>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
S 0

siebier

Użytkownik
Witam.
Start jest 4/5 kwietnia?? Nie znam sie na tym sporcie, jakie zasady panują i kiedy sie zaczyna, ale patrzyłem na wyniki i z tego co widzę to już zaczęli grac od 25.02.2009. Chyba że to jeszcze nie jest runda zasadnicza. Jeśli ktos jest poinformowany to proszę o rozjaśnienie sytuacji ???? .
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam.
Start jest 4/5 kwietnia?? Nie znam sie na tym sporcie, jakie zasady panują i kiedy sie zaczyna, ale patrzyłem na wyniki i z tego co widzę to już zaczęli grac od 13.13.2009. Mylę sie czy nie?? ???? Vader opowiedz bo w tym sporcie niezłym systemem można grać.
Nie wiem co to za data... Teraz grają taki preseason. Zamiast lig National Leauge, American League to mają Ligę Kaktusową i Grejfrutową.
To nie są rozgrywki liczone do czegokolwiek. To tylko sparingi.
A dokładnie pierwszy mecz ligowy (National League) jest 5 kwietnia w USA czyli w Polsce będzie to już 6 kwietnia między Philadelphią Philles a Atlantą Braves.
Edit: w między czasie edytowałeś post i zmieniłeś trochę jego treść... ale moja odpowiedź jest nadal aktualna ;)
 
S 0

siebier

Użytkownik
data mila byc 25.02.09
no dokładnie tak pisze MLB preseaeason, o to mi chodziło nie wiedziałem ze to jest coś w rodzaju sparingów. Dzięki za info.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tie games are allowed. In the Pacific League, if a game goes twelve innings without a winner, the match is ruled a tie. Central League games may go fifteen innings, but if the game is still a draw, it must be replayed from the beginning at a later date. Tie games have virtually disappeared from the CL.
Angieslki pewnie znasz , ale Ci skroce
W lidze Pacyfiku - wiecej niz 12 innów gry - remis.
W Central - 15 , kończymy kiedy indziej lub od poczatku.
W LIDZE MLB NIE MOŻE BYĆ REMISU !!!!
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
dziękuję i za tłumaczenie także bo nie znam na tyle angielskiego
czy moge sie domyślać ,że grasz tę japonię?
Nie gram Japonii , bo sie nie znam - drużyny jakies kojarze , ale nie na tyle aby grac tam.
Ale poziom dość spory , Japonia wygrała WBC - a tu oczywscie nikt nic nie napisał
Wujek Google wie [prawie] wszystko :jezora:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale poziom dość spory , Japonia wygrała WBC - a tu oczywscie nikt nic nie napisał
Grzesiu mogłeś napisać jako znaFFca baseballa i były moderator tego działu. I czasami nie mów, że nie miałeś czasu. Bo wystarczyło wkleić to co napisałeś na innym forum ;)
 
figo19 34

figo19

Użytkownik
Co sądzicie o N.Y Yankess ?? Grać grubo z Baltimore ? Yankesi od 12 meczow nie przegrali a Baltimore na 6 mecz tylko 1 wygrali... Pomożcie xD
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co sądzicie o N.Y Yankess ?? Grać grubo z Baltimore ? Yankesi od 12 meczow nie przegrali a Baltimore na 6 mecz tylko 1 wygrali... Pomożcie xD
Mecz już trwa, wynik niekorzystny dla NYY. Dlatego nie będę odnosił się do tego meczu ale ogólna rada. Przez pierwszy tydzień, dwa granie grubo czegokolwiek mija się z celem. O niespodzianki na początku bardzo łatwo. To jednak jest początek i lepiej się wstrzymać. Chyba, że granie &quot;niespodzianek&quot;.
Teraz właśnie patrzę, że Sabathia puszcza babole a Jankesi zmierzają po porażkę...
 
beau 1

beau

Forum VIP
Straszna sprawa:cry: zapowiadał się świetny pitcher a przez jakiegoś idiotę nie żyje.LAA mają poważne problemy kadrowe bo grać nie mogą Lackey, Santana, Escobar.Saunders i Weaver we dwóch drużyny nie pociagną.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik

[*]
Beau ma rację, szkoda Johna Lackey&#39;a jeden z moich ulubionych pitcherów, a Kelvim Escobar już 2 sezon ma problemy..

moje LA Angels.. a tam ludzie giną .. ????
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
witam
mam takie pytanie odnośnie zmiany pitcherów po tym, jak już postawimy swój zakład. w dużej mierze zakłady bukmacherskie gdy do takiej zmiany dojdzie a nasz kupon tego nie uwzględnia, to mecz liczony jest po kursie 1.00. Chciałem zapytać czy istnieją poza znanymi mi BAH, betgun, Gamebookers, 10bet, firmy, które nie biorą pod uwagę tego, który pitcher rzeczywiście będzie rozpoczynał?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zdaje się, że bwin także nie wnika w to kto startował.
Poza tym takie buki jak bet365 i pinnacle to chyba najlepsze do gry MLB. Tam możesz sobie do woli ustawiać. Zakład &quot;action&quot;- zakład ważny bez względu na to kto był SP. Zakłady na to, że po jednej lub po drugiej stronie musi być dany piczer. Lub obaj piczerzy muszą wystąpić żeby zakład być liczony.
Co roku także pojawiają się pytania o możliwość grania hcp -2,5 na faworytów a także na dogi hcp -1,5. Dlatego polecam grę MLB w bet365 i pinnacle.
Tu już polecam zobaczyć post z zeszłego roku.
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=445474&amp;amp;postcount=200
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom