>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rzuty rożne live

J 0

jonsnow

Użytkownik
Witam. Założyłem ten temat, żeby podzielić się z wami systemem jak ograć bukmachera. Polega on na obstawianiu rzutów rożnych live. Dopiero uczę się tego sposobu i jakieś podpowiedzi lub strony ze statystykami są tutaj mile widziane ???? . A więc do rzeczy. W rzutach rożnych gram: kto pierwsze zdobędzie x rożnych i azjatyckie rzuty rożne over . Jak już wspomniałem dopiero się uczę, ale już zauważyłem pewne rzeczy. Mecz jest bardziej zacięty, gdy jest remis i co za tym idzie jest więcej rzutów rożnych. Dużo rożnych pada w ostatnich kilkunastu minutach i tutaj można znaleźć bardzo dobre kursy. W moim przypadku błędem jest obstawianie underów, gdyż naprawdę rzadko mi to wchodzi, więc szybko z tym skończyłem. Co do systemu. Gdy jest 85 minuta i mecz jest zacięty ( jest remis lub faworyt przegrywa) stawiam na to, że padnie jeszcze jeden rzut rożny. Przykładowo jest 85 min wynik 1-1. Jest 10 rzutów rożnych. Wtedy lub 1-2 min później kurs na to że padnie jeszcze jeden rożny jest ok. 1,8-2+. Wtedy my wchodzimy do gry i to obstawiamy, bo to naprawdę bardzo często pada. Przez tydzień obstawiania rzutów rożnych wydałem 122,41 zł a wygrałem 116,26 zł. Widać więc, że jest na lekkim minusie, ale wtedy obstawiałem jeszcze undery, bo nie wiedziałem jeszcze, że jestem w tym taki słaby :grin:
Będę aktualizował ten post co jakiś czas i dzielił się z wami moimi doświadczeniami. Jak już wspominałem wskazówki mile widziane.
 
M 2

miszka6

Użytkownik
Moim zdaniem najlepsza strona ze statystykami z &quot;cornerów&quot;:
http://www.simplesoccerstats.com/consoles/corners.php
Również zainteresowały mnie rzuty rożne - prowadzę swój temat w sysytemach - zapraszam.
A jeśli chodzi o moje doświadczenia z zakładów na żywo, osobiście gram tylko undery ;) Przynajmniej na razie jestem na tym etapie. Nie patrzę przy tym na ligę, gram sporo meczy, często zupełnie na ślepo.
Ostatnio zaczynam się jednak zastanawiać, czy nie wybrać sobie jednej ligi, a nawet jedynie kilku drużyn, którymi się &quot;mocniej zainteresować. Tzn. wiedzieć jak dana drużyna gra, jak się zachowuje przy zmianie wyniku, czy skrzydłowy ma problemy rodzinne itd ;)
 
Do góry Bottom