>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sasuke Uchiha w drodze po Vip

sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
Ruszamy z tematem, stawkować będę 1-10 w zależności od pewności typów.

????Simon G.
- Troicki V 1.33

Nie ma co się rozpisywać o tym meczu wszystko wskazuje na Francuza. H2h 6-0 dla Simon i to wszystko 2-0. Obaj na tej nawierzchni czuja się fantastycznie. Obaj w dobrej formie w tym roku. Jednak dla mnie Serb to zawodnik po prostu słaby. Obaj mało ofensywni co działa na korzyść Francuza. Troicki niby pokonał Dmitrova lecz ten całkowicie bez formy w tym roku a Lajovic skreczował. Simon miał problem z Pella ale nic dziwnego bo zawodnik usposobiony ofensywnie a z takimi Simon ma często problemy. Obaj będą trzymać się linii końcowej a kto w takiej grze jest lepszy to wiadomo od dawna. Po za tym kolejnym argumentem to że grają we Francji co działa na korzyść Simon.

????Isner J. - Gabashvili T. 1.5

Analiza mi się skasowała, wiec tylko tak na szybko. Gaba w tym roku pod forma w przeciwieństwie do Isner. Isner serwis siedzi jak należny. Pora poskładać kolejnego gościa.


Kupon I


Isner J. - Gabashvili T. - 1 1.50
Simon G. - Toicki V. 1 1.33
Sock J. - Ramos A. 1 1.5


Ako: 2.98
5/10j
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
????Strycova B. - Radwańska A. 1.36 bet365

Miałem pisać obszerną analizę, kolega już mnie uprzedził wiec dodam dwa zdania. Oczywiście zgadzam się z kolego powyżej. Można dodać ze Czeszka leży naszej Isii, prowadzi z nią 4-0. Polka to top WTA, jest w bardzo dobrej formie w tym roku. Pora wygrać!

????Stosur S. - Safarova L. 1.44 bet365

W meczu wyżej się nie upisałem to tutaj troszkę pomęczę klawiaturę. Jeden chyba z najlepszych typów tego dnia gdyby nie to ze jest to WTA i dzieją się nie raz cuda. Jak choćby prowadzenie np wczoraj Bouchard 4-1 i przegranie 10 gemów z rzędu. To jedyny minus kobiecego tenisa. No ale pora wracać do typu. Czeszce po prostu leży Australijka ma z nią H2h 11-3 co jest fantastycznym wynikiem. Najważniejsze to jednak to ze w rozgrywanych meczach na mączce prowadzi Safarova 3-0. Stosur w tamtym roku była tutaj w 3 rundzie, wiec pkt już obroniła, w przeciwieństwie do przeciwniczki która broni tutaj finału i ma dużo więcej do stracenia. Obie w formie lecz Czeszka rozegrała w tym roku mnie meczy, na początku miała kontuzja ale odkąd wróciła gra bardzo dobrze. H2h, ranking, potencjał na ta chwile, wynik za ubiegły rok, no po prostu wszystko wskazuje na Safarova!


Kupon II


Strycova B. - Radwanska A 2 1.36
Stosur S. - Safarova L. 2 1.44
Beck A. - Begu I. 2 1.44


Ako: 2.82
5/10j
 
Do góry Bottom