>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Scalping

dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Czy ktoś z Was stosuje ten sposób gry ? Jeżeli tak to zapraszam do dyskusji, wpisywania rad, ostrzeżeń itd. . Jestem początkujący w tym temacie i aktualnie wnioskuje tylko tyle, że opłaca się to wyłącznie przy wyścigach konnych. Pozdrawiam
 
K 0

koniki

Użytkownik
Do skalpingu trzeba miec juz program Geeks Toy lub Faibor. Transmisja tez nie moze miec duzego opoznienia. Waznym aspektem jest stale lacze i duza przepustowosc
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Masz rację, jeżeli chodzi o zabawę w scalping to konieczny jest jakiś program &quot;wspomagający&quot; naszą grę. Może jakiś użytkownik ma w tym wszystkim doświadczenie i jest w stanie zaprezentować nam swoją grę ?
 
L 77

low

Użytkownik
In-play to tylko z geektoy lub podobnym programem. Najbezpieczniej chyba grać w początkowej fazie wyścigów konnych tych 2mile+. Tam można spokojnie scalpować. W przerwach tenisowych można również, to samo w piłce nożnej.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Możesz pokazać nam jakieś przykłady swojego skalpowania ? Może być oczywiście z włączonym modem treningowym (chociaż uważam, że nie ma to sensu, gdyż nie możemy sprawdzić czy tak na prawdę udałoby się nam daną rzecz zrobić - chodzi mi głównie o wypuszczenie swojego kursu). Pozdrawiam
 
L 77

low

Użytkownik
Teraz nie ma dużo tych długich wyścigów bo jest sezon letni. Pokazywać nie będe, mogę powiedzieć po to jest naprawdę proste jeśli się przestrzega pewnych reguł. Jednym ze sposobów jest znajdowanie ścianek, czyli na jakimś poziomie drabinki znajduję się znacznie więcej kasy niż w pobliżu. Ustawiasz się tick niżej z backiem, czekasz aż Ci skupią, a potem grasz lay niżej. I tak konsekwetnie w kółko. Załóżmy na 6.4 lezy 225e, wkładasz swoje np. 5e na 6.2 czekasz, skupują dajesz kontre lay na 6.0 i masz zysk. Najważniejsze, aby szybko ciąć strate jeśli taka nastąpi i nie wchodzić w zaawansowanej części wyścigu.
 
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
Bardziej chodzi mi o in-play gdyż pre-play wydaje mi się zbyt mało opłacalne.
In play raczej nie jest wskazany do scalpingu, na pre mozna smialo scalpowac i dobry hajs z tego kosic, na in play ruch sa o wiele wieksze a koszyki czesto puste wiec lepiej lapac wiecej tickow.
Wez poszukaj jakis filikow Adama Todd-a , on tylko scalpowal( zadnych wingow)
Ustaw tick offset i proboj
 
patsc 0

patsc

Użytkownik
Scalping in play możesz wypróbować w tenisie. Dajesz na Lay faworyta i jeśli faworyt przegrywa 40-0 w gemie kurs wzrasta o 2-3 ticks . Trzeba tylko wybrać dobry mecz, często się zdarza np Djokovic ze kurs nie idzie w górę ,nawet jak przegrywa gema. Trzeba szybko podejmować decyzje . pozdrawiam
 
Do góry Bottom