>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozliczenie kuponu 3z8 bez rozegranego jednego spotkania

H 1

heineken1986

Użytkownik
orientuje sie ktos sie jak to jest : wczoraj wyslalem kupon 3z8 . Weszly mi 3 grupy. Wygrana jakos niecale 40zł. Ale w jednej grupie ktora juz nie weszla przeniesli mecz Lille - Lorient z wczoraj na dzisiaj. I czy moge ten kupon odebrac w profku mimo ze ten mecz jest przelozony i nie ma wplywu na wygrana i zmiane wygranej na kuponie ??
Bukmacher profesjonal.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Lepiej poczekać, aż wszystkie zakłady zostaną rozliczone. Po co chodzić dwa razy do punkty. Skoro wygrałeś to wygrana Ci nie ucieknie. Trochę cierpliwości i pokory ???? .
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Skoro napisał że lepiej poczekać to raczej nie otrzymasz wygranej bo nie wszystkie zdarzenia zostały zakończone.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Lepiej poczekać, aż wszystkie zakłady zostaną rozliczone. Po co chodzić dwa razy do punkty. Skoro wygrałeś to wygrana Ci nie ucieknie. Trochę cierpliwości i pokory ???? .
Znów &quot;cudowny chłopiec FB&quot; i jego wspaniałe odpowiedzi.
Jeśli nie wiesz to nie odpowiadaj bo porada &quot;lepiej poczekać&quot; nikomu nie da pewności.
Nie odpowiadaj na tego posta bo nie zamierzam z Toba dyskutować.

Na więcej niż 100% nie otrzymasz dziś wygranej. Wszystkie mecze muszą być zakończone aby Ci wypłacili kase. I tak jak mówisz nie ulegnie zmianie Twoja wygrana :smile:
Nie jestem specjalistą od stacjonarnych ale skoro i musios88 tak twierdzi, to jest przekonany, że do wypłaty kupnu z rozpisem konieczne jest zakończenie wszystkich spotkań.
 
A 0

autsajder

Użytkownik
a jak mi mecz przelozyli np. d orundy wiosennej?? celtic i glasgow obstawilem i przelozyli a wszystko mi weszlo na kuponie to co teraz??
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Poczekaj aż wynik pojawi się na stronie. Jeśli będzie przy nim &#39;Z&#39; lub Zwrot to mecz będzie rozliczony po kursie 1.0 (tak jakby nie było go na kuponie).

Stacjonarni mają zapisy w regulaminie, że jeśli mecz będzie rozegrany w ciągu dwóch następnych 2 dni to będzie trzeba czekać, a mecz będzie rozliczony normalnie. Czasem to wykorzystują i trzeba czekać te dwa dni, czasem w klarownych sytuacjach (kiedy wyznaczono dużo późniejszą datę meczu) zwroty zdarzają się od razu.

Jeśli wszystko inne weszło to na pewno dostaniesz wygraną. Kwestia tylko czy dzisiaj czy w poniedziałek/wtorek. Zresztą dzisiaj i tak już ciężko by było Ci odebrać pieniądze.
 
A 0

autsajder

Użytkownik
teraz akurat jestem w domu wiec na studia dojade dopiero wieczorem a po wygrana i tak ide dopiero jutro kolo poludnia ;) mam nadizjee ze wszystko bedzie git ????
 
Do góry Bottom