>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rumunia - Polska, el. MŚ 2018 [piątek, 11.11.2016, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
domel206 802

domel206

Użytkownik
Rumunia - Polska BTS - NIE @ 1.85 oddsring


według mnie rozsądne rozwiązanie bo gdyby któras drużyna objęła prowadzenie to pewnie za wszelką cene będą chcieli je dowieść do końca bo w tym meczu 3 pkt dają dla Polski duży krok w kierunku awansu. Moim zdaniem za dużo bramek straciliśmy żeby Nawałka w końcu popełnił ten błąd. Jak to ktoś powiedzial że Nawałka to kalkulator i tu sie zgadzam on w tym meczu na pewno nie będzie chciał stracic bramki tym bardziej że Armenia pomogła i ograła Czarnogóre. Wraca Pazdan bedzie Glik zagra pewnie Linnety więc defensywnie powinno być okej. Nie wykluczam tutaj BTS ale wydaje mi się że bardziej prawdopodobny jest tutaj wynik gdzie nie zobaczymy bramek z 2 stron a to w końcu mecze grupowe a nie pucharowe że przegrana oznacza OUT
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Są już oficjalne składy!
Skład Polaków: Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Michał Pazdan, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk - Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty - Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki, Robert Lewandowski.
Skład Rumunów: Tatarusanu - Benzar, Chiriches, Grigore, Tosca - Hoban, Marin - Popa, Stanciu, Chipciu - Stancu.
 
terstegen 25

terstegen

Użytkownik
Za niespełna trzy kwadranse wielce oczekiwany mecz. Polacy podejmują w Buakaeszcie reprezentację Rumunii. Polska w chyba najlepszym możliwym ustawieniu, z skrzydłowymi Grosickim i Błaszczykowskim. Żądłem naszej kadry oczywiście będzie Lewandowski. w obronie solidni stoperzy Glik - Pazdan którzy powinni być dzisiaj zaporą nie do przejścia. Grali już trochę meczy razem w obronie i myślę, że nie będzie problemów z komunikacją między nimi. Mimo że Rumunii strzelają w prawie każdym meczu przynajmniej jedną bramkę, to sądze że Polska zachowa dzisiaj czyste konto.
 
O 34

optimusprime

Użytkownik
Stawiam na over 2.5 BTS
Polacy w ostatnich meczach strzelali przynajmniej 2 bramki, Rumuni 1 , tym bardziej patrzac ze Rumini Graja u Siebie atut wlasnego boiska wiec powinni strzelic przynajmniej jedna, jezeli lewy zagra dobry mecz z naszej strony tez powinna wpasc przynajmniej jedna bramka
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Mysśałem i myślałem jak ugryźć to spotkanie. I wymyśliłem. Czy dobrze, to się okaże. Jak gra Polska, a przede wszystkim Lewandowski każdy z nas wie. Przytrzymuje piłkę, gra tyłem do bramki. A co za tym idzie, jest często faulowany. Nie da się ukryć, że będzie to mecz z dużą ilością fauli i ostrej gry. Stoperzy Rumuni lekko mieć nie będą. Etatowym obrońcą i liderem defensywnej formacji Rumunów jest Dargos Grigore. Obrońca Tuluzy gra po 90 minut i nie ma większego ryzyka, że zostanie zmieniony lub nie zagra w pierwszym składzie. To też on będzie toczył walkę z Lewym. Kartkę powinien wyłapać. A kurs naprawdę niezły.

Dragos Grigore żółta kartka @ 4,0 bet-at-home
⛔

Nie wiem dlaczego mój poprzedni post został usunięty. Chyba nie za delikatną obrazę Pana hiper genialnego sędziego Skominy.

Generalnie nie wiem jakim cudem stało się to co się stało. 19 minuta, 40 minuta, 90 minuta - TRZY faule na Lewandowskim - TRZY EWIDENTNE KARTKI do pokazania. Pan Słoweniec nie pokazuje żadnej. Szlag jasny człowieka trafić może.
 
L 15

lovejuice

Użytkownik
Brawo Polacy, Lewy pięknie skarcił Rumunów za petardy. Teodorczyk świetna zmiana. Widać, że chłopaki chcieli pozostawić brudy za sobą i wyszli na pełnej pompie i mamy świetny wynik. Jeszcze raz brawo!
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Brawo, brawo, brawo! Za te petardy to powinniśmy mieć walkowera, ale oliwa sprawiedliwa, 0:3 jak pięknie się oglądało i jak pięknie smakowały bursztynowe napoje przy tym meczu. Cudo. Świetnie nasi piłkarze, do przodu Panowie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Analiza zdana w 100% ;) Pazdan wrocił obrona grała bardzo dobrze i stad 0 bramek staconych. Krychowiak pierwsza polowa w porzadku druga troche gorzej. Teodorczyk miał strzelić gola no ale asysta jaką sprawił dla lewego w zupełności wystarcza i chłopak wykorzystał swoja szanse;). No a Lewym i Grosiku to nic nie trzeba pisac
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
⛔
Nie wiem dlaczego mój poprzedni post został usunięty. Chyba nie za delikatną obrazę Pana hiper genialnego sędziego Skominy.
Generalnie nie wiem jakim cudem stało się to co się stało. 19 minuta, 40 minuta, 90 minuta - TRZY faule na Lewandowskim - TRZY EWIDENTNE KARTKI do pokazania. Pan Słoweniec nie pokazuje żadnej. Szlag jasny człowieka trafić może.
Pełna zgoda kolego...facet za dużo pozwalał, niestety u niego z tym mitycznym &quot;czuciem gry&quot; nie do końca jest tak,jak być powinno...ja poszedłem w linie over 4 kartki...niestety...ale trudno, raz na wozie, raz pod wozem...najważniejsze,że dożyłem czasów, gdzie nie muszę się wstydzić za naszych piłkarzy i ich trenera ( chociaż, przy swoim zdania będę się upierał - z takim potencjałem drużyny Nawałka powinien zrobić więcej już na Euro...wystarczyło trochę odwagi, a w kontekście MŚ powinniśmy się zastanawiać z kim zagramy w turnieju finałowym a nie czy do niego awansujemy)
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Również podzielam wasze zdanie odnośnie kartek w tym meczu. Co Skomina wyprawia to brak słów. Rumuni ewidentnie faulowali, a w dodatku były to nie czyste i umyśle faule jak m
In. Stawanie na stopę... A co robili z Lewym to kabaret chłop pewnie ładnie skończył ten mecz poobijany, a co sądzia NIC... A takich przypadków podczas tego meczu było, a było
Ważne, że zagraliśmy bardzo.dobry mecz, tak naprawdę bez Żadnych nerwów w końcówce. Z taką gra możemy dużo osiągnąć chociaż trzeba nieco poprawić. Nawalka chyba sam ma spory problem z Krychowiakiem. Gołym okiem widać, że to nie ten sam zawodnik co jeszcze podczas ojro. Widać.u niego spora niepewność, ale Nawalka stawia na niego. Grześ chyba sam musi pomyślęc, żeby w zimę zmienić otoczenie. Widać, że w PSG nie pogra.
Jeszcze warto dodać wspomnieć o Hajto. Co ten gość gada to poezja
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Krychowiaka powinniśmy odzyskać na wiosnę, to jest chłop bazujący na perfekcyjnym przygotowaniu fizycznym...przepracuje minicykl przygotowawczy między rundami i powinno być dużo lepiej z jego gra...
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
jak nie zmieni klubu to żaden minicykl mu nie pomoże. W PSG raczej już nie pogra, za duże pieniądze za duża presja, za szybkie decyzje, za malo czasu na odbudowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom