>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Słowacja (Corgoň liga) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Ruszyły rozgrywki ligi słowackiej. W tym roku mistrzowskiego trofeum broni zespół Slovana Bratysława.
Po 2kolejkach tabela wygląda następująco:

Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Słowacja / Superpuchar
Spotkanie: Spartak Myjava ₋ Dunajska Streda
Typ: Spartak Myjava H (0:1)
Kurs: 2,25
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Spartak Myjava radzi sobie na prawde dobrze, traci tylko 3 pkt do pierwszego miejsca i obecnie zajmuje 4 lokate w tabeli ligowej ! Spartak gra naprawdę solidnie w domu. Zespół przegrał tylko 2 z ostatnich 12 meczów przed własną publicznością. Dunajska Streda wciąż bez wygranej po 6 rundach. Stracili 10 bramek w ostatnich 2 meczach wyjazdowych, pokazując bardzo słabe umiejętności obronne:
11.08.2013 AS Trencin 6-0 Dunajska Streda
28.07.2013 FK Senica 4-0 Dunajska Stred
- w tym meczu stawiam bez wahania na drużynę gospodarzy i widząc osiągnięcia przyjezdnych to stanowczo handicap !
wynik: Spartak Myjava 4:1 Dunajska Streda / ✅ zaliczony !
 
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
FC ViOn Zlaté Moravce vs Spartak Myjava​

Dzisiaj o godzinie 17:30 w mieście nad rzeką Žitava dojdzie do pojedynku między 10 a 2 siłą pierwszej ligi Słowacji. W tym spotkaniu bukmacherzy bardzo nieznacznie faworyzują zespół gospodarzy. Dlaczego? Tego właśnie nie rozumiem. Gospodarze w ostatnich 3 meczach zgromadzili zaledwie 1 punkt, a w ostatniej kolejce dostali baty od Trencina (5:0!). No i gdyby Myjava była nisko w tabeli to wytłumaczeniem byłoby to, że i Trencin i Bratysława (wygrana nad Moravcami 2:0) są wysoko w tabeli. Jednak w wypadku, gdy Myjava zajmuje 2 miejsce, czyli jest wyżej niż Trencin i traci 2 punkty do lidera z Bratysławy to żadne tego typu tłumaczenia w grę nie wchodzą. Na ten mecz goście jadą, żeby wywieźć 3 punkty i żaden inny rezultat jak wygrana nie wchodzi w grę. No a co do Myjavy... Ostatnia kolejka remis z Żyliną, która całkiem niedawno grała (z mizernym skutkiem, ale grała :razz: ) w europejskich pucharach z elitą piłkarską naszego kontynentu, a poza tym 4/5 wygranych ostatnich meczów. Dodatkowo Żylina, której idzie na razie trochę słabiej zatrzymała również Slovan także myślę, że Myjava nie ma czego się wstydzić. Zobaczymy po meczu, czy miałem rację, ale na ten moment kursy według mnie są po prostu śmieszne.
Typ: 2 ⛔⛔⛔ !!! Nie zawsze się udaje :razz:
Kurs: 2.80

bukmacher: bet365
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Myjava - Slovan Bratislava
typ 2 DNB
kurs 1.60 betsson

26.10.2013 - 18:00


Przeglądając dzisiejszą ofertę piłkarską wpadło mi w oko to spotkanie. Mecz na szczycie Corgon Liga, Myjava to obecnie druga drużyna rozgrywek, tracąca do gości dzisiejszego spotkania 5 pkt. Gospodarze na własnym terenie spisują się przyzwoicie, w 7 spotkaniach 14 pkt, 4 zw, 2 rem i 1 porażka. Goście na wyjazdach także nie próżnują : 15 pkt, 5 zw i 2 porażki. Jednak to co mnie najbardziej przekonuje do tego typu to dość zaskakująścy wynik w ostatniej kolejce gdzie ligowy potentat jakim jest Slovan na własnym terenie przegrał z zespołem Trencin aż 0-3. Przekonuje ponieważ Slovan po takim spotkaniu nie ma prawa przegrać kolejnego spotkania, zresztą do tej pory nie zdażyło się aby goście dzisiejszego spotkania przegrali 2 mecze z rzędu i z dużą pewnością taki wynik nie zostanie dzisiaj powtórzony.

Slovan już w tym sezonie grał z z espołem Myjava i pokonał ich na własnym terenie aż 5-0. W poprzednim sezonie Slovan wygrał na boisku Myjava 1-2. W środku tygodnia Slovan wygral mecz pucharowy z Zilina 3-1 na wyjeździe, umiejętności strzelania bramek goście nie zatracili i myśle, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że potwierdzą to dzisiaj.

bieda i szczęśliwe 2-2
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
SENICA-RUZEMBORK 2-1
BTS 1.66✅✅✅
BET365
g: 13:30

Senica w meczach u siebie strzeliła 17 goli traca 7 . dzisiejszy rywal na wyjazdach az 19 goli i 12 straconych .
Senica zajmuje 7 miejsce a Ruzembork 2 .
W tym sezonie padł wynik 1-1 i mysle ze dzis tez obie truzyny strzelą gola .
Dla grajacych powodzenia .
ten typ puscilem razem z:
vejle +2 gole (1,35)✅ 2-2
Broshoj +2 gole (1,55)⛔1-0
Brescia +2 gole (1,60) ⛔0-0

Crotone + 2 gole (1,525)✅3-2
AKO: 8,50
Powodzenia
 
kondziu69 5

kondziu69

Użytkownik
Witam serdecznie, ciekawi mnie dzisiejsze spotkanie, a mianowicie:
SŁOWACJA: Corgon Liga
Nitra - Slovan Bratislava
Soczysty kurs, bo aż 1,50 na wygraną gości oferuje bet365. Jest ktoś w stanie powiedzieć cokolwiek więcej na temat tego meczu? jakieś absencje itd.?
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Słowacja Super Liga
Godzina:
18:00
Spotkanie: DAC - Ružomberok
Typ:
Ružomberok
Kurs: 2.15
Bukmacher: eXpekt

Analiza: gospodarze bez żadnych braków w składzie, natomiast goście na których stawiam
w tym meczu bez Adamovic 15/0, oraz najlepszego napastnika Kana 21/11
. Pomimo
tych kluczowych braków jestem za tym by zagrac w ich strone. H2h prezentuje się
następująco :

Ruzomberok na wyjeździe 6/2/2 bilans, gdzie DAC u siebie 2/2/6. Odwrotna sytuacja i całkiem
korzystna ! Drużyna DAC jest druga w tabeli od końca, gdzie Ruzomberok zajmuje 3 miejsce
premiowane do rozgrywek UEFA, także będzie tego miejsca bronić bo straszny ścisk w
tabeli w batalii o te miejsce, bo drużynę Trencin już dogonić nie dadzą rade.

 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
1/2 finału Pucharu Słowacji
Ruzemberok - Kosice
W pierwszym meczu półfinałowym zmierzą się dwie drużyny z najwyższej ligi. Kosice obecnie zajmują 3 miejsce. Gospodarze natomiast na miejscu 6. Co ciekawe bukmacherzy faworyzują w ostatnich meczach Ruzemberok, który notorycznie przegrywa. Ewidentnie widać, że gdzieś zatracili formę. Może jednym powodów było odejście 4 strzelca ligi Milosa Lacny&#39;ego
Ruzemberok - B Bystrica 0:1 kursy: 1.67 3.60 5.0
Z. Moravce - Ruzemberok 1:0 kursy: 2.9 3.2 2.3

Ruzembrok - Zilina 3:2 kursy: 2.0 3.4 3.3
Dun. Streda - Ruzemberok 2:0 3.3 3.3 2.2
Ruzemberok - Kosice 0:3 kursy: 1.57 3.75 5.25

Warto zwrócić uwagę na ostatni z tych meczy, czyli pojedynek ligowy z dzisiejszym rywalem, który zakończył się wynikiem 0:3 dla gości. Jaka jest forma gości?:
Kosice - Nitra 1:0
B.Bystryca - Kosice 0:1

Kosice - Z.Moravce 0:0
Kosice - Zilina 1:0
Ruzomberok - Kosice 0:3

Dun.Streda - Kosice 0:0
Warto również wspomnieć o ostatnich spotkaniach tych drużyn:
Ruzomberok - Kosice 0:3
Kosice - Ruzomberok 2:2
Ruzomberok - Kosice 1:1
Kosice - Ruzomberok 3:0
Dlatego zadaje sobie pytanie skąd kursy Ruzomberok - Kosice 1.91 3.4 4.0
Moim zdaniem pierwsza połowa będzie nudna, gospodarze będą za wszelką cenę chcieli nie stracić bramki, biorąc pod uwagę, że to mecz pucharowy oraz mając w głowach 3 stracone bramki przed miesiącem przeciwko dzisiejszemu rywalowi.
Ciekawe typy:
Ruzomberok - Kosice: x2 @ 1.73 Sportingbet
Pierwszy gol: 2 @ 2.30 Sportingbet
 
kanon 18

kanon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowacja, Druga Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Spartak Trnava B - FK Pohronie
Typ: over 2.5
Kurs: 1.75 ✅
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Moją propozycja na dzisiaj jest spotkanie 32 kolejki Drugiej Ligi Słowackiej. Gospodarzę znajdują się na bezpiecznej 6 pozycji z dorobkiem 39 punktów a goście uplasowali lokatę 10 lokatę z 28 punktami. Patrząc na statystki gdzie obie drużyny maja najwięcej over&#39;ów +2.5 wynik powyżej 2.5 gola jest dla mnie pewniakiem na dzisiaj. Gospodarze na 31 meczy mieli 22 mecze gdzie wynik był ponad +2.5 a u gości na 31 meczy, w 19 uplasował się wynik powyżej +2.5. Dodatkowym atutem jest to ze goście bronią się przed spadkiem bo zajmują jak już wyżej wspominałem 10 pozycje a za nimi drużyny Liptovský Mikuláš oraz Sala które są w strefie spadkowej a różnice punktowe są minimalne bo tylko 1-2 punktowe. Goście nie mogą sobie pozwolić na porażkę i remis tez nie wchodzi w grę bo będą musieli w takim wypadku liczyć na potknięcie rywala co może okazać sie zgubne. Ostatnie starcia tych drużyn wyglądają następująco :
FK Pohronie - Spartak Trnava B 1:2
Spartak Trnava B - FK Pohronie 3:1
Liczę na grad goli!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom