>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki o MLB

grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Tylko , że Harang jedno z tych spotkań grał w 2003 roku...
2x2011 i raz 2012
Ta gra z 2003 troch mu wlasnie nabija staty , bo gral tylko 1.1 IP z 4 ER
====
Szczęście Orioles przeszło na Indians
1R games 11-3
Extras 5-0
Chociaz pomijam , ze ostatnim czasy Indians ma dobry start , a później lipa straszna w ich wykonaniu.
Moze z Terrym Franconą będzie inaczej , ale w mojej opinii nie mają typowego składu na Postseason.
Raburn lub Reynolds sa tragiczni w defensywie.
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Grzesio napisalem, ze to tylko maly zalazek statystyk, ktory jednak wskazuje czemu Seattle nie sa faworytami i nakazuje szczegolowo przyjrzec sie pitcherom. Harang w tym sezonie gra beznadziejnie i w 24 IP oddal 20 ER, 6 HR. Nie tak dawno, bo niecaly miesiac, a dokladnie 26 kwietnia miotal przeciwko LAA i oddal im 5 ER, 2 HR w 3 IP.
Po przyjrzeniu sie statystykom Williamsa, stwierdzilem, ze nie wskazalbym LAA jako zdecydowanego, stuprocentowego faworyta, ale zdecydowanie podtrzymuje opinie o Seattle w roli outsidera:razz:
Jednak najbardziej trafnym typem na ten mecz wydaje mi sie over 8.5. Williams tez cos odda.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Obaj nie zachwycają i ofensywy obu ekip do potęg też nie należą , więc wstrzymałbym się z typowaniem spotkania.
Bardziej skłaniałbym sie ku Angels z racji , że grają w domu.
Obaj miotacze do elity nie nalezą.
Tyle co Williams lepiej w domu wygląda.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Na jakiej podstawie twierdzisz, ze LAA to chlopcy do bicia?
Pomijajac fakt, ze [...]
Tylko i wyłącznie po statystykach przegranych do wygranych. Może określenie mało trafne, użyłem pewnego skrótu myślowego, przyznaję.

*gdzieś tam z tyłu, za grę i ustawienia pionków na szachownicy odpowiadają trenerzy; sądzę, że w dużej mierze ich rola wpływa na przebieg meczu; ktoś powie, że pitcher w 9 inningu spartolił nie robiąc tego czy owego, lub robiąc błąd czy srąd; ja jednak uważam, że wina leży też po stronie menagera, który tak pracowników rozstawił - to on nimi zarządza na boisku - to mój punkt widzenia

** pomijam ewentualne braki w kadrze lub braki w umiejętnościach
 
P 80

pididi

Użytkownik
Czy ktoś mi może doradzić w dzisiejszym spotkaniu na czysty win Baltimore Orioles ? Jestem laikiem w MLB , dlatego proszę o help.....post do usunięcia na później....dzięki z góry
A czemu chcesz ich grać? Progresja? Jeśli nie musisz to nie graj (choć kurs rzeczywiście kuszący).
Właśnie miałem przeglądać ofertę więc może zaraz coś się ciekawego dowiem o tym meczu.
No właśnie chodzi o progresje. Niczym innym się nie kieruje bo nawet nie wiem co i jak :p
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Czy ktoś mi może doradzić w dzisiejszym spotkaniu na czysty win Baltimore Orioles ? Jestem laikiem w MLB , dlatego proszę o help.....post do usunięcia na później....dzięki z góry
A czemu chcesz ich grać? Progresja? Jeśli nie musisz to nie graj (choć kurs rzeczywiście kuszący).

Właśnie miałem przeglądać ofertę więc może zaraz coś się ciekawego dowiem o tym meczu.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Hmmm...

Hughes wydawało mi się, że flyball-owiec i rzeczywiście 8 homerów w 41 inningach i aż 55 fly outs.
Ballpark Orioles teoretycznie dobry do dalekich odbić (ponad 1.200 wskaźnik w tym roku / 1.314 w ubiegłym).

Pograłbym over w tym meczu, ale ciągle nie nadążam za Yankees... szpital totalny a i tak wygrywają. Dzisiaj raczej jako catcher Romine, a więc teoretycznie ładna dziura w batting orderze (.160 BA).

Orioles mają tą przewagę, że nie martwią się składem, bo ten jest prawie optymalny.

No powiem szczerze, że to 1.80 jest spoko. Chyba się skusze jednak.

A i Jake Arietta wskoczył do bullpenu Orioles i dzisiaj całkiem prawdopodobne że dostanie szanse. W farmie Nortfolk ładnie narzucał w Minors.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 7K

juanroman08

Forum VIP
No tak Marcin, ale popatrz też na Gonzalez&#39;a który ostatnio też HR rozdaje, a jak widać po Yankees im ten stadion pasuje jak nikomu innemu, 4 HR wczoraj to bardzo dobry wynik, swoją drogą tak jak piszesz &quot;lajnap&quot; Orioles na pewno solidniejszy i daje więcej pola do manewru, bo w sumie każdy może tu uderzyć HR, ale Yankees już dzisiaj bez wynalazków, jest Wells, jest Nix i tylko ten Romine mało pasuje do koncepcji, ale tak czy siak, jak pokazali wczoraj, każdy jest w stanie dać RBI, no może poza Grandersonem, który jeszcze nie doszedł chyba do siebie :razz:
Tak czy siak, kursy wyrównane i mnie to nie dziwi, jeśli Hughes, nie zawali początku, może być opcja dla NYY, ale z drugiej strony do grania na progresję jak najbardziej Baltimore, bo na pewno coś tu wygrają, sam się zastanawiam, jak wczoraj nie dowieźli, bo szedłem spać po 8 innie i już nie wierzyłem że &quot;Yanki&quot; są w stanie tu coś jeszcze ugrać, a rano szok i to nawet z hendi :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Cześć JR! Miło Cię widzieć ;)
Ja także zastanawiam się nad tym betem. Leciutko chyba można pobrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Siemanko,
co słychać u Marinersów? Dziś jeszcze wyższy kurs niż wczoraj. Jak nie dzisiaj to kiedy? Coś więcej możecie powiecie o dzisiejszym składzie? Ja mało znam zawodników.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
LAD - MIL
Stosunek dwóch ostani meczy 1-1. Brewersi są słabi. Najprędzej wygrają właśnie z nimi, więc dlaczego nie miałoby to nastąpić dziś o 19:05? Swoją drogą bardzo dobra pozycja do obejrzenia. Dajcie znać, czy Wy też uważacie, że warto się ładować w Dodgersów po dzisiejszym kursie.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Stosunek dwóch ostani meczy 1-1. Brewersi są słabi. Najprędzej wygrają właśnie z nimi, więc dlaczego nie miałoby to nastąpić dziś o 19:05? Swoją drogą bardzo dobra pozycja do obejrzenia. Dajcie znać, czy Wy też uważacie, że warto się ładować w Dodgersów po dzisiejszym kursie.
Stary, nic do Ciebie nie mam, ale drażnią mnie Twoje posty w rozmówkach o MLB. Napisz jakieś konkrety na temat typu, a nie takie ochłapy. Na czym opierasz typ? Na przeczuciu? Na horoskopie? Czy na czym? Co ma do rzeczy stosunek dwóch ostatnich meczów? Brewersi są słabi? Skąd takie twierdzenie? Jeśli Brewers są słabi, to jak określić Dodgersów? A dlaczego moałoby to nastąpić właśnie dziś? Dla mnie to wygląda jak chybił trafił. A to, że ktoś dopiero zaczyna typować MLB..jakie to wyłumaczenie...jest wystarczająco dużo portali jak choćby SBRforum, gdzie można poczytać analizy, lepsze lub gorsze, ogólne bądź bardziej szczegółowe i w ten sposób się czegoś nauczyć. Klepanie bilansu ostanich spotkań nikomu nic nie da.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Jasne, pytałem o to chyba przedwczoraj, gdzie najlepiej pisać - czy tu czy w hp. Trzeba było dać znać, nie chodził byś rozdrażniony ;)
Nooff.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Zauważyliście może, że kurs na Atlante znacznie urósł? Czy ktoś z Was domyśla się co może być tego powodem? Patrząc na pitcherów jasno wynika ze Maholm powinien dziś ogarnąć (era3.38) a jednak faworytem wg bukow juz jest Toronto. Do tego H2H teamów tez jest na korzyść Braves. Na ostatnie 10 spotkań Atlanta wygrała 9 razy.
Hmm...
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Kurs otwarcia wu wujka pinnacle był jak się nie mylę ok 1,97 teraz jest 2,00. Możliwe, że inne buki za nisko wystawiły Atlantę i teraz korygują. Widziałem, że bet365 miał ok 1,92 a teraz jest 1,98 więc nie widzę tutaj jakichś nadzwyczajnych ruchów. Standardowe ruchy i korekty kursów.
ERA to najbardziej przeceniana statystyka w baseballu...to tak na marginesie. Jest dużo lepszych o czym już wielokrotnie pisano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
????
ERA i ostatnie 10 pojedynków? Are you serious? ???? akurat dwie staty, które nie mają żadnego znaczenia przy końcowym wyniku
 
Do góry Bottom