>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Słowacja (Corgoň liga) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Na początek przypomnienie tabeli z zeszłego sezonu:
Kursy wystawione przez betsafe na pierwszą kolejkę:
1. kolejka, 15.07.2011 godz: 20:00, Tehelné pole, Bratysława
Slovan Bratysława- AS Trencin
Po przerwie wracamy do gry u naszych południowych sąsiadów. Meczem otwarcia będzie spotkanie mistrza kraju- Slovana z beniaminkiem z Trencina. Bukmacherzy wyraźnie faworyzują gospodarzy i oczywiście mają ku temu powody. Zespół Karela Jarolima nie posprzedawał swoich gwiazd, a co najważniejsze utrzymał w składzie króla strzelców Corgon ligi z zeszłego sezonu- Filipa Sebo. Do tego do drużyny dołączył były pomocnik Sparty Praga- Jiří Kladrubský. Piłkarze ze stolicy Słowacji mają już pierwszy oficjalny mecz za sobą. We wtorek, pokonali na własnym stadionie Toboł Konstanay 2:0, pokazując w tym meczu swoją ofensywną siłę. Wspomnieć również warto o tym, że w zeszłym sezonie Slovan prezentował się znakomicie na Tehelnym Polu. Tylko 7 straconych bramek i 1 porażka- niesamowity bilans.
Z drugiej strony beniaminek, AS Trencin, który w zeszłym sezonie przeszedł jak burza rozgrywki w 1 lidze. W składzie pozostał argentyński napastnik David Depetris- król strzelców 1 ligi z liczbą aż 31 bramek! Faworyt jest tutaj jeden, jednak ja nie skreślałbym gości z Trencina. Większa presja ciążyć powinna na gospodarzach, cel w sezonie jest wiadomy- obrona tytułu. Goście zaś znają swoje miejsce w szeregu i powinni tutaj zagrać na tzw. &quot;luzie&quot;, więc uważam, że stać ich na strzelenie bramki w tym spotkaniu.
Niestety, buk, w którym gram miał rano to spotkanie, jednak tylko z opcją 1x2. Teraz spotkania nie ma w ogóle ofercie, więc niestety muszę je odpuścić, chociaż może support WH coś zadziała.
Jednakże znalazłem moją propozycję w ofercie Unibet.
Typ: Goście strzelą bramkę @ 1,90 / Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ja już wcześniej zagrałem taki typ w Expekt po 2,00. Trencin tak jak napisał poprzednik z wielką przewagą wygrał 1. ligę słowacką awans zawewniając sobie już na 7 kolejek przed końcem rozgrywek. Przychylam się ku temu typowi może nie z powodu wielkiej formy gości tylko z powodu występów Slovana w eliminacjach do Ligi Mistrzów. We wtorek pokonali u siebie Tobol 2-0 i w przyszłym tygodniu udają się w ciężką podróż do Kazachstanu a więc całkiem możliwe jest że trener da odpocząc kilku kluczowym graczom przed rewanżem, więc szanse że Trencin strzeli dziś przynajmniej jednego gola wzrastają.
edit: 28&#39; gol dla Trencina na 2-1. Gratki szalikowiec ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Rozpoczyna się liga na Słowacji, no więc trzeba ruszyć z typami. Dzisiaj Slovan wygrał zasłużenie, zrobił to co musiał. Był dużo lepszym zespołem i nie wypada, aby mistrz kraju na inaugurację przegrywał z beniaminkiem. Osobiście postawiłem na win gospodarzy bez zbędnego kombinowania. Kurs niski, ryzyko minimalne, kasa do portfela. Terecin jako świezak w 1 lidze przez kilka pierwszych kolejek powinien dostawać baty... Jutro wydaje się, że można zarobić na Senicy i Morawcach. W przypadku tych drugich mocne 1X proponuje. Nie sądzę aby Rozumberok wygrał pierwszy mecz wyjazdowy po przerwie. Tym bardziej na tak ciężkim terenie. Senica natomiast nie powinna mieć problemów z wygraniem na inaugurację, z dużo niżej notowanym przeciwnikiem. A kurs zachęca do grania. Czyżby gospodarze ponownie z apetytem na mistrza? Zobaczymy po kilku pierwszych kolejkach. Ale myślę że tak. Senica zrobiła duzy postęp w poprzednim im sezonie i teraz oczekuje się od nich aby zaprezentowali się dość podobnie.

TYP: 1
Wynik: 3:0 ✅
Kurs: 1.65



TYP: 1X
wynik: 1:0 ✅
Kurs: 1.17


Z racji, iż to jest dopiero pierwsza kolejka, nie ma co szaleć ze stawką. Presov w tym sezonie będzie nieco mocniejszy niż w poprzednim. Dubel wychodzi około 1.93, ja w ten sposób zamierzam zagrać i nie powinienem być rozczarowany ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Nie wiem jak wyglądała gra Slovana w 2 połowie spotkania, ale 1 część miałem okazję oglądać. Co do zawodników, to na plus na pewno Milinkovic, a także Sebo, który szukał piłki cały czas. Trencin w 1 połówce ewidentnie zestresowany. Proste straty, mało pomysłu na rozegranie piłki, Slovan zaś pressing już na połowie rywala, a co najważniejsze ogromna siła w ofensywie. To dopiero pierwszy mecz, jednak forma u graczy z Tehelnego Pola jest, co było dziś widać i szansa na obronę tytułu także spora, jednak liczę, że Zilina wejdzie do gry i zobaczymy ciekawy sezon. Jutro kilka spotkań, coś tam w głowie już się kręci, jednak kolejne typy za kilkanaście godzin.

Pozdrawiam.
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
1 kolejka, 16.07.2011 godz: 19:30, Štadión FK Senica, Senica
FK Senica - Tatran Presov
Wicemistrz kraju z poprzedniego sezonu rozpoczyna zmagania w Corgon lidze od spotkania na własnym stadionie z drużyną z Presova. Goście w zeszłym sezonie ledwo co utrzymali się w lidze. Na wyjazdach grali słabo, do tego prawie wcale się nie wzmocnili- do klubu przybyło 3 nowych piłkarzy, w tym 2 bramkarzy, co spowodowane jest zapewne odejściem z klubu dobrze znanego w Polsce Borisa Peskovica. Drużyna z Senicy jest świadoma, że w tym sezonie o powtórzenie wyniku z poprzedniego sezonu łatwo nie będzie. Klub opuściło kilku kluczowych graczy, w tym Ondrej Smetana- najlepszy strzelec drużyny, czy Jaroslav Divis- drugi z czołowych strzelców tej drużyny. Jednak klub został także wzmocniony. Za Smetane działacze ściągnęli Karela Kroupe jr. , który nie będzie miał łatwego zadania, jednak może uda mu się godnie zastąpić swego poprzednika. Ciekawie wygląda także Jan Kalabiska, który przyszedł do drużyny ze Zbrojovki Brno. Lewonożny pomocnik dobrze spisuje się także w ataku, więc siła ofensywna FK Senicy powinna utrzymać swój poziom. Bukmacherzy faworyzują oczywiście gospodarzy, jednak kursy są moim zdaniem bardzo przyzwoite. 1.67 na drużynę wicemistrza kraju z przedostatnią drużyną ligi? Nic, tylko pobierać. Co do ilości bramek, tutaj wstrzymałbym się od typowania. Wczoraj obejrzeliśmy dobry mecz w wykonaniu Slovana, w którym jednak wiadomo, że ofensywa jest u nich najlepsza. W Senicy zaś wymiana formacji ofensywnej, więc nikt nie wie jak spiszą się nowi gracze. W sparingach zespół wypadł dobrze i liczę, że na otwarcie sezonu pokonają średniaków z Presova.
Typ: FK Senica @ 1,67 /William Hill ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maradie 47

maradie

Użytkownik
FK Senica - Tatran Prešov


O godzinie 19.30 staną naprzeciw siebie drużyny, które w ubiegłym sezonie zajęły w słowackiej Corgon Lidze 2 miejsca – Senica zdobyła vice-mistrzostwo mając na swoim koncie 61 punktów, zaś Presov był bliski spadku, jednak zajął ostatecznie drugie od końca miejsce z dorobkiem 33 pkt (2 pkt więcej niż spadkowicz Dubnica).

Nowy sezon, nowe plany, nowe ambicje – tabela z porzedniego może nie mieć już żadnego znaczenia. Wszystkie teamy zaczynają z tego samego pułapu. Oba zespoły w letnim okienku transferowym w znacznym stopniu przebudowały swoje kadry. Tartan Presov pozbył się aż 8 zawodników, a w ich miejsce sprowadził zaledwie dwóchRoberta Zehera i Jakuba Divisa. Senicę opuściło 13 graczy, włączonych do kadry na sezon 2011/2012 zostało również 13 w tym 4 z zespołu juniorów. Wydaje się, że większa rewolucja dokonała się w obozie vicemistrza kraju – Senicy i wg mnie nie były to zmiany na lepsze. Z teamu, który wywalczył 2 miejsce odeszło 2 podstawowych strzelców Ondřej Smetana (zdobywca aż 18! bramek) i Jaroslav Diviš (strzelec 10 goli). Są to naprawdę poważne osłabienia, jeśli wziąć pod uwagę wzmocnienia vicemistrza kraju. Do kadry zespołu dołączył między innymi z czeskiego Zlinu Karel Kroupa, który w ubiegłym sezonie strzelił dla czeskiego drugoligowca zaledwie 5 bramek (sezon wcześniej zdobył 14 – więc może ma potencjał). Wydaje się jednak, że nie będzie w stanie zastąpić Smetany i Divisa, a za zdobywanie bramek będą odpowiedzialni Juraj Piroska (7) i Petr Hosek (4 bramki). Tych dwóch zawodników razem wziętych miało w poprzednim sezonie ledwie 1 bramke więcej, niż drugi strzelec zespołu – Divis. Osłabienia w przedniej formacji są więc dosyć poważne.
Presov także pozbył się Mesarosza i Beleijka, jednak najlepszy snajper Bernardo pozostał.

Wyniki sparingów:

FK Senica

FC Nitra - FK Senica 2:2 (1:1)
FK Senica - Eintracht Frankfurt 1:2 (1:0)
Dynamo Kijów - FK Senica 2:1 (0:1)
FK Senica – Baník Ostrava 1:4 (0:2)
FK Senica – MFK Zemplín Michalovce 1:0 (0:0)
FK Senica – Piast Gliwice 3:1 (0:0)
FK Senica – FC Zbrojovka Brno 1:2 (1:1)
FK Senica – FK Rostov 1:0 (0:0)

Tatran Prešov

Svit - 1. FC Tatran Prešov 1:5 (0:3)
APOEL Nikózia – 1. FC Tatran Prešov 3:2 (1:1)
Greuther Fűrth - 1. FC Tatran Prešov 1:0 (1:0)
FC Temešvár (Rum.) - 1. FC Tatran Prešov 2:1 (1:0)
Diósgyöri - 1. FC Tatran Prešov 3:3 (1:0)

Wyniki jednych i drugich nie powalają na kolana. Tartan wygrał zaledwie 1 sparing z jakimiś kelnerami z 3 ligi, Senica też jeśli wygrywała to z ogórkami (Zemplin Michalovce, Piast Gliwice, FK Rostov). Forma obu drużyn jest więc trochę zagadkowa. Senica zaskoczyła w poprzednim sezonie zajmując w końcowej klasyfikacji 2 miejsce, jednak dopiero teraz, w następnym sezonie po tym sukcesie będzie to prawdziwy sprawdzian dla tego klubu, czy był to tylko jednorazowy wyskok formy, czy jednak Senica to team ze ścisłej czołówki. Tartan to raczej ligowy słabiak, jednak potrafiący sprawiać problemy wyżej notowanym zespołom. Stawiam na skromne, jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy 2:1 i over 2.5, który jest raczej rzadkością w Corgon Lidze. Myślę jednak, że na początku sezonu napastnicy bardzo będą chcieli pokazać, na co ich stać, a formacje defensywne po letnich transferach nie będą tak zgrane i będą popełniać błędy.

FK Senica - Tatran Prešov | 1 @ 1.65 ✅✅✅
FK Senica - Tatran Prešov | over 2.5 @ 1.90 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Odniosę się jeszcze do meczu Zlate Moravce- Ruzomberok. Dla mnie bardzo ciężki mecz do wytypowania. 1X po 1.17 bym sobie odpuścił, bo nie byłoby dla mnie ogromną niespodzianką gdyby goście wywieźli stąd 3 punkty. Ambicje w klubie z Ruzomberoku są w tym sezonie dość spore. Prezes mówi o awansie do europejskich pucharów, budżet klubu wyniesie na ten sezon 2.000.000 euro. Moravce świetnie spisały się w okresie przygotowawczym, a najwyższe uznanie zasłużył z pewnością nowy nabytek- Andrej Hodek. Niestety zabraknie go dzisiaj w składzie, tak samo jak 2 innych graczy, którzy dobrze spisywali się przed sezonem- Kuračka i Hruška. Goście osłabieni brakiem 5 zawodników, więc ciężki mecz się tutaj szykuje. Ambicje z pewnością po stronie jednych i drugich, chociaż sam w tym meczu kibicować będę gościom z Ruzomberoka. Nie ruszam tu nic, mimo wszystko Groven- powodzenia!
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Spartak Trnava - DAC Dunajska Streda 1 1,50
Spartak dość ciekawe transfery - przede wszystkim Miroslav Karhan etatowy reprezentant kraju, Pavel Malcherek może nie jakiś wirtuoz ale solidny obrońca, podobnie Jiri Koubsky, wraca Kamil Kopunek, któremu co prawda nie wyszła na dobre wyprawa najpierw do rosyjskiego Saturna a później do Bari ale dla Spartaka wcześniej to był kluczowy zawodnik, wzmocnienia więc głównie w defensywie, jeśli chodzi o ubytki no to przede wszystkim brazylijczycy - Higor i Wellington, którzy wnosili świeżość i trochę fantazji do twardej, surowej i momentami nudnej gry Spartaka w poprzednim sezonie. Spartak pokazał dobrą defensywę kosztem ofensywy, dużo bramek to oni nie strzelali i wydaje się że w tym sezonie kibice nie mają co liczyć na poprawę stylu gry. DAC to moim zdaniem główny kandydat do spadku. Już w zeszłym sezonie ich gra była słaba, wyjazdy tragedia, 6 strzelonych bramek w 17 spotkaniach mówi wszystko. Przed sezonem zakupiono Struhara, Kovaca który popełniał duże błędy w Dubnicy, wraca młody kameruńczyk Bondoa. Odeszli Obert i Novota a więc bardzo ważni gracze poprzedniego sezonu. Spartak sezon już rozpoczął od wyeliminowania ZETY Golubovci (3:0 i 1:2) i zremisowania w Tiranie, są więc już w rytmie meczowym, nastroje powinny dopisywać po ostatnich spotkaniach. Dunajska Streda dopiero tym meczem rozpocznie zmagania w sezonie, który będzie dla nich bardzo ciężki. W przeciągu ostatnich lat Spartakowi dobrze grało się z tym rywalem, wyniki 3:0, 1:1, 2:0, 7:0 i 1:1 wyglądają dobrze. Zdecydowanie na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Niestety nie widziałem dziś żadnego z trzech rozegranych spotkań, jednak z tego co przeczytałem najciekawiej było w pierwszym spotkaniu, gdzie obie drużyny zaprezentowały ofensywny futbol. W Zlatych Moravcach zwycięstwo gospodarzy po wyrównanym meczu. Trener gospodarzy zadowolony był z gry obronnej swojej drużyny, Ladislav Jurkemik zaś narzekał na dużą nerwowość w szeregach swoich zawodników. Senica pewnie pokonała średni Tatran, który jednak na początku spotkania dość dobrze radził sobie z miejscowymi. Sprawdziły się nowe nabytki drużyny wicemistrza Słowacji- zarówno Kroupa, jak i Kalabiska. Póki co, w 3 z 4 spotkań zanotowaliśmy overowe wyniki, co jest dość nietypowe dla tej ligi. Jutro dwa spotkania, dla mnie ciekawie zapowiada się pojedynek Ziliny z Koszycami, ale o tym napiszę już coś jutro.
Pozdrawiam.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
mimo wszystko Groven- powodzenia!
Kurs był rzeczywiście niski, lecz beniaminek z poprzedniego sezonu zagrał na miarę oczekiwań i nie zawiódł :mrgreen: Ruzomberok być może zapunktuje dopiero w następnej kolejce gdzie grają z Terecinem. Conajmniej remis powinni wywieźć. Na dzisiaj dwa zaplanowane mecze. Ciekawi mnie Zilina, której radzę nie ruszać. W klubie nie najlepsze nastroje po przegranej w pucharze UEFA. a MFK Košice rywal niewygodny, prezentujący wybitnie defensywną postawę. Skoro 2 dni temu KR Reykjavík ograł Ziline do zera, dzisiaj może niemoc trwać nadal. Proponowałbym się skupić bardziej na spotkaniu:
Fc Spartak Trnava - Fk Dac 1904 Dunajska Streda 2:1

Typ: Suma Strzelonych Bramek - Pierwsza Połowa -1.5 (1:0)
Kurs: 1.42


Gospodarze w poprzednim sezonie byli nawet swojego czasu w pierwszej trójce. Potem przyszły gorsze mecze i ostatecznie 4 pozycja. Zespół Fk Dac 1904 Dunajska Streda w poprzednim sezonie z 17 meczy wyjazdowych tylko 2 wygrał. Wydaje się, że ciężko będą mieli wywalczyć zwycięstwo ze Spartakiem. Jedyne co mnie martwi to bardzo nieustabilizowana forma Spartaka. W 1 rundzie eliminacji do LE pokonali po ciężkim boju drużynę FK Zeta Golubovci. U siebie zanotowali dobry wynik 3:0 dzięki któremu dali radę przejść ekipę z Czarnogóry. Na wyjeździe zagrali mało optymistycznie i przegrali. Poza tym mecze sparingowe przed obecnym sezonem nie wyglądały tak różowo. Czerwcowe porażki z Moravcami i Senica oraz ostatnio z Bohemians u siebie trudno jakoś usprawiedliwiać.
nastroje powinny dopisywać po ostatnich spotkaniach.
Hmm.. no nie wiem czy do końca powinny dopisywać. Tak naprawdę czeka nas duża zagadka czy dzisiaj pokonają Dun. Stredę. Jeżeli miałbym coś proponować to Suma Strzelonych Bramek - Pierwsza Połowa -1.5. Taki sam kurs osiągniemy stawiając czysta 1 na gospodarzy w całym meczu, a ryzyko nieporównywalnie mniejsze. Obydwie ekipy zaczną spokojnie, bez szaleńczych ataków. Pierwsza część gry powinna zakończyć się bezbramkowo, lub golem gospodarzy.
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Meczu w Trnavie zupełnie nie czuję, więc nie będę pakował się w tak niskie kursy. Jednak jeśli miałbym już coś ruszać to bardziej skierowałbym się ku typowi Grovena, chociaż przekonania 100% do niego nie mam.
O wiele ciekawszy jest drugi mecz. Zilina z problemami. Porażka w Lidze Europejskiej 0-3 na Islandii bardzo mocno oddaliła ich od tych rozgrywek. Rewanż już w czwartek, ale czy drużyna będzie w stanie wygrać? Będzie ciężko, ale oby im się udało. Do tego zwolniono trenera, Pavla Hapala, z czego nie są zadowoleni zawodnicy. 2,5 roku pracy w Zylinie to długi okres czasu i sam Martin Dubravka mówi, że jest to dla piłkarzy ogromny szok. Koszyce skazywane na pożarcie w tym sezonie, jednak ambicji w drużynie nie brakuje. Sam liczę tutaj na niespodziankę. Mam tu swoją teorię, może nie jest ona trafna, ale tak: Zilina pod wodzą Nosicky&#39;ego na pewno będzie potrzebowała trochę czasu na znalezienie optymalnego ustawienia. Po drugie w czwartek ważny mecz w Lidze Europejskiej. Sosoni pokazali już, że potrafią sobie radzić na europejskiej arenie, więc liczę w awans. To dopiero pierwszy mecz w sezonie, wiec ewentualna strata punktów nie byłaby zbyt bolesna. Sam nie ruszam tu nic, ale gdybym miał tutaj coś proponować to X2 po kursie 3.45 ✅ za mała stawkę można próbować. Większych niespodzianek w tej kolejce nie było, więc dzisiaj może czas na pierwszą.
Pierwszą kolejkę w mojej odsłonie uważam za zamkniętą. Skuteczność póki co 100%, do usłyszenia w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam!
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
O meczu Ziliny z Kosicami napisane jest już prawie wszystko. Zilina fatalnie rozpoczęła sezon od porażki 3-0 z kelnerami z Islandii. Zwolnienie trenra i średnie zadowolenie takim obrotem sprawy wśród zawodników. 1. kolejka - dosyć ważna, żeby udanie wejść w nowy sezon ligowy, jednak myślę, że Zilina mimo takiej porażki nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w pucharach. Czeka ją rewanż u siebie i zapewne w najbliższych dniach to na nim bardziej się skupią. Atmosfera w drużynie jest średnia co stawia bardzo przeciętny zespół z Koszyc przed szansą wywiezienia punktów z boiska faworyta. Z Ziliny do Chin odszedł jeden z ich najlepszych strzelców Tomás Oravec (10 goli w poprzednim sezonie). Został za to Tomáš Majtán (11). O Koszycach nie moge napisać zbyt wiele oprócz tego, że w poprzednim sezonie bronili się przed spadkiem. Ostatecznie zajeli 10 pozycję z 2 pkt przewagi nad strefą spadkową. Przyzwoicie za to radzili sobie w sparingach. Zremisowali z Debrecynem, gładko pokonali Skendje, Zemplin Michalovce czy Rimavska Sobote. Na początku przygotowań przegrali 1:3 z LASKiem Linz. Myślę, że przy obecnej sytuacji Ziliny są w stanie wywieźć jakiś punkt z ich stadionu. Kurs zachęca do grania!

Do dubla dorzucę Spartaka Trnavę, którego elegancko opisał Grzecho.


MSK Zilina - MFK Kosice | X2 @ 3.50 ✅✅✅
Spartak Trnava - DAC Dunajska Streda | 1 @ 1.45
✅✅✅

AKO: 5.08 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Meczu w Trnavie zupełnie nie czuję, więc nie będę pakował się w tak niskie kursy. Jednak jeśli miałbym już coś ruszać to bardziej skierowałbym się ku typowi Grovena, chociaż przekonania 100% do niego nie mam.
O wiele ciekawszy jest drugi mecz. Zilina z problemami. Porażka w Lidze Europejskiej 0-3 na Islandii bardzo mocno oddaliła ich od tych rozgrywek. Rewanż już w czwartek, ale czy drużyna będzie w stanie wygrać? Będzie ciężko, ale oby im się udało. Do tego zwolniono trenera, Pavla Hapala, z czego nie są zadowoleni zawodnicy. 2,5 roku pracy w Zylinie to długi okres czasu i sam Martin Dubravka mówi, że jest to dla piłkarzy ogromny szok. Koszyce skazywane na pożarcie w tym sezonie, jednak ambicji w drużynie nie brakuje. Sam liczę tutaj na niespodziankę. Mam tu swoją teorię, może nie jest ona trafna, ale tak: Zilina pod wodzą Nosicky&#39;ego na pewno będzie potrzebowała trochę czasu na znalezienie optymalnego ustawienia. Po drugie w czwartek ważny mecz w Lidze Europejskiej. Sosoni pokazali już, że potrafią sobie radzić na europejskiej arenie, więc liczę w awans. To dopiero pierwszy mecz w sezonie, wiec ewentualna strata punktów nie byłaby zbyt bolesna. Sam nie ruszam tu nic, ale gdybym miał tutaj coś proponować to X2 po kursie 3.45 za mała stawkę można próbować. Większych niespodzianek w tej kolejce nie było, więc dzisiaj może czas na pierwszą.
Pierwszą kolejkę w mojej odsłonie uważam za zamkniętą. Skuteczność póki co 100%, do usłyszenia w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam!
Ładnie to wszystko opisujesz, natchnąłeś mnie żeby zerknąć na tą Słowację.
W spotkaniu Ziliny z Kosicami dobrym betem będzie under.
Nie wiem jakie kursiwo, ale pewnie dobre. Zilina z problemami, bo 3-0 w pucharze to dla nich tragedia. Poleciała głowa trenera, więc jest średnio wesoło. Zawodnicy byli niesamowicie zaskoczeni takim obrotem sprawy. Na ławce za sterami siądzie Nosicky, dotychczasowy trener młodzieży. Bardzo prawdopodobne, że da odpocząć lepsiejszym zawodnikom czy też da szansę rezerwowym na pokazanie się. Kosice stawiane są w roli murowanego faworyta do spadku. Duże problemu z finansami, chyba blokadę transferów dostali. Zawodnicy jednak głowy podnosza wysoko i już od 1. kolejki zapowiadają walkę. Z ich klubu odeszło kilka ważnych ogniw - Juhar, Cicman i Kolbas, ale to tak przy okazji. Pierwsza kolejka, Zilina po wtopie w pucharach, lekkie zamieszanie z trenerem, przed nimi rewanż pucharowy, Kosice chcące ciułać punkty od początku, bojowe nastawienie grajków no i bardzo ważny czynnik - pogoda - w Zilinie upał, grube 30*C. Wiadomo - niedziela, godzina 17?, upał, to nie sprzyja graniu w piłkę ... wydaje mi się, że są to dobre argumenty, do grania underka.
Zilina - Kosice under 3,5 @ 1,45 Gamebookers ✅ 1-1
Zilina - Kosice under 2,5 @ 2,15 bwin ✅ 1-1
sorry za składnie, wszystko na szybko, spieszę się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maradie 47

maradie

Użytkownik
Wiadomo - niedziela, godzina 17?, upał, to nie sprzyja graniu w piłkę ...
To chyba tylko w Polsce u niektórych zawodników.... :p
Mecz o 19:30, ale under faktycznie wydaje się być też dobrym typem. Zilina raczej nie zdominuje tego meczu, a Kosice nie mają w swoich szeregach aż takich gwiazd, żeby strzelać kilka bramek na wyjezdzie. 0-0 - prawdopodobne w tym spotkaniu!
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Jedyne co mnie martwi to bardzo nieustabilizowana forma Spartaka. W 1 rundzie eliminacji do LE pokonali po ciężkim boju drużynę FK Zeta Golubovci. U siebie zanotowali dobry wynik 3:0 dzięki któremu dali radę przejść ekipę z Czarnogóry. Na wyjeździe zagrali mało optymistycznie i przegrali. Poza tym mecze sparingowe przed obecnym sezonem nie wyglądały tak różowo. Czerwcowe porażki z Moravcami i Senica oraz ostatnio z Bohemians u siebie trudno jakoś usprawiedliwiać.
Trochę to do mnie nie trafia. W pierwszym meczu gładkie 3:0, 18:3 w strzałach, 62% posiadania piłki więc mecz zdecydowanie pod dyktando Spartaka, rewanż był wyrównany, 10:13 w strzałach, głupia czerwień Sebo, 2 bramki stracone w 2 minuty. Jest wywieziony awans z trudnych bałkanów, los sprawił że nie długo potem Spartak znowu pojechał na bałkany i wywiózł remis tym razem z Tirany. W mojej opinii są to dobre wyniki, trochę obawiam się czy nie odpuszczą meczu prze rewanżem LE.
Tak na prawdę wszystko zależy od postawy gości, jeśli zamurują bramkę i będą liczyli na 0:0 to zapewne taki wynik wywiozą bo Spartak jakoś super kreatywny w ataku nie jest. Ja jednak na przekór pokusiłbym się nawet o jakiś handi na Spartaka. Taka atmosfera jak na stadionie Antona Malatinskeho stwarzają... &#39;kibice&#39; Spartaka to ze świecą szukać na innym obiekcie na slowacji. Fanatyczni, oddani, ekscesy na praktycznie każdym meczu, sam miałem okazję coś takiego przeżyć w Trnavie jakiś czas temu będąc na trybunie, powiem szczerze nie mam najlepszej opinii o nich a nikt o tym nie wspomniał jeszcze, a jakiś wpływ na mecz to na pewno też będzie miało.
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Miło, że taki ruch w temacie.
Co do tej Żiliny to wszystko ładnie, pięknie, ale dla mnie aż za ładnie i sam odpuszczam. Wszak rywal średni a i piłkarska złość może wyjść i będą chcieli dziś wygrać. Dlatego proponuję X2, ale niska stawka, mnie nie zdziwi tutaj pewnie zwycięstwo gospodarzy.
Pozdrawiam!
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Jednak sprawdziły się przewidywania, że Kosice urwą punkty Zilinie i fajny kurs 3.50 trafiony. Dobrze idzie ta słowacka - jest paru ludzi, można cos próbować! Majtan - najlepszy snajper Ziliny już rozpoczął strzelanie jednak na niewiele się to zdało... Underek też był niezłym typem, chociaż bramki padły dość szybko. Trnava raczej kontrolowała spotkane - wynik 2-1 po bramce straconej w 90 minucie - raczej bez nerwów. Kolejny dzień z Corgon Liga i kolejny raz księgujemy - dobry dubel!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Groven, nie masz się co bać, wcześniej się nie udzielałem, ale Corgon ligę ślędzę. Możemy sobie pogratulować, bo widzę, że każdy kończy 1 kolejkę ze znakomitą skutecznością. Nawet bamik trafia swój under. U mnie 3/3, chociaż ostatni typ nieoficjalny, ale liczyć można.
Teraz trochę odniesienia do samego meczu. Internet robił mi kłopoty, jednak trochę meczu Żiliny widziałem. Dubravka przy pierwszej bramce nie miał nic do powiedzenia. Piękny strzał Conki i lekka konsternacja na trybunach. Jednak Żylina była lepszym zespołem w tym meczu. Narzekać można tylko na słabą skuteczność i brak wykończenia akcji, gdyż sytuacji kilka było. To co zrobił Pich po świetnym dośrodkowaniu Barcika, pozostawię już bez komentarza. Na drugą bramkę długo nie czekaliśmy, szybka kontra gospodarzy i 1-1. W drugiej połówce świetna dyspozycja Dubravki uratowała drużynę Ziliny. Jednak Koszyce nie mają co narzekać, gdyż remis moim zdaniem bardzo im się nie należał. Ich gra opierała się na żelaznej obronie i kilku kontrach. Grę prowadzili gospodarze, jednak tylko zremisowali.
W przyszły weekend uwagę już przykuwa mecz Slovana z Senicą. Ciekawią mnie kursy jakie wystawią bukmacherzy, jednak na wiele nie oczekuję. Chociaż jak zobaczę kurs koło 1.5 na Slovan to na pewno to zagram.
Do usłyszenia!
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wszystkim polecam program na STV 1 &#39;Góly body sekundy&#39; bardzo fajny serwis informacyjny podsumowujący dzień w słowackim sporcie, kto nie ma możliwości odbioru STV nic straconego, na ich stronie również można to sobie obejrzeć ;) http://www.stv.sk/online/archiv/goly-body-sekundy . Warto oglądać chociaż dla samej Marii Pietrovej którą miałem okazję widzieć parę razy w hali przy okazji Slovnatf Extraligi ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom