>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

samo wykluczenie na rok

B 8

bc1991

Użytkownik
Siema, otóż grając w na początku marca po którymś z kolei przegranym zakładzie za dużą kwotę postanowiłem samo wykluczyć swoje konto na rok! Byłem pewien, że będę mógł to cofnąć po upływie 24 godzin jak na bwinie, jednak jest inaczej. Nie mogę odblokować konta...

Macie jakieś pomysły? Bet365 ma najlepszą ofertę, najlepszą ofertę live, bardzo dobre kursy i opcję zamknięcia zakładu, a według tego wykluczenia będę mógł zagrać dopiero w marcu 2017, da się coś z tym zrobić?
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Znajomy też o to się pytał i musi czekać choć się wykłócał bo tam są podobno 2 opcje = zamrożenie konta lub samowykluczenie (w zależności co klikniesz najpierw)

Co najlepsze musi czekać 5 lat bo się na tyle wykluczył :grin: ????

Musisz szukać alternatyw lub pokombinować ;)
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Próbowałem!

Założyłem na narzeczoną, podałem Jej dane, zdjęcie dowodu itd. Udało się, jednak pierwszy przelew zrobiłem ze swojego konta i od razu mi zablokowali... Połapali się chyba, nawet nie po IP, tylko po przelewie z z rachunku na inną osobę, ehh...

Dlaczego nie można tego cofnąć, przecież to chore ????

Poznałem już wielu bukmacherów pod względem oferty, kursów, live, wpłat, wypłat, weryfikacji, obsługi klienta i całej reszty. Mam (lub miałem - bo poprosiłem o zbanowanie) konta na STS, eFortunie, bwinie, betssonie, betathome, expercie, sportingbecie i właśnie na bet365. Zdecydowanie najlepszy jest niestety bet365, którego raczej zbyt szybko nie zaznam.... ????

W ogóle chyba nie jest normalnym, żeby mieć konta u tylu bukmacherów, racja?
 
Do góry Bottom