>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Rozmówki o MLB

grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Miguel Cabrera wygrał Triple Crown American League.
44 HR
139 RBI
.330 AVG
Zawodnik Detroit Tigers pierwszy raz od 1967 i wyczynu Carla Yastrzemskiego , wygrał w jednym sezonie kategorię w ilości odbitych Home Runów , RBI i średniej odbić. W historii ten fakt odnotowano 15 razy. Ted Williams , Mickey Mantle , Lou Gehrig , Ty Cobb , Jimmie Foxx - to zawodnicy-legendy w historii MLB , którzy tego dokonali. Wiele osób nie spodziewało się , że stanie się to za ich życia - współcześnie na boisku gra bardzo mało tak wszechstronnych zawodników.
Gdy coach Jim Leyland wiedział , że Mike Trout nie zagrozi mu w kategorii Battong Average i sprowadził go z boiska , to Wenezuelczyk dostał owację na stojąco od fanów w Kansas. Byli świadkami historii baseballa. W Kansas na temat historii mogą coś więcej - w 1980 George Brett mógł zakończyć sezon ze średnią odbić ponad .400 , ale słabo odbijał we Wrześniu.
To głównie dzięki Cabrerze Tigers mogło wyprzedzić Chicago w walce o zwycięstwo w dywizji i awans do Postseason. Na pewno zostanie doceniony w głosowaniu MVP.
Za odpowiedni stan rzeczy odpowiada ostatni miesiąc - przez Wrzesień/Październik Miguel Cabrera uderzył 11 HR , miał 30 RBI oraz średnią odbić na poziomie .339.
Prócz tego faktu Cabrera w tym sezonie odnotował pierwszy sezon 200+ Hit [205] , pierwszy sezon z 40+ HR [44] , najwięcej RBI w jednym sezonie [139] oraz na nieszczęście dla niego odbił 28 piłkę Ground Into Double Play.
Fani w Detroit przez 10 lat widzieli sporo.
Najgorszy sezon w historii baseballa w 2003 roku.
36 miesięcy po sezonie 2003 Tigers gra w przegranym w World Series.
Awans do World Series po walk-off home run przez Magillio Ordoneza.
2009 rok to mecz 163 i depresja u fanów.
2011 rok to MVP i CY Young dla Justina Verlandera
2012 to Triple Crown.
W grudniu 2007 roku manager Detroit oddało kilku świetnych młodych zawodników za Cabrere i miotacza Dontrelle Willisa.
Pierwsze takie dokonanie przez zawodnika Latynoskiego.
Możliwe , że następne takie wydarzenie przyjdzie nam czekać trochę dłużej...
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
Valentynki mamy już za sobą ????

Boston RedSox rozwiazał w czwartek kontrakt z Valentinem.
Po tragicznym wręcz sezonie (bilans 69W-93L) i niespełna roku po objęciu posady managera Czerwonych Skarpet Bobby V został zwolniony ze stanowiska.
26 GB Yankees mówi samo za siebie. Wiele jego złych decyzji pozostanie w pamieci fanów (m.in. wysłanie Youka do WhiteSox). Zbaczymy co czas przyniesie bo jest dużo do zrobienia przed nowym sezonem. Czas zacząć wszystko od nowa ????

tu więcej do poczytania:
http://mlb.mlb.com/news/article.jsp?ymd=20121004&amp;amp;content_id=39484104&amp;amp;vkey=news_mlb&amp;amp;c_id=mlb
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Co do wczoraj.
Sędzia na początku spotkania miał bardzo dziwną strefę strike dla Fistera.
Kilka oczywistych strików nazwał ball.
Chociażby piłka druga czy pierwsza , gdy przy kiju był Jeter wylądowała w centrum strefy , a ten mówi ball.
Rozumiem , że Yankees grają , ale nie przesadzajmy.
3 razy w meczu Yankees miało bases loaded i 3 razy nici z runów.
Fister pomimo sporo walks [wina sędziego przy tym] wybronił się kilka razy naprawdę z trudnych opresji.
Robotę w ekipie Tigers robili Peralta i Young.
Young rok temu już na Yankee Stadium miał dobre spotkania.
Alex Rodriguez niestety dla fanów z Detroit zasiądzie najpewniej na ławie z racji marnowania TONY sytuacji oraz zbierania K.
275 milionów dolarów na ławce rezerwowych.
Co do sytuacji z Valverde.
Cała wina po stronie managera Detroit.
Rozgrzewał się Dotel , a ten zostawia Valverde aby odbił przeciwko Ibanezowi.
Skończyło się jak się skończyło.
Jose Valverde in 4 post season games: 3 2/3 innings, 11 runs, 10 hits, 3 home runs.The last 7 runs allowed by Tigers pitching have all been charged to Valverde.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Już wiemy jaki mecz rozpocznie sezon 2012.
Houston Astros w domu spotka się z Texas Rangers 31 Marca o godzinie 8:00 PM czasu ET [u nas 2:00 1 Kwietnia]
Dzień póżniej seriami na otwarcie sezonu będą między innymi =&gt; Angels@Reds , Giants @Dodgers , Red Sox@Yankees , Tigers@Twins.
Za Houston najpewniej zadecydowała zmiana ligi , pierwszy raz w swej historii - Astros rozegra sezon w American League z pozycją DH.

Pewna ciekawostka dotycząca Astros , która będzie najpewniej najgorszą drużyną w sezonie 2013.
25-28 IV @RedSox
29 IV - 1 V @ Yankees
2-5 V Tigrs
7-9 V Angels
10-12 V Rangers
13-15 @Tigers.
Nie ma to jak maraton z mocnymi ekipami ????
Łącznie 20 spotkań
 
R 190

rednee

Użytkownik
Zwiedzanie stadionu Boston Red Sox - Fenway Park [VIDEO + FOTY]
Witam wszystkich serdecznie,
Wiem że to może nie odpowiedni czas na rozmowy o MLB, gdzie pierwsza kolejka startuje za kilka miesięcy. Znalazłem jednak trochę czasu, aby zaprezentować Wam moją przygodę, a mianowicie odwiedziłem w zeszłe wakacje stadion Boston Red Sox (100 lecie Fenway Park).
Wejściówka kosztowała mnie 16$, ale zrobiłem sporo zdjęć jak i kilka filmików. Na filmikach nagrałem gościa, który oprowadza po stadionie i tłumaczy w języku angielskim (nie wszystko sam rozumiałem ;)). Poniżej zamieściłem linki, dla zainteresowanych.
Tak wyglądały wejściówki na stadion, który odwiedziłem 4.09.2012 r.


Zdjęcia:
[LINK #1] - Zbiórka grupy
[LINK #2] - Szatnie zawodników
[LINK #3]
[LINK #4]
[LINK #5]
[LINK #6] - Wejście na stadion - pierwsze wrażenie.
[LINK #7]
[LINK #8]
[LINK #9] - Te niebieskie siedzonka, są podobno zachowane w oryginale od bardzo długiego czasu.
[LINK #10]
[LINK #11]
[LINK #12] - Kolejne widoczki na stadion, trochę deszczowy dzień.
[LINK #13]
[LINK #14] - Moja facjata, ale proszę nie zwracać uwagi ????
[LINK #15] - Pięterko wyżej
[LINK #16]
[LINK #17] - Tu wydaje mi się, że to budkaa dla komentatorów ;)
[LINK #18]
[LINK #19]
[LINK #20] - Trybuna przyjezdnych?
[LINK #21] - Loża VIP
[LINK #22]
[LINK #23]
[LINK #24] - Tak, tak. Tam gdzieś byłem chwilę temu
[LINK #25]
[LINK #26] - Scoreboard
[LINK #27] - Chyba nie potrzebnie wrzucam takie zdjęcia?
[LINK #28] - 2004, 2007
[LINK #29]
[LINK #30] - Teammates
[LINK #31]
Video (obydwie części działają osobno -HellShare) :
[CZĘŚĆ #1]
[CZĘŚĆ #2]
W razie zapytań - zapytaj tutaj, PW + other options ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
????
W MLB nie ma czegoś takiego jak trybuna przyjezdna.
Ludzie siedzą między sobą , chociaż też nie dotyczy wszystkich ekip :p Między innymi Bostonu i Yankees.
Prawdę powiedziwaszy nie ma w MLB jakiś zorganizowanych grup kibicowskich , przynjamniej ja się nie spotkałem.
Lepiej było wrzucić foty ze środka , jakieś opisy ich słynnych zawodników czy trofea
Co do kabiny komentatorskiej to slabe zdjecie , wiec nie powiem Ci co to dokładnie jest.
Z lokalizacji wydaje sie , ze gdzie w okolicy
Polecam tez film dkoumentalny produkcji ESPN &quot;4 Days in October&quot; [dostępny na Jutubie]
I widze Green Monster na zdjęciach też jest ????
Po wizycie pewnie wiesz co to ????
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
rednee nigdy nie jest za pózno ani za wcześnie aby pisać o MLB, tu rozmówki trwają cały rok ????

reputa leci za fotki a video mógłbys wrzucić na coś innego bo u mnie nie działa ????

ja chcę tam być!!!

Grzesio 4Days in Oct. classic ????
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Nadeszła do nas smutna wiadomość z St. Louis
W wieku 92 lat zmarł Stan Musial.
Został wybrany do Hall of Fame w 1969 roku.
Przez 22 lata grał dla St.Louis Cardinals [całą karierę] , z którymi to zdobył 3 pierścienie. 3 razy wybierany MVP ligi , 20 razy w All Star Game.
Prócz tego 3630 H , 475 HR , 1951 RBI , średnia uderzeń .331
Musial miał polskie korzenie i był najbardziej znanym zawodnikiem z polskimi korzeniami w MLB.
http://mlb.mlb.com/news/article.jsp?ymd=20130119&amp;amp;content_id=41044576&amp;amp;vkey=news_mlb&amp;amp;c_id=mlb
Wcześniej tego samego dnia zmarł Earl Weaver - słynny trener Baltimore Orioles
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Nie wiem gdzie to wstawić więc wstawiam tutaj.Oby się liczyło do Typy Dnia.
USA: MLB - Pre-season
Arizona Diamondbacks - Cincinnati Reds 7:2
Typ: 2
Kurs: 1.97 ⛔
Buk: Pinnacle
04.03.2013 21:10
Analiza:
Mecze przedsezonowe w amerykańskiej lidze bejsbolowej.taki wiosenny trening.Jak na razie to zespoły ćwiczą rzucających i tutaj ciężko jest trafić z typem ale dziś jednak zaryzykuje.stawiam na gości gdyż jak na razie przegrywają spotkanie za spotkaniem w końcu muszą się przełamać i powinien wyjść dla nich jakiś mecz.Od pięciu spotkań bez wygrania spotkania.ostatnie spotkanie wygrali właśnie z dzisiejszymi rywalami.sądzę więc że znowu z nimi uda się im wygrać.Gospodarze ostatnie dwa spotkania ulegli i być może to oni teraz załapali serię bez wygrania.Tylko ciekawe kiedy ona się dla nich skończy.Myślę że własnie nie dziś i wieczorem naszego czasu przegrają swe spotkanie.tak więc spotkanie te jest 50 na 50 .Myślę jednak ze Reds w końcu dadzą radę i wyjdzie im te spotkanie w którym wygrają.Mecz przedsezonowy zaliczą na plus.
 
cules1899 0

cules1899

Użytkownik
Witam.Chciałbym żeby ktoś mi podał stronkę na której byłyby podane serie zespołów MLB. Przykładowo:
Giants WWLWLWWWWWLLLLLLLLW
Sam nie mogę nic przejrzystego znalezć.
 
qqryq 0

qqryq

Użytkownik
Szukam wiedzy
Czy potraficie wskazać mi miejsce gdzie znajdę statystyki ilości HR w sezonie wg boiska?
 
Do góry Bottom