>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Bremen 26.11.2005

Status
Zamknięty.
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
26.11.05 15:30 Schelke Gelsenkirchen - Werder Bremen 2.15 3.10 3.00 1.27 1.52 STS

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie 14. kolejki bundesligi. Werder, który w tym
sezonie zapowiada walke o mistrzostwo jest zespołem bardz dobrym, dobrze poukładanym
jednak mecz wyjazdowe im nie wychodzą tak jakby chcieli (3-1-2). Schalke obecnie również
gra na wysokim poziomie jednak w lidze do tej pory jakoś im nie wychodzi. U siebie przeciętnie
grają i dużo remisują (3-3-0). Wielką role w tym meczu może odegrać gwiazda Werderu,
czyli Miroslav Klose. Ten fenomenalny napastnik w 13 kolejkach zdobył 14 bramek. Właściewie
to przednia formacja Schalke również zasługuje na pochwałe ale wydaje mi się, że obecnie
żadnego napastnika bundesligi nie można porównywać z Klose. Schalke ostatni mecz u siebie
wygrało 3:0 z Duisburg&#39;iem, natomiast Werder na wyjeździe zaliczył przykrą porażke 3:1 z
Bayern&#39;em. W ostatnim spotkaniu tych drużyn na Arena auf Schalke wygrali gospodarze 2:1.
W ogólnym rozrachunku od 2001 roku Werder zwyciężył z Schalke 5 razy, Schalke tylko 2,
a 3 razy mecz kończył się remisem. Jak będzie tym razem?
Czekam na komentarze...
Mój Typ: 2 (ewentualnie dla niektórych X2)
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Schalke rozgrywając bardzo dobry mecz pokazało, że jest jednym z najsilniejszych klubów
w bundeslidzie. Piękny mecz rozegrał dzisiaj Kevin Kuranyi.

Schalke 04 Gelsenkirchen 2 - 1 Werder Bremen

BRAMKI:
K. Kuranyi 2 min. (1:0)
N. H. Valdez 55 min. (1:1)
K. Kuranyi 64 min. (2:1)

KARTKI żółte:
T. Borowski (Werder) 3 min.
F. Ernst (Schalke) 24 min.
F. Baumann (Werder) 25 min.
T. Frings (Werder) 39 min.
D. Rodriguez (Schalke) 53 min.
N. H. Valdez (Werder) 70 min.
T. Frings (Werder) 81 min.

KARTKI czerwone:
T. Frings (Werder) 81 min.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom