>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tu możecie pisać o &quot;biuście marynie&quot; :p (żartuje oczywiście)

Temat powstał, ze względu, iż robicie bałagan w temacie o typach i kuponach. Tu możecie sobie pisać co chcecie o MLB. Oczywiście pewne granice zdrowego rozsądu są :wink:

No to życze miłego wypowiadania, tak aby nikt z moderatorów nie musiał interweniować :wink:
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
To ja tak na wstepie chciałbym powiedziec moderatorom kochanym zeby usunęli te tematy zwiazane z konkursem... bo chyba juz sie skonczyl a zaśmieca tylko dział MLB i podpis pod działem o konkursie trzeba tez sie pozbyć. Pozdro :twisted:

Załatwione ;)//Marcin
 
dominic 0

dominic

Użytkownik
kurde dzis byla dziwna tra kolejka tylko 4 druzyny na 8 mie weszlo ;/ kansa remisowal 1 inning przed koncem ;/ san diego tez pechowo w dogrywce przegralo z oakland , chicago zreszta tez 1dnym punkem przegrało ;/ ogolnie srednio udna kolejka dla mnie
 
devasto 0

devasto

Użytkownik
Mam takie pytanko, moze wydawac sie glupie...
Druzyna 1 to home a 2 away tak jak jest w innych sportach przy obstawianiu czy odwrotnie?? (u amerykancow wszystko jest mozliwe...)
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
New York Mets - New York Yankees over 10 2,00 BAW ????

Stawka: 1j

Milwaukee Brewers - Minnesota Twins 1 2,40 BAW ????

Stawka: 1j

Los Angeles Dodgers - Los Angeles Angels under 9 1,83 BAW ????

Stawka: 1j

Baltimore Orioles - Atlanta Braves over 9.5 1,87 BAW ????

Stawka: 1j
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mi weszło ledwie 5/8 i ledwo mi się kupon zwrócił w 90 % :/ Ach to Seatlle i Oakland . Patrzyłem na wyniki live do 5 meczu i myślałem , że będę bogaty . Rano patrze a tu następne 3 mecze to 3 porażki ;/
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Mi weszło ledwie 5/8 i ledwo mi się kupon zwrócił w 90 % :/ Ach to Seatlle i Oakland . Patrzyłem na wyniki live do 5 meczu i myślałem , że będę bogaty . Rano patrze a tu następne 3 mecze to 3 porażki ;/
uroki baseballa :wink:
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Witka,

Widzę, że sporo ludzi zainteresowało się MLB ???? . To cieszy. Ja od początku sezonu obserwuję dzień w dzień i powiem wam, że trafiliście na płodny okres ???? . Jakiś miesiąc temu była po prostu katastrofa, a teraz jest przesympatycznie jeśli chodzi o przewidywanie ???? Można spokojnie 15-tką pojechać nawet w kilka dni, jakby stawiał 2 kupony dziennie :p, co radzę robić. Wbrew pozorom stawianie 2 kuponów dziennie w piętnastce jest bezpieczne. Nawet jeśli nie wejdą dwa, to zawsze wchodzi jeden, a to już jest na plus, bo w MLB kursy są grubo powyżej 2.00... a przy dużych stawkach to ta reszta &gt; 2.00 to też spora kasa ???? ✅

Pozdro,
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
JuanPablo nie jest już moderatorem w tym dziale. W najbliższym czasie zostanie wybrany nowy mod, który będzie wyrażał większą wole współpracował.
 
M 0

macmaz

Użytkownik
Bysmy dzieki temu mogli sobie analizowac wyniki poprzednich spotkan w mlb oraz dowiadywac sie ktory typer nalepiej obstawia ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
No mi złamały: Chicago WS, Boston RS i St. Louis :No mi złamały: Chicago WS, Boston RS i St. Louis :[ 1/4 mi wszedł Minnesota ???? Tragiczny wczoraj był dzień ale mam zamiar dzisiaj się odegrac... Tylko za co łeeee
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom