>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Rozstrzygnięcie zakładów

K 0

kabobek

Użytkownik
Doszły mnie słuchy, że GB wprowadziło nową zasadę rozstrzygania zakładów. Otóż, gdy postawimy przykładowo na NHL i w meczu padnie remis, a My postawiliśmy na gości. Po czasie dogrywki goście wygrywają to zakład zostaje zaliczony pozytywnie. Ile w tym prawdy ??
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ta zasada juz od jakiegos czasy istnieje.Wynik liczy sie łacznie z dogrywkami.Musze przyznac ze przydała by sie tez zwykła opcja 1 i 1x.
 
qlej1 0

qlej1

Użytkownik
no FcBiałas masz rację... dużo mi kuponów przez to nie weszło : / bo remis wchodził a dogrywka nie : /
No ale z drugiej strony mi tez sporo kuponow weszlo dzieki temu bo byl remis a stawialem bez remisu :p
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Mi sie osoboście bardzo ta opcja podoba ze nie ma remisów w NHL :wink:

Tak mamy 50% na 50% szans na wygrana i nie ma sie co bawić w remisy .


:spokodfhgfh:
 
jarekk 0

jarekk

Użytkownik
Czyli ten zapis w regulaminie GB jest nieaktualny?

5.4. Jeśli nie jest to oznaczone inaczej, zakłady na hokej na lodzie, piłkę nożną oraz piłkę ręczną są przewidziane na wynik po regulaminowym czasie meczu, biorąc pod uwagę także ewentualny doliczony przez sędziów czas za opóźnienia w grze, itp., ale nie dogrywkę czy rzuty karne.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Oj ludzie ludzie, używać nieco bardziej intensywnie brain&#39;u
Ja tam się cieszę z tego że jest 1 lub 2 bo wtedy prawdopodobieństwo trafienia jest po 50% a kursy minimalnie niższe. Co w związku z tym idzie jest mniejsze ryzyko ;)

Dla mnie jest to bardzo korzystne gdyż często grałem (nigdy wiecej NHL :! ???? na drużyny które męczyły rywali na X a potem w dogrywkach lub karnych im dokopywały ;) a wynik jest wynik nieważne czy w regulaminowym czasie gry, czy po dogrywce, czy po karnych, tak samo jest z KOSZYKÓWKĄ :!: tam jak jest X to dogrywka i wynik z dogrywki -wg prawidłowo ????
 
Do góry Bottom