>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ruletkowi oszuści [tobet.pl]

Y 0

yamidaru

Użytkownik
Witam!
A więc tak, niedawno była promocja 5zł na start za free w tobet.pl.
wiec kase postanowiłem zainwestować w gre progresją w ruletke na kolor czarne/czerwone. i z 5 zł po paru dniach miałem +50 zł.
I nagle wyskoczyło pod rząd 17* czarny kolor (w tym chyba 1 zero)
Ludzie czy to możliwe??
Czy może te ruletki internetowe sa tak ustawione ze sie zawsze przegra???
grał ktoś w jakąś ruletke internetową??
Mam duzo kasy na expekt.pl, grał ktoś tam w ruletke??
nie oszukują tam??
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
ruletka w kasynach online to dno. Ale wiesz, buki nie &quot;oszukują&quot; swoich klientów. Poprostu musza zarabiac. Niema to jak ruletka in live...
 
A 0

astralproject

Użytkownik
To możliwe nawet na live ruletce ???? Powiem Ci tak, wpadnie Ci 10 razy czarne, to co postawisz następnym razem? Psychologicznie będziesz stawiał czerwone, gdyż emocje podpowiadają Ci, że większe jest prawdopodobieństwo czerwonych. Ale facet, z matematycznego punktu widzenia, stosując wzór na prawdopodobieństwo warunkowe, to, że następne będzie czerwone wynosi nadal 1/2, zawsze będzie to 1/2 czyli masz 50% szans trafnego betu. RULETKA TO DNO i nie nadaje się do długotrwałego zysku bo i tak zawsze wszystko przegrasz ????
 
Y 0

yamidaru

Użytkownik
a wiecie czym mógłbym prać progresją??
bo bukmacherka jak gram to mam(aktualnie gram):
+pewne że mnie nie oszukaja
+ kozystne kursy
internetowy hazard:
-chyba oszukują
poker:
-słaby jestem
ma ktoś jakiś pomysł??
bo bukmacherka mnie nudzi a na expekt.pl mam już ponad 500zł...

@edit
w jakiej zakładce jest ruletka na żywo, bo ślepy jestem i niewidze??? ????
 
Y 0

yamidaru

Użytkownik
a wiec musze jeszcze dokonczyc gre progresja na remisy żeby wypłacić kase z expekta.
I mam jeszcze kilka pytań:
*jaka jest minimalna stawka w bet-at-home na ruletce live??
*a moze bardziej opłaca się grac *2 dziennie w multilotka czy bedzie wiecej liczb parzystych czy nieparzystych?? (kurs 1.75)
 
T 0

tomi-luzak

Użytkownik
Witam!
A więc tak, niedawno była promocja 5zł na start za free w tobet.pl.
wiec kase postanowiłem zainwestować w gre progresją w ruletke na kolor czarne/czerwone. i z 5 zł po paru dniach miałem +50 zł.
I nagle wyskoczyło pod rząd 17* czarny kolor (w tym chyba 1 zero)
Ludzie czy to możliwe??
Czy może te ruletki internetowe sa tak ustawione ze sie zawsze przegra???
grał ktoś w jakąś ruletke internetową??
Mam duzo kasy na expekt.pl, grał ktoś tam w ruletke??
nie oszukują tam??
To że Ci wypadło 17 razy pod rząd kolor to jeszcze jest do przyjęcia a jak nie wypadł pod rząd 20 razy np. środkowy tuzin to chyba nie jest normalne

Spróbuj zrobic tak zaloguj się w kasynie puszczaj na sucho ruletkę i obstawiaj u w domu siebie na papierze i notuj zauważysz ciekawą prawidłowość otóż grają swoim systemem nawet codziennie po dwie godziny zawsze będziesz do przodu grając i obstawiając online zawsze w końcu jesteś do tyłu
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Kilka dni temu trzeci tuzin wszedł mi za 26 razem. Rozumiem, ze ty byś posłał wszelkie możliwe komisje do tego kasyna, poniewaz jest to jawny dowód na podkrecenie softu.
Wytłumacz, jesli możesz to logicznie, &quot;To że Ci wypadło 17 razy pod rząd kolor to jeszcze jest do przyjęcia a jak nie wypadł pod rząd 20 razy np. środkowy tuzin to chyba nie jest normalne&quot;
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Tomi Luzak pół biedy środkowy tuzin ja dziś z 50$ ugrałem 150$ &gt;&gt; a potem ponad 10x pod rząd dawało tylko liczby 1-18 to jest śmieszne !
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
ja mialem kiedyś w ruletce Bahu, taką sytuacje:
8
8
0
8
0
takie liczby po sobie wypadały, akurat po tym jak wyplacilem od nich 300 zl. Wszedlem na ruletke mając 100 zl, oczywiscie przegralem. Po tym co zobaczylem juz nigdy wiecej nie gralem w internetowych kasynach
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
a ogólnie jesteście naiwni że gracie w ruletkę i szukacie cudownych systemów ???? nic tu nie jest śmieszne, jedynie to dla właścicieli kasyn że naiwniaki grają i nabijają im kieszenie ???? więc wniosek wy jesteście tutaj jedynie śmieszni ????
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
ja mialem kiedyś w ruletce Bahu, taką sytuacje:
8
8
0
8
0
takie liczby po sobie wypadały, akurat po tym jak wyplacilem od nich 300 zl. Wszedlem na ruletke mając 100 zl, oczywiscie przegralem. Po tym co zobaczylem juz nigdy wiecej nie gralem w internetowych kasynach
a w realnych jest inaczej ? widziałem na własne oczy 18 jak padło 8 razy z rzędu ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
ja mialem kiedyś w ruletce Bahu, taką sytuacje:
8
8
0
8
0
takie liczby po sobie wypadały, akurat po tym jak wyplacilem od nich 300 zl. Wszedlem na ruletke mając 100 zl, oczywiscie przegralem. Po tym co zobaczylem juz nigdy wiecej nie gralem w internetowych kasynach
ja kiedyś tam miałem

28
28
28
28

ale dobrze ze to było grane za malutkie stawki i z bonusa z którego coś wpadło ????
 
A 37

andr_w

Użytkownik
fakt tobet ma jakąś dziwną tą ruletkę. kilkakrotnie probowałem i po dłuższym graniu ruletka ich wariuje tak doszedłem do wniosku... miałem wrażenie że po postawieniu zawsze wychodzi odwrotnie, postawie na czerowne to wypadnie czarne, jak postawie na czarne to czerowne to samo parzyste i nieparzyste...
 
T 0

tomi-luzak

Użytkownik
Kilka dni temu trzeci tuzin wszedł mi za 26 razem. Rozumiem, ze ty byś posłał wszelkie możliwe komisje do tego kasyna, poniewaz jest to jawny dowód na podkrecenie softu.
Wytłumacz, jesli możesz to logicznie, &quot;To że Ci wypadło 17 razy pod rząd kolor to jeszcze jest do przyjęcia a jak nie wypadł pod rząd 20 razy np. środkowy tuzin to chyba nie jest normalne&quot;
To wytłumacz mi jak jest to możliwe że krecąc z 200 razy na sucho bez obstawiania żetonów tylko na swojej planszy nigdy się taka sytuacja nie zdarzy aby nie wypadł dany tuzin 20 razy
Weź każdy losowy generator niech ci wyrzuci 1000 trójek nie wiem może z dwa razy się zdarzy że pod rząd nie wypadnie z 6 góra 7 razy np. drugi tuzin
Dam Ci nastepny przykład obstawiam dwa prostopadłe tuziny np pierwszy kwadrat i drugi podłużny i wiesz co przez 19 razy nie wypadł żaden no nie powiesz mi że to normalne , a jka nie obstawiasz puszczasz na sucho to może się zdarzy że nie padnie z dwa góra 3 razy

Fakty mówią za siebie dziwne gram w kasynie naziemnym już drugi tydzień i każda wizyta do przodu a tu za każdym razem wtopa
 
Do góry Bottom