze na te formacje kazdej z ekip to bym powiedział ze lekka przewage ma Magnitka o ile Ufa 2 pierwsze ( troche rotacji jest ze wzgledu na brak Burdasowa) bardzo silne to dwie nastepne troche gorsze od Magnitki, no moze ta Kadeikna daje rade w miare jeszcze.
Ufa jest bardzo dobrze przygotowana do tego Po i fizycznie i taktycznie , zreszta to typowy zespół na post sezon, kadra doswiadczona , ograna razem od dawna, wiedzą o co graja. Jezeli chodzi o MMG to odniosłem wrazenie jakby ten zespół zbyt długo walczyl w RS o lepsza pozycje a ucierpiały na tym przygotowania do PO( zreszta ekipie Zinetui tez wytknieto słabe przygotowanie do PO, nie wiem co dalej z tym bedzie.
Wiemy ze wynik moze byc w obie strony. Mi to pachnie znów remisem✅✅✅ ( chyba ze jakims cudem peknie Metsola) ale juz dawno sobie pomyslałem ze w tej parze bedzie 6-7 meczy
Ufa z x kurs 1,79 fortuna✅✅✅
i tu może strzelca sobie pozwole dać: Siergiej Mozjakin, kapitan MMG póki co niezbyt widoczny w tej serii wiec moze sie dzis obudzi⛔
Loko-Sochi (3-0)
Mialem nadzieje, że chłopaki wyrwą chociaz jedno zwyciestwo z Sochi, ale sie nie udało i o ile w meczu nr 3 wynik był lepszy i rezultat bliski sukcesu tak gra wygladała gorzej, natomiast w meczu nr 4 , juz widzialem ten ząb z jakim zawsze graja zawodnicy Loko,
Zaczne od tego, ze kursy tez jakos wystawione nie halo, bo 1,6 na RT Loko na tym etapie rozgrywek to znow cos nie tak.. Pomijajac kursy wierze ze na własnej tafli Loko wyszarpie to zwyciestwo, bo kadrowo to zespół z wiekszym potencjalem( fakt, doswiadczenia jeszcze trzeba nabierac ale z kazdym meczem chłopaki maja go coraz wiecej). prosto nie bedzie , musi obudzic sie formacja Koroszkowa i Ivanowa bo narazie wynik ciągną dwie pierwsze formacje. Licze dzis na przebudzenie tych graczy i walke z takim zebem jak w meczu nr 2 i 4
Loko RT kurs 1,63✅✅✅
jako strzelców proponuje
młody Goergi Ivanow( licze ze u siebie znów strzeli ale tez potrzebna jest ta jego formacja) kurs 7,5⛔
Jakub Nakladal: doswiadczony Czech póki co tylko asystuje ale portafi huknac z niebieskiej jak i wjechac z krazkiem do bramki( ot taki z niego spryciarz) kurs 6,2⛔
Jokerit-D.Moskwa (2-1)
W tej parze trzeba jasno powiedziec ze wynik trzyma weteran Aleksander Jeromienko,(oczywiscie nic nie ujmujac taktyce Krikunowa) nie wiem na jakim procencie broni ( moze nawet 95%) ale jak za dawnych lat. Tylko widac u niego zmeczenie i na mecz ne 3 wskoczył Boczarow, a jak sie pozniej okazało finowie przechylili szale zwyciestwa na swoja korzysc. Dzis u suebie tez mysle ze beda strona dominujaca, jak zreszta w kazdym meczu bo trzeba im przyznac ze fizycznie daja rade i graja wszystkie formacje( pytanie kto dzisiaj zagra miedzy słupkami, byc moze znow odpocznie golie nr 1 a skupia sie na meczu w Moskwie, ale chyba tego nikt tak nie kalkuluje. Jokerit ma nóz na gardle i mysle ze dzis skutecznosc dopisze bo frontalnego ataku jestem pewien
Jokerit ml kurs 1,62✅✅✅
Jako strzelca proponuje ogranego za oceanem duńczyka Niklasa Jensena kurs 3⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Ufa OT @ 2,34 / fortuna ✅
Konsekwentnie obieram kierunek na Saławat. Po Magnitce spodziewałem się więcej, a wyszło na to że dwa zwycięstwa mocno wyszarpane na styku, a w pozostałych dwóch dominacja Ufy. Tsulygin ze swoją armią wie o co walczy, forma jest, poszczególne formację współgrają i w ogóle dobrze im się gra w Magnitogorsku co łatwo można zauważyć. Liczę na wzorowe spotkanie Metsoli, widać że facet się dobrze przygotował na PO i oczywiście na zabójczą skandynawską pierwszą linie Saławatu. Bardzo podobał mi się Hartikainen, ma chłopak gaz i mocno na niego liczę również dzisiaj. Po obu stronach jest mnóstwo jakości, ale ja swoje pieniądze postawie dzisiaj na przyjezdnych.
Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Barys Astana over 3,5 gola @ 2,14 ⛔
Barys Astana over 4,5 gola @ 3,60 ⛔
Barys i over 5,5 gola w meczu @ 3 ⛔
Over 5,5 w meczu @ 2,03 ⛔

Ameryki nie odkryję, obie ekipy lubią grać ofensywny i otwarty hokej. Martwić może defensywa Kazachów, Hrachovina 12 razy wyciągał krążek zza pleców w przeciągu tylko 3 spotkań, wynik bardzo słaby. Obrona też jakaś niemrawa. Torpedo swoje armaty ma i myślę że przy tak broniącej Astanie na pewno &quot;coś&quot; ustrzelą. Natomiast nie martwię się o atak Barysu, bo potencjał drzemie w nich ogromny. Uważam, że spotkanie będzie rozgrywane w szybkim tempie i wierzę że chłopaki z Astany przestrzelą przeciwnika. Osobiście spodziewam się kilku bramek (coś w stylu 6-3, 6-4, 6-5), dobrego widowiska i zwycięstwa Barysu stąd takie typy idą ode mnie.
Dodatkowo z kanadyjki typy które można rozważyć, powiedzmy dorzucić do jakiegoś ako czy coś:
Matt Frattin +0,5pkt @ 1,55 ✅
Patrice Cormier +0,5pkt @ 1,65 ✅
Curtis Valk +1,5pkt @ 3,55 ⛔
Andrew Calof +0,5pkt @ 2,03 ⛔
Damir Zhafyarov +0,5pkt @ 2,36 ⛔

Kursy z fortuny
Wybór wedle uznania, pozdro!
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Faktycznie kierunek overowy wydaje się być najbardziej wskazany i tutaj się zgadzam. Bardzo duża siła ofensywna Kazachów, własna tafla i problem wyjazdowy NN sugeruje grę na gospodarzy... Tylko czy warto cokolwiek wsuwać po kursie 1,65~? Ewentualny zysk nieadekwatny do ryzyka, dlatego przychylam się do większości propozycji kolegi dawson92 i sam gdzieś zagram lekko typ Barys win/over 5,5.

Mieliśmy już w tej parze powroty z 0:4 i 0:3, zarówno Torpedo jak i Barys wygrały te mecze, gdzie można było się w pewnych chwilach spodziewać blamażu u siebie. To jednak pokazuje, że brakuje tym drużynom umiejętności kontrolowania wydarzeń przez dłuższy czas i trochę większej jakości w obronie. A to nie stawia ich jako faworytów w kolejnej fazie, a i teraz ciężko przewidzieć jak zakończy się ta seria.
Kazachowie znowu zaatakują dziś od początku, tylko czy nie nadzieją się na kolejną minę? Nie jestem już w 100% pewien ;)
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Ktoś coś o typie: Astana gol w każdej tercji po 2.85 z lvbet
Ja tak krótko. Nie warto. Ogromna stawka meczu i dziś możemy mieć nieco inny obraz gry. Koledzy powyżej sporo napisali o tym spotkaniu. Atak Barysa ma wielką siłę rażenia, ale Niżny będzie dziś uważny, jak nigdy dotąd ( w tej serii ) W pewnym stopniu może im sie udać zneutralizować ataki Astany. Barys swoje strzeli. Myślę, że 3-4 bramki na pewno, ale jak się to rozłoży na tercje ? Trudno przewidzieć. Typ mocno ryzykowny i ja bym nie szedł w tym kierunku. Defensywa Barysa do poprawy. Bo na tą chwilę co najwyżej 3 z dużym minusem. Niżny też z tego skorzysta, bo na pewno gospodarze nie zagrają na zero z tyłu. Zapowiada się twarda, ostra walka, bo dla Niżnego to może być koniec PO. A jak będzie, to zobaczymy za pare godzin. Wariantów na ten mecz jest więcej niż 2 ????
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Mialem sobie odpuscic granie dzis, ale tak mnie cos kieruje by choc pare zdan skreslic
Para Astana-NN
Trudno zaprzeczyc faktowi, że gospodarze to rewelacja sezonu zasadniczego. Określenie czarny koń rozgrywek na ten etap jak najbardziej trafne. To ze atak Astany jest bardzo groźny i potrafi kazda obrona zakreic to tez nie nowość ktro sie wyróznia to jasna rzecz i pislaem nie raz ale granie w RS sie skończyło. PO to inna bajka . jak spojrzec na roster obu ekip to jasno trzeba powiedzieć ze w NN jest mnostwo playofowych starych wyjadaczy natomiast w Astanie tak na dobra sprawe smak walki w PO KHL znaja tylko Bochenski, Boyd, Starczenko moze jeszcze z jeden gracz. Wiec jak widac doswiadczenie mimo mniejszych umiejetnosci technicznych po stronie NN. Wiadomo tez , ze PO wygrywa sie obrona a nie atakiem i tu w zasadzie mamy remis bo dziury po obu stronach. Dzis bedzie walka o uzyskanie tak zwanej przewagi psychologicznej bo wynik 3-2 komus bardziej zacisnie pętle, wiec bedzie presja. Nie wiem ja to sie bramkowo ułozy ale ekipy pewnie wyciagneły wnioski z poprzednich meczy,
Astana gra wg troche nerwowo, te akcje nie są tak idealne jak w RS, czasem brakuje czegoś. Nn skazywany na porazke w tej serii potrafi sie odrodzic, kto wie czy dzis nie bedziemy świadkami remisu.
i przede wszystkim gospodarze nie sa az takim faworytem jak to pokazuja kursy wg mnie wiec spodziewam sie ciezkiej walki i da mniejsza stawke sprobuje remisu.
Remis 4,55 fortuna
remis w podwojnej szansie kurs 2,01
za chwile o meczu SKA
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Pozwolę sobie dorzucić pare zdań: zgadzam się ze dziś będzie dużo skupienia być może nawet zobaczymy bardzo niski wynik bramkowy.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
SKA-Spartak
Dziwna jest ta seria bo mogłoby sie wydawac ze wojskowi z palcem w nosie wciągna Spartaka 4-0 lub 4-1 a tutaj męki Tantala. Jakości w SKA i kłopotow bogactwa sporo. Jednak maszynka sie zacieła. Po ostatnim meczu, który zakonczył sie skandalem w zwiazku z bledem sedziowskim, do którego i sedziowie i władze KHL sie przyznaly ale po fakcie, ekipa Spartaka bedzie mysle bardzo zmotywowana, bo mieli jednak swoje szanse i kto wie jak by sie skonczyla dogrywka jakby trwała dłuzej. U stołecznych tez doswiadczony playoffowo roster i lekcewazyc ich nie mozna ( nie wiem czy zagra Daugavins bo to pozyteczny gracz i portafiacy chytrze strzelić). Dzis bedzie z pewnoscia sporo walki na bandach byc i byc moze nieładnej gry ale wiadomo w takich meczach zwyciestwo trzeba wyszarpać. Kursy w strone wojskowych nie do gry , stawka meczu wysoka i paralizujaca. Typ wokól remisu ryzykowny ale bardzo bym chciał zeby w tej parze jeszcze sie troche skomplikowało:
Spartak z x kurs 3,6 fortuna
EDIT: Sedziowie wypatrzyli wynik meczu nr 4 a dzis ich kardynalne zachowanie pozbawiło przynajmniej szansy na dogrywke ekipe Spartaka. Stołeczni przez dwie tercje wrecz wzorcowo umilali zycie graczom SKA a później widzieliśmy znów film pod tytułem jak SKA nie może to sędzia pomoże????, wykluczenie Gonczarowa było wziete z kapelusza , pierwsze rowniez naciągane, SKA lipa????
Specjalnie nie zachecam do grania tego typu ale kto ogladał tą serie troch to wie ze wszystko moze sie zdarzyć
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Astana planowo ????
SKA - Spartak
1 + under 5,5
kurs 2,00
STS
✅✅
tak jak napisał Mark mecz zapowiada się mocno agresywnie, więc stawiam że będzie underowo &amp; jednak na SKA w RT, nie chce mi się wierzyć, że dopuszczą do meczu nr 7
powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
nie wiem czy zagra Daugavins bo to pozyteczny gracz i portafiacy chytrze strzelić
Niedługo po całym zajściu czytałem informacje, że Daugavins ma połamane żebra po wrzuceniu na bandę, więc jego absencja pomoże potrwać trochę dłużej. Zaznaczam że nie była to potwierdzona informacja i nie wiem jaki jest jego obecny stan zdrowia.
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Dzisiaj czas na kolejne rozstrzygnięcia (mam nadzieję ???? )
Ufa - Magnitka
Ufa DNB
kurs 1,65
STS
▶
Ufa w tej rywalizacji jest po prostu lepsza, widać, że są lepiej przygotowani - 2 zwycięstwa na wyjeździe muszą budzić respekt.
Obie wygrane Magnitki po dogrywce, bez wyraźnej dominacji w żadnym z tych spotkań.
Po stronie Ufy widać było ciąg na bramkę Magnitki w każdym meczu - dzisiaj powinno być podobnie.
Dynamo - Jokerit
Dynamo DNB
kurs 1,65
STS
✅
Idę w stronę stołecznych jednak - mimo ostatniej wygranej Finów. Patent jednak na Jokerit mają ???? - poza tym nie chce mi się wierzyć, że wypuszczą to po 2 zwycięstwach wyjazdowych na początku rywalizacji.
Sochi - Loko
Loko DNB
kurs 1,55
STS
✅
Moim zdaniem dzisiaj zakończy się przygoda Sochi w tegorocznych PO. Limit pecha Loko wyczerpało w 2 poprzednich spotkaniach w Sochi. Poza tym Loko z większą jakością, wiadomo, że młode głowy nie zawsze chłodne, ale ostatni mecz to wyraźna już dominacja.
ako 4,22
powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Każdy mecz tych serii jest interesujący i może dziś doczekamy się ostatecznych rozstrzygniec w którejś z par
Sochi-Loko (2-5)
W poprzednim meczu wazna rzeczą było by zagrały dobrze trzecie i czwarte formacje i tak się złożyło ze wypunktowały one przeciwnika, top six ( chociaż i tu sa niewielkie rotacje)zagrało swoje i mielsmy bardzo dobry obraz gry a co za tym idzie przekonywujące zwycięstwo. Ale trzeba zauwazych wazny fakt w tej serii, ano nareszcie Kvartalnow zdecydował się dac szanse miedzy słupkami Salakowi i zagrał po raz pierwszy w tej serii. Jak się okazuje dał sporo spokoju na tyłach , pewne interwencje zwieńczone SO(w pełni zasłużonym). Ptaszki ćwierkają że i dziś stanie w bramce( co nie oznacza że Konowałow jest złym bramkarzem, bo to dobry materiał na n następny sezon),. Mecze w Sochi nie udały się Loko, ten trzeci trzeba przyznać ze słaby, zdecydowanie poniżej poziomu w ich wykonaniu ale już mecz nr cztery był taki jaki chciałem zobaczyć, tylko Loko grało a Sochi strzeliło, zabrakło niewiele do dogrywki a i Sikin w bramce bardzo się przysłużył. Dzis jednak liczne na równa gre wszystkich formacji i nie ukrywam Salaka w bramce, potencjał, mobilność i jakość po stronie ekipy z Jaroslawia i chciałbym żeby Loko zamknęło dziś tą serie

Loko ml kurs 1,64✅✅✅
Loko RT kurs 2,15✅✅✅
Co do strzelca to znow ide w Nakladala✅✅( narazie asystuje w tej serii) i Ivanowa⛔( młody chłopak ma ciąg na bramke i nosa) i ich punkty✅✅ , kursy bardzo przyjemne

Ufa-Magnitka (3-2) po dogrywce
Człowiek zamiast ogladac w nocy NHL to siedzi nad powtorkami z KHL bo przynajmniej większość mecze nr 5 chciałem zobaczyć. I takie wnoski. Martwilem się trochę o nizsze formacje Ufy a okazuje się ze formacja Kadeikin( dobrze mi znany z Loko),Zarkow, Kugryszjew to bardzo zadaniowa formacja, z reguły pojawia się ostatnio na lodzie jak wyjezdza na lod najlepsza formacja MMG, gdzie umiejętnie ja potrafi zneutralizować. W ostatniej formacji Paweł Kokrjakow z partnerami tez robia sporo zamieszania w szeregach obronnych Magnitki a widomo Ufa dwie pierwsze formacje ma bardzo silne wiec maluje mi się obraz druzyny kompletej. I Oczywiscie nie do przecenienia jest rola Metsoli, facet brani kapitalnie na pewno na wysokim procencie, i zycze więcej szczęścia żeby mu się nie trafiały głupie bramki ( jakiś krazek nastrzelony o jego kij, tudzież krazek staczający się po plecach ), zasługoje w tej serii na SO i kto wie może dziś. Nie można tej lekcewazyc magnitki bo to bardzo silna ekipa, w rosterze doświadczeni i ograni zawodnicy. Jednak brakuje mi tej siły liderow, pomysłu na gre , więcej zeba w ataku, poki co MMG odbija się od obrony Saławata, albo kończy na Metsoli.. Wiadomo stać ich na odrodzenie się ale po obejrzeniu poprzednich meczy mam wątpliwości, Ufa ma wszystko by dziś zamknąć ta serie, kazda formacja daje power i jest pomysł na gre , ataki sa bardziej przemyślane i groźniejsze, nie wiem co musiało by się stać by dziś MMG odwrocilo serie, wiadomo to jest sport ale ja dziś ide w kierunku ekipy Saławat Julejew Ufa
Ufa ml kurs 1,73✅✅✅
Ufa RT kurs 2,22⛔⛔⛔
Strzelec Omark,✅✅( mysle ze punkt tez bedzie miał,✅) i Kadejkin ( facet wykonuje mrówczą prace i fajnie jakby strzelił)
D.Moskwa-Jokerit (6-2)
Pierwsza rzecz to napewno serie trzyma Stolecznym Eromenko i to sami gracze mówia. I nie wiem czy nie był to blad ze on zagral w meczu numer piec. Mógł równie dobrze odpoczac i przygotowac do meczu numer 6 tak jak do meczu nr 4 bo to co robił w bramce na świezosci to miód malina. Druga rzecz ze Jokerit jakby juz go troche rozgryzł. tak mi sie wydaje bo te strzały sa coraz trudniejsze do obrony. Trzecia rzecz to neutralizujac top six tym razem nie zapomnieli o nizszych linkach i to mozna było zobaczyc w poprzednim meczu. Wydaje mi sie ze maja jednak wiecej jakosci w zepspole, choc wolałbym awans Dynamo. To jednak patrze na rywalizacje w miare obiektywnie. I kolejna sprawa ze Klauny, chyba juz troche rozgryźli taktyke Krikunowa, takie odniosłem wrazenie, potrafia tak zagrac w obronie i przejsc do ataku by za chwile nie poszły groxne kontry. Napewno dzis Dynamo zrobi wszystko by nie pojechac do Helsinek napewno Szipaszjow, Kagarlicki, Indrasis, Tarasow, Zackrison beda sie dwoic i troic. Pytanie kto miedzy słupkami i jak zagra bo sadze ze tak jak w pprzednich meczach strona dominujaca mniej lub bardziej beda finowie. Byc moze bedziemy swiadkami dogrywki
Jokerit z x kurs 1,65⛔⛔⛔ osobiście ciesze sie ze Dynamo awansowało
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Dynamo Moskwa - Jokerit
Dynamo ML 1,7
Tak sobie trochę wczoraj dyskutowaliśmy z mark1973 :beer: o tym meczu i mamy odmienne zdania ???? ale gdyby każdy z każdym się zgadzał, to byłoby po prostu nudno ???? Żebym został dobrze zrozumiany - merytorycznie w zasadzie zgadzam się ze wszystkim co zostało już napisane odnośnie obu ekip ich formacji itd, ale myślę, że sam wynik może pójść w drugą stronę. Dwie formacje petardy po stronie gospodarza i 4 fajne, równe, z dużą jakością formacje gości. Osobiście wyżej cenie duet bramkarski ekipy stołecznych, ale to nie będzie generowało większej różnicy. Większej ! bo jakąś na pewno. mark1973 ma wiedzę i czucie, i ma też rację pisząc, że ekipa stołecznych została ( chyba ) trochę rozgryziona przez Klaunów, ale jeszcze trzeba to przełożyć na grę, wykorzystać na tafli, a to już nie będzie takie proste. Mała dygresja z piłki nożnej. Robben - każdy zna, wszyscy wiedzą jak gra, że bardzo lubi zejść w lewo i z kropnąć z narożnika pola karnego. Każdy wie i każdy nadal się na to nabiera. Dzisiaj Dynamo rzuci na szale wszystko. Dosłownie i w przenośni. W przypadku porażki wracamy do Helsinek, a patrząc na całą sytuację nie wierzę, że Jokerit przegrałby tam mecz. Więc teoretycznie robi się 3:3. Zaryzykuję stwierdzenie, że jak Dynamo przegra dziś spotkanie, to przegra całą serię. Siódme mecze rządzą się swoimi prawami i stołeczni nie będą chcieli do tego dopuścić. Dlatego ja ryzykuję i dziś idę w Dynamo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wracam do żywych - przynajmniej dzisiaj. Zastanawiam się czy nie postawić dzisiaj na remisy we wszystkich trzech spotkaniach. Dla zanotowania zysku wystarczyło by, gdyby wszedł jeden. Przy dwóch plus był by całkiem spory. Możliwe, że zagram właśnie w taki sposób. Koledzy wyżej dokładnie opisali wszystkie spotkania. Nie wiem czy można dodać do tych analiz coś jeszcze. Podzielam zdanie mark1973 jeśli chodzi o spotkanie Ufa - Magnitka. Wydaje mi się, że Ufa zakończy dzisiaj pierwszą rundę, bo ma przewagę w bramce. Myślę że dzisiaj to właśnie Metsola może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny. Jeśli chodzi o mecz w Moskwie - jestem po stronie suomi - liczę na awans Dynama. Obie ekipy są na podobnym poziomie. Jokerit ma może większą głębię w składzie. Nie wiem czego spodziewać się w tym spotkaniu, ale jeśli drużyny pójdą na wymianę ciosów to własna tafla i skuteczność Dynama może dać im możliwość gry w drugiej rundzie. Co do spotkania Soczi - Lokomotiv to skłaniam się bardziej ku tym drugim, ale nie będzie to spacerek. Myślę, że tutaj remis też jest całkiem prawdopodobny, a jeśli gospodarze się zepną to nie zdziwię się jeśli załatwią sobie szansę na awans w postaci gry numer siedem.
Ufa - Magnitogorsk remis @3,90✅✅✅
Dynamo - Jokerit remis @4,10⛔⛔⛔
Soczi - Lokomotiv remis @3,85⛔⛔⛔
Unibet
Jeśli rozliczyć każdy po np. 10 jednostek = ✅9j
Mogło być lepiej, ale &quot;lepszy rydz niż nic&quot; jak to mówią ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis interesuje mnie mecz w Moskwie, Spartak wg mnie został okradziony z przynajmniej jednego zwyciestwa przez panów w biało czarne pasy i w zwiazku z tym ma rachunki do wyrownania. Gra Stołecznych z meczu na mecz jest coraz lepsza , widać że ten zespoł potrfi sie przygotowć na najwazniejszą częśc sezonu i przede wszystki widac ze rosnie morale, pewnośc siebie, fizycznie wygladaja bardzo dobrze, doswiadczenia im nie brak bo wielu z nich swoje meczu w PO juz wiele razy grało. W Spartaku widać team spirit ,to niesamowite , w szatni atmosfera super, czuć ze moga zrobic razem cos wielkiego, Gonczarow, Zubow, Karsums, Hanzl, Koklaczew, Lisin, Fjodorow wiedza co maja zrobic, w bramce Hudacek, który potrafi zagrać dobre zawody i jest bardzo zmotywowany ???? Kadra narazie bez Daugavinsa ale ja licze ze dzis beda walczyc do upadłego i sa w stanie wygrac, ja osobiscie zycze im tego ide w kierunku Spartaka ????
Edit: Mam nadzieje ze do całego spektaklu nie włączą sie Panowie w biało czarnych pasach bo wtedy róznie moze sie skończyć
Spartak z x kurs 2,69
Spartak ml kurs 3,7
wsje fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom