>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
Chyba kolega myśli,że wygrać jeden mecz z Bostonem to tak jakby być lepszym od mistrza.Dlatego powiedział ,że kandydat do mistrza pewnie ???? Boston teraz bez formy i na underach można zarobić.
 
T 0

taasior

Użytkownik
pogadamy na koniec sezonu, tampa sobie narazie radzi dobrze, a wasz boston jest cieniutki ze az zal patrzec, ale wiadomo wszystko sie moze jeszcze zmienic. Zobaczymy, na pewno zapowiada sie ciekawy sezon ;]
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tampa może i jest dobra , ale z Toronto co najwyzej powalczy o 3 miejsce.
za 3-4 sezonu i może zobaczą Postseason - klub młody - zaczeli w 1999 bodajze.
Dla mnie co pisałem we wprowadzeniu Boston nie obroni World Series - co innego w 2009
Co jak co , ale Ortiz zaczął sezon świetnie :]
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
pogadamy na koniec sezonu, tampa sobie narazie radzi dobrze, a wasz boston jest cieniutki ze az zal patrzec, ale wiadomo wszystko sie moze jeszcze zmienic. Zobaczymy, na pewno zapowiada sie ciekawy sezon ;]
A moze chcesz sie zalozyc?
Generlanie smieszy mnie gadanie, ze po kilku porazkach w MLB dana ekipa jest cytuje &quot;cieniutka az zal patrzec&quot;.
Zamierzam wyciagnac Ci tego posta wraz z koncem sezonu i zobaczymy kto bedzie mial racje.
Ja twierdze, ze Boston i Yankees znajda sie przed Tampa, Baltimore skonczy na ostatnim miejscu.
Co do Toronto sie nie wypowiadam, tam jak zwykle jakies dziwne ruchy, nie do konca chyba przemyslane decyzje i znow bedzie bez PO.
 
K 0

komorokoro

Użytkownik
Zgadzam sie z Lupusem
Sie Tampa i Orioles rozbuchali ale to sie skończy.Jeszcze przed All Star bedą na swoich miejscach.Tu sie liczy jak sie kończy a nie zaczyna.

Niech sobie grają a i tak BOS przejdzie dalej bo Yankesom nie życzę :kwasny4565:
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
pogadamy na koniec sezonu, tampa sobie narazie radzi dobrze, a wasz boston jest cieniutki ze az zal patrzec
Red Sox wygrali już 4 z 5 ostatnich meczu tuz po serii pięciu porażek z rzędu.

W 5 spotkaniach zdobyli raptem 4 punkty, aby nastpenie w dwóch kolejnych aż 19, to nadal są cienkie bolki?
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik

29 kwiecień

Az 15 lat potrzebował Kenny Rogers, aby odnieść zwycięstwo przeciwko Yankees, nie udawało mu się to przez 11 kolejnych startów.
W tym samym spotkaniu Gary Sheffield zdobył swój 482 home run w karierze, był to zarazem pierwszy home run przeciwko Yankees od 1997 roku.
30 kwiecień
Jak już o Yankees mowa.
Placido Polanco jest pierwszym graczem Tigers od 1966 roku, który w spotkaniu na Yankee Stadium zaliczył 2 home runs.
Cliff Lee pitcher Cleveland Indians jest dopiero piątym zawodnikiem od 1981 roku, który w pierwszych piecu startach odniósł komplet zwycięstw i miał ERA poniżej 1,00 (0.96). Przed nim dokonali tego, m in Pedro Martinem w roku 1997 (ERA 0.50) oraz Roger Clemens w 1991 (ERA 0.60).
Tymczasem w Chicago Cubs zmiażdżyli Milwaukee Brewers aż 19-6, jest to dopiero 10 przypadek w ostatnich 50 latach, gdy Cubs zdobywali min. 19 w jednym spotkaniu, Az 8 z nich miało miejsce na Wrigley Field (stadiom Cubs), ciekawe prawda?
1 maj
Pastwimy się nad Yankees.
Detroit Tigers zgarnęli swojego pierwszego sweepa nad Yankees grając przeciwko nim w Nowym Jorku.
Poprzednio ta sztuka udała im się w w 1996 roku, manager Tigers Jim Leyland był wtedy graczem Class A, manager Yankees, Joe Girardi miał 1,5 roku, a Yankees zakończyli sezon na ostatnim miejscu w dywizji, czyżby powtórka z historii?
3 maj
Red Sox wygrali już 4 z 5 ostatnich meczu tuz po serii pięciu porażek z rzędu.
W 5 ostatnich spotkaniach zdobyli raptem 4 punkty, natomiast w dwóch ostatnich aż 19.
Brandon Webb rozpoczął wspaniale sezon, obecnie ma już bilans 7-0 czym wyrównał rekord Randy Johnson’a z 2000 roku.
4 maj
Jon Lester, pitcher Boston Red Sox ma obecnie bilans 6-2 na Fenway Park, w tym 4-0 w spotkaniach rozgrywanych za dnia.
Zawodnicy Bostonu zdobyli 26 pkt (i 39 hits) w ciągu ostatnich 3 spotkań, podczas gdy we wcześniejszych 5-ciu meczach zdobyli tylko 4 pkt i 23 hits.
Greg Maduux (San Diego Padres )nadal nie może „dobić” do swojego zwycięstwa nr 350. Roger Clemens potrzebował aż 4 kolejnych spotkań by odnieść to historyczne zwycięstwo.
Colorado Rockies przerwali serie 4 porażek z rzędu, jednocześnie przerywając ciąg 8 wygranych pod rząd Los Angeles Dodgers.
New York Mets są dopiero drugim zespołem, który wygrał w tym sezonie serię przeciwko Arizona Diamonbacks.
Pierwszą drużyną byli Cincinnati Reds, którzy wygrali 2 z 3 spotkań z Ariozna na początku sezonu.
 
I 6

insaner

Użytkownik
Pod jaką nazwą występuje w Pinnacle ten dodatkowy handicap -2,5? Bo jakoś nie znalazłem. I czy w przypadku zmiany pitchera zakłady u nich anulują czy też rozlicza za wygrane? A co u bodoga i sportsbetting w przypadku zmiany pitcherów - bo nie lubię marnować czasu na czytanie zamotanych regulaminów. No i nie wiem - może ja ślepy jestem ale u bodoga tez nie widzę tych dodatkowych handicapów. Z góry dzięki za info.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pod jaką nazwą występuje w Pinnacle ten dodatkowy handicap -2,5? Bo jakoś nie znalazłem. I czy w przypadku zmiany pitchera zakłady u nich anulują czy też rozlicza za wygrane?
Żeby zobaczyć RL -2 lub -2,5 trzeba się zalogować. Czyli po prostu mieć u nich konto.
Można swobodnie dobierać sobie RL od -1; -1,5; -2; -2,5 do RL +1; +1,5; +2; +2,5
Niżej na wybranym meczu screen który pozwala zobaczyć jak dowolnie można wybierać sobie hcp. Podobnie można wybierać linię under/over

A co do Start Pitcherów. Przy zwykłym win można wybrać jak widać na screenie. Ze tylko dla Nas istotny jest pitcher drużyny X lub sam pitcher ekipy Y. Obaj pitcherzy są istotni. Lub zakład &quot;action&quot; czyli nieważne kto wystartuje w jednej a także drugiej drużynie.
Z tym, że przy wyborze hcp już nie można wybierać. Buk narzuca nam Start Pitcherów i tego nie można zmienić. Jeśli zmienią się Start Pitcherzy a Ty nie miałeś zakłądu na Action to masz zwrot.
I jeszcze jeden screen :-D

Reasumując... Nie widziałem innego buka u którego można w tak szerokim zakresie wybierać sobie hcp czy o/u. Kursy także najlepsze na rynku. Poza tym alternatywny run line także fajna sprawa.
Można także zerknąć na ofertę bet365 oraz 5Dimes.
Pozdr.
Vader
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom