>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozliczenie kuponu?

karfus 92,3K

karfus

Użytkownik
Witam, mam problem z rozliczeniem kuponu na bet 365, którego status widnieje jako: Przegrana. Zawarte były dwa zakłady akumulowane
Problem w tym iż bet365 w przypadku gdy mecz skończy się rezultatem 0:0 następuje zwrot. Dodam, że kupon nie był postawiony na LIVE. Według mnie za spotkanie Atletico-Chelsea powinien być ZWROT a nie PRZEGRANA. Czy ktoś myśli podobnie?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Kolego postawiłeś na jedną z trzech możliwości i nie trafiłeś,więc nie rozumiem skąd Twoje przekonanie że ma być zwrot.Jeśli byś postawił DNB czyli &quot;remis nie ma zakładu&quot; to i owszem wtedy byłby zwrot.
 
karfus 92,3K

karfus

Użytkownik
Kolego postawiłeś na jedną z trzech możliwości i nie trafiłeś,więc nie rozumiem skąd Twoje przekonanie że ma być zwrot.Jeśli byś postawił DNB czyli &quot;remis nie ma zakładu&quot; to i owszem wtedy byłby zwrot.
Stąd, że w bet365 za mecz, który kończy się rezultatem 0:0 następuje rozliczenie kuponu jako zwrot.
Odnośnie regulaminu, &quot;W zakładach akumulowanych selekcja bedzie nieważna.&quot; Czy to oznacza, że zwrot za dane spotkanie nie obejmuje zakładów akumulowanych?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Stąd, że w bet365 za mecz, który kończy się rezultatem 0:0 następuje rozliczenie kuponu jako zwrot.
Odnośnie regulaminu, &quot;W zakładach akumulowanych selekcja bedzie nieważna.&quot; Czy to oznacza, że zwrot za dane spotkanie nie obejmuje zakładów akumulowanych?
Kliknąłeś w ogóle link, który wstawiłem?
 
solara 38

solara

Użytkownik
Troche off topic ale szybko musze uzyskac odpowiedz, pytanie brzmi: Czy na bwinie mozna anulowac zaklad? Jesli tak to jak tego dokonac? zle kliknalem i nie wiem teraz co zrobic. Mecz pierwszy zaczyna sie jutro wiec chcialbym uzyskac szybka odpowiedz ;).
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Troche off topic ale szybko musze uzyskac odpowiedz, pytanie brzmi: Czy na bwinie mozna anulowac zaklad? Jesli tak to jak tego dokonac? zle kliknalem i nie wiem teraz co zrobic. Mecz pierwszy zaczyna sie jutro wiec chcialbym uzyskac szybka odpowiedz ;).
Generalnie to chyba nigdzie nie można anulować zakładu jednak są wyjątki np. na bet365 kiedyś zagadałem na live chacie że się pomyliłem i chcę cofnąć zakład i mi anulowali aczkolwiek pani uprzedziła mnie że jest to jedyny i ostatni raz, co do bwin to może być ciężko ugadać zwłaszcza że nie ma u nich live chata a pisanie na maila to za nim ci odpowiedzą to już ci dawno kupon rozliczą.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
A ja Ci radzę napisać, mi na Bet365 nie anulowali jak chciałem (a to chyba nawet było w AKO). Tak więc różnie bywa, a może jednak się uda.
Edit:
Nie zauważyłem, że ju po meczu.
 
Do góry Bottom