>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Rzuty rożne po pierwszej połowie na live

hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Dzisiaj wyczaiłem dosyć ciekawy sposób gry który przy dobrej analizie moze dac ciągłe zyski.
A mianowicie przed meczem kurs okolo 2 jest zazwyczaj przy powyzej 12, 13 roznych. Natomiast jesli w pierwszej polowie beda np. Tylko 3,4 rożne to ten kurs jest przy 8-10 roznych i czesto jest tak, że w drugiej połowie zespoły bardziej atakują i rożnych przybywa i latwo czasem mozna ustrzelic kurs w granicach 4-6. Dzisiaj mialem taki najwyzszy dwa razy, a oprocz tego kilka po kursie 2, oczywiscie wpadki tez byly , ale to były mecze wybierane spontanicznie a gdyby wczesniej zobaczyc jak było z rożnymi w poprzednich meczach to można zmiejszyc ilość błędów. Jutro podam coś co obstawie w przerwie meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
rzutów roznych zwykle jest mało, gdy któryś z zespołów szybko prowadzi w sposób wyrażny, np. po 30min jest 3:0.
Idealnym przykładem jest Juventus - Roma 4:1, gdzie po 20 minutach było 3:0 i w tym momencie chyba było już 4 rożne, po 90 minutach było ich razem 7!
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Ja gram tym sposobem na bet365 od ponad pół roku. Tylko live, gdyż bukmacher zazwyczaj w &quot;alternatywna suma rzutów rożnych&quot; podaje zawyżoną liczbę rzutów rożnych - chociaż to też czasem zależne od spotkania. Obstawiam najlepiej dwa waleczne zespoły. Często Real i Barcelone. Przy pierwszej połowie jest już zazwyczaj 5 rzutów rożnych, więc puszczam, że będzie w sumie powyżej 8 rzutów rożnych (najmniejsza liczba możliwa) przy kursie 1.25 (średnio jest 1.17-1.30 nawet). Nie zawsze się to sprawdza - ale w takich &quot;zaciętych&quot; meczach jest znacznie więcej sytuacji podbramkowych, co się równa z większą prawdopodobnością rzutów rożnych. Moim zdaniem dobry sposób na zarobek, ale grając stawkami 100-300 PLN.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Czasami właśnie bet365 wystawia na pierwszą połowę powyżej 5.5 (2.10), poniżej 5.5 (1.65)... Trzeba znajdywać takie mecze, gdzie drużyny bd atakować, np. Real, Barcelona, Manu itd.. Sposób na zarobek na pewno dobry, skuteczny też, ale trzeba mieć &#39;nosa&#39;.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
to że drużyny są dobre,to czesto świadczy, że potrafią dobrze operować piłką w defensywie inie wybijają byle jak. nie raz już obserwowałem Milan,Barcę, Juve i MU jak miały mało rożnych, oni i przeciwnicy
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Zazwyczaj jak obserwuje mecze live, a często tak gram, to prawie w każdym meczu (tych lepszych) średnia rzutów rożnych to 8-12. Chociaż bardziej polecam grać NBA i suma w meczu, zazwyczaj jak gra Oklahoma City Thunder, najwięcej na tym zarobiłem. Grałem sumę na powyżej 172 pkt, a zazwyczaj było 180-200.
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Caehlaul - Astra powyzej 12 roznych 2,1 live: 45 minuta 7 roznych ✅✅✅
15 rożnych
Foolad Khuzestan - Sanat NAft over 11 2,00 live: 45 minuta 7 roznych⛔⛔⛔
9 rożnych
Jak widać gdybym zagral powyzej 14 mialbym kurs z 5, wiec oplacalo by sie takie cos zagrac bo czesto jest tak ze albo brakuje kilku (jak w tym drugim trzech) albo jest nadmiar kilku
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Besiktas - Sivasspor powyzej 10 roznych 2,37 live-20 minuta 2 rozne⛔⛔⛔
Katar U17 - Arabia Saudyjska U 17 powyzej 8 roznych 2,1 live- 45 minuta 4 rozne✅✅✅
Fredrikstad - Valerenga powyzej 11,5 roznych 1,83 live- 15 minuta 2 rozne✅✅✅✅
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Nie wiem czemu, ale nie wspomniałem o lepszym pomyśle na zysk. Chodzi mi dokładnie o &quot;Kto pierwszy otrzyma 3 rzuty rożne&quot;. Można to zagrać np. gdy któraś drużyna już zrobi pierwszy rzut rożny. Wtedy wystarczy, że zdobędzie kolejne dwa. Zazwyczaj w pierwszych 20 minutach mamy już pierwszy rzut rożny. Polecam spróbować ten system. Sam teraz zagrałem tak.

EDIT: Zagrane w 13 minucie, kiedy to Borussia otrzymała pierwszy rzut rożny. Początkowo kurs był 2,60, potem tak jak niżej widać.

 
S 8

speedar

Użytkownik
kolejna propozycja..
..i ja dodam coś od siebie co często gram w &quot;różki&quot;.
Mamy np. 65/70 minutę i rożnych np. 6. w alternatywnych na BET365 bo tam ciułam pojawia się opcja powyżej 7 wiec wchodzę w to...
mamy 25 minut aby wszedł kurs dla 2 rożnych..
oczywiście wybieramy mecze gdzie np. faworyt lub gospodarz przegrywa.
Dzisiaj pojechałem dla przykładu jak leci i wszedł kurs znacznie powyżej 2.00 ale to LM więc nie ma co porównywać do codziennych zmagań.
podeprę się przykładem bo zysk całkiem niezły...
polecam ale zawsze z umiarem...
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
osobiscie tez lubie grac rozne ale przejechac sie na tym idzie jak na kazdym innym wariancie obstawiania.
juz nieraz mialem tak ze zaciety mecz byl i rozne szly jeden za drugim az tu nagle w okolicach 60min koniec ani jeden rozny do konca lub bylo 0-7 w roznych i stawialem ze beda miec pierwsi 9 a tu ani 1 rozny w 2 polowie gosci, ba a nawet kiedys mialem sytyacje ze ze stanu 0-7 przy wyniku 0-0 i wyrownanym meczu zrobilo sie 8-7 w roznych.
Ale to sa wyjatki ogolnie warto szukac perelki gdzie jest powyzej 4 roznych linia jak bylo to wczoraj w meczu legii z wisla a roznych bylo 5 ???? co oczywiscie dalo zarobic.
jednak rozne to troche loteria i z tym nigdy niewiadomo. Co nie znaczy ze nie daja zarobic ????
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Dzięki wielkie
Co do typów dzisiaj wybrałem na live po 45 minutach
Levante - Valencia powyżej 13 roznych 2,1 15 rożnych było✅✅✅✅
Real Madryt C - Tenerife powyżej 14 rożnych 1,9 15 rożnych ostatni w 92 minucie✅✅✅✅
Roma - Atalanta powyżej 11 roznych 1,83 11 rożnych trochę pechowo ⛔⛔⛔⛔
Lorient - Lyon powyzej 12 2,6 live: 20 minuta 3 rożne w 80 minucie 16 rożnych✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Warto było! Chociaż stres był piękny. Spróbowalem swoim sposobem, aby stawiać na drużynę, która otrzyma pierwszy rzut rożny (w tym przypadku RPA) no i udało się!

⚽ Polska v RPA
Typ: Kto pierwszy otrzyma 3 rzuty rożne: RPA
Kurs: 1.72
Stawka: 1000 PLN
Zysk: 727.27 PLN
 
Do góry Bottom