>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rumunia - Polska, el. MŚ 2018 [piątek, 11.11.2016, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

Rumunia - Polska
Kursy Sportingbet:

Podczas ostatniego zgrupowania udało się wywalczyć komplet punktów, choć nie bez trudu. Podczas miesiąca przerwy wokół reprezentacji wiele się działo chociażby ze względu na wybory w PZPN czy imprezowanie jakie ujawnił Przegląd Sportowy po meczu z Armenią. Jak widać po powołaniach wszystko rozeszło się po kościach, a sprawy zostały (miejmy nadzieję) załatwione w czterech ścianach bez większych strat dla kadry.
Ostatni w tym roku mecz eliminacyjny nasi reprezentanci zagrają w Bukareszcie. Z pewnością jest to jeden z najcięższych wyjazdów podczas tych eliminacji więc zdobycz punktowa będzie bardzo cenna. Do tej pory z dorobkiem siedmiu punktów zajmują 2. miejsce w grupie E. Wyprzedza ich Czarnogóra tylko lepszym bilansem bramkowym.
Rumuni jeszcze w tych eliminacjach nie przegrali. W ostatnim meczu stracili punkty z Kazachstanem remisując bezbramkowo po bezbarwnym meczu. Trzeba jednak zauważyć, że Rumunii na własnym terenie są zespołem ciężkim do pokonania. Dwunastym zawodnikiem są kibice którzy zagorzale dopingują swoją reprezentację. Zainteresowanie biletami na mecz z Polską było ogromne, więc z pewnością będzie pełny stadion. Czy nasi piłkarze uczczą wygraną święto narodowe? W jakim ustawieniu wyjdą Polacy? Kogo powinniśmy się obawiać w zespole rywali?
Zachęcam do wyrażania opinii i podawania typów.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kadra Polski na mecze z Rumunią i Słowenią:
Bramkarze: Artur Boruc (AFC Bournemouth, Anglia), Łukasz Fabiański (Swansea City, Walia), Łukasz Skorupski (Empoli FC, Włochy), Wojciech Szczęsny (AS Roma, Włochy).
Obrońcy: Thiago Cionek (US Palermo, Włochy), Paweł Dawidowicz (VfL Bochum, Niemcy), Kamil Glik (AS Monaco, Francja), Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar, Rosja), Igor Lewczuk (Girondins Bordeaux, Francja), Michał Pazdan (Legia Warszawa), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund, Niemcy), Maciej Rybus (Olympique Lyon, Francja).
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg, Niemcy), Damian Dąbrowski (Cracovia), Jacek Góralski (Jagiellonia Białystok), Kamil Grosicki (Stade Rennes, Francja), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Bartosz Kapustka (Leicester City, Anglia), Grzegorz Krychowiak (Paris Saint-Germain, Francja), Karol Linetty (Sampdoria Genua, Włochy), Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków), Sławomir Peszko (Lechia Gdansk), Paweł Wszołek (Queens Park Rangers, Anglia), Piotr Zieliński (SSC Napoli, Włochy).

Napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium, Niemcy), Łukasz Teodorczyk (RSC Anderlecht, Belgia), Kamil Wilczek (Broendby IF, Dania).
Warto pobawić się w wyjściowy skład na Rumunię, Zapraszam do zabawy.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Bramkarz: Fabiański
Obrońcy: Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk
Pomocnicy: Błaszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Grosicki
Napad: Teodorczyk, Lewandowski
Wydaje mi się, że Nawałka nie będzie kombinował. Ewentualnie zagramy Lewym w przodzie, a do pomocy dodatkowo wskoczy Karol Linetty.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Bramkarz: Fabiański
Obrońcy: Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk
Pomocnicy: Błaszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Grosicki
Napad: Teodorczyk, Lewandowski
Wydaje mi się, że Nawałka nie będzie kombinował. Ewentualnie zagramy Lewym w przodzie, a do pomocy dodatkowo wskoczy Karol Linetty.
W zasadzie z tej zbieraniny nic lepszego nie da się wycisnąć. Z jednym małym &quot;ale&quot;. Tym &quot;ale&quot; jest Teodorczyk. Grał 85 minut z Armenią i nie pokazał kompletnie nic. Wilczek dostał 5 minut i w tym czasie bardziej zagroził bramce rywali niż Teodorczyk przez prawie cały mecz. Do tego dochodzi &quot;afera&quot; alkoholowa. To. Że Teodorczyk dostał powołanie wynika z faktu, że nie mamy teraz trzeciego napastnika. Ze względów wychowawczych Teodor powinien zacząć na ławie a szanse powinien dostać Wilczek. Tym bardziej, że jak już mówiłem pokazał się o niebo lepiej niż Teodorczyk.
A tak na marginesie to Polacy tego meczu nie wygrają.
 
R 75

richi

Użytkownik
Jak tak dalej pójdzie to nie widzę już miejsca w 11 dla Krychowiaka.
Powinien pomyśleć o nowym klubie(mówiło sie o kierunku włoskim)w Paryżu nie ma żadnych szans na gre.
 
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Typuję, że nie będzie to mecz obfity w bramki. Rumunia ma mocną defensywę co pokazała we Francji i jak na razie w trwających eliminacjach (0:0 z Kazachstanem, 1:1 z Czarnogórą i 5:0 z Armenią) a Polska ostatnio nie błyszczała skutecznością w starciu z Ormianami. Moja propozycja to under 2.5 (unibet kurs 1.54) oraz z racji tego, że Polacy większość bramek strzelają w pierwszej połowie to 2nd half X (unibet kurs 2.23)
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
imo BTS w tym meczu powinien siąść lekko, jak tracimy 2 gole z kazachstanem to tymbardziej jesteśmy w stanie stracić jednego z Rumunią na ich terenie, a z naszym potencjałem ofensywnym nawet bez Milika (który notabene pewnie by nie trafił kilku setek) jesteśmy w stanie i strzelimy bramke.
BTS @2.05 Bet365
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
a ja będę stawiał na zwycięstwo Polaków . W bet365 2,40 na Polskę. Na pewno w tym meczu to Rumuni będą pod grą i będą musieli grać atakiem pozycyjnym a my to co najbardziej lubimy czyli grę z kontry, mamy do tego naprawdę dobre predyspozycje czyli dobre skrzydła i napastników. Pod względem jakości piłkarskiej jesteśmy lepsi, ostatnia afera w kadrze nie przeszkodzi a jestem pewien że zmobilizuje jeszcze bardziej piłkarzy żeby się zrehabilitować trenerowi i kibicom co Nawałka podkreślał na konferencji. Chociaż nie wiem którzy to piłkarze to być może jest tak że to ci odgrywający rolę rezerwowych i nie mają wpływu na grę. Ale atmosfera na pewno będzie bojowa, nie bał bym się tak tych Rumunów jak dostaną gola to gubią się i denerwują. Kibice i doping na pewno po ich stronie ale myślę że skuteczna kontra naszych bocznych pomocników + wykończenie Lewego skutecznie uciszy tłum. Ja gram bet na Polskę!
Tutaj w zasadzie nie bałbym się tego że nie strzelimy a raczej tego że jak wbijemy im gola, to jak się zachowamy, czy nie będzie błędów praktycznie z wszystkich poprzednich meczy (łącznie z ME) że strzelamy ładnie pracując na bramkę a później się cofamy i tracimy bezsensowne gole. Zapewne na zgrupowaniu trener będzie nad tym pracował, czy skutecznie?
 
P 6

prozero

Użytkownik
Ja stawiam dosyć ryzykownie ale z wysokim ako
Polska wygra / obie drużyny strzelą gola, kurs 6.0 na bet365
Polska jest faworytem i nie wyobrażam sobie żeby przegrali lub zremisowali to spotkanie, ale gospodarze też będą chcieli zdobyć jakąś bramkę.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Ja stawiam dosyć ryzykownie ale z wysokim ako
Polska wygra / obie drużyny strzelą gola, kurs 6.0 na bet365
Polska jest faworytem i nie wyobrażam sobie żeby przegrali lub zremisowali to spotkanie, ale gospodarze też będą chcieli zdobyć jakąś bramkę.
Bardzo ciekawy zakład, i chyba swego rodzaju value, bo jeżeli mamy Polska win @ 2,40 i BTS @ 2,05 to nijak nie wychodzi @ 6,00

EDIT: chociaż jak patrzę na inne spotkania to ten zakład wygląda wszędzie podobnie, tzn. jest wyższy kurs niż z połączenia dwóch osobno
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Pomalu sklad sie krystalizuje
Fabianski
Piszczek Glik Pazdan Jedrzejczyk
Blaszczykowski.......Linetty/Krychowiak/Maczynski.......Grosicki
Zielinski Lewandowski
Dla mnie jedyna niewiadoma to srodek pomocy. Pewnie Krycha zagra , kto obok niego?
Linetty czy Maczynski? Musimy wrocic do swojego ustawienia , tak jak gralismy z Lewym i Milikiem. Kto jest w stanie zastapic Milika? Widze tylko jednego czlowieka ZIELINSKI. On powinien byc podwieszony za Lewym , to jest naturalna 10 , swietny zmysl do gry kombinacyjnej , tam jest jego miejsce a nie zeby sie petal na naszej polowie. Niestety inaczej to widzi nasz treneiro. To co zrobil z Dunczykami to bys skandal. Wpuscil na druga polowe za Milika Linettego i kazal mu grac za Lewym. No kuuuwa Linetty jest przecinakiem do rozbijania akcji a nie do ich kreowania. A Zielinski biegal w defensywie przy cienkim Krychowiaku. Czy treneiro wkoncu przejrzy na oczy i przestanie wymyslac? Mam taka nadzieje.
 
J 15

jogabonito

Użytkownik
Prześledziłem z ciekawości ostatnie mecze Rumunów jak i Polaków. Jak to wygląda w przypadku Rumunów?
w Kazachstanie 0:0 - brak kartek,
w Armenii 0:5 - brak kartek,
z Czarnogórą 1:1 - po 2 żółtka,
To ostatnie mecze Eliminacji, a jak było na Euro?
w ostatnim meczu z Albanią po 4 żółte kartki, z czego po 2 padły w samej końcówce meczu, wiadomo złość i frustracja.
w meczu ze Szwajcarami aż 4 żółte kartki,
z Francją na otwarcie 3.
Przed Euro seria meczów towarzyskich z Gruzją, Ukrainą, Kongo, Hiszpanią, Litwą i Włochami, gdzie ani razu nie padło więcej niż 2 żółtka, ale w towarzyskich raczej pada tych kartek mniej. A wcześniej w eliminacjach z Wyspami Owczymi, Finlandią i Grecją po jednej żółtej, jedynie z Węgrami 4 kartki. No i jak widać ani jednej czerwonej kartki.
A jak sprawa wygląda z naszymi reprezentantami?
Ostatni mecz z Armenią 2 żółtka, z Danią tylko 1 kartka, w Kazachstanie co prawda 4, ale z tego co pamiętam nerwy im puściły zarówno ze względu na wynik jak i ostrą grę Kazachów.
Na Euro, 3 kartki z Portugalią, 2 ze Szwajcarią, a pamiętajmy, że chłopaki grali po 120 minut. Z Ukrainą jedno żółtko, z Niemcami 3, z Irlandczykami z Północy 2 kartki.
W towarzyskich, po jednej kartce z Holandią, Litwą i Finlandią i Islandią, 2 kartki z naszymi południowymi sąsiadami i bez kartki z Serbami.
W meczu o awans na Euro z Irlandczykami tylko 2 kartki, tyle samo kartek dostaliśmy miesiąc wcześniej w Szkocji. W tych meczach również bez czerwonej.
Jak widać w ostatnich meczach obu drużyn nie padało zbyt wiele kartek, jedynie nasz mecz w Kazachstanie łamie tą regułę. Na Euro Rumunii byli najostrzej grającą drużyną, my również nie odstawialiśmy nogi, ale w ogólnym rozrachunku ostatnie Euro było dość obfite w kartki. Dla obu drużyn to bardzo ważny mecz, Rumunii jak przegrają to mogą spaść na 4. pozycję, w przypadku wygranej mogą liczyć nawet na lidera o ile punkty zgubi Czarnogóra. Z kolei nasi mają dużo do udowodnienia, po beznadziejnym meczu z Armenią i aferze po meczu, dlatego myślę, że zagramy bardziej agresywnie. Rumuni również będą walczyć. Kursów jeszcze nie ma, ale jak będzie linia 4,5 to OVER z pewnością. BTW sędzią będzie Damir Skomina. Co wy o tym myślicie ?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dla mnie jedyna niewiadoma to srodek pomocy. Pewnie Krycha zagra , kto obok niego? Linetty czy Maczynski? Musimy wrocic do swojego ustawienia , tak jak gralismy z Lewym i Milikiem. Kto jest w stanie zastapic Milika? Widze tylko jednego czlowieka ZIELINSKI. On powinien byc podwieszony za Lewym , to jest naturalna 10 , swietny zmysl do gry kombinacyjnej , tam jest jego miejsce a nie zeby sie petal na naszej polowie. Niestety inaczej to widzi nasz treneiro. To co zrobil z Dunczykami to bys skandal. Wpuscil na druga polowe za Milika Linettego i kazal mu grac za Lewym. No kuuuwa Linetty jest przecinakiem do rozbijania akcji a nie do ich kreowania. A Zielinski biegal w defensywie przy cienkim Krychowiaku. Czy treneiro wkoncu przejrzy na oczy i przestanie wymyslac? Mam taka nadzieje.
Nie mamy w tej chwili piłkarza, który by był w stanie zastąpić Milika. W kadrze brakuje piłkarza o podobnej charakterystyce i sposobie gry. A już na pewno Zieliński to inna bajka niż Arek, bo po prostu ma inną rolę na boisku. Milik był napastnikiem, który bardzo dużo pracował z tyłu, czasem inicjował kontry i miał wykończyć akcje. Zieliński w obronie mało pracuje, jego rolą jest kreowanie gry i mam nadzieję, że będzie grał na co najmniej podobnym poziomie, jak w ostatnim spotkaniu.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Rumunia - Polska
Ile goli strzeli zespół 1?
Więcej niż 1,5
3.20
Bwin⛔⛔⛔


Nie wierzyłem w Naszych. Przydał mi się kubeł zimnej wody.

Strzelić 2 bramki naszym? Chyba nic trudnego, patrząc na to co pokazali z Duńczykami i że dali sobie wbić bramkę przeciwko Armenii, a na nasze szczęście piłkarze Armenii mieli źle nastawione celowniki, bo lepszej klasy napastnicy wykorzystaliby takie sytuacje jakie mieli nasi ostatni rywale.
Aaa, są jeszcze Kazachowie, z którymi mieliśmy remis, hehe. Kazachstan czy Armenia, to żadne potęgi, ale jakoś nie mieli problemów ze zdobyciem bramek. Teraz przyjdzie zmierzyć się z lepszym rywalem na obcym terenie.

Nie wiem skąd się bierze tendencja do cofania się po zdobytej bramce.

To co graliśmy na Euro, to przeszłość. Możemy jedynie wspominać przy piwku w chłodne wieczory na poprawę nastrojów, gdy naszym nie idzie.

Mózg naszej reprezentacji - Krychowiak nie dostaje szans w PSG, co przekłada się również na gorszą grę reprezentacji. Każdy widział co grał na Euro, jak wyglądała gra, a jak gra teraz.
Kapustka, który zrobił błąd idąc do Leicester, również nie gra, a wchodzi i gra w reprezentacji, tak to my nie wygramy.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Obydwie strzelą- Tak 2.05 Bet365
Tak jak wiele osób powyżej mówi naprawdę ostatnimi czasy łatwo strzelać nam gole. Śmierdzi mi tutaj typowym meczem Polaków czyli pierwsza połowa klasa światowa, na pressingu 1:0 do połowy a w drugiej zamiast dalej grać swoje głęboka defensywa i bramka dla Rumunów. Sam zagram za groszę 1/X 15.00 kurs w Bet365 moim zdaniem warto spróbować, Polacy mają bardzo słabe drugie połowy ostatnimi czasy.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Polska nie wygrala na wyjezdzie z powaznym rywalem chyba od czasow beenhakera z czechami, czy belgia, czyli jakies 10 lat temu, na euro wygrana ze slabiutka irlandia polnocna, i z ukraina po beznadziejnym meczu (mowa o 90 minutach) buki nie wiedziec czemu faworyzuja polakow, bez krychowiaka w formie to srodek pola nie istnieje, brak drugiego srodkowego obroncy w formie dla glika(ktory sam mimo ze strzela bramki, to duzo bramek monaco traci po jego bledach), bez milika lewandowski sam z przodu (teodorczyk to drewno, blyszczy w lidze belgiskiej, niewiele lepszej od polskiej, a w takim dynamie kijow sie nie lapal do skladu) takze bez jakiegos blysku lewandowskiego, to ja tam 3 punktow nijak nie widze, warto miec tez na uwadze, ze rumuni pewnie beda podwajac, lub nawet potrajac lewandowskiego, a rumunia u siebie traci bardzo malo bramek, afera z piciem w kadrze raczej moze dodatkowo oslabic morale, anizeli wplynac pozytywnie, suma sumarum - &lt;b&gt; RUMUNIA - DNB @ 2 -365 &lt;/b&gt;

na wariata mozna zagrac 1polowa - polska, koniec meczu - rumunia z kursem &lt;b&gt; 34! &lt;/b&gt; patrzac na przebieg wiekszosci spotkan za nawalki, polacy szybko strzelaja gola, zeby z czasem coraz wiecej pola oddawac rywalowi i tracic bramki w 2 polowach, za drobne warto sprobowac
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Co do braku drugiego obrońcy dla Glika to nie zwróciłeś chyba uwagi że wraca Pazdan i to w dobrej formie (ostatni mecz z Realem, gdzie wyłączył CR7 i krył czasem dwóch zawodników) a nasza defensywa zagra pierwszy raz w swoim optymalnym zestawieniu od EURO w defensywie:
Fabianski-Piszczek Glik Pazdan Jedrzejczyk
do myślenia o nas jak o pewniaku w tym meczy brakuje mi tylko dobrej formy Krychowiaka i byłoby luks, no ale nie wszystko można mieć i tak uważam że tego meczu nie przegramy, bać się Rumunii? no proszę...
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Wydaje mi sie ze kursy na Polskę mocno przesadzone. Owszem gramy na wyjezdzie owszem meczylismy sie ostatnio ale personalnie dalej jestesmy poziom wyzej. Rumunia przeciez tez bez zachwytu ostatnio remis z Kazachstanem, takie mecze ze slabymi sie po prostu zdazaja
Polska 2,40 Bet365
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Mój typ:
Lewandowski strzeli pierwszego gola w meczu
Kurs 4.0
Bukmacher Bet365

Analiza:

Moim zdaniem na ten mecz nie wyjdziemy jakoś totalnie ustawieni ofensywnie. Lewy będzie najprawdopodobniej jedynym napastnikiem w pierwszej jedenastce, bo w kontekście kontuzji Milika trener raczej nie większego wyboru. Gra pomocników będzie ustawiona typowo pod Roberta. Rumunia to nasz najgroźniejszy rywal w grupie i Nawałka raczej ustali taktykę gry z kontry właśnie na Roberta. Nasza reprezentacja w ostatnich meczach otwiera wynik spotkania,a Rumunia mimo że groźna to raczej nie jest rywal z najwyższej półki. Stawiam, że pierwsi strzelimy bramkę, a uczyni to Lewy.

Dodam jeszcze wątek pozasportowy. Ostatnia afera w kadrze na pewno w jakiś sposób odbiła się na zawodnikach. To wbrew pozorom dodatkowy atut. Sądzę, że aby zamknąć wszelkie spekulacje podejdą do tego meczu mocno zaangażowani i będą chcieli wymazać z naszej pamięci te kontrowersyjne wydarzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom