>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roxanne - typy.

roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
1-66 podsumowanie jak policze ???? koniec tematu. Niestety nie bylo mi dane w odpowiednim dziale podziekowac za wspolprace bo jakis lysy brelok ma problem ze soba. Zatem dzieki za wiele lat moderowania szczegolnie Vader, Marcin, Ted koledzy z dzialu koszykarskiego i tenisowego. Przez te lata daliscie mi duzo reputy, glosowaliscie na typera czy moda roku - serdecznie Wam dziekuje. Niestety tyle lat na forum nie spowodowalo aby jakikolwiek admin napisal &quot;dzieki za wklad na forum&quot; wszystko to jest niewazne bo jednemu cos odwalilo. Wiem Vader, ze doceniales moja robote wiec Tobie dziekuje podwojnie, trzymajcie sie wszyscy i zycze duzo wygranych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Juz nawet mam zablokowane PW a ze pare wiadomosci bylo to tylko tu moge jeszcze raz podziekowac za mile slowa. Szczegolne podziekowania dla Marcina-Odry masz racje w 100% czasem sie nie zgadzalismy w wielu sprawach ale mam do Ciebie rowniez bardzo duzy szacunek podobnie jak to Vadera i dziekuje wam za wszystko, wiem, ze to indywidualna decyzja jednego admina, do zobaczenia do uslyszenia na pewno bedzie jakas okazja. Czesc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Dlaczego nie napisałaś, że PW zostało Ci zablokowane za to, że mnie obraziłaś? Swoim zachowaniem udowadniasz tylko, że to co zrobiłem (zdjęcie Ci moda), było absolutnie słuszne. Nie toleruję osób, które nie potrafią przyznać się do winy i przeprosić za swoje zachowanie.
Twoja linia obrony polega na obrzucaniu wyzwiskami tych, którzy zwrócą ci uwagę.
Dziękuję za te wszystkie lata spędzone na forum.
Zawsze możesz do nas wrócić, ale najpierw musisz uświadomić sobie, że w ten sposób nie możesz się zachowywać. Ponadto musisz obiecać, że będziesz bardziej wstrzemięźliwa w wyrażaniu swoich opinii o innych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Do góry Bottom